Friends

About Friends

Sep. 25th, 2016 @ 12:47 am
[info]artis
"there are even endings to denote whether or not a woman is married – thus, were the current president of Lithuania, Dalia Grybauskaitė, to marry, she would have to become Dalia Grybauskienė"

https://deepbaltic.com/2016/09/23/why-you-will-almost-definitely-have-to-change-your-name-when-speaking-latvian/

'Tis the season Sep. 25th, 2016 @ 01:35 am
[info]kautskis
Ja dzerjat šņabi, iesaku pacelt glāzes par Dmitrija Šostakoviča 110. dzimšanas dienu (kas ir šodien). Čalis bija gļēvs, toties ģēnijs. Katrā ziņā mums, pārdrošajiem tukšgalvjiem, ir, par ko aizdomāties.

UPD: "Gļēvs" ir pārāk skarbi. Čalis nebija pārdrošs tukšgalvis un centās izlaipot, atšķirībā no mūsu "mēs nebēgsim" varoņiem. Viņam pat sanāca. Un pie viena viņš sarakstīja strēķi izcilas mūzikas, arī atšķirībā no.

China and the U.S. Are Long-term EnemiesSep. 25th, 2016 @ 12:16 am
[info]artis
https://m.youtube.com/watch?v=kd-1LymXXX0

Sep. 24th, 2016 @ 05:25 pm
[info]dienasgramata
esat kaut kad ieklausījušies Depeche Mode tekstos, nu, tipa, kā dzejā? brīžiem tie ir tik smieklīgi, ka vairs nespēj klausīties to kā mūziku:

Here is the house
Where it all happened
Those tender moments
Under this roof
Body and soul come together
As we come closer together
And as it happens
It happens here
In this house

So we stay at home
And I'm by your side
And you know
What's going on inside
Inside my heart
Inside this house
And I just want to
Let it out for you

pavisam cita lieta ir Placebo. muzikāli pilnīga figņa, bet, kad ieklausies tekstos, uzreiz norauj jumtu:

It's the disease of the age
It's the disease that we crave
Alone at the end of the rave
We catch the last bus home

Corporate America wakes
Coffee republic and cakes
We open the latch on the gate
Of the hole that we call our home

Protect me from what I want...
Protect me protect me
Protect me from what I want...
Protect me protect me

Protect me from what I want...
Protect me protect me
Protect me from what I want...
Protect me protect me

Chris Staples - Golden AgeSep. 24th, 2016 @ 04:51 pm
[info]redz
Chris Staples - Golden Age

spectorSep. 24th, 2016 @ 04:43 pm
[info]ingmars
Headless specter.

Sep. 24th, 2016 @ 02:33 pm
[info]watt
Atzīšos, par mani šo to skaidro fakts ka jau skolas laikā es biju ļoti neapmierināts ar alfabēta neloģiskumu, ka burti ir vnk kautkādā stulbā secībā salikti, un tad pasaule pieņem - lūk, sakārtots "pēc alfabēta".

you need clear directions? why yes, i've got all the cleared erections for yaSep. 24th, 2016 @ 08:43 am
[info]neoplasm
4dien es izgāju apstīties dzīvokli ap stūri no darba, līdz ar ko loloju naivas cerības, ka būs skaisti un brīnišķīgi un varēšu no rītiem celties 15min pirms darba. bet tad es tiku vardarbīgi atgriezta realitātē, kas man iesita pa nāsi, kad saimnieks atvēra durvis - gandrīz paģību no tādas labi senas miskastes smakas, kas kā smaga miglas sega nosedza visu māju, un mēs pat miskastei nebijām vēl pietuvojušies. mājā tātad dzīvo 3 puikas vai, pardon, jauni vīrieši, tip manā vecumā, bet es jau pēc mājas redzēju, ka lohi. viesistaba izskatījās pēc visādu sūdu karalauka, bet tas tā, jo visvairāk mani traumēja virtuve - tur izstījās, ka kāds būtu uzspridzinājis spaini samazgu, visa plīts tādos izžuvušos pleķos, uz sienas viss pēdējo mēnešu meņū polloka labākajās tradīcijās. nu un miskaste, jā. ārpusē, dārziņā, kur es ar saimnieku izgājām uzpīpēt, 2 pilni konteineri un smirdīgā misene virtuvē piekrauta līdz malām, smaka skaicka attiecīga. un saimnieks tik dudina, kur puikas parasti tīrīgi, nez, kas viņiem noticis. bēgu neatskatīdamās, un vispār rokas drusku nolaižas.

bet ir arī gadījumi, kad tajā istabīres veblapā atraksta arī jaunie cilvēki, kas, iespējams, nav dzirdējuši par tinderi, jo koļī mani caur manu "dodiet man kaut kur dzīvot" sludekli, nēnu, čo za huiņā, ne. tā man te viens kardiolōgs - un kardiolōgs, starp citu, cik tomēr irōniski, jo es tieši nesen domāju, vai man ir sirds vai tomēr nav - piedāvāja dzīvesvietu, uz ko atteicos un pateicos, bet tad viņš man atrakstīja eseju par to, kāpēc mums būtu jāiet uz randiņu un, kad es biju atteikusi arī šo piedāvājumu, tad viņš tā stipri optimistiski man ieteica pārdomāt [kādudien! jo viņš gaidīšot]. bet tas nav ne tuvu tik dīvaini, kā viens cits jaunēklis, kurš man no sākuma piedāvāja mesties uz vienu roku un meklēt kaut kādu divistabnieku [standarta prakse, starp citu]. viss itkā sākās normāli, bet tad viņš sāka čīkstēt par to, kur viņam šobrīd grūti viss, jo viņš tāds emacanāls un viņam vajadzēšot daudz apskāvienu un mēs taču būšot draugi uz mūžu, vai ne [šeit es vēl nevarēju saprast, vai viņš ir krīpī vai vienkārši drusku stulbs]. vēlāk noskaidrojās, ka viņš dzīvo ar savu bijušo un viņu kopīgo bērnu, bet tur viss nogājis greizi un viņš meklē jaunas mājas. ājā, un seksu. negribi seksu, starp citu? tāds sūds.

bet šodien es par to visu nedomāšu, jo mums būs droška pēdējais vasarīgais bārbekjū. kriss vakardien uzķūnēja mums šķūnīti, 4 krēsliem bōnusā ir nācis virteņlampiņu apgaismojums, tepiķis un bongugaldiņš. droška dzīvošu tur.
Current Mood: esmu lorenas gultā muahahā
Current Music: -

Sep. 24th, 2016 @ 11:08 am
[info]dienasgramata
DELFI. Ceturtdienas, 22. septembra, agrā rītā Rīgas Pasažieru stacijā skanēja bļāvieni un norisinājās spraigs cīniņš starp diviem jauniem vīriešiem, novēroja aculiecinieks Mārtiņš."Garāmgājējiem notiekošais bija vienaldzīgs, vienīgi kāda vecāka gadagājuma kundze sauca pēc policijas," novēroja Mārtiņš. Sūtiet savas reportāžas un par labāko reportāžu saņemiet balvu – dāvanu karti "Galactico" 30 eiro vērtībā.

Sep. 23rd, 2016 @ 11:32 pm
[info]quizer
tik vientuļi, klusi trīc nakts, papīrs, mīļais, un atkal tas pats

darba stāžsSep. 23rd, 2016 @ 03:59 pm
[info]vilibaldis, posting in [info]pajautaa
Kās gadījumā nezin - No VID EDS savu darba grāmatiņu var izdrukāt vai nē?

Sep. 23rd, 2016 @ 02:04 pm
[info]az, posting in [info]pajautaa
es to izdomāju, vai bija ziedonim tāds dzejolis, kur bija rinda

kāds šāva. kāds caur logu šāva

par varonībuSep. 23rd, 2016 @ 12:16 pm
[info]ingmars
Es varu būt jūsu varonis.

Sep. 23rd, 2016 @ 10:26 am
[info]lavendera, posting in [info]aptauja
Lasot statistiku par policijas reidos aizturētiem iedzērušiem velobraucējiem, ļaudis bieži ir vienotā viedoklī, ka patiesībā tie bijuši iereibuši autobraucēji, kas uzpirkuši likumsargus, lai saņemtu vieglāku sodu. Bet kā domā tu?

Poll #20825
Open to: All, results viewable to: All

Vai policija pārbauda velosipēdistu dzēruma pakāpi?

View Answers

tās ir muļķīgas baumas un klaji meli
0 (0.0%)

jā, es zinu dažu labu riteņbraucēju, kurš ir pārbaudīts
14 (82.4%)

mani pašu uz velo apturēja un lika pūst trubiņā
3 (17.6%)


Sep. 23rd, 2016 @ 10:21 am
[info]lavendera, posting in [info]aptauja
Sarunās ar ārzemniekiem ik pa laikam iepriecinu viņus ar latviešu ticējumu, kāpēc jāēd kancīši. Bet pēdējais eiropietis paziņoja, ka tas ticējums ieviests tikai tādēļ, lai PIESPIESTU dumjos bērnus ēst maizes klaipa galus.

Poll #20824
Open to: All, results viewable to: All

dārgo cibiņ, maizes ēdāj! Kā ir ar tevi?

View Answers

man garšo maizes kancīši! esmu pirmais, kas tos pievāc!
13 (76.5%)

nogriežu klaipam galus un izmetu
2 (11.8%)

ēdu tos gariem zobiem, domājot par bagāto saimniekdēlu/saimniekmeitu
2 (11.8%)


par sapņiemSep. 23rd, 2016 @ 09:59 am
[info]ingmars
Es būšu sapnī, es būšu tur, kur ir mans miegs.

herbal cigsSep. 23rd, 2016 @ 09:33 am
[info]ingmars
Vienreiz Rīgā gribēju nopirkt augu cigaretes, bet nekur tādu nebija.

par tēvijuSep. 23rd, 2016 @ 09:22 am
[info]ingmars
Jūs kādreiz esat pīpējuši stēviju?

Sep. 23rd, 2016 @ 09:15 am
[info]ingmars
ダーリン。

SapnītisSep. 23rd, 2016 @ 07:15 am
[info]anonymous
Pēc vairākām darba dienām betona rūpnīcā (sveiks, Platon!) pirmoreiz kantora pagalmā satiku vienu no trim īpašniekiem. Pagalma kreisā mala nez kāpēc bija applūdusi, bet pa kantora durvīm iznāca īpašnieks. Viss tāds pelēks, pelēks, pelēkā uzvalkā un arī pelēku seju. Pienākot tuvāk, bija redzams, ka tas viss viņam no betona - gan galva, gan žakete, gan bikses, - turklāt izliets vienā gabalā, bez šuvēm. Arī galva un uzvalks bija monolīta vienlaidu konstrukcija. Tomēr tas viņam neliedza kustību brīvību, un nekas tur ne krakšķēja, ne plaisāja. Betona sejā bija 3 atveres. Mute un divas acis, un tās gan bija nekustīgas - tikai tādi apaļi un melni tukši caurumi. Viņš mani pasveicināja un aizgāja uz savu mašīnu pagalma sausajā stūrī. Es stāvēju līdz potītēm ūdenī applūdušajā daļā.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba