| Comments: |
Es nepiekrītu, ka vajadzētu aizliegt izteikumus, lai cik debilus.
Protams bet ne par to ir runa. Izteikumi ir debates priekšmets. Bet šī te konkrētā izteikuma implementācija ir mapatisms un tas ir destruktīvi.
Šāds nosaukums gan rada (ceru, ka aplamu) iespaidu, ka mapats nodarbojas arī ar implementācijas daļu, bet citādi, protams, šādu uzskatu realizācija viennozīmīgi ir destruktīva.
Es nezinu neko par reālām mapata darbībām un nevaru [arī pēc likuma nedrīkstu] apvainot mapatu šādā implementācijā bet ir demonstrējams ka sc lietotājs ``mapats`` ir šādu uzskatu nesējs, atpakojot tas ir ultra agresīvs fanātisks mizogīnisms ar specifiskām piedevām [paverdzinošas, sevišķi seksuālā plāksnē lietas], īsuma labā es to tagad saucu par mapatismu.
Cik šis uzskatu sets ir agresīvs var viegli nodemonstrēt, ja citētajā tekstā vārda sievietes/ meitenes vietā ieliek vārdu žīdi. Tad sanāk apmēram Heidrihs/ Štreihers.
Runā būtne, kas atklāti atbalstīja totalitārismu kovidshēmas laikā. Tu JAU praksē esi bīstamāks par ne tikai mapatu (kurš vispār nav bīstams, jo ir miera mika, kam vnk patīk replikas), bet daudz ekstrēmākiem mēŗgļiem. | |