Friends

About Friends

May. 1st, 2016 @ 11:52 am
[info]dienasgramata
DELFI. Ja dāma ir smuka un draiska, bieži vien viņai pat nav jābūt pārāk slavenai.

659. Tū tī tu tū tū tūMay. 1st, 2016 @ 08:59 am
[info]mazaa_maasa
Nesen brālis aizdevās uz UK garajā vīkendā. Atveda mājās daudz tējas. Esot jautājis pēc manas mīļās tējas, bet viņam teikts, ka tādu vairs neražojot. Oh well. tā vietā atveda ābolu-plūškoka tēju. Ostīju un nevarēju saprast pēc kā smaržo - sintētiskiem gumijmurmuļiem vai auto krāsas.

Apr. 30th, 2016 @ 06:51 pm
[info]devour
Tas Ginta Budes vājprāts (!) pēdējās dienās lika aizdomāties... Vai tiešām mūsdienās, 21 gadsimtā, kādu tiešām satrauc, ja viņu nosauc par geju? Tā, ka cilvēki nopietni to lieto kā aizvainojumu/uzbraucienu/rupjību.

Dienas kopsavilkumsApr. 30th, 2016 @ 06:24 pm
[info]anonymous
# kamēr piesaulītē dzēru rīta kafiju, Boriss vēroja viņpus dīķim laiski klīstošu lapsu. Lapsa nelikās par mums ne zinis, izgāja pa vārtiem un nozuda mežā. Laikam tuvākā līdz šim novērotā lapsa.
# ir iestādītas šādas tādas puķes abās mājas pusēs un vēl viens rododendrs rododendru kalniņā.
# briedis bija izraustījis īrisus un nokodis lapu galus dažiem citiem augiem.
# ogu krūmu sēnīšslimību un kaitēkļu iznīcināšanas līdzekļus, kā izrādās, nopirkt vairs nav iespējams. Vispār. Vieni tagad esot tikai ar kaut kādām atļaujām, otrus ražotāji neesot pārsaiņojuši atbilstoši jaunajiem noteikumiem, un vienīgā iespēja esot braukt uz Lietuvu, kur neesot pieņemti kaut kādi ES noteikumi. Burvīgi.
# ērču vērošanas sezona uzskatāma par atklātu - nupat atradu 2 pasažieres.

Saldēts kalmārsApr. 30th, 2016 @ 04:48 pm
[info]brr, posting in [info]pajautaa
Saldēts kalmārs, kuram derīguma termiņš beidzies pirms mēneša - pastāv kādi riski vai lielākoties vēl vajadzētu būt lietojamam?

Vai viegli nomirt?Apr. 30th, 2016 @ 01:59 pm
[info]panacea, posting in [info]pajautaa
Sveiki un atvainojos par tādu drūmu jautājumu sestdienas dienā.

Bet labi, Beļģijā, Šveicē un Oregonas štatā ir eitanāzija. UK lai nemocītos ilgus gadus veģetatīvā stāvoklī teju vienīgā iespēja ir izpildīt Advance Direcive jeb Living Will agri un laicīgi un pateikt, ka tu nu nekādā gadījumā negribēsi, lai tevi atdzīvinā, kad tā stunda nāks. Bet kā ir Latvijā? Nu labi, eitanāzija nav, bet kādas ir iespējas izvairīties no veģetatīviem vai ilgi mocīgiem stāvokļiem -- vai ir kādas līdzīgas Living Will iespējas vismaz?

Apr. 30th, 2016 @ 10:25 am
[info]anonymous
Prieks ir tas ķēniņš, ķēniņiene laime:

http://www.delfi.lv/auto/zinas/video-latviesu-biedribas-keniniene-ar-lielu-parkapumu-bagazu-terorize-celu-policistus.d?id=47380981

Apr. 30th, 2016 @ 09:48 am
[info]dienasgramata
Sāku lasīt Kaimiņa partijas kandidātu motivācijas vēstules. Laikam taču jānoseivo, šie cilvēki taču var kļūt par politiķiem, pēc gadiem trim, pieciem viņi ieņems ministru amatus, vadīs mūsu valsti..

"18 gadu vecumā devos uz Vāciju, lai iegādātos automašīnu un atbraucu no Vācijas ar to pat bez autovadītāja apliecības." (Uģis Āva)

"Esmu rakstījis LTV1, VK, VID, VDI, KNAB, Valsts Policijai, White House, Amerikas Vēstniecībai, Latvijas Prezidentam, gan personīgi, gan caur president.lv, politiķiem, bet rezultāta no tā nav bijis. " (Uģis Āva)

"Manu nesavtīgumu un kopienas, sabiedrības interešu stādīšanu augstāk par individuālajām ambīcijām, apliecina fakts, ka atteicos no Rīgas reģionālās grupas vadīšanas potenciālas iespējas laikā, kad man tas būtu bijis apgrūtinoši." (Nauris Grietēns)

"Šobrīd, tuvojoties 40 gadu vecumam, arvien skaidrāk sāku apzināties savas dzīves mērķus un jēgu. Primāri tā ir vēlme nodzīvot laimīgu un pārtikušu dzīvi ar sev tuviem cilvēkiem vidē, kura ir sakārtota un pēc iespējas harmoniskāka. (Matīss Kaļāns)

"Esmu Artusa sekotājs jau divus gadus, un jau pašā sākumā redzēju, ka viņš ir savādāks, ka viņa interesēs ir pateikt patiesību un izcīnīt taisnīgumu. Tāpēc uzzinot, ka tiks veidota šāda kustība, sapratu, ka es varu arī ar saviem spēkiem viņam palīdzēt, tāpēc arī izveidoju savā novadā grupu, ar kuru arī darbojamies pie dažādiem sev sāpīgiem jautājumiem." (Andis Miglons)

"Pēc talanta esmu analītiķis, pēc izglītības – informācijas sistēmu analītiķis un projektētājs. Šīs sfēras izpaužas jebkurā lietā ar ko es nodarbojos – es analizēju lietas sev apkārt, daru to objektīvi, projektēju risinājumu. Ja es ko uzņemos, daru to labi. Mana darba galvenais raksturojums ir augsta kvalitāte." (Imants Strods)

"Sirdsapziņa. Godaprāts. Cieņa. Taisnīgums. Stingrība. Sievišķība. Mātišķums. Maigums. Sirdsgudrība. Zināšanas. Dziļa mīlestība pret Latviju, Rīgu. Lielākā vērtība – ģimene. Par šo visu arī stāvēšu un kritīšu valstiskā mērogā." (Elīza Rozīte)

"Zinu, ka jūru nevar šķērsot tikai stāvot krastā un skatoties uz ūdeni." (Kristaps Opincāns)

Apr. 30th, 2016 @ 07:46 am
[info]dienasgramata
Šonakt redzēju sapnī dīvainu, jaunu pasauli, kurā cilvēki pirka un pārdeva valodas kļūdas kā tādas cigaretes vai pastmarkas, krāja tās, kolekcionēja, lika plauktā, salīdzināja - tāpēc es saku "kā pastmarkas", turklāt katram bija kaut kāda sava kolekcija, sava gaume vai tēma, tu varēji atšķirties no citiem ar savām dīvainajām, stilīgajām kļūdām, bet "kā cigaretes" tāpēc, ka tās tomēr tika ietotas, tās nebija greznuma priekšmeti vai bildītes albumā, kaut kādā ziņā tās visas izskatījās līdzīgi, bija tādas kā trīsdimensionālas rindiņas, kas karājās gaisā, nu, kā tajās modernajās 3D fimās, kad titri pēkšņi izspraucas no ekrāna un ielien tev taisni sejā, bet tajā pašā laikā katra bija savādāka - cita izcelta boldā, cita smalkā fontā, lai gan, iespējams, tās nemaz nebija kļūdas, bet gluži otrādi - tādas kā pareizības vai sava veida būtības.

Apr. 29th, 2016 @ 10:42 pm
[info]dienasgramata
DELFI. Aiztur vairākas personas saistībā ar narkotiku apriti

Just shopping aroundApr. 29th, 2016 @ 09:25 pm
[info]anonymous
No preces apraksta:
"...no appliqués, solid colour, buckle, round toeline, leather/rubber sole, flat, jesus sandals".

Sinerģijas paveidiApr. 29th, 2016 @ 01:08 pm
[info]panacea, posting in [info]aptauja
Poll #20705 Par kaitinošām un viegli uzbudinošām skaņām un attēliem
Open to: All, results viewable to: All

Vai tev ir mizofonija (diskomfortu izraisa visādas ar muti saistītas, piemēram, žļembājošas, čāpistinošas, u.c. skaņas vai arī ritmiskas skaņas, piemēram, pulksteņa tikšķēšanu u.c.)? https://en.wikipedia.org/wiki/Misophonia

View Answers


7 (43.8%)


9 (56.2%)

Vai tev tas pats, kas mizofonija ir arī redzes laukā t.i. diskomfortu izraisa trīceklīgas vai ritmiskas vizuālas kustības?

View Answers


5 (31.2%)


11 (68.8%)

Vai tev ir ASMR (patīkams ne-seksuāls kairinājums dzirdot skaņu vai redzot attēlu), kas rodas no audio stimuliem? https://en.wikipedia.org/wiki/Autonomous_sensory_meridian_response

View Answers


12 (80.0%)


3 (20.0%)

Vai tev ir ASMR, kas rodas no vizuāliem stimuliem? https://en.wikipedia.org/wiki/Autonomous_sensory_meridian_response

View Answers


8 (53.3%)


7 (46.7%)


my god, Apr. 29th, 2016 @ 12:25 pm
[info]ingmars
Maizīšu smarža, kafija, skaistas pārdevējas.

algas paaugstinājums angļu stilāApr. 29th, 2016 @ 10:11 am
[info]neoplasm

 priekšniece izsauca uz vienu intimu piecminūti:

- you've probably noticed an increase in your salary. i made a mistake handing in our pay reviews as i'd forgot you've not worked here a full year yet, but the director has already signed the papers and it'd be too much trouble for me to reverse it now. besides, you work well anyway, so i don't really mind you getting that raise. sorry for the mistake, just keep it to yourself.

- lol. i forgive you :)

Current Mood: 5diena
Current Music: tarkš'n'tarkš'n'neaizveras, kā lai te nenopīpējas lidz nāvei

Elektriskie caurplūdes ūdens sildītāji.Apr. 29th, 2016 @ 12:11 pm
[info]unpy, posting in [info]pajautaa
Esiet tik mīļi un padalieties ar savu vai sev uzticamu cilvēku pieredzi, ja tāda ir, par elektriskajiem caurplūdes ūdens sildītājiem, kas varētu nodrošināt silto ūdeni dušai un izlietnei. Ja iespējams, pieminot konkrētus modeļus. Pamatā interesē divi jautājumi:

1.Vai sasilda ūdeni pietiekamā apmērā arī diezgan salīgiem cilvēkiem?
2.Vai neiedzen tūlītējā bankrotā mērena apjoma siltā ūdens lietotājus - vecpuišus bez visādiem bērniem, suņiem, sievām, zupas terīnēm un citiem bieži mazgājamiem priekšmetiem?

lombardsApr. 29th, 2016 @ 11:52 am
[info]vikuks, posting in [info]pajautaa
Sveiki! vai ir kāds cibiņš vai arī kādam cibiņam tuvs draugs/paziņa, kas strādā lombardā? Gribētu uzdot pāris jautājumu viena projekta sakarā!

bērnudārzsApr. 29th, 2016 @ 09:47 am
[info]ripp, posting in [info]pajautaa
meklēju bērnudārzu, kurš būtu labi pārvaldīts, ar labiem pedagogiem/auklītēm, ne pārāk mežonīgi tālu no baltezera (labāk, ja rīgā, bet nav obligāti), resp, uz centru vai ķengaragu vest negribētu) un kur ir vietas uz doto brīdi.
Ja kāds no jums ko tādu zina, lūdzu, padalieties.

Apr. 29th, 2016 @ 07:41 am
[info]dienasgramata
ā, es taču aizmirsu izstāstīt anekdoti:

Spēlēju pirms nedēļas KKC diseni, ap četriem naktī izeju pagalmā uzsmēķēt, skatos - sēž režisors N. un pīpē. Pienāku klāt un prasu:
- Nu, ko skumsti?
- Es neskumstu. Man vienkārši seja tāda,- viņš atbild.
- Bet ko tad nedejo?
- Ilmār,- viņš saka.- Tu mani jau otrreiz apvaino un pilnīgi ne par ko. No sākuma pasaki, ka es esmu skumjš, un tagad vēl - ka es nedejoju. Es veselas divas dejas dejoju. Tikko.

Apr. 29th, 2016 @ 07:35 am
[info]dienasgramata
DELFI. Nepelnīti pelto pārtikas produktu tops:

Kartupeļi
Olas
Popkorns
Kafija
Asi ēdieni ...

Apr. 29th, 2016 @ 12:33 am
[info]mindbound

So, I’m just sitting here, slack-jawed at “[stimulating ‘pleasure centres’] is known to release neurotransmitters (the body’s feel-good messengers)”. I mean, NO. BAD. THAT IS NOT HOW YOU NEUROSCIENCE. To me, the quoted statement reads roughly like “hitting the ‘on’ button is known to release electrons (the Universe’s video game messengers)”.

The product itself? Eh, I think it will work, just not terribly well.

Update: apparently it does work, just not terribly well.

Current Mood: awake
Current Music: Deied - Formation Of Chaos: 4
Top of Page Powered by Sviesta Ciba