black_lilly ([info]black_lilly) rakstīja,
@ 2005-09-21 14:22:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Garastāvoklis: ļoooti
Mūzika:Kill them all

Darbs, Vadība, Vadības stils...(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]virgo
2005-09-22 11:15 (saite)
Chau! Te raksta viens cilveeks no taalienes. Ljoti gribas maajaas. Nezinaaju, ka kaut ko var tik ljoti gribeeties. Vakar buutu ieshaavusi lodi pieree, ja vien man buutu kaads taads shaujamais.
Kaapeec nesuuti man iiszinjas? Var suutiit no LMT maajas lapas. Manu nr. tachu zini, ko? Nevaru saprast, kaapeec taada ignorance no Tavas puses... Tas ir skumji, veel jo vairaak taapeec, ka tagad man vispaar nav iespeejas klaatienee kontakteeties ar draugiem...

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]black_lilly
2005-09-24 13:54 (saite)
Nevis ignorence, bet liela aizņemtība, stress. Baigi daudz darba, un daudz lekciju unversitātē. Arī Aikido treniņi. Piedod, ja Tevi ar to esmu aizvainojusi. Vienkārši esmu ielīdusi mazā pasaulē, kur eksistē tikai aikido, unversitāte un mans draugs, kas emocionāli atbalsta. Klau kurās dienās Tu tie klāt netam, es Tev aizsūtīju uzaicinājumu uz draugiem
.lv, mans e- pasts ir Red_Phonix@inbox.lv, to es vis biežāk lasu.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]virgo
2005-09-27 14:17 (saite)
man ir reaals prieks, ka satiku Tevi pirmdien. es jau esmu draugos, atradiishu Tevi un uzaicinaashu, nezinaaju, ka Tu arii tur esi.
man prieks par Tavu draugu, tas ir super, ja ir kaads jauks cilveecinjsh, kas ir Taveejais un kuram var ticeet un uzticeeties un kursh Tevi saprot.
neesmu apvainojusies, nedz kaa citaadi, biju vieniigi noskumusi, ka nevaram tikties, bet nu jau viss ir ok. ceru tikai, ka liidz muusu naakamajai tikshanaas reizei nevajadzees gaidiit baigi ilgos meeneshus.
netaa varu buut kaut vai katru dienu, saki tikai kad un es meegjinaashu buut pie kompja, kad arii Tu buusi. vieniigais - ja man buus lekcija, tad netikshu.
buchas

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?