Friends

About Friends

Oct. 1st, 2014 @ 04:26 am
[info]garamgajejs
Rammstein - Keine Lust

Oct. 1st, 2014 @ 12:15 am
[info]garamgajejs
Problēma ir doma.

Oct. 1st, 2014 @ 12:35 am
[info]artis
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=zsrA_flc0aI#t=1708

Sep. 30th, 2014 @ 11:26 pm
[info]garamgajejs
Drīz būs jauna filma, Attack of the Humans.

Oct. 1st, 2014 @ 12:49 am
[info]huinja

Oct. 1st, 2014 @ 12:08 am
[info]anonymous
Par to, kā čekot faktus internetā:
http://nyr.kr/Y3LE4j

Sep. 30th, 2014 @ 11:59 pm
[info]huinja

Sep. 30th, 2014 @ 10:18 pm
[info]quizer

Manā dzīvoklī jau kādu laiku ir pieslēgta apkure un vakaros ir tik karsts, ka īsti nav ko elpot, tāpēc sāku turēt vaļā logus. Nebija ilgi jāgaida līdz istabas bija pilnas ar odiem. Tā kā enciklopēdijās biju lasījis, ka odu kodumi nav kaitīgi un ir pat veselīgi (tie attīra asinis no toksīniem) par odiem nedaudz priecājos. Mana pacifista labvēlība vainagojās ar to, ka tiku pilnībā sakosts. Plaukstas un pirkstu kauliņi niezēja visvairāk. Diezgan sašutis un neizgulējies nolēmu nopirkt pretodu lampu. Ar nepacietību gaidīju nakti, ieslēdzu lampu un atkal priecīgs devos gulēt. Šoreiz odi nebija. Biju jau aizmidzis, kad no slēpņa zilās lampas gaismā vairāki odi uzbruka un sagoda man acu plakstiņus (pēc šī nepatīkamā incidenta turpmāk dodoties gulēt acīm priekšā novietoju dažādus aizsargus – šalles, t-kreklus, dažkārt arī dvieļus).

No rīta zvanu Ervīnam, un saku, ka laikam meklēšu citu dzīvokli, kurā nekurina un nav odi. Ervīns savā mierā man iesaka nopirkt odu plāksnītes, kuras nogalinās odus. Jāsaka, ka paranojas mākts apšaubu Ervīna teikto un konsultējos arī ar ģimenes ārstu, kurš kategoriski aizliedz pirkt kaut kādas plāksnītes. “Ja tās nogalina odus, tās nogalinās arī tevi!” viņš man saka un iesaka doties uz aptieku pēc zvaigznītēm.
Tagad sasmērējies guļu un odi met man ar līkumu. Vēl viens veiksmes stāsts no dzīves.

roku krēmsSep. 30th, 2014 @ 04:09 pm
[info]livia, posting in [info]pajautaa
Sveiki!

meklēju THE ULTIMATE roku krēmu LIELĀ TILPUMĀ- tādu, ko uzdāvināt bārmenēm turēšanai bārā, lai aukstajā laikā rokas nebojājas..- pašam krēmam jābūt ļoti labam, jo ir visi iespējamie apdraudējumi- roku dezinfekcijas līdzeklis, karsta trauku mašīna, auksts ūdens utt, tanī pašā laikā tādam, kas ļoti ātri iesūcas- pa cik jāturpina strādāt, lielais tilpums- lai stāv, vienmēr ir un miers.

Varbūt kāds var kaut ko no personīgās pieredzes ieteikt, lai zinu, uz ko skatīties ? Varbūt ir kādi pro krēmi, kas ātri iesūcas ?
Paldies!

atvaļinājuma naudaSep. 30th, 2014 @ 04:00 pm
[info]intenormal, posting in [info]pajautaa
šis jautājums tiem, kas bišku vairāk ko saprot no grāmatvedības un algu aprēķiniem.

jau kuro reizi, saņemot algu par mēnesī, kurā bijis atvaļinājums, redzu, ka kopējā summa ir mazāka nekā visus citus mēnešus. alga mums ir fiksēta. uzņēmums maziņš, visi draudzīgi. tādi aprēķini "sanāk" visiem, un priekšniece, kura rēķina algas - arī sev - nevar atrast nekādu izskaidrojumu.

algas lapiņā redzu, ka atvaļinājuma apmaksa ir iekšā, bet kopējais bruto cipars ir mazāks kā citus mēnešus.

nekādas slimības lapas nav ņemtas, bezalgas atvaļinājums arī nē.

bet konkrēti neto sanāk, piemēram, tagad septembrī ar četrām atvaļinājuma dienām par gandrīz 50 eiro mazāk nekā "normālā" mēnesī.

vai tā vajadzētu būt? vai arī mūsu uzņēmuma grāmatvedības aprēķinos pieļauta kāda kļūda?

japanese vagina boat anyone?Sep. 30th, 2014 @ 12:56 pm
[info]neoplasm
varētu tā kā šonedēļ beidzot tos zaļos matus nokārtot, bet man tā luste ir kaut kā pārgājusi. nokrāsošu droška jau 2 iemeslu dēļ: pirmkārt, aiz prastas ziņkārības, diez kā tas ir, kad uz galvas zaļš; otrkārt, vēlāk varbūt būs jātēlo atbildīgs pieaugušais un nebūs vairs vaļas staigāt tādai nereprezentablai. manu sirsniņu gan šobrīd ir nozagusi mana dabīgā matukrāsa, kuru būs sarežģīti rekonstruēt uz mana daudzkrāsotā ērkuļa, bet man katrureiz paliek miklas saujiņas, kad noeju gar john frieda plauktu būtsveikalā, kur visa plaukta garumā ir mana dabīgā matukrāsa vien. viņam ir visi tie dabīgie matu toņi un vesela rinda no tiem ir variācija par manu tēmu - pelēki un pelēkāki un reku tumši blondi un tad brūnblondpelēki un pelēkbrūni, bet drusku saules dabūjuši, un reku gaišs šatēns krēslainā laikā pie izslēgtas lampas, un essentially tās visas ir viena un tā pati krāsa, kas ir mana, uz katra iepakojuma tikai savādāka jaunkundze. tie, kas iemet aci manā instagramā, jau ir redzējuši mani blondu un lieliski ir tas, ka bildēs nevar redzēt, ka man vietām mati ir drusku rōzā. izskatos pēc teenage popstar un katrreiz, paskatoties spogulī, drusku mirstu. starp citu, arī lielveikalos man tagad tie nāciet-paostiet-šo-rumpjazieķi-kas-palīdz-novērst-naudas-uzkrāšanos-kontā un pārējie nekam nederīgo huiņu andelētāji nekautrējas mani traucēt, jo es tagad tāda approachable gaišmate. katrā ziņā nekad nebiju domājusi, ka man tik ļoti riebsies būt par blondīni, eksperiments noslēdzies.

man ir izveidojušās ļoti jaukas attiecības ar mūsu mazo melno runcīti tirjānīti. viņš man neliek miera, kad redz mani tuvojamies v-istabas izlietnei. tad viņš uzlec uz izlietnes un neļauj man mierīgi nomazgāt rokas, jo viņam patīk zobupasta, kuru es viņam nesen tad arī atļāvu drusku nogaršot. es tā vairs nekad nedarīšu, bet, atskatoties atpakaļ, bija tā vērts. tirjānītis no sākuma ilgi un izteiksmīgi laizījās līdz viņam no mutes sāka aumaļām nākt putas a la pārdozējis narkomāns, kuras viņš izspļaudīja pa visu v-istabu. nevarēju viņu piedabūt padzerties, tamdēļ iebēru viņam kraukšķīšus un atvainojos. viņš no tā neko nav iemācījies un joprojām kļančī vēl [a la pārdozējis narkomāns 2].

un jā, japanese vagina boat [teorētiski nsfw, bet es persōnīgi tā neuzskatu].
Current Mood: kafija :))))))
Current Music: ārija ņurkst

Sep. 30th, 2014 @ 01:12 pm
[info]mindbound

Morally acceptable to Americans (%)
Death penalty 61%
Abortion 42%
Suicide 19%

I'm sure there is a charitable and fair way to explain this, that the Hanlon's razor applies here as well, that those people are not moral mutants etc., but here I am honestly baffled. Perhaps I'm simply too sparsely informed about the cultural memeplex of USA.

Current Mood: working
Current Music: Rome - Masse Mensch Material: Sonnengötter

erghhhSep. 30th, 2014 @ 12:18 pm
[info]ingmars
Man šķiet, ka es pamazām kļūstu par nihilistu.

urghtSep. 30th, 2014 @ 12:05 pm
[info]ingmars
Ja izrādītos, ka ir Dievs, man paliktu slikta dūša, un es sāktu vemt.

ejiSep. 30th, 2014 @ 11:49 am
[info]ingmars
Kas jums pret mani ir? Nekā jums nav. Nekā.

atkla juaSep. 30th, 2014 @ 11:25 am
[info]ingmars
Dear Ms Freimanis.

Polītiskais skaistumkonkurssSep. 30th, 2014 @ 10:43 am
[info]kautskis
Man šorīt pastkastītē iesviesta kaut kādu aktīvistu skrejlapa, kur viņi stāsta, kā Kremļa aģenti tīko sagrābt varu Latvijā. Protams, ka viņi to tīko, tas pat kurlam ezim ir skaidrs. Bet pierādījumi, ko viņi lika priekšā, bija tiešām truli: re, Sudrabas partijas logo karogs pārsviests pāri ķipa apmēram tāpat kā Pūķina Jeģinās Rosijas logo. Nu, tizlas, tizlas, jums tās sazvērestību teorijas, jūs taču varat labāk.

Tomēr šis pārspriedums mani mudināja uztaisīt pašam savu pētījumu par partiju logotipiem. Un, ko domā, izrādās, starp viņiem ir vesela kaudze ripofu.

Sāksim no paša sākuma.

1. Latvijas Attīstībai logo mudina domāt, ka Latvijā varu tīko sagrābt kompānijas Adobe aģenti. Un kāpēc gan nē, ja Adobe savulaik varēja nopirkt Macromedia, kādēļ gan nepievienot savam produktu portfelim Latviju. Tiesa, tikpat ticams ir skaidrojums, ka logo autors vienkārši ne pa jokam nohaltūrēja — atvēra ilustrātoru, padomāja, hmmm, nu ko varētu uztaisīt... O, aizņemšos Adobes logo, tāpat neviens nepamanīs!

2. Suverenitāte. Jūs, protams, par šo partiju nekā neesat dzirdējuši, bet viņi ir diezgan brangs klaunu bariņš. Un viņu logo (redzams lapas augšā) lieliski raksturo viņu attieksmi, dzīvespriecīgi atgādinot vidējo pirkstu. Es cienu godīgumu, tāpēc Suverenitāte man šķiet arvien simpātiskāks polītiskais spēks. Turklāt, atcerieties, viņi nedos bērnus Eiropas pederastiem.

3. Diemžēl izskatās, ka manai mīļotajai partijai "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām" nav logo. Toties viņiem ir Vikipēdijas lapa vāciski, bet nav latviski. Arī kaut kas.

4. Arī Vienotība ir godīga savā grafiskajā dizainā: viņu partijas logo ir ķeksītis. Jūs par mums ķeksīša pēc nobalsojiet, mēs ķeksīša pēc pastrādāsim. Tā airBaltic zaļā krāsa gan mazliet griež acīs, bet nenoliedzami piesaista uzmanību, kas droši vien ir jāpanāk.

5. Politiskā partija Izaugsme ir viena no tām, kas nolēma netērēties kaut kādam grafiskajam dizainerim. Eku paši ņemsim uztaisīsim Paintā, par iedvesmu ņemot LPSR vieglās rūpniecības ražoto produktu iepakojumu paraugus! Vintidžs tagad skaitās stilīgi, bet šitas tomēr drīzāk ir vecmāmiņu un televizora sedziņu vintidžs, nevis hipsteŗu vintidžs.

6. Savukārt Vienoti Latvijai savu logo ir paguvuši nomainīt, taču gan pirmo, gan otro acīmredzami taisījis kāds bērnu krāsojamo grāmatu autors. Pirmajā versijā bija tikai "savieno punktiņus ar līnijām, mazo draudziņ". Otrajā uzdevums jau ir sarežģītāks: "savieno punktiņus ar līnijām un izkrāso aplīšus!" Vispār pareiza doma, tikai mazliet sarūgtina, ka viņi šo bērnišķīgo tēmu nav attīstījuši tālāk. Es gribētu arī, lai Kalvītis mauktu galvā noļukušas zaķa ausis, bet Šlesers pielīmētu sarkano klauna degunu.

7. Nacionālās apvienības logo ir gana vienkāršs mēģinājums uzsvērt, cik viņi abi ir vienlīdzīgi un vienoti. Rezultāts izskatās pēc Austroungārijas mēģinājuma sašūt kopā abus karogus: ne šis, ne tas. Es ieteiktu radikālu dizaina maiņu: vai nu ar visām trim zvaigznēm, grifiem un saulēm, vai — mans favorīts — nomainīt partijas logo pret Ŗ. Es noteikti par viņiem balsotu (izsvītrojot Iesalnieku un Dombravu), ja viņu logo būtu Ŗ.

8. Reģionu apvienība nolēmusi būt lielāka Vienotība par pašu Vienotību un atķeksēt nevis vienu, bet veselus trīs ķeksīšus, turklāt karoga sarkanus. Vai varbūt tas ataino reģionus: mazas partijas nodaļiņas kā jumts reģioniem, lielā partija kā jumts mazajām nodaļiņām. Lai vai kā, mulsina zilās un baltās krāsas izvēle logotipā. Balti zili sarkanas krāsas latviešu vēlētājiem izsauc alerģiju, ar tām nevajag spēlēties.

9. Arī Jaunā konservatīvā partija ir godīga: viņu logo godīgi nosperts no Swedbank, lai gan, protams, muļķīgi būtu apgalvot, ka šī partija cīnās, lai Latvijā varu sagrābtu zviedru banku aģenti. Viņi vienkārši konstatē faktu. Varēja jau spert ar visām vāverēm un toksiskajiem ezīšiem, būtu jautrāk, bet tāpat šis ir viens no maniem favorītiem.

10. Savukārt Latvijas Krievu partija pavisam apzināti spēlējas ar balti zili sarkanajām krāsiņām, jo viņi ļoti cenšas uzsvērt savu krieviskumu. Nahuj cilvēktiesības, v pizdu vienoto Latviju, mēs esam krievi, un šeit jābūt Krievijai. Starp citu, esmu gatavs saderēt, ka uz mata šitādu logo lieto kaut kāds piena konservu ražotājs, bet neatceros, tieši kuŗš.

11. Saskaņas logo pārliecinoši ir tizlākais visā šajā parādē. Viņš vispār nav nekāds, tāds vārgs cilvēciņš ar izstieptām roķelēm un raustītu līniju apkārt. Sak, nāksim mēs pie varas, jums visiem nebūs ko ēst, izkāmēsit un atliks jums tikai noplātīt roķeles, bet laukā jūs netiksit, jo ap jums jau savelkas cilpa. Nav tā labākā vēsts, galīgi nav.

12. Un arī No sirds Latvijai nomainījusi logo, turklāt veselus trīs. Viens izskatījās pēc, būsim žēlsirdīgi, tizlas margrietiņas, otrs pēc divām strīpām ta ne karoga, ta ne sirds formā, savukārt pašreizējais, kā zināms, ražots Latvijā no ievestām izejvielām. Tas otrais bija smuks, partijai varbūt par biedējošu, taču Sudraba varētu viņu ziedot otrreizējai pārstrādei un izmantot par kādas pretinfarkta kampaņas logo. Jo gan sirds un asinsvadu slimību profilakse, gan otrreizējā pārstrāde ir atbalstāmas lietas.

Sep. 30th, 2014 @ 08:40 am
[info]watt
Parādās vēl apstiprinājumi, kāpēc miegs ir tik svarīgs.

Šobrīd mazo liekam gulēt 19:30, ceļas ap 7:00. (Principā ir modusies agrāk, bet tā kā mums ir pulkstenītis kas 7:00 sāk spīdēt zaļš, viņa ir iemācīta ka jāpaliek gultiņā līdz pulkstenis paliek zaļš. Par to viņa ir ļoti lepna, un mani priecīgi ved rādīt ka nu ir "zaļš", un es saku ka esmu ļoti priecīgs.)

Dažreiz noguļ ilgāk.
Tā kā dārziņā kautkādu iemeslu pēc (nav telpas?) viņi no 3 gadiem vairs neguļ diendusu, bet mazajai vēl pa dienu ļoti gribas gulēt, mēģinam kompensēt. Doma ir gulētiešanu vispār pārnest tagad uz 19:00. Sākt "vakara rituālu" 18:00 - izslēgt visas gaismas, nekādi televizori/datori. Kamēr vēl gaišs, kautko palasīt, tad nomazgā zobus, pārģērbj, var palēkāt, utt. 30 minūtes pirms gultā likšanas aizveram aizkarus (ir aptumšojošie), tad 10 minūtes pirms mērķa viņa ir gultiņā, aijā-žūžū, izmasē kājiņas, iedot padzerties, utt. Un tad - mērķa laikā "labu nakti" un durvis ciet. Dažreiz aizmieg viegli, dažreiz vēl ir ņemšanās.

Sestdien, svētdien viņa parasti diendusu paguļ (kautkādā veidā - mēs parasti kautkur braucam, un viņa aizmieg ratiņos, vai velo sēdeklī). Bet tā nav tāda nopietna gulēšana, 45-minūtes varbūt.
Tags: ,

Sep. 30th, 2014 @ 02:19 am
[info]huinja


utt krieviski )

I LOVE YOUR WALLSep. 30th, 2014 @ 12:02 am
[info]redz
protams, varētu teikt, ka esmu redzējis Frank
Current Mood: patiesībā pirms nedēļas
Top of Page Powered by Sviesta Ciba