Friends

About Friends

Feb. 25th, 2018 @ 12:54 pm
[info]dienasgramata
"Ir aiznesta vesela virkne lietu. Es nevaru stāstīt visas lietas, kas tur ir nozagtas. Katrā ziņā es visas tās lietas saistu vienīgi un tikai kopā ar visu šo te kampaņu, kas ir vērsta šobrīd pret manīm, un man ir tāpēc svarīgi šīs lietas izstāstīt." (Ilmārs Rimšēvičs)

Feb. 24th, 2018 @ 11:10 am
[info]dienasgramata
Ja "Latvijas Banka" ir aizdevusi AB.LV 200 miljonus pret vērtspapīriem, "kurus jebkurā brīdī var pārdot par daudzkārt ielāku summu", bet AB.LV tiek likvidēta, jo tai pietrūkst 600 miljonu, kas aizplūduši, kopš "nedienām" ar ASV - vai man vienam izklausās, ka tas aizdevums ir vainīgs pie tā, kas notiek tagad?

DombursFeb. 23rd, 2018 @ 01:51 pm
[info]artis
http://www.delfi.lv/news/delfi-tv-ar-jani-domburu/bankieru-drama-atbild-finansu-ministre-reizniece-ozola-pilns-ieraksts.d?id=49770707
http://www.delfi.lv/news/delfi-tv-ar-jani-domburu/bankieru-drama-atbild-ainars-latkovskis-pilns-ieraksts.d?id=49775155

Feb. 23rd, 2018 @ 02:49 pm
[info]dienasgramata
DELFI. Rīgā apzog košera kafejnīcu

Latvija būs dzinulis sakārtot Eiropas banku uzraudzības sistēmu! Spēcīgi!Feb. 23rd, 2018 @ 12:17 pm
[info]artis
https://www.usnews.com/news/business/articles/2018-02-22/european-central-bank-puts-onus-on-latvia-in-graft-probe?src=usn_tw

Update: Piedodiet, saskaņoju alternatīvu komentāru ar Aizsardzības Ministriju: aizdomas raisa fakts, ka par Latviju raksta "US News". Līdz šim par Latviju un līdzīgām tēmām nav rakstījuši, bet te—pēkšņi! Vai tas ir organizēts uzbrukums?

Feb. 23rd, 2018 @ 01:46 pm
[info]batou
nope nekādas vēdera problēmas nebija. nākamreiz mēģināsim tomēr fileju, ar malto ir baigais čakars

MADFeb. 23rd, 2018 @ 09:06 am
[info]ingmars
Mājas apstākļu dēļ.

|\Feb. 23rd, 2018 @ 08:56 am
[info]ingmars

divi darbi un jaunaa algu sistēmaFeb. 22nd, 2018 @ 11:44 pm
[info]10idejas, posting in [info]pajautaa
no 2017.g man ir algas grāmatiņa darbvietā Nr1,kur saņemu 50eu neto. Tūlīt sākšu darbu vēl vienā darbvietā. Nr2, kur saņemšu 200eu neto. vai man būtu prātīgi algas grāmatiņu izņemt no Nr1 un ielikt darbvietā nr2, lai ietaupītu IIN? tā to var vnk izdarīt? IIN, kā saprotams, tagad darbvietām bez algas grāmatiņas ir 23%, bet ar - 20%

Feb. 22nd, 2018 @ 09:25 pm
[info]batou
ok šas tiks provēts tex mex of my own making. ja ņem vērā ka es chilli vietā izmantoju worchester sauce hren viņ zin kas tur sanāks. moš visu nakti uz poda nosēdēšu pēc šitādiem eksperimentiem
Tags:

Chasse et PêcheFeb. 22nd, 2018 @ 12:17 pm
[info]artis
Atgādināšu, ka divu nedēļu moratorijs [info]mindbound parāda sakarā ir beidzies.

Tagad varu jums atklāt pašu beidzamo datumu, kad naudai jābūt saņemtai.

Tā ir nākamā pirmdiena (2018-02-26). Ziņa nāk no drošiem un uzticamiem avotiem, t.i. paša Areta.

Es ceru, ka Aretam nav radušies papildus sarežģījumi ABLV bankas krīzes sakarā.

Kā zināms, Eiropas Centrālā banka ir noteikusi maksājumu ierobežojumus klientu debeta operācijām.

25.05.2018Feb. 22nd, 2018 @ 11:28 am
[info]ingmars
Poll #21162
Open to: All, results viewable to: All

Kuram jūs atbildēsiet?

View Answers

Kingseeker Frampt
1 (14.3%)

Darkstalker Kaathe
6 (85.7%)


BingoFeb. 22nd, 2018 @ 01:22 am
[info]artis
"Он (Римшевич) напрасно берет пример с азиатских соседей и олицетворяет государство с собой. Он совсем не Латвия. Это стандартная привычка людей, долгое время находящихся в неограниченной и неконтролируемой власти, олицетворять себя не только с креслом и обязанностями, но и с интересами людей, которые тебя наняли эти обязанности выполнять. Ну а про скоординированную атаку... Это не может вызывать ничего, кроме улыбки — вы верите в то, что кто-то рулит одновременно латвийскими правоохранительными органами, Минфином США и крупнейшими информационными агентствами?"

http://rus.delfi.lv/news/daily/ineterview/ya-byl-naivnym-investorom-grigorij-guselnikov-o-dele-rimshevicha-sovkovoj-korrupcii-i-atake-na-latviyu.d?id=49769517

Kaķis ārdāsFeb. 22nd, 2018 @ 01:13 am
[info]iive, posting in [info]pajautaa
Ko lai dara ar kaķēnu, kas ir izaudzis līdz tādam izmēram, kas atļauj visur lekt, un tādai un pārliecībai, ka visur ir jālec, jārāpjas un jāuzlien? Es nerunāju par durvīm un plauktiem, bet par tvaiku nosūcēju un aizkaru stangām. Viņš lien ne vien aiz intereses, bet tāpēc, ka ir daudz liekas enerģijas, kura ir arī tad, kad viņš pats ir izspēlējies, un mēs esam ar viņu izspēlējušies. Ir kaut kāda kaķu skola? Uzdevumi, ko dot kaķiem?

Move along people, nothing to see here (:Feb. 21st, 2018 @ 09:18 am
[info]artis
http://www.tvnet.lv/apollo/arhivs/401844-aizkraukles_banka_parvilina_lielos_parex_klientus

FacepalmFeb. 21st, 2018 @ 08:16 am
[info]artis
Dombrava nesaprot, ka bildes pirmais publikācijas avots ir Associated Press, nevis ziņu sindikātors townhall.com.

http://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/vai-informativa-kampana-pret-latviju/

Tas pats stāsts--nav sapratis, ka šādas lapeles publicē visu ar birku "AP Exclusive".

Interesantāki gan ir "reverse DNS" rezultāti, kas liecina par automātisku ģenerāciju un tāpēc ir izpētes vērti.

Update: Papētiju šos it kā nejauši ģenerētos domēnus ar dīvainām ciparu kombinācijām. Izrādās, ka lielākā daļa ir pavisam parastas ASV konservatīvo kristiešu radio stacijas. Acīmredzot, "Salem Interactive Media" viņiem ir pārdevuši ideju par nelielu mājaslapas izveidi. Cipari norāda uz AM vidējo viļņu radio stacijas frekvenci. Pielikumā izveidoju saites, kas ņemtas no Dombravas ļaunās Krievu botu impērijas:

... tālāk ... )

:D :/Feb. 21st, 2018 @ 09:30 am
[info]ingmars

Feb. 20th, 2018 @ 10:16 pm
[info]watt
Vienīgā "masveida informācijas operācija" ko pret Latviju var izvērst, ir tādu darboņu noklusēšana un informācijas notušēšana, piebremzēšana, piesegšana.

Krievu polittehnoloģijās figurē jēdziens "informacijonnij vbros", kad informācija kas visu laiku ir peldējusi turp un atpakaļ, pēkšņi uzpeld un kļūst visiem acīm redzama: protams, kādam tas nav izdevīgi.
Bet ko tur par "informāciju" daudz dirst - trakāk ir ka tā ir informācija par konkrētām darbībām. Un ko tur daudz par konkrētām darbībām daudz dirst: trakāk ir ka tur ir konkrēta nauda visam apakšā, konkrēta valsts nozagšana.

Piezīmes. Feb. 20th, 2018 @ 09:51 pm
[info]devour
Nekad neesmu baigi pieturējies pie kaut kādiem striktiem treniņu režīmiem. Parasti vienkārši cilāju svarus, taisu preses, squats un plankoju līdz apnīk. Vai kamēr ir iekāriens.

Also. Komēta bija kaut ko ierakstījusi, ka netic, ka makus ar ģimenes bildēm iekšā atdod biežāk nekā makus bez bildēm. Well man makā ir pilnīgs kompromats. Septītās klases bilde un divi poloroīdi no Grieķijas atvaļinājuma. Ja kāds kādreiz ielīdīs manā makā - pats vainīgs.

767. Neaizmirst, pat ja neatcerāsFeb. 20th, 2018 @ 08:53 pm
[info]mazaa_maasa
Reiz Positivusā mani uzrunāja viens jauns čalis, jautājot vai es kādreiz mācījos licejā un vai es viņu atceros, jo viš mani atcerējās un atpazina. Biju diezgan šokā, ka tik izskatīgs čalis mani ievērojis (jo es vnmr biju tikai kkur fonā tiem ievērojamākajiem cilvēkiem), bet viņu neatcerējos tur redzējusi. Tā nu atvainojos, ka diemžēl neatcerējos un devos tālāk, bet notikums neatstāja prātu un grauza. Pēc kāda laika gan atcerējos viņu, un atkal nošokējos kā mazais piemīlīgais blondais puika no liceja, par kuru vienmēr biju domājusi, ka tas nu gan meitenēm lauzīs sirdis, bija mainījies un nobriedis pa tiem dažiem gadiem. Bet toreiz tā arī neatradu brīdi, lai pateiktu, ka atcerējos.
Šorīt sapnī viņu redzēju.
Pati savu sirdi salauzu :D
Current Mood: nostalgic
Current Music: Patrick Wolf - Overture (Sundark and Riverlight)
Top of Page Powered by Sviesta Ciba