covid_19 (
covid_19
) rakstīja,
@
2026
-
06
-
20
08:15:00
internāts atcerās visu
vai nu dirš vai man ko nerāda, bija dziesmiņa pa maskavu bum bum, kur kremlis dega .... lūk atrast neizdodas
(
Lasīt komentārus
) - (
Ierakstīt jaunu komentāru
)
covid_19
2026-06-20 08:19
(
saite
)
palaja cja moskovie, krasa ir kaut kas uz to pusi, bet tur bija bum bum
(
Atbildēt uz šo
)
(
Lasīt komentārus
) -
Neesi iežurnalējies.
Iežurnalēties?
Navigate:
Sveiks, Cibiņ!
Login
Bīdīt tekstus
Izveidot jaunu dienasgrāmatu
Latest posts
Meklēšana
Random!
Katalogs
Pēc Interesēm
Advanced
Pirmā palīdzība
Aizmirsu paroli!
Lapas karte
Browse Options
Contact Info
Ask a Question
FAQ
Info par Cibu...
Statistics
Download
General Info
Lietošanas noteikumi
Informācijas privātums
Juridiskā informācija
Lapas karte
Browse Options