Friends

About Friends

Nov. 29th, 2014 @ 01:27 am
[info]devour
Liekas, ka vairs nekas šajā pilsētā mani nespēs pārsteigt. Teiksim, jau kādu mēnesi atpakaļ... Kaut kur ap 9 vakarā, darbā pa zāli, pilnā apģērbā, sāka staigāt Santa Klauss. Ar visu zvanu. Bet tas vel tā.
Mazas dīvainības notiek katru dienu.

Tā nu šodien braucu mājās pēc savas 15h maiņas. Manāmi iereibusi dāma vilcienā dziedāja kaut kādas dziesmas. Popsa un Bītli, un vel kaut kas. Tad nākamajā pieturā iekāpa divi čaļi uzvalkos. Un BAM! Uzreiz sāk dziedāt līdzi. Pie tam sasodīti kvalitatīvi. Nodzied dziesmu. Aplaudē viens otram un nākamajā pieturā izkāpj.

Šī vieta varbūt arī izsūc dzīvību no manis. Bet vismaz man ir jautri.

Viewsonic 22" LED monitorsNov. 28th, 2014 @ 08:13 pm
[info]begemots, posting in [info]pa_leeto
... tālāk ... )
Modelis: VX2250WM-LED 
Ekrāna izmērs(protams): 22" 
Izšķirtspēja: Full HD (1080p) 
Backlight: WLED  
Ieejas: DVI un VGA
Skaļruņi: 2x 2W
Pixel pitch: 0.24825 mm
Kontrasts: 1000:1 (dinamiskais kontrasts tur tipa 10M:1, bet tas tā)
Response time: 5ms 

Nekāda vaina geimingam, video, ikdienas lietām. Nav ne sists, ne dauzīts, pārdodu, jo nopirku lielāku. 

 EUR 50

Pašsavākšana no Kalupes ielas. Pieteikšanās komentāros, priekšroka tiem, kas savāc ātrāk.

¥€€€€€€Nov. 28th, 2014 @ 04:55 pm
[info]ingmars
Viss, ko es redzu, ir zīmes. Viss, ko es redzu, ir naudas zīmes.

~<3~Nov. 28th, 2014 @ 04:55 pm
[info]ingmars
Dieva spārni.

Njet, LavroffNov. 28th, 2014 @ 04:12 pm
[info]kautskis
Nezinu, vai 30. novembrī būšu internetos (nedēļas nogalēs es parasti viņos nerādos), tāpēc vērsīšu Jūsu uzmanību jau tagad: 30. novembrī paies 75 gadi kopš Ziemas kaŗa sākuma. Ja būtu vairāk laika un entuziasma (un ja visa ciba nebūtu kaut kāda pusizmirusi), varētu pavilkt paralēles ar Krievijas atdzimušo vēlmi nodrošināties uz savu kaimiņvalstu rēķina un cik veiksmīgi vai nē viņiem tas iznāk, bet tikmēr aprobežosimies ar mūzikālu sveicienu (šeit ar angļu tulkojumu un mīlīgu krievu atdzejojumu, bet bez burvīgas bildītes, kur Molotovs jauc kokteili Staļinam).

UPD: Savukārt krievu dziesmiņa par šo pašu notikumu stāsta, kā krievi pie Suomi-daiļavas iet uz randiņu ar durkļiem un tankiem. Čill, mazā, atslābinies, tā totāli nav vardarbība! Njā, tik vien tās bēdas, ka šī mazā spēra pretī.

Miega paralīzeNov. 28th, 2014 @ 01:06 pm
[info]muzungu, posting in [info]pajautaa
Nesen uzzināju tikai, ka visādas gulēšanas jokainās padarīšanas sauc par miega paralīzi, bet es gribētu saprast - tas ir tad, kad tu nevari pamosties no sapņa, vai it kā pamodies, bet beigās izrādās, ka esi piečakarēts un tas ir tikai cits sapnis vai arī tas ir tad, kad pamosties, bet nevari pakustēties laika posmu līdz minūtei, kuras laikā ar tevi jokainas lietas notiek? Un ja tas tomēr ir tas otrais variants, tad - vai ir iespēja sevi iekustināt, neguļot kā baļķim un negaidot, kad tas notiks pats no sevis?
Un ja ne tik smalki - tad vai tā miega paralīze vai latviešu lietuvēns vulgaris?

PsihometrikaNov. 28th, 2014 @ 02:19 pm
[info]pichshsh, posting in [info]pajautaa
Vai šeit ir kāds psihometrikas/psihometrijas tēmu pārzinošs cilvēks? Vajag konsultāciju skolai.

Nov. 28th, 2014 @ 12:48 pm
[info]fuckyuu, posting in [info]pajautaa
Labdien, komūna!

Vai kāds varētu man ieteikt prasmīgu zīmētāju, kurš/-a par saprātīgu atlīdzību spēj no fotogrāfijas uzzīmēt portretu?
Vēlams tajā tehnikā, kas izskatās kā zīmēta ar parasto zīmuli, nav ne jausmas kā to pareizi nosaukt.

Paldies!

And I am disgusted by the poorNov. 28th, 2014 @ 12:31 pm
[info]kautskis
Sveiciens Cibas Britānijas kopienai! Lūk, jūs atkal arvien vairāk tiekat apspriesta kā visa ļaunuma sakne.

Kā noteikti zināt, pavisam nesen Naidžela Feridža ceļojošais cirks UKIP (pienākuši tiešām skumji laiki, es teikšu, kad neatkarība tiek pieprasīta nevis no Apvienotās Karalistes, bet Apvienotajai Karalistei) kāda pusotra mēneša laikā vienu pakaļ otram iebīdīja Vestminsterā veselus divus savas trupas biedrus. Deivids Kamerons nav amuzēti, tāpēc viņš ir izdomājis apcirst problēmu pašā saknē, tas ir, pierādīt — nēnē, jūs tikai nepadomājiet, mēs, Konservātīvie, nīstam imigrantus tikpat ļoti kā UKIP un vēl vairāk.

Tā nu viņš tagad plosās pa televīziju un stāsta, kā viņš piegriezīs migrāciju. Vai nu pusgada laikā atrodi darbu, vai tinies, pirmo četru gadu laikā ij neceri dabūt mūsu dāsnos in-work benefits (kas vispār ir šausmīgi aizraujoša sistēma, ķipa valsts piemaksā cilvēkiem, kam ir darbs, lai trūcīgajiem UK uzņēmējiem nevajadzētu maksāt vairāk), turklāt, ja tu esi no Eiropas Savienības, tev jābūt darba piedāvājumam, lai tu vispār te ierastos. To visu viņš stāsta ar sarauktu pieri, bļaustoties kā "This has to stop!" un tādā garā.

Tiesa, Msjē Kamerons — tīri gaŗāmejot un drīzāk politkorektuma vārdā — piebilst, ka vispār jau imigranti UK nāk par labu. Bet lai tad viņi te strādā melnos darbus par kapeikām, nevis iedomājas, ka viņi drīkst būt pilnvērtīgi UK iedzīvotāji!

Smieklīgi, jo vispār citas Eiropas valstis pārdzīvo par to, ka viņām trūkst darbaspēka. Un — protams, iespējams, ka es maldos, palabojiet, ja varat — UK jau tā imigrantus negaida atplestām rokām, nu, kaut vai dzīvokli Londonā dabūt ir stipri pagrūti. Tāpat nekādi nevar teikt, ka imigranti ir sagrāvuši UK ekonomiku — ja tas ir sagruvums, tad ļoti daudzas valstis tagad gribētu šitādu sabrukumu.

Bet nu labi, tā jau ir, populisms jāapkaŗo ar populismu.
Current Music: http://youtu.be/0YBumQHPAeU

Nov. 28th, 2014 @ 11:53 am
[info]mindbound
Mana atbilde par to, kā notiek smadzeņu reversā inženierija (lietas, ko es leģitīmi daru darba laikā).
Current Mood: working
Current Music: Qntal - Qntal IV/Ozymandias: Indiscrete

Nov. 28th, 2014 @ 09:35 am
[info]dienasgramata
DELFI. Latviešu bērnu un jaunatnes literatūrā jau ilgstoši trūkst plašāka apjoma darbu - grāmatu, kuras sižets ieinteresē jaunieti turpināt lasīšanas procesu ilgākā laika periodā, pagūstot iedziļināties literārā darba varoņu gaitās, to valodā.

Nov. 28th, 2014 @ 12:20 am
[info]anonymous
Mēs no teātra.

Nov. 27th, 2014 @ 09:00 pm
[info]ttp, posting in [info]pajautaa
vai kāds ir aptaustījis/darbojies ar lenovo m30-70? kādi iespaidi? kurā bodē tam var pieskarties pirms iegādes? vai labāks tomēr ir dell vostro 5470?
Current Music: Tripswitch

525. Dzīves citronsNov. 27th, 2014 @ 08:42 pm
[info]mazaa_maasa
Ar Sedum rakstām viena otrai 12 izaicinājumus, Ziemsvētkos apmainīsimies ar sarakstiem un nākamā gada laikā visi būs jāizpilda.
+3 kopīgie challengi (kas jau ir izdomāti).
Un par neizpildītiem challengiem būs sods (to gan mēs vēl neizdomājām).
Es jau jūtu, ka būs jautrs gads :D

Nov. 27th, 2014 @ 08:48 pm
[info]dienasgramata
DELFI. 48% uzņēmumu darba devējs nav novērtējis paslīdēšanas un paklupšanas risku darbiniekiem un nav veicis preventīvus pasākumus, lai tos novērstu.

Nov. 27th, 2014 @ 06:04 pm
[info]garamgajejs

man, lūdzu, rakstainas kamanas, iņķim ņepredlagaķNov. 27th, 2014 @ 04:27 pm
[info]neoplasm
gribēju rakstīt, kā man iet ar aģentūrām, bet tad sapratu, ka esmu izlepusi cūka un šo informāciju labprātāk paturu pie sevis. īsumā, though, ir tā, ka 1dien būs daudzmaz skaidrs, kam [kādu brītiņu] sēdēšu kamanās. jo gribās strādāt, gribās pilnu kontu un, visgalnākais, gribās nost no kakla draudziņam [agdies, kā man riebjas prasīt finansējuma kaut kādām tik elementārām lietām kā, nezinu, šampūnam, jūtos kā kaut kāda '50.gadu mājsaimniece un vienkārši nespēju dabūt tos lūdzošos vārdus pār lūpām, jo liekas, ka vemšu no pazemojuma], tajā pašā laikā ir tomēr darbi, kurus vienkārši negribu darīt. piemēram, dalīt flaijerus, bļeģ, kas manām ausīm izklausās pēc prastas salšanas aukstumā, meningīta izaicināšanas un cilvēku besīšanas ar kaut kādu sūdainu spamu. zinot sevi, es tos flaijerus iegāztu tuvākajā misenē un tad kādas stundas trejas, kamēr skaitītājs riņķo, tuvējā bufetē strebtu karsto šokolādi [mutual disrespect, i call it].

ja ar šo pretrunu nepietiek, atļaušos atgādināt, ka arī mājsaimniekot man īstenībā patīk. šodien pagatavoju eksperimentālas brokastis, kur sviestā drusku apzeltina smalki aptīrīta ābola gabaliņus, tad piehujārī 5 smuku [svaigu] vīģu pusītes un asinsdesas ripiņas [black pudding tas še saucas]. kamēr tas viss lēnām sautējas, tamēr uz uguns uzsilda svaigu laima sulu, tajā izkausē pāris karotes medus un tad to visu izgāž pār asinsdesas&kō sautējumu. un tad lai kādu strēķi tas viss labums sautējas savā nodabā. tikmēr paņem īru partupeļmaizi, uzmet tai sieru un apkraukšķina cepeškrāsnī. asinsdesa izdevās pirmšķirīga, drusku skābais apceptais ābols un vīģu un laima-medus mērces saldumiņš ir lielisks kombō, nolocījām murrādami. bez superlētām svaigajām vīģēm šodien noskōroju arī 3 pakas hennas. ja eksperimenta rezultāts būs gaužām neapmierinošs un no matiem nāksies šķirties, tad c'est la vie, šitam ērkulim pakaļ neraudāšu.
Current Mood: gaidu un smaidu
Current Music: Kontext

Nov. 27th, 2014 @ 06:09 pm
[info]dienasgramata
DELFI. Šajā nedēļas nogalē notiks Jeruzalemes Svētā Kapa bruņinieku ordeņa Latvijas nodaļas dibināšana un pirmo biedru iecelšana bruņinieku kārtā. Šāds notikums Latvijā nav bijis jau vairākus gadu simtus. Visdrīzāk kopš laika, kad tika likvidēts Livonijas ordenis.

say thenksNov. 27th, 2014 @ 04:49 pm
[info]ingmars
Thank you so much for the beautiful arrangement you sent to Mum's funeral. It was so kind of you to remember her favourite flowers and the tulips reminded me of Mum in her garden in happier times.

Nov. 27th, 2014 @ 01:28 pm
[info]garamgajejs
Roberto Mangabeira Unger - "Beyond The Small Life: A Letter to Young People"
Top of Page Powered by Sviesta Ciba