Previous 13

Jun. 8th, 2011

A mysterious entry for a mysteriously unknown purpose.
Just because I'm mysterious like that.

Dec. 10th, 2009

wtf?

Prieki ar darbiem turpinās:
Nepietiek, ka tagad cenšos balansēt ar vienu pusslodzes nopietnu darbu, gatavojos uz pilnas slodzes nereāli kruti apmaksātu pētniecības darbu sākot ar Janvāri, mani vēl tagad informē ka ir gatavi Janvāra beigās intervēt un testēt uz EU iestādes vakanci Portugālē, kurai pieteicos Oktobra sākumā...
Doh...pārāk daudz un pārāk kruti iestādījumi mani ir pēkšņi sagribējuši, lai es spētu izvēlēties starp visiem viņiem.

In other news:
Šodien veicu fināla pārvākšanos pie Atīša un Lauras.
Variet apsveikt mani ar pirmo nakti savā jaunajā dzīves vietā ^^
Cerams mana pārvākšanās mānija neturpināsies nākošajā gadā - čivota piegriezies pakot un atpakot pekeles.
Taču sālsmaizi man lielas aizdomas, ka nāksies apvienot ar Jaunā gada svinībām.
Tags: ,

Nov. 20th, 2009

Jobless vs. Jobed

Hmmmm...ir krīze...cilvēkiem nav darba...un es?
Pietika man nodzīvot par bezdarbnieku knapi 1,5 mēnesī, ka mani sāk bombardēt ar darba iespējām.

Uzvarēju konkursā un esmu kļuvusi par Volvo Truck pusslodzes pagaidu mārketinga koordinatori. Pirmdien jau dodos biznesa braucienā ar mārketinga vadītāju uz Varšavu.
Darbs liekas būs stimulējošs un attraktīvs ar interesantu kolektīvu, kuru vada zviedru manierē.

Tikko apstiprināja, ka esmu arī iekļauta vienā Stradiņu pētījumā par sievietēm un krūtsvēzi kā pilnas slodzes sociālais pētnieks sākot ar Janvāra mēnesi, saņemot ļoti pat ļoti smuku EU aldziņu.

Nāksies tagad atzvanīt un atvainoties Statistikas pārvaldē bijušai priekšniecei, ka nevarēšu pievienoties atkal viņu kolektīvam uz vienu citu vakanci.

Bet pa brīvo laiku izpalīdzēšu vēl paziņai cenšoties notirgot e-kartiņu risinājumus korporatīvajiem ziemassvētku apsveikumiem.

Paralēli visam vēl vajadzētu uzsākt doktorantūras pētījumu, lai varētu iekļūt nākošgad budžetā.


Tai pat laikā uzturēt ļoti ciešas attāluma attiecības un konstanti ceļot uz Vāciju...


Can I do it all?
Fuck yeah!!!
Tags:

Oct. 2nd, 2009

they have got to be shit'n me

Šorīt mani vecāki mani painformēja par ļoti jaukas vēstulītes pienākšanu no maniem bijušajiem veselības apdrošinātājiem Gjensidige.
Redz Septembra beigās izrakstītā vēstulē norādīts, ka esmu pārtērējusi savu veselības apdrošināšanu (nr. xxxxx) par nieka 404LVL no 500LVL limita un man tagad jāizmaksājot viņiem šī summa nākamo 10 darba dienu laikā!

Sweet!

Ņemot vērā, ka Gjendisiges apdrošināšana man bija vēl pirms kāda laika, es pat neatceros precīzi kurā brīdī beidzās viņas termiņš taču tas varēja būt kaut kur šī gada Februārī (vai arī vēl ātrāk, ņemot vērā manu sūdīgo atmiņu).
Kur gan radās tāda summa?
Kāpēc viņa ir tikai tagad uzpeldējusi, ja jau visu šo gadu esmu izmantojusi darba sniegto Ergo apdrošināšanu?
Kad īsti beidzās šīs apdrošināšanas termiņš?

Atbildes uz šiem jautājumiem nu galīgi nav sniegtas vēstulē.
Šodien man nav laika iet skaidroties, taču es noteikti paciemošos jaukajā Gjensidiges birojā nākošnedēļ un centīšos pierādīt vienu no trīs lietām:
1. viņi ir absolūtākie kretīni un pielaiduši briesmīgu kļūdu savos aprēķinos;
2. viņi ir absolūtākie kretīni, jo kāds debīls ārsts ir turpinājis izrakstīt čekus uz manu veco apdrošināšanu un viņi tos ir pieņēmuši
3. viņi ir absolūtākie kretīni, bet viņiem ir taisnība, jo mana atmiņa ir kā caurbira un esmu kaut kā ļoti veiksmīgi savākusi 900LVL ārstu apmeklējumos/procedūrās, kuras tika norakstītas uz apdrošināšanu; taču tādu summu vienā gabalā un tik īsā laikā tā pat nevaru samksāt, kā rezultātā viņiem vajadzēs samierināties ar lenāku nomaksas termiņu


No really, I wonder which one will it be?

Sep. 30th, 2009

autumn cold

My throat is killing me x-/
I think some nasty little gnomes must have got in to it and rubbed it down with sand paper, for gosh knows what mischievous reason.

Sep. 29th, 2009

snowey days

Ja nu gadījumā jūs nepamanījāt, tas kas šobrīd krīt no gaisa ir sniegs.
Tāds ļoti niecīgs un gaistošs, taču tomēr sniegts!!!

Te nu rudens...

quickly!

Liekas, ka mana pārvākšanās notiks vēl ātrāk nekā plānots.
Tobiš, krāmējam mantas un svētdien laižam pie senčiem.

So, in commemarence of this appartment, I invite all that have been and still haven't been here to come visit this Friday!

Party.
Friday.
Ilūkstes 54/1-59.
18:00-...

Be there!
Tags:

Sep. 27th, 2009

a cruel fate

Tā kā man pēc 2 nedēļām vairs nebūs patstātīvu ienākumu un mans liktens ir neskaidrs tuvākā mēneša laikā, būšu spiesta izvākties no sava jaukā dzīvoklīša.
Diemžēl abas potenciālās iespējas ievākties kādā lētā mītnē ar draugiem uz doto brīdi ir izgāzušās (kaut gan viss var mainīties mēneša vai divu laikā) - vienīgā šobrīd opcija ir atgriezties pie vecākiem.

Domāju, ka tas nemaz nav tik briesmīgi.
Protams es ar māti nesaprotos pārāk labi, taču dzīvošanai pie vecākiem ir arī savi bonusi.
Vienīgā problēma, kas šobrīd rada man bažas, ir kaķītis. Pie vecākiem diez vai izdosies viņu iemitināt un nezinu, kas būtu gatavs uzņemt viņu savās mājās.

Jebkurā gadījumā, tiklīdz būšu iekārtojusi sev jaunu iztiku - varēšu atkal meklēt kādu mītni tikai sev :)

Taču vēl pāris nedēļas izbaudīšu pilnīgu brīvību, ko var sniegt vienīgi personīgais dzīvoklis.
Cheers!

Sep. 25th, 2009

Zinātnieku Nakts

Plok!

Sakoļīja mani Atis doties staigāt pa Zinātnieku Nakti un tagad uzmeta :P

Taču nevēlos atkāpties no šī plāna, tāpēc domāju pēc darba plkst. 16:15 dotiez uz PB un pēc tam vazāties pa visām zinātniskajām lokācijām.
Ja nu kāds vēlas man pievienoties - droši maucat uz PB un dodiet man ziņu :)
Tags:

Sep. 22nd, 2009

teh resigned

Ha!
Parakstīju šodien abpusēju vienošanos par darba saistību pārtraukšanu līdz ar 9.oktobri.

Take that Crisis, I don't give a shit'e!!!

Šī apņēmība mani pārņēma, kad šodien priekšniece izsauca mani uz savu kabinetu, nolika priekšā A4 lapu ar 3 'pārkāpumiem', ko esmu pielaidusi pēdējā pusgada laikā.
Tai skaitā:
- jaunas kategorijas auditēšanas cenas nosūtīšana klientam novēloti (kaut gan nebija nekāda laika termiņa kā tāda), kur cenas galējā noteikšana nu galīgi galīgi nebija mana teikšana un šī tikko nomainītā iekšējā procedūra bija atkarīga no milijona citiem cilvēkiem un es biju tika pēdējā lēmuma gala pasniedzējs
- novēlota atbildes sniegšana uz vienas citas priekšnieces jautājumu, kur atbilde bija atkarīga no klienta, kur lēmumu pieņēma 2 cilvēki, kas pamīšus konstanti bija atvaļinājumā vasaras laikā un tiklīdz bija savā starpā vienojušies deva man ziņu, bet es laipna būdama netraucēju viņus vairāk kā ar 2 zvaniem un 2 e-pastiem atgādinot par šo jautājumu
- kļūda pielaista sastādot iekšējo maksājuma ordera formu; par šo formu vispār nevēlos izteikties, jo viņa līdz šim brīdim man ir kaut kāds apbrīnojams melnais caurums, kur nav manuprāt nekādus likumsakarību, lai 100% pareizi viņu aizpildītu un ja tādas likumsakarības pastāv, tad neviens nespēj tās loģiski man izskaidrot; pie tam kļūda tika pielaista Februārī, kad es tikai sāku pārņemt starp-baltijas klientus un nebija nekādas nojausmas, kas tur notiek ar viņu līgumiem or what not, un arī priekšniece pārskatot sākotnējo formu neredzēja kļūdu un arī grāmatvedība pieņemot šīs formas galīgi to nebija piefiksējusi un attapās tikai šomēnes, ka redz neviens nebija izrakstījis līdz šim brīdim rēķinu par Lietuvu un Igauniju

Pārlasot šos brīnumainos sava amata pienākumu pārkāpumus un rakstot paskaidrojumu nejutos baigi fundamentāli vainīga, tāpēc arī tiklīdz priekšniece bija pieņēmusi manu paskaidrojumu pateicu, ka patiesībā nevēlos strādāt šajā amatā vairs un esmu gatava jau tagad iesniegt atlūgumu.
Tā nu mēs vienojāmies un parakstījām iesniegumu.
Es izteicu vēlmi pastrādāt par intervētāju, ja nu viņiem rodas brīvas vietas, un viņa pat noskaidroja ka varētu man sagādāt kādu intervētāja haltūru oktorbī.
Laikam jau viņa galīgi mani neienīst un savā ziņā nojauš, ka pati ir vainīga, jo nespēj normāli attīstīt darbiniekus līdz jēdzīgai kapacitātei (manā amatā pēdējo 4 gadu laikā ir atnākuši un aizgājuši kādi 6 darbinieki).
Atliek man tikai izciest vēl 2,5 nedēļas, mēģināt kaut kā ciešami nodot darbus savām kolēģēm (kuras es galīgi neapskaužu) un tikmēr mēģināt saprasties, ko iesākt tālāk.

Vismaz tagad būs laiks sagatavoties aizstāvēt Doktorantūras pieteikumu komisijas priekšā :)
Tags:

Sep. 18th, 2009

murrrr

Anxious little kitty...*mimimimimi*
Tags:

Sep. 17th, 2009

Uni fo' eva

Biju šodien iesniegt pieteikumu uz Socioloģijas Doktorantūras programmu RSU.

Ehhh, tāda nostalģija pavilka!

Laikam esmu dīvaina, bet man patīk universitātes atmosfēra - liela ēka, studenti ieurbušies grāmatās un datoros, nemitīga informācijas apmaiņa un mijiedarbība, iepriekš neredzētas zināšanas aiz katra stūra - kaut kas tajā visā ir.

Ļoti labprāt atgriezīšos akadēmiskajās aprindās.
Pie tam Dr. Axa izklausās tīri tā neko ;)
Tags: ,

Sep. 11th, 2009

teh resignation

Vairs nespēju.
Briestu nākošajā vai aiznākošajā nedēļā (jo nākošnedēļ vienkārši būs pārāk daudz ko darīt) iesniegt atlūgumu.

Ja ir domas vai ieteikumi par to kur un kā man strādāt tālāk - droši iemetiet komentāros.


P.S. ar nedaudz veiksmes, nākošajā nedēļā iesniegšu arī pieteikumu uz doktorantūru...

September 2013

Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Syndicate

RSS Atom
Powered by Sviesta Ciba