Nepabeigtā dienasgrāmata


10. Novembris 2019

(bez virsraksta) @ 21:58

pašķirstīju portālus:

APOLLO. Policija Sokolova dzīvoklī atrada 24 gadus vecās Anastasijas Ješčenko līķa fragmentus un asiņainu zāģi. Sokolovs kopā ar savu bijušo studenti ir sarakstījis vairākus darbus.
Tiek pieļauts, ka Sokolovs nejauši iegāzies Moikā, kad dzērumā mēģinājis atbrīvoties no nogrieztajām rokām.
Tiek ziņots, ka pēc atbrīvošanās no līķa Sokolovs plānojis uzvilkt Napoleona tērpu un izdarīt pašnāvību Petropavlovskas cietoksnī.
Sokolovs pasniedza Sanktpēterburgas Valsts universitātē, kuru savulaik beidzis arī Krievijas prezidents Vladimirs Putins, un bijis pietuvināts Krievijas varas eliti.

JAUNS.LV Dziedātāja Ieva Akuratere atzīstas, ka tic paralēlās pasaules eksistencei. Un par to pārliecinājusies arī dienā, kad 46 gadu vecumā pēkšņā nāvē mira TV žurnālists Mārtiņš Ķibilds. Mežaparka mājā, kur kaimiņos dzīvo Ieva Akuratere un Mārtiņa Ķibilda ģimene, risinājušies mistiski un zīmīgi notikumi.

JAUNS.LV Ir tiesa, ka visos Raiņa – Aspazijas dzīvokļos valdīja neiedomājama bezgaumība un banalitāte. Aspazija pati ar saviem tērpiem un izturēšanos arī personificēja bezgaumību. 1920. gadā atgriežoties Latvijā, viņai bija 52 gadi. Daža sieviete šajā Balzaka bīstamajā vecumā mēdz būt vēl ziedoša un spēj valdzināt vīriešu sirdis. Aspazija jau toreiz bija pāragri novītusi un apdzisusi, miesās izplūdusi, flegmatiska, pakurla, tūļīga gaitā un kustībās, bezgaumīgi ģērbusies tiklab mājās kā sabiedrībā, un viss ap viņu viņas mājā bija mietpilsoniski banāls.

APOLLO. Kristīna Bārneta ir apsūdzēta par cietsirdīgu nolaidību pret savu tolaik deviņus gadus veco adoptēto meitu. Viņa apgalvo, ka audžumeita tolaik nemaz nebija mazs bērns, bet gan 22 gadus veca sociopāte, no kuras bijis ar steigu jābēg.
 

Comments

 
[User Picture Icon]
From:[info]nistagms
Date: 11. Novembris 2019 - 00:15
(Link)
"Rainis ilgojās pēc draudzības un augstu to vērtēja, taču ar draudzēties viņam nevedās. Būdams optimistiskā pasaules uzskata sludinātājs, viņš allaž grima pesimismā."
[User Picture Icon]
From:[info]komentators
Date: 11. Novembris 2019 - 13:29
(Link)
Es labi atceros, kā lasīju kaut kādu rakstu Dienā, kur kaut kāds latviešu fiziķis stāstīja par pētījumiem par paralēlajiem visumiem un mēs visi dzērām alu Jāņos un smējāmies par to. Beigās izrādījās, ka tā teorija ir nedaudz nopietnāka, tā ka es domāju, ka Akuraterei ir pilnīga taisnība.

Nepabeigtā dienasgrāmata