Friends

About Friends

Irbes upe ieteka jūrāJul. 23rd, 2014 @ 12:31 pm
[info]ikvakars, posting in [info]pajautaa
Sveiks Cibiņ!
Varbūt Šogad sanācis būt Kurzemītē pie Irbes upes, un redzēt, kā tur izskatās Irbes upe ietekot jūrā? Tai var pārbrist vai ir jāpeld pāri?

Paldies jau iepriekš!

fake pīrsingiJul. 23rd, 2014 @ 12:26 pm
[info]mufs, posting in [info]pajautaa
vai Rīgā kaut kur var dabūt fake pīrsingus uzacīm /degunam / mēlei?

vajag līdz sestdienai, visādi citādi zinu,ka pastāv ebay.

slavenā lietuviešu desa skilandisJul. 23rd, 2014 @ 11:05 am
[info]ingmars

fujeJul. 23rd, 2014 @ 10:39 am
[info]ingmars
Vikipēdijas šķirklī par desām nav nekas teikts par Latviju. Laikam jau Latvija nemaz nav slavena ar savām desām. Man šķiet, ka mana iecienītākā desa ir fujete.

Pats sev bezdarbnieksJul. 23rd, 2014 @ 11:36 am
[info]varmaaka, posting in [info]pajautaa
Vai cilvēks, kam reģistrēts uzņēmums un kurā nav citu darbinieku/īpašnieku/valdes locekļu, var pats sevi atlaist un būt bezdarbnieks?

okiaJul. 23rd, 2014 @ 10:27 am
[info]ingmars
Latvijas Hitlers.

IIIIIIJul. 23rd, 2014 @ 10:21 am
[info]ingmars
Rīrdena metāls.

Jul. 23rd, 2014 @ 07:38 am
[info]dienasgramata
nu, pēc šitā Jauno vilni toč aizvērs


Mainu!Jul. 22nd, 2014 @ 11:49 pm
[info]december, posting in [info]pa_leeto
Mainu šo 100% vilnas mētelīti (M izmērs) http://fotki.lv/lv/december/comments-41247355/ pret guļammaisu vai mugursomu.

AOE II Conquerors kompanjonsJul. 22nd, 2014 @ 08:23 pm
[info]zivs, posting in [info]pajautaa
Ir kāds, kam arī nenormāli patīk Age of Empires II Conquerors, un to vien gaida, lai uzspēlētu tīklā?
Savienoties varētu caur Game Ranger.
Ja nav vaļas šobrīd, bet gribētu to izmantot citreiz, vienalga, lūdzu, padod ziņu. Varam sarunāt uz citu reizi.
Te - komentāros, vai uz catlife džīmeilā.

ehidnaJul. 22nd, 2014 @ 06:54 pm
[info]ingmars
https://www.youtube.com/watch?v=SGleaTJoy1U

Jul. 22nd, 2014 @ 07:48 pm
[info]dienasgramata


bildīte ar parakstu "10 izcilākās Latvijas personības"

yyJul. 22nd, 2014 @ 06:45 pm
[info]ingmars

iespējams, pareģojumsJul. 22nd, 2014 @ 06:40 pm
[info]ingmars
Sapņoju, ka soundcloud.com iesūc tādā kā interneta melnajā caurumā, un tas pazūd no redzesloka.

GPSSJul. 22nd, 2014 @ 06:30 pm
[info]ingmars
Pirmajā un otrajā dienā lietoju GPS ar bezsaistes kartēm, bet trešās dienas pirmajā pusē nevarēju uztvert GPS signālu, tad arī iztērēju daudz laika un enerģijas, braucot pa nepareiziem ceļiem.

par pašsajūtuJul. 22nd, 2014 @ 05:59 pm
[info]ingmars
Vakarā cieši aizmigu un gulēju vismaz 9 stundas. No rīta bija grūti braukt uz darbu (tikai 4 km), jo sāpēja kāju locītavas un muskuļi. Bija sajūta, ka muskuļi ir daudz vājāki nekā parasti. Muskuļu sāpes bija tomēr ļoti vieglas, es biju gaidījis, ka sāpēs daudz vairāk, ņemot vērā to, cik sāpīgi mēdz būt pēc vingrinājumu pildīšanas. Darbā sēdēju krēslā, tagad atbraucu mājās, un visi šie simptomi jau ir gandrīz izzuduši, un var braukt atkal.

Pirmā diena bija vissaulainākā, un visu šo dienu braucu tieši uz uz ziemeļiem, tādēļ man ir viegls saules apdegums kakla aizmugurē un apakšstilbu aizmugurē. Vajadzēja padomāt par pretiedeguma līdzekļiem.

Jul. 22nd, 2014 @ 03:40 pm
[info]magic_raddish
Es šodien iedzeršu glāzi šampanieša vai vīna par to, ka Latvijas karavīri dosies armijas apmācībā uz Ukrainu kopā ar citām bruņoto spēku vienībām no Bulgārijas, Kanādas, Dānijas, Čehijas, Vācijas, Lielbritānijas, Polijas, Spānijas, Grieķijas, Rumānijas, ASV, Turcijas, Armēnijas, Azerbaidžānas, Gruzijas, Moldovas un Ukrainas.

(c) delfi.lv

"Indie" veļas veikalsJul. 22nd, 2014 @ 02:55 pm
[info]kisswithafist, posting in [info]pajautaa
Hei, Ciba,
mazliet specifisks jautājums.

Kur Rīgā ir kāds sieviešu veļas veikals, kas NAV daļa no kādas standarta ķēdes (piemēram, Lauma, Triumph, Sasha, Effect, Rosme vai Roksa)?
Saprotams, lai arī tehniski katra Centrāltirgus būdiņa atbilst šai definīcijai, arī tas šoreiz nederēs. Tāpat arī ultra-high-end zīmolainie hiperluksus veikali nē. Turklāt vēlams, lai veikals būtu jēdzīgi sameklējams Internetā (nu kaut vai feisbukā).

Lūdzu, cibiņ, ja Tev ir kaut kas zināms par šādu veikalu (es ceru, ka tāds eksistē), lūdzu, padalies! :)

P. S. Stockmann arī tehniski tam atbilst, bet šoreiz šis nē.

Ed. as of 17:38 - jautājumu uzdevu nolūkā nevis "man vajag jaunas vešiņas" bet "man vajag Tiešām Labu Neatkarīgo Veikalu Kas Nav 100% Latviešu Mode". Man ir iemesli - bet esmu priecīga par atbildēm, gaidu vēēēēēēēēēl! :)

Jul. 22nd, 2014 @ 02:33 pm
[info]devour
Vienmēr, kad uztaisu jaunas krāsas cilvēkiem ir 'kas tas ir?/ko tas nozīmē?'. Un man vienmēr ir dīvaini stāstīt un mēģināt cilvēkus pozitīvi tam noskaņot. Jo tomēr tās ir lietas, kas man svarīgas un tuvas. Mana pasaule, manas intereses, manas atmiņas. Un dažreiz pat tuvos cilvēkus ir grūti tam laist klāt... My life - my rules.
Bet lai jau. Pielikšu šo ierakstu pie atmiņām un nākamreiz, kad kāds prasīs - izvilkšu gaismā.

1. Bija Pepsī. Tas tīri tiki taisīts, kā veltījums(???) CM Punkam un tam, ka savā veidā arī tas mani sākumā iespaidoja, ka var dzīvot arī kaut kā savādāk (nejaukt ar to hipsteru no http://www.savadak.lv/ ar viņa ģeodēziskajiem kupoliem un piparmētru tējas klizmām). Bija apnikums uz visām dzeršanām un uz visu. Sāku redzēt, ka nākotne izvērtīsies nepatīkama, ja turpināšu patērēt alko un tāpēc jāmet viss tas nost. Un sākumā (pirmo gadu kkur) tas pepsī arī palīdzēja noturēt un saprast ko un kāpēc daru. Kāpēc dzīvoju tā kā dzīvoju.
Un tas nav tāpēc, ka - veselīgāk. Tas ir tāpēc, ka tas nav vajadzīgs un tā ir mana izvēle.

2. Bija Jāņu vainags. Un šis gan vienkārši ir tāpēc lai es neaizmirstu vecotēvu un atcerētos visu ko viņš ir darījis. Cik smagi strādājis, cik grūti dzīvojis, cik ļoti dzīvē izsities... un arī cik ļoti skumji tas viss beidzās. Lai atcerētos to darba tikumu un visu smuko, kas bija bērnībā. Lai tas paliktu.

3. Bija roze uz elkoņa. Un te nu es varētu teikt, ka roze simbolizē smuko dzīvē un zirnekļtīkls, kas iet cauri simbolizē laiku. To kā tas viss mainās. Vīstoša nauda, kā tautā saka... Bet es tā teiktu, ja būtu 20 gadīga meitene ar sapņu ķērāja tetovējumu uz lāpstiņas (vai arī vienu no tām stulbajām spalvām, kura pārvēršas putnos (jā - jūs tiešām esat oriģinālas)). Patiesībā es vienkārši vēlējos smuku traditional tetovējumu, kur sarkanais ir sarkans un zaļais zaļš. Un tīklu, kurš skaisti parāda simetriju. 
Un vispār. Ko gan baigi var vel uz elkoņa uzlikt, tā, lai tas būtu nolasāms? Nez.
Pagaidām ar šo arī bija vislielākās sāpes un dīdīšanās. Taisīts 4 stundas. Bija to vērts. Sadzija lieliski.

4. Un visjaunākais ir VecRīgas siluets. Šis man baigi saistās ar laiku pastā un to kā braucot divdesmit otrajā autobusā austiņās tika drillēts The Bouncing Souls (if you dont know them you should check them out (TB - nospied uz hipersaites un noklausies dziesmu par depresijas pārvarēšanu)). Un vispār ar laiku, kad no fermas pārcēlos uz Rīgu. Tāpēc lōģiski, ka tika savākts (diezgan nekaunīgi gan) TBS logo un NY skyline tika aizstāts ar VecRīgas. Man patīk tā pilsēta. Par spīti visām vecajām tantēm sabiedriskajā transportā, par spīti visiem sadzērušamies  bomžiem (un ne tikai), par spīti nelielajai netīrībai un krieviem. Tā tomēr ir viena smuka vieta.
Jaatzīst, ja es aizietu uz Rīgas Tinti un teiktu, tagad tā - man vajag TBS logo, kuram NY skylaina vietā ir Baltā Kāpa, ZV vidusskola un varbūt Skultes luterāņu baznīcas silueti... mani visticamāk pasūtītu divas mājas tālāk un visa krāsa, kļūtu nenolasāma.
+ tagad varu teikt, ka 'I'm wearing my heart on my sleeve (kas arī ir sasodīti patiesi) - look there it is'.

Un ja jūs domājat, ka šie ir dīvaini... ak, jūs nezinat kas vel plānojas nākamajā gadā.
Plānā ir vismaz vel 3. Viens, kurš būs kā viduslaiku baznīcas vitrāža. Tikai svēto, mūku, vai karaļu vietā vitrāžas centrā būs Bulbazaurs no Pokemoniem. Otrs būs sliņķis (tas, kurš dzīvnieks) ar baneriem uz kuriem būs rakstīts kkas no sērijas 'NAP ALL THE TIME, SLEEP ALL DAY, PARTY - NEVER'. Un tad kā trešais būs arī maza žilete, melnā rāmī. Jo hei - nevar taču tikai labo paturēt sirdī. Ir jāatcerās arī stulbības un sliktais, lai šīs lietas neatkārtotu.

Pagaidām kaut kā tā...
Zinu, ka uz vecumu mana ļenganā āda izskatīsies labāk par jūsu ļenganajām ādām.
Un ja tetovētus ļaužus uztverat kā savādāk tikai tāpēc, ka viņiem ir krāsas... tad tur vajag padomāt, kāpēc tiek radīta problēma, kur tās nav (šis gan neattiecas uz sūdīgi uztaisītiem tetovējumiem, kur viss gan dizains, gan izpildījums ir zem jebkādas kritikas).
Current Music: The Bouncing Souls - GONE

Jul. 22nd, 2014 @ 10:04 am
[info]garamgajejs
http://www.openculture.com/2014/07/the-oldest-song-in-the-world.html
Tags: ,
Top of Page Powered by Sviesta Ciba