honeybee ([info]honeybee) rakstīja,
OK, pieņemot, ka jā, tad:

tehniski viena grāmata prasa ~1 gadu "tīra" darba (pieņemot, ka cilvēks strādā, nevis luņojas un cer, ka grāmata pati uzrakstīsies, ierēķinot apmēram 3 mēnešus lunismam), t.i., grāmata gada laikā ir izdarāms (vismaz tā, kā es strādāju).

tajā pašā laikā katra grāmata prasa inkubācijas periodu, kas var būt no 2 līdz 5, nu vai līdz 10 gadiem (pāri par desmit ir perebors, jo cilvēks pats pa to laiku tik ļoti mainās, ka jēdzīgāk būtu bijis rakstīt vairākas grāmatas). Bet inkubācijas perioda laikā var rakstīt citas grāmatas.

Tātad, ja mērķis ir uzrakstīt tikai vienu grāmatu un viss, es teiktu, ka 2-5 gadi.
Ja mērķis ir rakstīt sistemātiski, tad, svičojoties no vienas grāmatas melnraksta uz nākamās grāmatas melnrakstu (t.i., pabeidz A teksta pirmo melnrakstu, drusku atjēdzas, raksta B teksta pirmo melnrakstu, drusku atjēdzas, izrediģē C grāmatu līdz gatavībai, tad A grāmatas otro melnrakstu, D grāmatas pirmo melnrakstu, B grāmatas otro melnrakstu, A grāmatas pēdējo redakciju, E grāmatas pirmo melnrakstu, B grāmatas pēdējo redakciju un tā tālāk), var izdot 1 grāmatu gadā (pieņemot, ka izdevniecība pavelkas).

Īsākas un vienkāršākas grāmatas var uzbliezt pusgada laikā, bet tas ir tad, ja reāli termiņi spiež un cilvēks jau labi zina, ko dara (kas neizskatās pēc jautājuma uzdevēja).

Ja mēs mēģinām prognozēt jautājuma uzdevēja tempus, tad, pieņemot, ka cilvēks ir gatavs iegulties airos un strādāt, es saku 3 gadi. Ja tiek uzdots jautājums "kāpēc tik ilgi, var taču ātrāk", tad 5 gadi vai nekad :)


(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:

Gandrīz jau aizmirsu pateikt – šis lietotājs ir ieslēdzis IP adrešu noglabāšanu. Operatore Nr. 65.
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?