covid_19 ([info]covid_19) rakstīja,
@ 2026-06-20 10:51:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
kuš bābas, ko atkal ņemās?
šitāda trobele par nieka sūdu

p.s.
epifānijas sākumā ir jāizlasa ... tad var par viņām secināt .... ech cvai drai

principā jau ziedonis ir skaists, bet arī pārvērtēts jo laikam bija vienīgais, kas tajā laikā bija


(Ierakstīt jaunu komentāru)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?