citronmeetra ([info]citronmeetra) rakstīja,
@ 2010-10-23 12:39:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
bez nosaukuma
Nu gan dieniņa!
1) Viena neizdevusies kūka - vidus jēls, malas sadegušas. Es visu ko protu pagatavot šajā plītī, bet, kā izcept kūku, patiešām nezinu. Nekas nesanāk. Citās plītīs esmu cepusi kūkas un viss ir izdevies.
2) Gabalu gabalos sašķīdis stikla cepamais trauks ar gandrīz gatavu ķirbi. Visa virutve vienos stiklos un ķirbjos. Saplīsa vienkārši tā - man rokās. Ne no kā.

Neatceros pieredzējusi tik neveiksmīgu mājsaimniecības dienu. Nu neko. Izcepu jaukas pankūkas no atlikušās kūku mīklas un pēc ķirbja grautiņa pusdienās man ir siermaizes.
Labāk braukšu uz darbu mazliet pastrādāt :(


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]annuska
2010-10-23 16:54 (saite)
ak tu nabadziņš, nabaga mazais ķirbīti.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]citronmeetra
2010-10-23 23:05 (saite)
Vecais dumjais ķirbis es esmu! :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]vilibaldis
2010-10-23 21:30 (saite)
varētu būt, ka pārāk strauja temperatūras maiņa traukam, tālab saplīsa, bet kūku cepot var drusku pacepot pārklāt ar mitru cepampapīru, tad nesadegs.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]citronmeetra
2010-10-23 23:05 (saite)
Viss skaidrs - manā ledus aukstajā mājā traukam bija šoks, nonākot virtuvē pa taisno no karstas plīts. Viss likumsakarīgi.
Par kūku padomu - paldies. Es par aizsūtīju epastu meitenei, kas agrāk cepa kūkas šajā pašā plītī un apjautājos, vai viņai bija kādi īpaši paņēmiem. Dažus padomus viņa man deva. Mēģināšu atkal. Esmu neatlaidīga.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?