balrogh ([info]balrogh) rakstīja,
@ 2009-02-24 18:27:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Cik daudz esam gatavi upurēt no savas privātās dzīves kādiem personīgiem mērķiem? Cik daudz esam gatavi upurēt no savas privātās dzīves, lai kāds cits nejustos slikti? Cik daudz vēl nāksies upurēt, lai viss vienreiz sakārtotos?


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]black_data
2009-02-24 18:31 (saite)
Kaut ko es tavā otrajā teikumā neiebraucu.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]dzeina
2009-02-24 18:32 (saite)
a es nevienā

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]black_data
2009-02-24 18:43 (saite)
Nē, nu pirmo es kontekstā saprotu. Ja ar privāto dzīvi ir domātas intīmi/romantiskas attiecības ar pretējo dzimumu... lai gan ne viemēr ar pretējo. Ai, nu tu saprati - ATTIECĪBAS. Tad nu tur ir kaut kādi kompromisi jāmeklē, bet tas jau attkarībā no iesaistīto personu vēlmēm atkarīgs, un spējas vai nespējas tās apvienot.

A vot kāda citiem daļa gar kāda privāto dzīvi (vakara ziņas nepieminēt), jei bogu nesapratu.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]dzeina
2009-02-24 18:33 (saite)
1) personīgie mērķi ir saistīti ar privāto dzīvi, līdz ar to upurēšana atkrīt
2) necik
3) a vispār, nafig tu uz to upurēšanos ieciklējies, a?

(Atbildēt uz šo)


[info]balrogh
2009-02-24 18:47 (saite)
Aizdomājos. Let me rephrase:

Personīgie mērķi - mūzika, skatuve, tūres, ieraksti - kur ir vieta un laiks otram cilvēkam?
Ja zini, kā kādam sāp tas, ka Tev iet labāk, vai atteikties no labuma un nosviest sevi tajā pašā sāpju līmenī, lai tas cilvēks nomierinās.
Ko izdarīt, lai attiecīgajiem man svarīgajiem cilvēkiem būtu labi?

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]dzeina
2009-02-25 09:20 (saite)
ja kādam sāp tas, ka tev iet labak - paūtīt šo cilvēku nafig un izslēgt no savas dzīves

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]balrogh
2009-02-25 09:43 (saite)
Laikam jau esmu pārāk labs pret cilvēkiem...

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]dzeina
2009-02-25 10:35 (saite)
neesi gan, tavas iedomas

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]dzeina
2009-02-25 10:35 (saite)
Personīgie mērķi - mūzika, skatuve, tūres, ieraksti - jā, var būt vieta otram cilvēkam, taču tas atkarīgs no tā otrā, kādas ir viņa intereses. Kā jau b_d norādīja, attiecības reizēm ir kompromisu māksla.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]black_data
2009-02-25 11:35 (saite)
Btw, vakar sapratu vienu būtisku tavu problēmu - divkosība. Ja nepatīk šāds apzīmējums, tad var nomainīt pret neizlēmību u.c. Tu taču pēc horoskopa nebiji svari?

The point is - tad tu esi gatavs upurēt kaut ko no sevi, lai KĀDAM būtu labi. Tad esi gatavs būt egoists, un apgalvo, ka tev ir pofig, ka otram nav labi, ka tik tu varētu uz brīdi pabūt saldā ilūzijā, ka viss var būt labi. Nekādas kocekvences.

Nekad nav biji pārāk viegli saprast, kur ir tava problēma, bet nupatām man ir sajūta, ka tevi pat pie speciālista nez vai ir jēga sūtīt. Tas, ka apkārtējie tev nespēs palīdzēt, līdz brīdim, kamēr tu pats nebūsi gatavs mainīties un izbeigt izmēģināt visus neiedomājamos Cosmo tipa padomus, tas gan skaidrs. Tu esi kā aprijusies vāvere, kas palaista četrās sienās. Sevis upurēšana kaut kādiem absurdiem mērķiem - kas tas par kristīgo sviestu? Tad varbūt uzreiz budismam pievērsies, tad nekas nebūs jāupurē, un visiem būs miers? Ja tu būtu labs pret citiem (dažiem), tad nejautku žēlumu ar labestību. Daži cilvēki ir jāatstāj aiz muguras, un jāļauj viņiem sadziedēt savas rētas, nevis jāvelk sev līdzi tas lepras slimnieku vezums. Kad būsi to izdarījis, tad arī nebūs jāklausās visādi sviesti par spēcīgām enerģētikām u.c.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]balrogh
2009-02-26 02:33 (saite)
Jums abiem ir pilnīga taisnība!

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?