Egija ([info]circene) rakstīja,
@ 2021-11-29 18:06:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Daru jums visiem zināmu, ka nefolkam patīk atmaskot neuzticamas sievietes. Ir viena lieta. Pie manis griežas precēti vīrieši, kuri apgalvo, ka šis esot drāzis viņu sievas. Piemēram, [info]scaramouche. Viņš diezgan explicīti pastāstīja, kā nefolks drāza viņa sievu. Tā kā nevienam nav noslēpums par mūsu pazīšanos, ik pa laikam cilvēki griežas pie manis. Hmm.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


(Anonīms)
2021-11-29 23:40 (saite)
Nefolk jeb Jāni Balodi/Janur Baldur no Taurupes - kāpēc tu cibā raksti tik murgainas lietas? Kas tev ir tik ļoti nodarījis pāri? Kāpēc tu apcel cilvēkus, kuri vairs nav cibā vai kuriem ar tavām sāpēm un aizvainojumiem ir ļoti mazs cēlonisks sakars?

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]dabairmaaksla
2021-11-30 01:23 (saite)
Ko tu te murgo, lupatlasi? Es esmu cibā un vismaz piecās hipostāzēs! Tu esi tas slavenais pišjānis? Kāpēc tu mani aizstāvi? Mēs kādreiz bijām kursabiedri? Ko tu domā par dabu un mākslu? Kas ir tev tuvākā stihija un mīļākais mākslas žanrs? Man - uguns (duh) un svilināt (tā arī ir māksla)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?