Nepabeigtā dienasgrāmata


16. Jūnijs 2012

(bez virsraksta) @ 07:52

APOLLO. Ja mūzika Jāņos skan mājas apstākļos, ballītē draugu lokā vai pašu dārzā savai ģimenei, draugiem un draugu draugiem, tad licence mūzikas publiskam izpildījumam nav vajadzīga, portālu «Apollo» informēja AKKA/LAA. Savukārt, ja Jāņus rīko pašvaldība vai uzņēmums, vai privātpersona plašākai publikai, tad licence ir vajadzīga.

P.S. Raksts saucas "AKKA/LAA ievieš skaidrību". Bet kas notiek, ja ballītes laikā kādi no draugiem sastrīdas un kļūst par nedraugiem? Vai arī gluži otrādi, ballīte sākas kā visai oficiāls pasākums, bet uz beigām visi jau ir kļuvuši par draugiem? Vai, piemēram, draudzības intensitāte ir sinusoidāla? Vai arī draugu draugs atnāk ar saviem radiniekiem, vai arī tie skaitās draugi? Un ko nozīmē "ja Jāņus rīko pašvaldība"? Vai tad Jāņus kāds rīko?
 

Comments

 
[User Picture Icon]
From:[info]jff
Date: 16. Jūnijs 2012 - 08:28
(Link)
Tad tagad AKKA/LAA jau sāk izdot jaunus likumus?
Cik saprotu, šobrīd spēkā esošie likumi saka, ka licence ir vajadzīga. Un vienīgais, ko AKKA varētu solīt - ka viņi nemēģinās šo likumu izmantot praksē. Tā kā īstie praktiķi ir poliči, tad varam tikai parēķināt, cik liela juridiska nozīme ir vienas atsevišķas AKKA amatpersonas mutiskiem izteikumiem. :D
[User Picture Icon]
From:[info]blutzeuge
Date: 16. Jūnijs 2012 - 08:50
(Link)
līdzīgu "skaidrību" viņi ieviesa arī par mūziku izlaidumos. Katrs teikums var būt pretrunā ar sekojošo.
[User Picture Icon]
From:[info]garamgajejs
Date: 16. Jūnijs 2012 - 10:43
(Link)
AKKA/LAA un radniecības studijas - jaunās perspektīvas.
From:[info]fedrs
Date: 16. Jūnijs 2012 - 10:46
(Link)
Nez, kurš riskēs aizrādīt piedzērušu personu baram par autortiesībām, it sevišķi ārpus pilsētas, kur var uzrauties uz dakšām.
[User Picture Icon]
From:[info]kaplacis
Date: 16. Jūnijs 2012 - 13:44
(Link)
jāņi tiek izrīkoti!

Nepabeigtā dienasgrāmata