cosmo_shiva2 ([info]cosmo_shiva2) rakstīja,
@ 2014-05-28 09:53:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Rīgas autoostā ir mazliet bailīgi. Šeit švītīgi pastaigājas dažāti tipāži, kāds izplata smaku. Es gaidu autobusu uzbaidāmajā telpā un baidos, ka man rokās ir aipads airs un kāds vēlētos mani sadurt un aizmukt ar to, pārdot jaunajā lombardā, kurš nesen atvēries pie manām mājām.
Nevar saprast, kas bij labāk - kad uz tā Pērnavas ielas stūra bija spaisiņa kiosks, vai tagad, ka būs lombards.
It kā jau nav nemaz tik bailīgs rajons, vienīgi man saka, lai naktīs nevazājos pa Grīziņkalnu(varētu noprast, ka es tā mēdzu viena naktīs vazāties pa parkiem).
Bet ja es vazātos pa parkiem naktīs viena, tad drošvien urlām un narikiem no manis būtu vairāk bail. Varbūt es vēl speciāli saģērbots kā vampīrs vai noslepkavotā līgava.


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]cosmo_shiva2
2014-05-28 17:18 (saite)
Un tirgus rajons ir tas, kur var redzēt vispretīgāko, manuprāt... Gandrīz katru reizi kāds publiski pačurā. Tāpēc labāk iet ar kādu kopā, jo tad tie negatīvie kadri nekrājas un izkliedējas.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?