Nepabeigtā dienasgrāmata


15. Maijs 2014

(bez virsraksta) @ 10:10

Aizmirsu jums izstāstīts savu sapni, no kura uzmodos pirms pāris dienām - tas bija motīvs, kas atkārtojās sapnī vairākas reizes, taču detaļas atceros tikai pēdējai epizodei. Redzu, kā pēc kāda koncerta vai svinīga pasākuma ar limuzīnu tiek vests projām Raimonds Pauls vairāku miesassargu uzraudzībā. Pie Vērmaņdārza stūra Tērbatas ielas galā limuzīns uz brīdi piestāj un tam klāt pieskrien Dailes teātra muzikālās daļas vadītājs Juris Vaivods, atrauj durvis, lai iesēstos līdzās Paulam un kopā ar viņu brauktu mājās vai arī pa ceļam kaut ko apspriestu, taču miesassargi viņu nepazīst un nolemj, ka tas ir atentāta mēģinājums - saķer aiz rokām, notriec zemē, sit pa seju, spārda, pamazām saskrien vēl vairāk apsargu, Juris pretojas un cenšas kaut ko pateikt, bet es stāvu piecdesmit metru attālumā un bezpalīdzīgi noskatos, domājot - es taču neko nevaru palīdzēt, ja es skriešu klāt un teikšu, ka tas nav terorists, kāds būtu iemesls apsargiem man ticēt, es taču tikpat labi varu būt rūpīgi izplānota atentāta līdzdalībnieks. Ja es pieskriešu pie mašīnas, lai pateiktu Paulam, ka tur šobrīd miesassargi piekauj viņa draugu, arī mani var noturēt par uzbrucēju un gluži tāpat neitralizēt. Tā arī pamodos - satraukts un noraizējies par privātpersonas neaizsargātību varas struktūru priekšā.
 

Comments

 
From:[info]divi_g
Date: 15. Maijs 2014 - 10:46
(Link)
Strikti ņemot, Paula miesassargi arī ir privātpersonas, ja vien nesapņoji, ka viņš ir ievēlēts par prezidentu un viņam ir valsts apsardze.
[User Picture Icon]
From:[info]dienasgramata
Date: 15. Maijs 2014 - 10:50
(Link)
tuvu tam
[User Picture Icon]
From:[info]watt
Date: 15. Maijs 2014 - 10:48
(Link)
ja apsargi/miesassargi ir privātie, tad tā nav nekāda "varas struktūra", bet gan organizēta noziedzīga grupa (tas ir vispirms organizēta grupa, bet ja piesit nevainīgu cilvēku = izdara noziegumu = noziedzīga grupa).

tiesā viņus tā arī kvalificēs. formas tērpi neko nenozīmē. tas, ka viņi ir kautkādas darba attiecībās ar Paulu/utt, neko nenozīmē. tas viņiem nedod nekādas papildus tiesības uz vardarbību.
From:[info]po
Date: 15. Maijs 2014 - 12:21
(Link)
a kas pasargās, ja Pauls sapnī par apsardzi būs nolīdzis valsts policiju? mājas tak apsargā, uzlīmes redzētas.

Nepabeigtā dienasgrāmata