Friends

About Friends

take my heart and make me happy - judīte čunka, ivo kovaļeckis speciāli panorāmaiOct. 20th, 2016 @ 09:54 pm
[info]psihs
https://www.youtube.com/watch?v=cOrc37wNUqU

הנניOct. 20th, 2016 @ 07:28 pm
[info]anonymous
Koens: "Te es esmu, te es esmu!"


ejiet ellēOct. 20th, 2016 @ 06:39 pm
[info]psihs
https://www.youtube.com/watch?v=5anLPw0Efmo

Oct. 20th, 2016 @ 05:59 pm
[info]mindbound

Uz šī gada INCF kongresu es, laika trūkuma, darba daudzuma u.c. lietu dēļ, tā arī netiku, kas nozīmē, ka vajadzētu beidzot saņemties un ķerties klāt uzstāšanos video un slaidu skatīšanai. Dienas kārtībā ir 32 video, vidējais garums – 30 min. Ar šo vīkendu vajadzētu pietikt, ierēķinot piezīmju taisīšanu, ne pārmērīgu tempu un citu lietu darīšanu.

Ja [vēl] kādu tas interesē, video saraksts ir šeit.

Current Mood: working
Current Music: Ugasanie - Call Of The North: Pulsation

dienaOct. 20th, 2016 @ 03:23 pm
[info]ingmars
Diezgan smaga diena.

Oct. 20th, 2016 @ 10:01 am
[info]garamgajejs
"But displacement itself is not a form of symbolic domination. The displaced are subject to brute force. Even those who are told to leave because their land is wanted by others for economic reasons, and who are given assistance to resettle elsewhere, know that displacement symbolizes nothing but their weakness. They may be asked to agree to being uprooted but they are unable to prevent it. Those violently uprooted, or who leave because of fear of persecution, are only too conscious that they live in a dangerous world, akin to the pre-state order envisaged by Hobbes, without a citizen’s right to pursue redress through legal channels.
They may not share the intellectual’s or the libertarian’s disillusionment with the state as a political form, however much they wish to change the occupants of office or the political institutions of their home governments, or to alter the laws of countries of asylum to improve their chances. Refugees show a strong preference for settlement with the possibility of becoming citizens over a life in holding camps. They know they continue to be vulnerable until they can reestablish themselves as citizens, whether in their own or in some other state." - Colson

kanglingOct. 20th, 2016 @ 11:37 am
[info]ingmars

binnorieOct. 20th, 2016 @ 11:27 am
[info]ingmars
Binnorie, O Binnorie.

yepOct. 20th, 2016 @ 10:33 am
[info]ingmars
Es gribētu saslimt un nomirt.

>><><><>>><>Oct. 20th, 2016 @ 10:24 am
[info]ingmars
Skaifordžer.

nasaOct. 20th, 2016 @ 10:17 am
[info]ingmars

ewOct. 20th, 2016 @ 10:10 am
[info]ingmars
Kā man ir apriebies visu laiku ēst majonēzi.

Oct. 20th, 2016 @ 09:04 am
[info]anonymous
"Neslēpjoties no garāmgājējiem kāds puisis ielas malā kaislīgi skūpstīja vaļīgu meiteni."

hitchhiker's guide to fucking walkingOct. 20th, 2016 @ 12:13 am
[info]neoplasm
darbā:
- i hate viewings. they never ask enough questions and i have no idea how to properly introduce myself, so it gets awkward very fast and they end up not liking me. i'm not a people person
- ? i wish they'd get to know you better. [pauze] i know! let's practice, i'll help, i'll be the potential landlord interviewing you and you..
- fuck off, janice
- :D you're right, they should be the ones practicing, 'cause you're such a delight

turpinu spirināties pretī prātā sajukšanai, ko izraisa privātās telpas trūkums. cilvēki ir pilnīgi visur. izgāš5dien svētlaimīgi vilkos mājās, tā lēnām un baudkāri, jo beidzot varēja ne ar vienu vispār nemaz nerunāt tās 20 minūtes līdz mājām. vēl speciāli pārskrēju pāri ielai, lai nebūtu tāds mazs gabaliņš jāiet kopā ar darba džekiem un jau priecīgām ķepiņām vilku no mēteļa kabatas ārā austiņas, kad man blakus strauji nobremzēja un uzpīpināja darbakolēģis pōls savā pidarīgajā sporta mašīnā, viss tāds "lec iekšā! uz kurieni tu ej? es aizvedīšu", un es tā drusku pikti atkal satinu austiņas bantītē un nobāzu atpakaļ mēteļa kabatā. tas ir tas pats pōls, kas man ļoti patīk, bet viņš ir nenormāla klaču tarba un vienkārši neizslēdzami visu laiku vārās. mēs vispār nedzīvojam vienā rajōnā un vēl trāpījām sastrēgumā, līdz ar ko biju ieslodzīta klaustrofōbiskā smōltōlkā ilgāk nekā būtu gājusi mājās kājām. kādā momentā viņš atgriezās pie lāčplēša tēmas un gribēja zināt, kas bija pirmā - laimdota vai laima. un itkā jokodamies izmeta, ka viņa interese par manu reģiōnu/kultūru var tikt uzskatīta par viegli stalkerīgu, uz ko atbildēju, ka nē, vienīgais secinājums, ko es biju izdarījusi, ir, ka viņam mājās ir internets [jo tam taču interneti ir domāti - random informācijas uzsūkšanai], bet viņš nelaidās vaļā un teica, ka no knowledge is unnecessary un ka mums vismaz beidzot ir kaut kas, ko kopīgi apspriest. palūdzu mani izlaist kādus 4-5 kvartālus no mājām, nānanā.

alsō, noskatieties transparent, ļoti asprātīga ziepene par viskādām netradicionālām attiecībām un to cik garlaicīgi tradicionālas tās visas ir, jo cilvēki pa lielam visi ir vienādi. un tur ir carrie brownstein no sleater-kinney, kuras 'hunger makes me a modern girl' izgāšgad noriju gardu muti. ļoti labi sabalansēts gan smejamais, gan raudamais materjāls, lai gan taisnības labad jāpiebilst, ka ne reizi šo serjāli neesmu skatījusies skaidrā.
Current Mood: bezmieks
Current Music: mājā beidzot kluss un tumšs

701. Pulkstens vai divi. Jākļūst par zivi.Oct. 20th, 2016 @ 02:00 am
[info]mazaa_maasa
Gribētos smalko lodīšpildspalvu, kam rakstīšanas laikā mainītos tintes krāsa no zilas uz pelēku vai melnu.
Kad sanāk daudz un mierīgi rakstīt, tad sāk iepatikties savs rokraksts.
Kad kaut kur ejot vai braucot vai darot monotonas darbības domas klejo, tad fantazēju dialogus ar esošiem un neesošiem personāžiem. Kad viss izrunāts, sāku galvā klausīties dziesmiņas.

Kur klejo Tavas domas?

Elliptic CurvesOct. 19th, 2016 @ 10:09 pm
[info]artis
"The government's priority is to ``modernize'' the economy and the educational system, and computerized learning is supposedly one way to do this.

The U.S. computer industry has an interest in creating new markets in the Third World. Thanks to such strategies as interconnected products and planned obsolescence, greater and greater payments will flow to the North as countries like Peru become dependent on U.S. technology in more areas of national life.

Throughout the Third World, for about a decade pressure has been mounting to import computer learning from the wealthy countries.

All of the fuss about computers serves to divert attention away from the central human needs of the school system -- better conditions for teachers and better teacher training.

Like the classical Cargo Cultists, they realize that technology is associated with economic well-being, and that something must be done so that youngsters will later be able to reap the benefits of the ``computer age.'' The natural response, then, is to fetishize computers and fit them into the familiar world of traditional mindless school math."

https://www.math.washington.edu/~koblitz/mi.html

700. Visi un vēl viensOct. 19th, 2016 @ 10:03 pm
[info]mazaa_maasa
Aizmirsu māsu apsveikt dzimenē. Bet gan jau viņai kā parasti dators bij svarīgāks. 
Toties veikalā satiku otru māsu. Kad ieraudzīju, pat nebiju pārliecināta, ka ir īstā.  

Jau biju aizmirsusi cik ļoti man nepatīk tas Rasola lekcijas ar bildēm bez teksta. It kā jau pareizi veidota prezentācija (izņemot to Comic Sans), bet, ja netiec uz lekciju klausīties, tad jēga nekāda. Un pat tur sēžot lekcijās jēga nekāda, jo vislaik tik liriskās atkāpes, ka pati lekcijas tēma jau kļūst kā liriskā atkāpe pa vidu visam citam, kam jau sen vairs netiek pievērsta uzmanība.. Vismaz lekciju konspektus tad būtu sagatavojis.. 

[UPD] Pastījos, ka šoreiz tomēr nav tik traki. Jācer tik, ka ieskaitē neparādīsies jautājumi par šprotēm..


Oct. 19th, 2016 @ 04:24 pm
[info]mindbound
Finally learning HDF5. So far, so terrified.
Current Mood: working
Current Music: Rome - The Hyperion Machine: Die Mörder Mühsams

ortopēdijaOct. 19th, 2016 @ 03:40 pm
[info]lavendera, posting in [info]pajautaa
Vai kādam ir pieredze ar dinamisko ortopēdiju (kur), superindividuālajiem apavu ieliktņiem (ne gatavo masu produkciju) un hiperprofesionālu dakteri ortopēdu (kuru tieši)?
Labprāt uzklausīšu.

EASYFUN - EASY THIS EASY THATOct. 19th, 2016 @ 01:24 pm
[info]ingmars


https://soundcloud.com/easyfun/easy-this-easy-that
Top of Page Powered by Sviesta Ciba