covid_19 ([info]covid_19) rakstīja,
@ 2026-06-20 10:51:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
kuš bābas, ko atkal ņemās?
šitāda trobele par nieka sūdu

p.s.
epifānijas sākumā ir jāizlasa ... tad var par viņām secināt .... ech cvai drai

principā jau ziedonis ir skaists, bet arī pārvērtēts jo laikam bija vienīgais, kas tajā laikā bija


(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Gandrīz jau aizmirsu pateikt – šis lietotājs ir ieslēdzis IP adrešu noglabāšanu. Operatore Nr. 65.
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?