Friends

About Friends

Nov. 29th, 2015 @ 08:26 pm
[info]quizer
Laura Lo jauna dziesma un klips. Urrā!

Nov. 29th, 2015 @ 06:21 pm
[info]lidot, posting in [info]pajautaa
Vasarā Rimi nopirku dušas želeju "Those lemonade days", gribu vēl, bet Rimi vairs nava. Varbūt kāds ir redzējis, kur vēl tās var nopirkt? (Drogās, Prismā, Sky'ā arī neatrodu)

Kā izstiept sarāvušos kleitu?Nov. 29th, 2015 @ 04:23 pm
[info]ruebli, posting in [info]pajautaa
Sveiki!

Vai ir kāda brīnummetode, lai "izstaipītu" apģērba gabalu (īsti nav skaidrs sastāvs), kas mazgājot krietni sarāvies (10-15 cm)?
Tags:

hi, i don't know you, but we could be friendsNov. 29th, 2015 @ 01:36 pm
[info]neoplasm

vakardien jau biju iekāpusi pižāmā un stūmu sejā, tāda gultā un ar filmu, tipiska vecmeita karoč, vēl tikai labi barots kaķis uz galvas trūka, kad iedomājos apstīties, kas tur ar to ungāru čiepiņu dalmu bija vai nebija. biju palaidusi garām, izrādās, ka mums tur tas randevū tāds pavisam norunāts, ar laiku pat un vietu, un tad, tīri aiz cieņas pret citu cilvēku laiku, nopurināju tomēr drupačas un izsvempos no sava ķisenārija. vakars izvērtās absolūti brīnišķīgs, tāds, ka nakts melnumā kāp augšā pa trepi un smaidi. dalma mani iepazīstināja ar savām skaistajām draudzenēm, viņas bija tik jaukas, ka vakara gaitā aizmirsās, ka es viņas nemaz nepazīstu. iesildījāmies mazā trokšņainā bāriņā, kur dalmas draugi dīdžejoja lieliskas plates, un tad devāmies klausīties čigānisku džezu [!!] vienas jaukas mākslas galerijas aizmugurē noslēptā koncertzālītē. tur džezu dejoja profesionāli pārīši, kas bija ļoti, ļoti skaisti, un, kamēr visi priecājās par la mer, es vilku garu wiiii par to, ka nospēlēja caravan. saksofonists ļoti skaisti gan spēlēja, gan dziedāja un tikai pie encore pamanīju, ka viņam ir tikai viena kāja. un, kad ar rumānieti aleksu izgājām uzpīpēt, pie mums pienāca ļoti aizdomīga paskata tante un mid-sentence piemīza sev bikses - tā ka mūs ar aleksu tagad vieno šis neparastais once in a life time experience. dalma vispār diezgan fiksi notinās, bet es paliku ar viņas draudzenēm, jo mums ļoti vedās sarunas un viņas mani nelaida prom. spāniete lucia izskatās pēc amy winehouse, tikai smukāka un izsmalcinātāku gaumi, tamdēļ, kamēr mēs ar aleksu bijām spiestas skatīties zelta lietu, viņai jau bija piekoļījies kāds nepazīstams foršs franču puiks. viņam, savukārt, līdzi bija snogšibāķeļna melnādaina franču kursabiedrene, abi fizikas doktoranti. vakara noslēgumā, pa nakti tātad, es ar to nenormāli skaisto francūzieti gājām kopā mājās, jo dzīvojam vienā rajonā, un man visu laiku gribējās pieskarties viņas sejai, jo ar kādām tādām tiesībām viņa atļaujas būt tik neatvairāmi skaista. un, zin' kā, vēl stāsta man ar savu seksīgo franču akcentu par phd studijām fizikā, eleganti saģērbusies, labi koptu afro [my favourite, piedrāzt tos piekaramos matus], sexy librarian brillītēm un lieliem krāsainiem auskariem, un uzvedībā iestrēgusi starp neatšifrējamu kautrību vai augstprātību, es tā arī nesapratu. bet es pa ceļam viņu atkausēju un mēs tik ļoti iedegāmies sarunā, ka es gandrīz kautrējos atvadīties un iet mājās. un sakautrējos arī prasīt numuriņa vai sadraugoties feisbuķī, šorīt nožēloju, bet viņa dzīvo tikai 2 ielas tālāk - neticu, ka nesaskriesimies. viņa teica, ka braukšot uz rīgu, jo tā taču esot jaunā berlīne. maģiska nakts :)


+ jauni cilvēki paver jaunas durvis, sevišķi jau viskādu bāru durvis. tagad zinu londromātu, kura dibentelpa ir bārs ar milzīgu kokteiļkarti, un zinu arī baznīcu, no kuras beidzot izlocīts kas cilvēkiem derīgs un iekšā ierīkots bārs da restorāns. man šeit patīk.

Current Mood: mīļš
Current Music: john oliver show

Nov. 28th, 2015 @ 04:15 pm
[info]huinja

Nov. 28th, 2015 @ 03:20 pm
[info]quizer
Šonakt sapņoju, ka FRSPR spēlē uz milzīgas brīvdabas skatuves kopā ar Prāta Vētru. Pa TV tiek rādīta tiešraide un šova vadītāji skatītājiem komentē, ka tā ir šī brīža populārāka mūzika, kurai būs liela nākotne. Dziesmā par Biedriņu Kaupers pievienojas kā viesmākslinieks, kamēr pārējie dejo uz flīģeļa. Vispār foršs sapnītis.

Nov. 28th, 2015 @ 02:30 pm
[info]watt
lūk, ASV iekšējais terorisms par kuru mēdz noklusēt: jo tas ir kristīgā fundamentālisma ideoloģijas vadīts. un vai tad kristieši var būt teroristi!
Tags:

Darbs slimnīcāNov. 28th, 2015 @ 12:20 pm
[info]galadriela
Brīva sestdiena un svētdiena.
Kā baltajam cilvēkam.
Happy!
^_^

Nov. 28th, 2015 @ 02:08 am
[info]dienasgramata
DELFI. Latvijas iedzīvotājiem zināšanas par alkoholu ir nepietiekamas.

Nov. 28th, 2015 @ 12:55 am
[info]mindbound

No sērijas “tālu no mana lauciņa, taču interesanti”:

The systematic archaeological study of prehistoric1 chimpanzee cultures suggests that the “Chimpanzee Stone Age” started at least 4,300 years ago, that nut-cracking behavior in the Taï forest has been transmitted over the course of >200 generations, and that chimpanzee material culture has a long prehistory whose deep roots are only beginning to be uncovered. These findings substantiate the contribution of rainforest archaeology to human evolutionary studies in areas other than the classical savanna-woodlands of East and Southern Africa and add support to fossil discoveries from these other regions indicative of an ancient chimpanzee past.

Iespējams, ka atsevišķās šimpanžu populācijās jau zināmu laiku ir iestājies agrīns paleolīts.

 


1 Ar “aizvēsturisku” šeit domāta cilvēku aizvēsture (nekādu citu aizvēsturu un vēsturu šobrīd mūsu zināšanā nav).

Current Mood: awake
Current Music: Neurotech - Transhuman: Nex

622. Īsā dienaNov. 27th, 2015 @ 08:16 pm
[info]mazaa_maasa
Apciemoju Viroterapijas konferenci. Paklausījos, ko dakteri un pētnieki saka par Rigvir. Tagad skatīšos dokumentālo filmiņu par vēzi. Fakin' motivācija strādāt un darīt un atklāt jaunas lietas. Forši būt biologam!
Šodien arī uzzināju, ka kāds bemčikā sataisīja sprādzienu. Ak, izklaidīgie un neuzmanīgie studenti!
Atteicos no oranžā sociālā portāla, jo piekāst, tāpat tur neko nedaru.
Atklāsme, ka pēc mēneša Ziemassvētki būs jau beigušies. Laikam laiks ieslēgt krāsainās lampiņas un padedzināt svecītes.

PlāniNov. 27th, 2015 @ 09:11 pm
[info]anonymous

Nov. 27th, 2015 @ 03:25 pm
[info]ho_tai, posting in [info]pajautaa
Meklēju nelielam Ziemassvētku tirdziņam Rīgā dažāda amata pratējus, kuriem piedāvāt dažas stundas patirgot vilnas zeķes, māla podus, medu un tamlīdzīgas lietas. Kvalitāte ir būtiska. Varbūt zināt kādus cilvēkus vai mazās firmiņas, kurus uzrunāt? Var rakstīt arī uz e-pastu- ho_tai@inbox.lv
Jau ieprierkš tencinu un paklanos!

avārijas santehniķisNov. 27th, 2015 @ 03:07 pm
[info]zivs, posting in [info]pajautaa
ā, palīgā! kur steidzami atrast santehniķi norauta ūdens ventiļa remontam?

UPD. Paldies! Ir atrisināts.

Nov. 27th, 2015 @ 02:33 pm
[info]iive, posting in [info]pajautaa
Noslēdzu līgumu ar Rīgas Namu pārvaldi. Lai varētu reģistrēties elektroniski un nodot ūdens skaitītāja rādījumus, prasa norādīt iepriekšējā rēķina maksājuma summu. Esmu jauns klients, bet nepieņem ne "00,00", ne "0", ne iepriekšējā klienta pēdējā maksājuma summu.
Vai Jums ir kāda ideja, ko tur rakstīt? Ceru, ka nebūs jāiet uz turieni.

UPD. Paldies, sazvanīju, noskaidroju. Iespējams, kļūda bija atstarpe aiz komata vai kas tamlīdzīgs, īstais rādījums ir iepriekšējā klienta pēdējais maksājums.

Nov. 27th, 2015 @ 11:57 am
[info]magic_raddish
Izdarīju baigo joku. Nomainīju kolēģim datora virsmas fona krāsu uz rozā un uzliku Bībera bildi ar sirsniņu, kamēr viņš ir atvaļinājumā.

ciba, uzsāka draudzība / pārtrauca draudzībuNov. 27th, 2015 @ 11:53 am
[info]safe, posting in [info]pajautaa
Ai nu.. izmeklējos visus tagus, kas varētu būt ar to saistīti, bet neatradu.
Kāda bija tā adrese, kurā varēja redzēt, kurš uzsācis draudzību / pārtraucis draudzību cibā?
Tags: ,

Kas vēl nebūs!Nov. 27th, 2015 @ 11:01 am
[info]kautskis
Analītiskās žurnālistikas portāls Skaties.lv ziņo, ka Muceniekos musulmaņi mācot vietējās sievietes, kā pieklājoties uzvesties un kā nē. Drausmas, es jums saku. Sievietes mācīt, kā pieklājas uzvesties, drīkst tikai tradīcionāli vērtīgie (nu, tie, kas tic Mozus baušļiem un latvju dainām, aci nepamirkšķinot), nevis musulmaņi!!!

"Iestūrēs laulības ostā"Nov. 27th, 2015 @ 10:12 am
[info]dienasgramata
DELFI. 2013. gadā uzvirmoja runas par Lemberga attiecībām ar domes darbinieci Kristīni Krasovsku, un drīz vien abi kopā sāka apmeklēt dažādus pasākumus. Septembrī tapa zināms, ka 37 gadus vecā Kristīne ir mātes cerībās, un Lembergs 62 gadu vecumā kļūs par tēvu trešajai atvasei, un tagad pāris savas attiecības nolēmis noformēt arī oficiāli. Ventspilnieki zina stāstīt, ka lielajam notikumam rezervēta Ventspils Livonijas ordeņa pils.

(4g3m)Nov. 27th, 2015 @ 08:00 am
[info]watt
es: "beidziet cūkoties" (atstājušas pusēstu avokado, kurš pa nakti sabrūnējis un jāmet ārā)
m: "nē, tu esi cūkulītis!"

meitiņa kļūst arvien veiklāka un arvien vairāk kas labi izdodas. mēs dažreiz uzspēlējam WiiU Nintendo Land: tur ir Animal Crossing spēle (viņa spēlē ziloni kurš vāc saldumu bumbiņas un met trauciņos, bet es - izliekos ka dzenos pakaļ. progress ir tāds ka viņa nu māk nospiest to pogu (1) lai savāktu bumbiņas un aiziet līdz trauciņam un tās izkraut (ar pogu 2). un otra spēle ir tā Zelda stilā, kur viņa vicina zobenu un es šauju bultas. māk zobenu vicināt arvien pārliecinošāk.

uz ipad spēlē Lego spēles pilnā sparā. lai gan, protams, 80% laika skatās vnk Youtube visādas multfilmas... šobrīd - par ponijiem.
Tags:
Top of Page Powered by Sviesta Ciba