Friends

About Friends

#i am the walrusAug. 27th, 2014 @ 01:38 pm
[info]yeux_glauques, posting in [info]pajautaa
bijām pastaigā, atradām šitādu zvēru:
bilde )
ieinteresēja, vai kāds zin, kāpēc šis dzīvnieks tur vispār ir ievietots? tāpat kā vinjetes virs pagalma vārtiem - zaķis, pērtiķis, vāvere utt. - i mean, why?

Pajautā CibaiAug. 27th, 2014 @ 12:16 pm
[info]kautskis
Čau, draudziņi, man te pāris jautājumi ienākuši galvā.

Pirmkārt, viena no skaistākajām bērnības atmiņām man ir mežrozīšu sīrups. Es te gudroju, ka viņu būtu lietderīgi šogad uzmeistarot, jo mežrozītes ir brangi paaugušās un zeļ visos stūŗos, bet edz. Viņš ir dikti ilgi jāvāra, un vai tad nav tā, ka no ilgās vārīšanas viss cē vitamīns izkūp gaisā?

Un otrkārt, ko var pasākt ar kilogramu bekona? Prizmā parādījusies tāda kilogramīga paka ar bekonu, maksā nieka astoņus eiro un izskatās pēc visu sapņu iemiesojuma. Pagalam gribas tādu, bet ko ar viņu pēc tam darīt? Nesēdēšu tak es un negrauzīšu bekonu kā popkornu.

Izmēram ir nozīmeAug. 27th, 2014 @ 10:03 am
[info]kautskis
Kad ipadiņš dapadiņš pirmoreiz parādījās, visādi asprāši zīmēja bildes, kur Džobss tur aifonu un pēc tam aipadu un pareģoja, ka drīz viņš turēs arvien lielākus un lielākus ekrānus. Diemžēl Džobsa vairs nav ar mums, bet tiem asprāšiem, kā rādās, bij taisnība, jo Apple tagad plāno taisīt īpaši lielu aipadu. Un to, ka viņi taisīs lielākus aifonus, to jau tagad zina katrs ezis. Nu ko, Tim, salauza tevi, puisīt, salauza tevi tā pati dzīvīte. Varēja jau tēlot kādu brītiņu tehnoloģiju pasaules Dalailamu, kas stāv pāri tādām sīkām pasaulīgām lietām kā "kam lielāks ekrāns", bet, kā izrādās, vecie triki — uztaisām visu lielāku — strādā arī Apple.

Bet turpinot par mobilajām tehnoloģijām: Instagrama jaunā aplikācija Hyperlapse solās būt kas pretdabiski lielisks. Es gan viņu nevaru dabūt, jo mēs, androīdu lietotāji, jau esam otrās šķiras pilsoņi, bet nu labi, brīvība tomēr svarīgāka.

Amerikā vēl krietni trakāk, nekā šeit.Aug. 26th, 2014 @ 11:56 pm
[info]huinja

Aug. 26th, 2014 @ 11:23 pm
[info]anonymous
Šodien aizgājām gulēt pirms četriem, jo bija jākauj vakar salasītās sēnes; cēlos septiņos, lai paburtos pa kīnoutiem un pauverpointiem, tad mazs izbrauciens līdz V-pilij, un nokauto sēņu nākamais cēliens. Vēl turpinās.

Aug. 26th, 2014 @ 07:36 pm
[info]garamgajejs
PVO, diemžēl, lai arī nepārsteidzoši, paniko. Daži eksperti ir skaidri norādījuši uz nepilnībām un pārsteidzīgiem secinājumiem, ko PVO izdara attiecībā uz e-cigaretēm. Aplūkojot dokumentu, par nožēlu jāsaka, ka kārtējo reizi pārliecinošu pierādījumu trūkums tiek izmantots par ieganstu sliktāko iespējamo scenāriju attīstīšanai. Šāda taktika, protams, paredz ignorēt pierādījumus iespējamo labvēlīgo efektu pastāvēšanai, izceļot tikai iespējamos negatīvos efektus. Ironiskā kārtā, ilgtermiņā PVO kā organizācija, kuras misija ir 'glābt dzīvības un mazināt saslimšanas', var iešaut sev kājā, pārcenšoties ar riska modelēšanu un tādējādi kavējot labdabīgu scenāriju attīstību.

Aug. 26th, 2014 @ 07:42 pm
[info]psihs
kāds nomainījis manu Pay pal loginu (like for real), es izdzēsu to paypalu ārā

laikam aizliegts_v arī kaut kādi scameri mēģina paypalā tikt (jeb kā daži, acīmredzot, uzskata - brīvības cīnītāji), vai brīvības cīnītāji tikmēr, kamēr bankas konts vēl nav tukšs?

Aug. 26th, 2014 @ 04:02 pm
[info]french_mime, posting in [info]pajautaa
Es visu laiku mēģinu atrast tādas spēles kā Skyrim un Morrowind, but there's nothing out there quite as good. Vai jūs zināt kādu līdzīgu spēli, kurā ir tikpat liels fokuss uz maģiju, un kur ir tik vizuāli daudzveidīga un skaista vide? Es apsvēru Dark Souls, bet pēc bildēm izskatās diezgan vienveidīgi, nav tik daudzkrāsaina un maģiska vide kā piemēram Morrowind. Es mēģināju arī Elder Scrolls Online un Lord of the Rings Online, bet tās ir pārāk garlaicīgas, un sevišķi online spēlēs rodas sajūta, ka visi dara to pašu ko tu, un jūs kopīgi nostitat laiku, un izpildat kvestus pēc ķeksīša, nav tādas "you are the only conscious being in this awesome environment, and you are free to discover this world on your own terms" sajūtas.

Aug. 26th, 2014 @ 04:46 pm
[info]dienasgramata
DOMNICA.LV Latvijā tuvākajos gados nav plāna ieviest marihuānu kā ārstniecības līdzekli.

p.s. kā tad bez plāna?!

Pūšana savā taurēAug. 26th, 2014 @ 03:53 pm
[info]kautskis
Vārdos nevar izteikt, cik ļoti mūs tracina tie fotogrāfi, kas uz savām bildēm uzraksta "Tāds un tāds Photography". It īpaši daiļi izskatās savienojumā ar kādu acīmredzami ne-anglisku vārdu, teiksim, "Vaironis Ziedins Photography", un tādiem milzu burtiem, lai uzreiz redz.

Mēs redzam, ka tās ir fotogrāfijas, mēs neesam akli. Jūs esat kādreiz redzējuši bildes ar uzrakstu "Ansel Adams Photography"? Nē, jo msjē Adams mācēja taisīt tādas bildes, uz kuŗām atliek apskatīties, lai pateiktu — jāā, šitā ir māksla. Mazi bērni, kad nupat iemācījušies rakstīt, uzskata par nepieciešamu savās bildēs visam pierakstīt klāt "Es", "Mamma" un "Saulīte", acīmredzot tāpēc, ka nojauš — tāpat vien grūti pateikt, ka tā ir mamma. Drošvien ar šitiem Photography rakstītājiem ir tāpat.

Ja jums tik ļoti gribas paziņot, ka šitā ir jūsu bilde, lai citi viņu nenospertu — uzrakstiet stūrītī maziem, gaišiem burtiņiem (c) Vaironis Ziedins, lai tak jums tiek. Bet tāds milzu uzraksts nekādi nemudina uzzināt ko vairāk par jūsu daiļradi un pilnīgi noteikti ne maksāt par to, lai jūs ko mums nofotografētu. Galu galā, jūs jau droši vien arī uz manām bildēm uzrakstīsit "Šitā ir aukstā māgzla, kuŗu uztaisījis Tāds un tāds". Nē, paldies.

Krāmu tirdziņšAug. 26th, 2014 @ 03:08 pm
[info]inese_tk, posting in [info]pa_leeto
Skaņuplates, notis un nošu grāmatas, vienkārši grāmatas, karate kimono, dažas padomju laika relikvijas un vēl pāri figņas.

https://plus.google.com/photos/102885722466249030642/albums/6051840795406408161

ja vēlas kaut ko pa vienam - brauciet uz Salaspili un paši rociet ārā no kastes. Rīgā +/- centrā varam kaut kad pievest pa lielākām čupām klāt.
mainu pret naudu (novērtējiet paši cik), augļiem (jebkādiem. mums vispār šogad nav ābolu, ja), burkāniem (citi dārzeņi šobrīd nav aktuāli), riekstiem.
priekšroka vairuma ņēmējiem un tiem, kas pirmie savāc.

pieteikšanās un papildinformācija inese.tk(at)gmail.com

virtuves elektro izpāŗdošanaAug. 26th, 2014 @ 01:23 pm
[info]sinamorata, posting in [info]pa_leeto
gadu laikā ir savākušās visādas ierīces, kuras neesam aiztikuši pēdējā gadā. tāpēc nolēmām, ka jādod tālāk tautās. varbūt kādam noder vairāk nekā mums 

1. Eastcom Konvekcijas krāsns. 10€ 
2. Atry Rice cooker. 10€ 
3. Sencor Double Hotplate. 10€


ja pamatoti šķiet, ka cena par augstu, drīkst kaulēties.
Atrodas centrā. 

imunitāteiAug. 26th, 2014 @ 11:12 am
[info]virginia_rabbit, posting in [info]pajautaa
Kas bija tas sīrupiņš, kas baigi stiprinot imunitāti un par kuru te vienreiz runāja bērnudārznieku mammas? mēģinu saprast, kas ir jāsapērk LV aptiekās pirms prombraukšanas.

Galdi birojam/mājāmAug. 26th, 2014 @ 10:50 am
[info]annu, posting in [info]pa_leeto
Bump - steidzami! Palikuši četri galdi.
Zemāk bildes un cenas )
Pašsavākšana Rīgas centrā.
Pieteikšanās, jautājumi šepat vai elga-b inboksā.

Aug. 26th, 2014 @ 09:47 am
[info]artis
"Frederick Hutson is a man who sees business opportunities in everything. He spent over four years in prison after getting busted for an opportunity he saw in drug trafficking, a huge market, and one that was as he saw it, ripe for disruption."

Hutson thinks prisons are a natural pool of entrepreneurs. “So you just really got the business model wrong, you got the product wrong, the goal was wrong but if you can apply that same drive and bottom line principles to something positive then now you have a viable business.”

“In some facilities that the classes they have aren’t taught by people outside, they’re taught by other inmates,” he says. “So you’ll have a guy who has a white collar crime who might have embezzled 40 million dollars and he knows something about business because he ran some listed company and now he has a 36 month federal sentence for tax evasion – he’ll teach a class on how to form an LLP or start a balance sheet.”

How to get ahead in advertisingAug. 26th, 2014 @ 10:04 am
[info]kautskis
Es tā saprotu, Francijas valdības krišana neskaitās latvju mēdijos īpaši apspriežama tēma? Nē nu varbūt jau arī nav, galu galā, mums jau arī savulaik valdības krita viena pakaļ otrai, nekā tāda. Labi, lai būtu.

Tātad tā vietā aktuālā tēma ir Rīgas sirsniņa? Skat, kā Ušakovs izrunājas, kāds tas ir varens mārketinga gājiens, jo — omg!!! — PAR MUMS RAKSTA!!! ĀRZEMJU PRESĒ!!!

Es to jau esmu teicis, bet varu pateikt vēlreiz. Mārketinga mērķis nav panākt, lai par mums raksta. Mārketinga mērķis ir panākt, lai ļaudis nopērk to, ko mēs mēģinām viņiem pārdot. Un "par mums raksta" nebūt nenozīmē "viņi visi to pērk". Apprasieties tūristiem Rīgas ielās, kāpēc viņi še ir atbraukuši. Stipri šaubos, ka viņi teiks: "Mēs te ĀRZEMJU PRESĒ!!! izlasījām, ka jums pie iebraukšanas pilsētā ir tāds uzraksts ar tizlu sirsniņu, mums ļoti gribējās apskatīties pašiem."

Bet, ja tā tomēr ir, vajag iet uz priekšu un šo vareno mārketinga triku izmantot līdz nelabumam. Piemēram, varētu Rīgu pārdēvēt par Weloveputin (jeb tiem, kas uzstāj uz gaŗumzīmēm, Vīlavpūķina). Varu apsolīt, ka par to rakstīs daudz vairāk, nekā par tādu sirsniņu. Un cik glauni sauksies Latvijas produktu veikali Maskavā — Weloveputin dvorik! Vai ģerbonī tās tur lauvas aizstāt ar dogēm un par Vīlavpūķinas saukli pasludināt "Very labklājība. Much saskaņa." Un tā visu laiku kaut ko jaunu izdomāt, lai ļaudis mūs neaizmirst — un no publicitātes, tūristu pūļiem un viņu iztērētās naudas kalniem ij atkauties nevarēs!

Aug. 26th, 2014 @ 07:46 am
[info]la_cumparsita, posting in [info]pajautaa
Kā Google Chrome var izslēgt "lēkājošās" reklāmas?

Aug. 26th, 2014 @ 07:02 am
[info]ninona, posting in [info]pajautaa
Iebakstiet man, lūdzu, acī kādu tiešām vieglu īsu rīta pamošanās jogu. Vai ar bildītēm un aprakstu (LV, EN, RU) vai youtube.
Esmu absolūta iesācēja un pagaidām arī totāla vārgule, un nespēju pat apsēsties uz grīdas taisnām kājām.

Jau iepriekš pateicos!
Tags:

sweat is the tears of my miserable bodyAug. 25th, 2014 @ 11:14 pm
[info]neoplasm
anglija, 2014.gads, skaista vasaras diena [lasi: viss tumšpelēks, grozies, kā gribi, lietus smidzina tieši sejā]. eju tātad uz veikalu, neko vēl nesaprotu, kafijas trūkums sistēmā. tuvojos gājēju pārējai, pēkšņi kāds nodevis pa mēmajiem un sirsnīgi taurē. skats šāds - gājēju pāreju cer šķērsot 2 pavisam sirmas angļu pendžiņas, ceļu dod angļu urla trenuškās un pohu rotātu seju, ceļu nedod kaut kāds braucējs, kas pat nemēģina pirms zebras sabremzēties, un viņam taurē iepriekšminētais angļu urļaks. ar to skaicka nepietiek un urla izkarās pa savu logu un bļaun, ka visa iela rīb "look!! look [žests uz no bailēm trīcošajām pendžiņām]!! look, where you're going [žests uz zebru], you dickhead! dickhead! DICKHEAD!!!!", notiek zīmīgu skatienu apmaiņa. pendžiņas beidzot izrāpo uz gājēju pārējas un džentlmeniskā urlas virzienā izskan aizkustinošs un drebelīgs "thank you, sir!" :)))

citās ziņās - biju hrenažierzālē. kā jau tizlene, jutos ļoti awkward no pirmās sekundes līdz pēdējai. nēnu, okej, bija moments, kad sajutos ļoti labi, bet tas tikai tāpēc, ka bija atnākušas arī kaut kādas getō čikses un tad uz viņu fōna [pēc tam jutos vēl sliktāk, jo salīdzināt nav smuki]. bet viņas tiešām bija lol - iespīlētos legingos un mazos topiņos un visu laiku kārto frizūras un meikapu [!!!]. es neko, 1,5h cilāju dzelžus un gara acīm redzēju, kā rīt nožēlošu izdarīto [un cik daudz eklēru ir manā ledusskapī]. principā nožēloju jau pēc tās pusotras stundas, jo dušā nevarēju vairs pacelt rokas, lai izmazgātu matus. bet bija jautri zālē paklausīties, kādas kuram seksa skaņas.
Current Mood: tāds relaksēts
Current Music: dokumentārija par hodarkovski un draudziņš gatavo

MafiniAug. 25th, 2014 @ 11:31 pm
[info]malafemmina, posting in [info]pajautaa
Jau iepostēts rubrikā "Kur nopirkt", izmēģinu laimi arī šeit: Kur pēc iespējas lētāk var nopirkt metāla mafinu pannu, kas domāta 12 gb cepšanai? Pateicos jau iepriekš!
Top of Page Powered by Sviesta Ciba