Friends

About Friends

Par Būtisko (GfK izpratnē)Sep. 1st, 2015 @ 06:21 pm
[info]phz, posting in [info]aptauja
Poll #20482 Tagad, lūdzu, padomā par savām personiskajām vērtībām. Izskati šo sarakstu un izvēlies 3 līdz 5 vērtības, kuras tev personīgi šķiet vissvarīgākās.
Open to: All, results viewable to: All

Lūdzu, atzīmē ne mazāk kā 3 un ne vairāk kā 5 atbildes.

View Answers

Cienīt ģimeni un valsti
0 (0.0%)

Dzīvot videi draudzīgi
1 (14.3%)

Būt iejūtīgam, saprotošam
3 (42.9%)

Dzīvot harmonijā ar sevi un apkārtējiem
3 (42.9%)

Būt turīgam, ietekmīgam
0 (0.0%)

Būt sava likteņa noteicējam
3 (42.9%)

Baudīt dzīvi
1 (14.3%)

Neatkāpties izvirzīto mērķu priekšā
2 (28.6%)

Radīt ko jaunu, paliekošu
2 (28.6%)

Maksimāli izmantot savas spējas
4 (57.1%)

Uztvert dzīvi viegli, tvert mirkli
2 (28.6%)

Būt stabilam un uzticamam
1 (14.3%)

Iegūt jaunus piedzīvojumus, izjūtas
2 (28.6%)

Pastāvīgi apgūt jaunas zināšanas
3 (42.9%)

Atrast dzīves mērķi
1 (14.3%)

(turpinājums, jo klabe neļauj tik daudz variantus vienam jautājumam) (3-5 atbilžu ierobežojums attiecas uz visiem variantiem kopā)

View Answers

Ietekmēt notikumus, cilvēkus
1 (33.3%)

Iegūt iekšējo saskaņu, sirdsmieru
1 (33.3%)

Daudzveidīga dzīve
1 (33.3%)

Dzīvot saskaņā ar tradīcijām, vērtībām
0 (0.0%)

Veltīt sevi ģimenei
2 (66.7%)

Grūti pateikt
0 (0.0%)


Par to, cik viegli sajaukt lietotājvārdusSep. 1st, 2015 @ 04:34 pm
[info]kautskis
Jums te dažu cibiņu lietotājvārdi mēdz jukt, ja? (Nē, nemēģiniet tēlot baisos asprāšus, norādot, tieši kuŗi, nebūs smieklīgi.) Ha, savukārt mums komūnas Paujautaa nosaukums vienmēr šķiet Pajaataa. As in, dzīve pajātā un veltā, vēl ne gluži sajātā (tāpēc tu centies to labot, prasot padoma), bet nu diezgan jau tajā virzienā.

Sep. 1st, 2015 @ 01:38 pm
[info]dominika, posting in [info]pajautaa
Sveiki!
Varbūt te ir kāds laipns un pacietīgs grāmatvedis/e, kas par pudeli vīna vai tamlīdzīga apmēra atlīdzību varētu man šovakar veltīt pāris stundas? Palīdzēt piereģistrēties EDS kā saimnieciskās darbības veicējam un apliecinātu, ka esmu visu pareizi sapratusi, kā un kādas atskaites un maksājumi man turpmāk jāveic.

Neesmu stulba, tikai bailīga, man gribas izdarīt visu pareizi, un man nepieciešama konkrēta informācija un varbūt daži praktiski piemēri par to, kā aizpildīt dokumentus. Esmu jau pati izlasījusi visu, ko varēju atrast par tēmu, piezvanīju arī uz VID, bet tur diemžēl uzdūros visai neatsaucīgai darbiniecei. Ļoti negribas braukt uz Kafkas pili pļavas vidū, nav arī garantijas, ka tur saskaršos ar laipnāku attieksmi.

sanitag@gmail.com

P.S.Var arī par naudu, bet tad ar pēcapmaksu, jo šobrīd man liekas naudas nav, būs tuvākā mēneša laikā, ja izdosies sakārtot šo jautājumu.

589. Magnijs, karstais dvielis un līmeņrādisSep. 1st, 2015 @ 12:42 pm
[info]mazaa_maasa
Aizbraucu uz laukiem negulējusi un ļoti īgna un piekasīga. Uz dažām h izdevās atlūzt, bet kad piecēlos, tad sapratu, ka ogu lasīšanas ziņā nekas daudz nav noticis. Kkā neorganizēti viss - bet to var piedot, jo tas jau tā katru gadu pirmajā dienā. Pasūdzējos tantei par krakšķošo kaklu un bezmiegu. Vakarā dabūju magniju un karsto dvieļu masāžu. Gulēju kā kaķis, kad viņu nebaksta. 
Otrā diena izvērtās neproduktīva tādēļ, ka uznāca lietus - atkal nekāda baigā ogu vākšana nesanāk. Braucām mājās. 

Vakar gribēju pakārtot māju un paslinkot, bet piezvanīja brālēns un pajautāja,vai negribot braukt palīgā krāsot teleskopa kupolu. Protams, ka gribu! Nokrāsojām 6 stundās. Pie reizes kopā vakar redzēju 3 teleskopus (1 lielākais Baltijā, par kuru pastāstīja sīkāk, 1 mazāks (ar kuru mums decembrī ļaus paskatīties uz Jupiteru un Zelta sietiņu un ko tur vēl ne) un 1 tāds pusizjaukts, ko divi brīvprātīgie restaurēt mēģina). Sapratu, ka jābrauc vēl, oficiālā ekskursijā uz to lielo. 
Vakar arī telefonam ekrāns sašķīda. Nokalpoja tik 3,5 gadus. Ļoti patika, bet labot nerentējas :( 

Bet vispār šogad augusts bija mīļākais mēnesis. Piedzīvojumi un pārdzīvojumi un ir tik labi :) 

Pamodos, paskatījos uz istabu, izdomāju kā pākārtot. Jāķeras klāt! :)

Šī diena vēsturē (?)Sep. 1st, 2015 @ 12:33 pm
[info]kautskis
Vispār es saprotu, ka šitādas lietas nekvalificējas kā ļoti aktuālas ziņas, bet tā ļoti dīvaini paliek, skatoties uz visādiem beidzamā laika pasākumiem. Ir aizdomas, ka mēs te redzam kaut ko kvalitātīvi jaunu, nevis iepriekšējo lietu turpinājumu. Vai, ja ne ko jaunu, tad vismaz kaut ko, kas tuvojas kritiskajai masai.

Piemēram, Brīnumzeme mums kaimiņos no šīs dienas ieviesusi jaunus noteikumus: tīmekļa lapām, kas reģistrē lietotājus no Krievijas, serveŗi ar šo lietotāju datiem jāglabā Krievijā. Un jo zīmīgi ir tas, ka Krievijas amatpersonas puslīdz oficiāli atzīst: neba nu tā uzreiz ņemsim un visas tīmekļa lapas medīsim, bet ir izveidota Juridiskā Bāze. Tas ir — ir likums, ja vajadzēs, cilvēkus atradīsim. Ir taisnība tajā teicienā, ka Krievijas likumu bardzību atsveŗ tas, ka tos īpaši neievēro. Bet šādi likumi atceļ visu likumu jēgu. Tā vietā, lai viņi būtu skaidri noteikumi, ko drīkst darīt un ko nē (še pasmejamies), likumi kļūst par instrumentu, ar ko sodīt varai nepaklausīgos. Vai, kā šinī gadījumā, jebkuŗā laikā apkaŗot ļaunos ārvalstu spiegus, kas lūko piegānīt dzidro krievu garīguma avotu.

Tikmēr pa TV rāda ainas no Budapeštas, kur policija bloķē dzelzceļa staciju, lai migranti nebrauktu apkārt. Un internetos nebeidzas ziņas, šēri un laiki "Melnais nogalinājis baltādaino eiropieti", "Arābs piekāvis puisēnu zilu acu dēļ", "Migrants atņem maizes garoziņu baltādainam grūtdienim". Kaut kā pārlieku nelāgi atgādina trīsdesmito gadu laikrakstus ar ziņām "Žīdu tirgotājs āriešiem pārdod ar sifilisu aplipinātus pīpju kātus". Nav pat runa par to, cik daudzi no šiem virsrakstiem ir sadzejoti — protams, melnādaini cilvēki mēdz nogalināt un apzagt citus cilvēkus, gluži tāpat kā baltādaini cilvēki. Šķērmi sametas tad, kad tas tiek izmantots, lai veselai cilvēku grupai atņemtu cilvēcību.

No tā laikam nevajag pārāk daudz ko atvasināt, bet nesanāk atbrīvoties no domas, ka vispār šodien var atzīmēt ne tikai pirmo skolas dienu, bet arī 76. gadadienu kopš 2. pasaules kaŗa sākuma. Kaut kā tas viss ir redzēts vēstures grāmatās — cīņa pret deģenerāciju, nācijas atdzimšana, noteiktu cilvēku grupu pasludināšana par nevēlamiem un aicinājumi cīnīties pret tiem, kas tomēr šai nevēlamajai cilvēku grupai uzdrošinās pastiept palīdzīgu roku.

Tad nu, atzīmējot pirmo septembri otrajā nozīmē, gribētu novēlēt nezaudēt cilvēcību arī tad, ja tā paliek par deficīta preci. Nenoliedzami, ir kārdinājums pasludināt — nu nē, cilvēcības pasaulē ir tik maz, nedāļāsim to pa labi un pa kreisi, dosim to tikai tiem, kas ir pietiekami līdzīgi mums. Bet šāda domāšana ved strupceļā: cilvēcība ir starp tām retajām lietām, kas paliek vairāk, kad ar to dalās.

PVSep. 1st, 2015 @ 10:57 am
[info]magic_raddish
Es neesmu bijusi uz nevienu Prāta Vētras koncertu mūžā, yolo.
Arī tad, kad es biju maza un klausījos Enrique Iglesias, arī tad nē.
Es zinu, kā PV izklausās pa radio!

Sveicieni, sveicieni!Sep. 1st, 2015 @ 10:50 am
[info]kautskis
Nu ja, tad nu es ar visus sveicu pirmajā septembrī, gan tos, kas iet uz skolu, gan tos, kas ved bērnus uz skolu, gan tos, kas cer biodiversificēties uz pirmā septembŗa rēķina, lai jums visiem jautri!

Vispirms vēlētos aktuālu public service announcement. Gana gaŗie jaunieši, kas sabiedriskajā transportā pārvietojas ar mugursomām — esiet tik laipni, brauciena laikā tās noņemiet un paturiet rokā! Uz maziem bērniem tas neattiecas, bet, kad tāds sprauns teļš tev ar mugursomu stūrē taisni krūtežā — nu nav tīkami, it nebūt nav. Ja soma ir jums uz muguras, tad (ja vien jums nav acis pakausī) jūs neredzat, kur viņa dzīvojas. Un ko tad, ja man sejā?! Tāpēc noņemiet mugursomas, un nevienam netiks nodarīts pāri.

Tad vēl es gribēju pateikt, ka man šodien pirmo reizi uznāca tāda kā nuostaļģija pēc preža Bērziņa. Nē, nē, uzklausiet! Rīta panorāmā prezim Vējonim prasīja, kas nu esot tā trakākā delverība, ko viņš sastrādājis pirmajā septembrī, un viņš kaut ko teica par meiteņu bižu raustīšanu, tā atbalstot veselu kaudzi nelāgu stereotipu, piemēram, to, ka meitenēm noteikti ir bizes, uzmanību viņām (meitenēm, ne bizēm) var izteikt, tikai kaut kā viņas aizskarot un puiši noteikti ir kaut kādi nūģi, kas nemāk ar meitenēm runāt, tikai raustīt. Diez kas nav, ne? Prezis Bērziņš par trakāko delverību lepni varētu atbildēt: vienreiz pirmajā septembrī es piesolīju pa purnu žurnālistiem! Lai gan vispār jau es saprotu, ka viņš to nekad neteiktu, un nuostaļģija pāriet, vēl nesākusies.

Un vēl: tiešām iejūsmina, līdz sirds dziļumiem iejūsmina, cik precīzi nomērīta vasara ietrāpījusies. Nu, ne sākums — sākumu var atlikt un atlikt. Bet beigas — hop, kā ar nazi! Skatījos no rīta uz cilvēkiem vējjakās, lai gan vēl vakar visi staigāja uzlocītām piedurknēm — un jap, nenopriecāties, kāda mums kārtībiņa te valda.

Sep. 1st, 2015 @ 10:10 am
[info]brr, posting in [info]pa_leeto
Sveiki, cibas biedri!

Kā gadījies, kā ne, man uzdāvināju šādu 25 cm diametra metāla galda ventilatoru. Šāds te

Bet - es neko tādu nemēdzu lietot. Varbūt kādam citam noder.
Konstatēju, ka ebay`ā tāds nāk par `17 €, es neatteiktos no kādiem +-10.

P.S.

Atrodas Rīgā, centrā.

Sep. 1st, 2015 @ 08:48 am
[info]dienasgramata
Delfi ir burvīgi - "policija aizturējusi pedofilu, cietušie ir no 14 līdz 20 gadiem veci". Kad žurnālistiem beidzot iemācīs pedofilijas definīciju? http://www.delfi.lv/news/national/criminal/policija-aizturejusi-kartejo-pedofilu-liels-cietuso-skaits.d?id=46402765

Skaidrs, tas ir policists Ķuzis, kas viņu nosauca par pedofilu http://skaties.lv/latvija/kriminalzinas/policija-aiztur-pedofilu-kurs-seksuali-izmantojis-daudzus-zenus/ Varbūt turpmāk jebkuru noziedznieku sauksim par pedofilu - nu, lai vairāk klikšķu un laiku?

WTF ir MATKA tribe? Aug. 31st, 2015 @ 09:03 pm
[info]ierindnieks, posting in [info]pajautaa
WTF ir MATKA tribe.

Izskatās kaut kas līdzīgs Cosmopolitan žurnāla turpinājumam, tikai pieaugušām sievietēm ar nedaudz vairāk naudas kā lauku skolas skolotājai. Visādi citādi stilīgas fotogrāfijas, nedaudz romatiski un muļķīgi teksti, bet visumā forši, veic tikpat svarīgu un gaismu nesošu darbu kā savulaik žurnāls Cosmo. Tas tiešām labi.

https://www.facebook.com/matka.tribe

Meklējot mājasAug. 31st, 2015 @ 09:02 pm
[info]alfa_beta, posting in [info]pajautaa
Kurš būtu tas Rīgas rajons, kurā Tu labprāt dzīvotu? Kāpēc?

Aug. 31st, 2015 @ 08:29 pm
[info]putnelis, posting in [info]pajautaa
Rādio dzirdēju, ka notiek pilsētas svētki 05.09.2015. Uzstājas Intars Busulis.
Kur??????

bārs Berlīnē Aug. 31st, 2015 @ 03:46 pm
[info]koki, posting in [info]pajautaa
iesakiet, lūdzu, kādu čomska tipa bāru/vietu/dzertuvi Berlīnē!

Aug. 31st, 2015 @ 02:28 pm
[info]snauts, posting in [info]pajautaa
Iesakiet, kur iesācējam labāk iet un apgūt tuvcīņu.

chAug. 31st, 2015 @ 02:06 pm
[info]ingmars
My chains shine brighter than a strobe light.

Skiču blokiAug. 31st, 2015 @ 02:04 pm
[info]likcepure, posting in [info]pajautaa
Kur var nopirkt skaistus skiču blokus?

Kolektīvais saprātsAug. 31st, 2015 @ 11:21 am
[info]kautskis
Sveiks, Cibas kolektīvais saprāt,

es nesen iekodos dakšiņā. Tagad es gribu aiziet pie zobārsta. Mana iepriekšējā zobārste Rīgā vairs nepraktizē, tāpēc iesakiet, lūdzu, man kādu.

No svara ir kvalitāte un iejūtīga attieksme (nīstu anestēziju, tāpēc iejūtīga attieksme ir absolūti nepieciešama). Nu, un lai pārāk nesāp arī bez anestēzijas.

Paldies.

UPD: Paldies, pierakstījos, kur agrāk tiku.

Franču valodaAug. 31st, 2015 @ 08:42 am
[info]atheist, posting in [info]pajautaa
Labrīt tiem, kas kādreiz mācījušies franču valodu,

Gūgle piedāvā n kursus klātienē, bet interesē viedoklis no cilvēkiem, kuri paši kursus izgājuši. Tātad - kur mācījies? Kas patika/nepatika? Kādas bija tavas zināšanas uzsākot un beidzot kursu?

Paldies un jauku pēdējo "brīvlaika" rītu! :)
Current Music: The Middle East - Blood
Tags:

Aug. 30th, 2015 @ 03:42 pm
[info]mindbound
Tikko atnāca spams ar piedāvājumu iegādāties sveces ar Jēzus aromātu. Patiesība gan ir garlaicīgāka un attiecīgie produkti ož tikai pēc mirrēm un citiem kvazi-bībeliskiem parfīmu komponentiem, bet fantāzijas lidojumam degvielas ar to pietiek. Candles with the scent of Jesus. You light one of those and your friends say, “Jesus Christ, what’s that smell?”.
Current Mood: awake
Current Music: Rose Rovine E Amanti - Demian: Paura Del Demonio

Aug. 30th, 2015 @ 11:47 am
[info]lavendera, posting in [info]pajautaa
Vai ir kāds veids, kā ebajā izslēgt no meklēšanas konkrētus parametrus?
Piemēram, nerādīt drēbes no Ķīnas (tur tāpat man neviens izmērs nederēs).
Vai stipri aktuālāk - nerādīt ZILUS džinsus (es nevalkāju zilus džinsus, bet mani priecētu dažādas citas krāsas, kas nav zila). Kaut kā nejauki, ka jāizrakņā pusotra tūkstoša zilu džinsu kaudze, lai atrastu knapi desmitu citās krāsās.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba