Friends

About Friends

windows 10Aug. 25th, 2016 @ 03:13 pm
[info]saldumi, posting in [info]pajautaa
Ko var mēģīnāt darīt, ja dators jau kādu laiku ir uzkāries uz windows is getting ready loga? Es zinu, ka ir uzkāries nevis vienkārši getting ready un man nav pacietības, jo šī nav pirmā reize, kad tā notiek.

Es pirms laiciņa izveidoju usb recovery drive, kas, cik saprotu, šādā situācijā varētu noderēt, bet es nezinu, kā to lietot.

Es priecātos un būtu ļoti pateicīga par ļoti konkrētām norādēm, ja tas ir iespējams, jo man ir tiešām ekstrēmi maz laika, un es neko no šīm lietān nesaprotu.

EoEAug. 25th, 2016 @ 01:40 pm
[info]ingmars

Aug. 25th, 2016 @ 01:18 pm
[info]putnupr, posting in [info]pajautaa
čau.
klau, cik apmēram jāmaksā remonta meistaram par darbu - parastais remonts, nekas īpašs - kaļķa noņemšana, jaunas krāsas uzlikšana, neliela posma saflīzēšana un tml. Parasts kosmētiskais remonts, ko citi gan jau ka paši var veikt.

Jautājums, cik adekvāta ir maksājamā summa par darbu? telpā 8 kvadrātmetri.

Kādi 200 eiro, 300? vairāk? mazāk?


Ja cibā vispār kāds ko tādu zina. nav jau literatūra un māksla ;)
Tags:

global[eAug. 25th, 2016 @ 01:11 pm
[info]ingmars
Globālie draugi.

dameAug. 25th, 2016 @ 10:44 am
[info]ingmars

golemAug. 25th, 2016 @ 10:30 am
[info]ingmars
Golem, mosties!
skūpsta golemu

Ps 139Aug. 25th, 2016 @ 10:26 am
[info]ingmars
15 Manas būtnes veidojums Tev nebija apslēpts, kad es slepenībā tapu radīts, zemes dziļumos veidots. 16 Tavas acis mani redzēja kā bezmiesas iedīgli, un Tavā grāmatā bija rakstītas visas manas dienas, jau noteiktas, kad to vēl nebija it nevienas. 17 Cik dārgas man ir Tavas domas, ak, Dievs, un cik liels ir to daudzums!

prātniekiAug. 25th, 2016 @ 10:17 am
[info]ingmars
666

Aug. 25th, 2016 @ 12:18 am
[info]veidenbaums
Dārgs klavesīns spēlē pats sevi
Un aizrauj sevi līdz asarām
Kas pil nu no garajām skropstām
Bet pakšķ ļoti rūpīgi ritmā
Ka pat zirneklis izkrīt no tīkla
Jo liecas mūzikai pretī -

Bet tas notiek naktī
Un neviens to nedzird.

Es arī ne. Jo es guļu.
Zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz.

Un sapnī man parādās feja
Ar ārkārtīgi zināmu seju
Tā ņem manu roku un saka:
"Būs labi, beidz raudāt, saņemies,
Uzspēlē regbiju, izpis modeli,
Jūti, kā virmo asinis manā rokā?
Es gribu, lai tā ir arī tev,
Tāpēc še tev milzīga buča,
Un, pārdomām, citāts no Senekas:
"Mīli sevi un tad arī cit(i)/as tevi mīlēs""

Es izkrītu no gultas!
Ha! He! Huouehe!
Un rītā sūri berzēju sasisto gūžas kaulu,
Šķendējoties - bļe, nu ti dajoš, dzīve
Kamēr mans sudrabspalvas vanags
(kurš man kalpo jau kopš man to uzdāvināja tēvs, Sēlijas karalis)
slaidā nose dive manevrā iesprauž man cigāru mutē.
Vai tiešām jauna diena sēžot kuprī uz akmeņa
Un saldējot ciskas?
Blabloh! Uzsprāgst hotdogu stends
Es nenoraustu ne plecu
Man ir PTSD, ja?
Tā ka nevajag.
Thousand mile fucking stare,
Un muca portera par spilvenu.

Viss beidzās ar to, ka mani sapnī nekas nepārsteidza.
Četri no desmit. Vienarpus acis. Un tās pašas ciet.
Carpe noctem.

687. Kladīšu kolekcionārsAug. 25th, 2016 @ 12:25 am
[info]mazaa_maasa
Skatu kladi pēc vāka un ņemu ciet, pat, ja nevajag. Jo uzrunā.

Pa ilgiem laikiem biju laboratorijā. Biju aizmirsusi, kā jāuzvedas un instrukcijas ar kaut kur noklīdušas bij. Viss rezultējās ar nogurumu, izsalkumu un autobusu 10os vakarā.
Un to, ka kko nedaru kā vajag, atcerējos jau darot. Kustību + redzes atmiņa. Rīt redzēs cik ļoti tos 3 paraugus nočakarēju.
Current Music: Laleh - Tell me

Aug. 24th, 2016 @ 10:09 pm
[info]garamgajejs
http://www.theguardian.com/world/2016/aug/24/french-police-make-woman-remove-burkini-on-nice-beach

Aug. 24th, 2016 @ 11:52 pm
[info]decembris
Poll #20805
Open to: All, results viewable to: All

Tev ļauj paturēt tikai divus. Ko tu izvēlētos?

View Answers

Ciba, Facebook
19 (65.5%)

Facebook, Twitter
5 (17.2%)

Twitter, Ciba
5 (17.2%)

Tev ļauj paturēt tikai vienu!!! Ko tu izvēlētos?

View Answers

Ciba
13 (44.8%)

Facebook
12 (41.4%)

Twitter
4 (13.8%)


netīrā veļa v stuģijuAug. 24th, 2016 @ 07:32 pm
[info]neoplasm
fak. džō te visu laiku nepacietīgi trinās par to īri, ko vienmēr maksāju mēneša diuspiektajā, bet viņš jau trinas kopš diusotrā, gardu muti visu laiku pārceldams, kurā nu kontā es viņam to īri skaitīšu. un šodien es viņu nosēdināju fakta priekšā, ka figu, es vairs īri neskaitīšu vispār nemaz un mēneša laikā solos izvākties. tas caur vacapu, bet tagadiņ vakarā tikāmies un viņš izskatījās tik noskumis un izsamisis, ka es viņam pat vīnu ielēju. un teica, lūdza un vēlāk pārmeta, ka nubet taču paliec vēl drusku, mēs taču sarunājām, ka līgums ir uz 6 mēnešu minimumu un tādā garā. bet es iecirtos, lai arī žēl itkā, tomēr pats vainīgs. es neko par tiem 6 mēnešiem neatceros, atceros vien to, ka līguma neesmu pat no attāluma redzējuse, jo to viņš, kā jau plnīgs slobs un lohatrōns, tā arī nekad neizprintēja un es te tomēr dzīvoju nu jau mēnešu trejus, tā ka iespēju man iedot kādu dukamentu parakstīt viņam ir bijis līdz ūkai. jūtos nelāgi vien par to, ka mans mērķis nekad nav bijis viņu apčakarēt vai iegāzt, bet tagadiņ viņš iztaisās tā itkā es viņam tīšuprāt būtu kājiņu nominusi. bet lieta tāda, ka man vienkārši besī ar viņu dzīvot. dzīvoklis būtu lielisks bez viņa, bet viņa klātbūtne dzīvoklim reāli pazemina cenu. un man tāda īre liekas krietni par dārgu, ja man jādzīvo ar tādu idiņu un es atsakos viņa dēļ iespringt [es vispār sev esmu aspolījusies vairs nekad neviena dēļ neiespringt un mīlēt tikai sevi, sevi vien]. viņa tizlo izgājienu krājkasītē jau sakrājies tāds pūrs huiņas, ka es tūliņās metīšos ievākties pie vienkārši dajebkā. piemēram, izkļančīja man vienreiz laimas trifeles, kas man ledskapī mētājās, atrakstīja vienvakar vacapā kaut ko no sērijas "wtf? are you the willy wonka of latvia?" un, kad teicu, ka nu labi, vari drusku pacienāties, tad nākamā rītā tos trifeļu dzeltenos ietinamos papīrīšus redzēju izmētātus pa visu mūsu ielu, jo bļeģ tas pieaugušais 40 gadīgais lohs konču papīrīšus vienkārši met ārā pa logu, saproties. es uz ielas vienkārši hiperventilējos un skaļi lamājos, jo es pat nemāku vārdiem izstāstīt, cik nenormālu riebumu man tādas herņas uzdzen. par aizdirsto virtuvi nerunājot un pro-brexit'a caureju arī ne. un viņš arī, suka, tāds atriebīgs tipiņš, tā ka visi mani tagadiņ uzpasē un vispār bail, ka nepievemj tupeli kā aizvainots sunis vai neaprok mani aiz šķūnīšiem. es atzīšos, ka man ir mazdrusku bail, jo viņš nav racionāls cilvēks [nav jau arī vardarbīgs, bet ko t' es zinu]. jūtos kā pie īstas šķiršanās :)

bet tas viss ir muļķības vien, jo svarīgākais ir tas, ka man joprojām iet interesanti. no latvijas atbraukuse ieskrēju mājās nomest čemodānu, paķert dēli un skriet pie puikām un atkal attapos tajā pašā nemainīgajā sastāvā šķūnītī ar miera pīpēm un smiekliem, taisni kā vakarā pirms izbraukšanas, tāds kā noslēdzies aplis :) man ir labi, šeit ir viena no skaistākajām vasarām ever, viss ir kaut kā romantiski un man ir draugi un noslēpumi - es gribu dzīvot šajā vasarā mūžīgi.
Current Mood: puikas sauc
Current Music: man liekas, ka man kāds veltīja dziesmu, neteikšu kādu

Aug. 24th, 2016 @ 02:43 pm
[info]garamgajejs
Atnāk viena muša, atnāk otra muša. Nu, ko tās mušas darīs?

Aug. 24th, 2016 @ 02:35 pm
[info]garamgajejs
Ja mušas ietu pa ceļiem, ko mēs esam sabūvējuši, mums vajadzētu stāties ar mušām kaut kādās līgumattiecībās.

ūdens aerobikaAug. 24th, 2016 @ 03:26 pm
[info]anima_de_nera, posting in [info]pajautaa
kur peldēt-nemākošam cibiņam pakustēties ūdenī? kādas naudiņas, kādi treneri, kādi apstākļi? kā tas vispār pieaugušam notiek?! vajag izkustināt sēdošā darba slinkumu.
visi ieteikumi/ pieredzes velkomētas!
Current Mood: apathetic

tasAug. 24th, 2016 @ 03:20 pm
[info]ingmars
Mani nopietni uztrauc tas, kas šobrīd notiek Rēzeknē.

Aug. 24th, 2016 @ 02:47 pm
[info]prtg, posting in [info]pajautaa
Ir daudzi treniņi, kas prasa apņēmību. Vai tev ir zināms kāds treniņš apņēmības trenēšanai? Ar to saprotot kaut ko vienkāršāku nekā individuālais motivācijas treneris, drīzāk kaut kādi vienkārši vingrojumi kopā ar pašiedvesmas tehnikām, kurus varētu veikt arī kopā ar bērniem. Paldies!

Joyeux anniversaireAug. 24th, 2016 @ 02:15 pm
[info]kautskis
Pizģec, es vispār nesaprotu, kas ar tiem tālruņiem ir. Mans pašreizējais tālrunis vakar nosvinēja 3 gadu jubileju kopš nākšanas tautiņās. Un kā nosvinēja? Protams, noklājoties. Piebildīsim, arī iepriekšējais ļoti cītīgi sāka mirt tieši ap trim gadiem.

Ar zināmu piespiešanos izdevās palaist tik ļoti, lai varētu uztaisīt factory reset, un -- ļoti piesardzīgi skatoties -- šķiet, būs dzīvotājs. Bet laikam ir klāt Tas Brīdis, kad jāliek virsū Saianodženmods vai kas tāds, tādā veidā no viņa vēl kādu gadiņu vai divus sanāks izspiest.

Sakiet, kā aifoniem ir ar ilgmūžību? Peer pressure dēļ (jo man darbā visiem ir aifoni, un man ļoti patīk iekļauties kolektīvā) pat mazmazmazliet apsveŗu iespēju atteikties no brīvības un ļauties, lai mani ieslēdz iežogotajā ābeļdārzā. Bet vai viņš trīs gadus turēs? Un vai es gribēšu viņu pēc tam vēl lietot?

UPD: Būs, būs dzīvotājs. Factory reset ir brīnumlīdzeklis pret pilnīgi visām kaitēm. Aifona pirkšana uz kādu laiciņu tiek atlikta.

luckAug. 24th, 2016 @ 12:29 pm
[info]ingmars
Varētu iet uz lombardiem un meklēt nolādētus gredzenus.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba