Mana purgatorija
Spirtnieces savaldīšana 
3.-Dec-2021 09:18 pm
Pilnai laimei tagad viens gaudo, jo es nejēdzu uzzīmē to, ko vajadzēja pareizi
3.-Dec-2021 08:28 pm - asinis pa degunu
Precīzi pirms gada bija episkais feils ar Piektdieni - viņš aizrādīja, ka man lūpene izspiedusies cauri maskai, bet es atbildēju, ka bija jau laiks zināt, ka es nekrāsoju lūpas.

Neviens nebrīdināja, ka šī būs hostile acquisition, neviens nebrīdināja, ka uz sitiena tiks atlaisti 300 cilvēki.
4 dienās bijām izvazāti pa vietējo presi, cīnījušies ar histērijas atvilni mūsu departamentā, galubeigās arī pa pašu salu sākām slapstīties, jo kļuva bailīgi.

Tagad, pēc gada, rezultāts ir tāds, ka sistēmas ir nomigrētas, komandas (ar 2 postpadomju izņēmumiem) ir pārņemtas, pusgadu izbaudīts, cik pretīgi var būt atlaisti, slinki zviedri.

Un... paldies tā arī neesam sagaidījuši.
Piektdieņa Piektdienis notinās martā, Piektdienis maijā, es - tagad.

Fedex nopirka TNT 2016.gada maijā, joprojām noris integrācija.
Protams, protams, neasalīdzināmi izmēri.
Just sayin'.

Vai tā bija vērtīga pieredze? Noteikti.
Vai tas bija tā vērts? Tādā pat mērā kā abi pasaules kari.

#29 days left
3.-Dec-2021 05:30 pm - decembris
ir jau 3. decembris. kāpēc manā frendlistē vēl nav neviena tā ikgadējā posta, kur sakombinēti visu mēnešu pirmo postu pirmie teikumi? kāpēc jūs kavējaties?
3.-Dec-2021 04:52 pm
- joprojām snieg..
- jā, man vajag vēl 2k soļu, nez, kur tos savākt?
- ej, noslīdi pa veloceļu...

UPD: Noslīdējām! Tik skaisti...
uzmanību, rukš sniegā )
3.-Dec-2021 04:34 pm - decembris
pasludinu gārdeninga sezonu par oficiāli slēgtu. tikko izkašņāju no kupenapakšas puravu plantāciju, kamēr zeme vēl nav sasalusi un tas bija iespējams.
3.-Dec-2021 03:23 pm - 2021, kāds nu biji, tāds biji
1. Mēs esam divi misfits, iespējams, tāpēc tik labi saprotamies.
2. T. We're recording in May!
3. Biju pie friziera.
4. Druk/Vēl pa mēriņam/Another round nudien ir viena no skaistākajām dzīvi apliecinošajām filmām (es šo, protams, rakstu malkojot).
5. Stādaudzētavā šodien bija kā festivālā.
6. Man tagad ir maģistrante, ja.
7. Man liekas, ka esmu pārāk uzticīga pārāk ilgi.
8. Tomēr nevaru izlemt, vai apdrukāt nākamo hūdiju ar tekstu: * "Neverending sorry" vai * "You get what you think you deserve", vai * " n e n o t i k u š a i s "
9. No šodienas es atkal dzīvoju tai riebīgajā Vīnē.
10. Esmu ieskrējusi uz trim dienām Tēvzemē.
11. Man jāuztaisa Spotify jaudīgo sieviešu liste.
12. Šķiet, neprotu vairs runāt ne par ko citu kā tikai pansionātu un savu darbu... vai varbūt man vienkārši nav cilvēku (vai es viņus neredzu), ar kuriem es spētu runāt par ko citu.

Šis gads ir bijis kā pa kalniem un lejām. Ja ne notikumu ziņā, jo tomēr kovids aizvien nozaga ļoti daudz, tad visamz emocionāli. Man liekas, ka es pirms desmit gadiem nekad nebūtu iedomājusies sevi tādu, kāda esmu. Es pat nezinu, vai tas labi vai slikti. Tā vienkārši ir.
3.-Dec-2021 03:58 pm
20 tabletes paracetamola 3,95EUR...
Baidos, ja kādu dienu savajadzēsies oglīti, ka nesanāk šmuce pie kases.
3.-Dec-2021 01:58 pm
Biju ārā uz nepilnu stundu. 2/3 biju ar visiem 3. Reāli forši, kādas 6 reizes nobraucot no kalniņa sāp mugura, jo netieku augšā no ragavām :D

Gribu velteņus. Tagad ēdīsim štovētus kāpostus
3.-Dec-2021 01:21 pm - Balts sniedziņš krīt uz nerviņiem
Pagājušajā gadā mūsu miestam mainījās mafija atkritumu apsaimniekotājs un kādu mēnesi grimām sūdos, turklāt šoreiz - burtiski.
Visi zvanījās uz uzņēmumu, gānījās feisbukos, medīja apsaimniekotājus utt, kamēr beigās piespieda Norbas dot mums atlaides utt.
Pēc kāda laika normalizējās, bet es domāju, ka viņi samaksāja kārtīgi par savu lažu, la paliktu mafija miskastnieks.

Ja mans projekts neaiziet laikus, man sūrst ilgi un stipri.
Ja Ezīša friškās kāds atrastu Tarakānu Timmiju, visticamākais, viņi pārstātu raust miljonus no centra bērnu kabatas naudām un maķītis atkal uzplauktu. Vai pelmeņi. (Ir vēl pelmeņi Vecrīgā?)

Toties pret valsts un pašvaldību pakalpojumiem mēs kaut kā neko nevaram iesākt.
Ir trešais decembris, snieg sirsnīgi jau ceturto dienu, septiņos no rīta es esmu vienīgā pgalmā ar lāpstu, jo pusē jāstartē pie zobārsta, kurš atrodas 15 minūšu attālumā, bet tagad tas aizņem 35 (!!!) minūtes.
Parkošanos ielas malā aizmirsti, ielām nav malu, līdz zobārstam nobridāmies sniegā lidz ceļiem, jo arī ietvju nav.

Toties pa radio klausies, ka Latvijas Ceļi ir apkopojuši informāciju par ceļu stāvokli - braukšana ir apgrūtināta visā Latvijā.
Da labi?!
Labi, ka pietika laika apkopot šo absolūti neticamo info.

Kur ir problēma? Tajā, ka mums nenāk rēķins par sniega tīrīšanu, bet tas ir noslēpts nodokļos un nodevās? Kā čipi kazino - nejūti, ka tā ir tava nauda, kas tiek padirsta?
Vai tāpēc, ka mēs visi zinām, ka valsts un pašvaldību servisi ir ar nepareizu hromosomu skaitu kopš dzimšanas un neko vairāk kā laist burbuļus nevar?

Un nevajag sūtīt man laimes lāci. Es jau trīs dienas lāpstoju daudzdzīvokļu mājas parkingu, šorīt paķēru arī divas kaimiņu mašīnas :D
Bezmaksas cardio & strength vienā.
Bet es nevaru nolāpstot visu efin galvaspilsētu.
Sētnieks izlīda sanurcīts pēc septiņiem, gan jau es pamodināju.

Man patīk sniegs un patīk to šķipelēt, bet satiksme ir jedrennomaķarārā.
2.-Dec-2021 11:05 pm
Ja abi:
a) tikai nozaru speciālisti varētu būt ministri
b) būtu tiešā iebalsošana pa nozarēm

Esmu gatavs derēt, ka veselības ministre būtu homeopāte.
2.-Dec-2021 10:20 pm
Nopirku un man tagad ir jauna mīļākā šokolāde:
https://laima.lv/product/laima-tumsa-sokolade-ar-drupinatam-mandelem-un-kirsiem-52

Es apēdu jau kādus 6 gabaliņus vienā vakarā, sen tā nav bijis
2.-Dec-2021 07:30 pm
aaaa TAS ir sācies!! izaudzis mans mazais uķipuķi puisītis. piezvanīja viņa drauga brālis (mazais baigi ģelavojs, šito saorganizēt! noskaidroja tak, ka tikai manu nr.zin no galvas) un sarunāja, ka varēs ar manu puisīti sarunāties. bet drosme tādam puišelim, cik nu viņam var būt, ja brālim knapi 7 gadi. zvanīt visādām svešām draugu mammām organizēt ģēlas :D
2.-Dec-2021 06:26 pm - ēst!
Vakar atbalstot vietējos, bioloģiskos - nopirku kartpeļu maisu. Tīīīk garšigi kartupeļi! Krēmīgi kā kūciņa.
2.-Dec-2021 04:03 pm - Nodokļi
Kaut kad jūlijā VID bija sūtījis man ziņu par to, ka jānomaksā ienākuma nodoklis par 2019.g. Šo vēsti nupat tikai ieraudzīju, jo, nu nedaru es vairs neko Latvijā kopš 2016.g., kad bija pēdējās mazās lietiņas par autoratlīdzībām.

Summa niecīga, pat ar visu nu jau sarēķināto sodu (nu jā, jo neesmu laikā nomaksājis, protams) tikai daži eiro.

Tomēr biju izbrīnīts, kā man kaut kas pēkšņi 2019.g. varēja rasties. Kopš 2017.g. dzīvoju Zviedrijā. Uzrakstīju VID jautājumu par šo. Tāpat arī minēju to, ka tā viņu lapa EDSā, kur it kā vajadzētu būt deklarācijai ar aprēķiniem, neveras (rāda kaut kādu error mesidžu). To gan viņi noignorēja, bet par nodokli atbildēja šādi: "Piemaksa izveidojusies neapliekamā minimuma dēļ. Tā kā ir nokavēts deklarācijas samaksas termiņš, lūdzam Jūs sadaļā "Maksājumi" apskatīt esošo parāda apmēru un apmaksāt to."

Esmu tiešām neizpratnē, kāds neapliekamais minimums, no kā tāds varēja rasties. Kādi būtu minējumi?
2.-Dec-2021 12:11 pm - Karš
Jāzeps Baško Jr. soctīklos dalās ar Krišjāņa Lāča selfijvideo un aicina Latvijas filozofus atbildēt uz Lāča uzdoto "jautājumu" par vakcinācijas spaidu mehānismiem. Vispār tajā video ir vairāki jautājumi, un ļoti kompleksi, ar daudzām runājamām premisām, tāpēc skip, bet tviterī kāds anonīms konts norādīja -- nez ko Krišjānis Lācis teiktu par obligāto karadienestu?

Sākumā oda pēc sliktas analoģijas, bet, jo vairāk par to padomāju, jo vairāk man tā iepatikās. Pirmkārt jau, balstoties pilnīgi nekādā socioloģiskā analīzē, pieļauju, ka īstenu patriotu un vakcīnskeptiķu sociālo grupu segmenti ievērojami pārklājas. Vai īsteniem patriotiem šķistu pieļaujami, ka militāra apdraudējuma gadījumā notiek kādu sabiedrības grupu piespiedu mobilizācija? Pieļauju, ka jā.

Un tad var mēģināt izvērst pandēmijas un karastāvokļa salīdzinājumu pa dažiem punktiem, turklāt no mērena (lasi: atzīst, ka vīruss eksistē, bet šaubās par vakcīnu efektivitāti, lietderību, nekaitīgumu, iebilst pret ierobežojumiem) vakcīnskeptiķa skatpunkta.

___

Ārējs apdraudējums? Karš -- ček, vīruss -- ček.

Vai tiek iedarbināti ārkārtas spaidu mehānismi? Karš -- ček, vīruss -- ček.

Vai spaidu mehānismiem (kara gadījumā -- karošanai, pandēmijas gadījumā -- vakcīnām) var gadīties blakusefekti, piemēram, pasliktināta veselība vai pat nāve? Karš -- totāli ček, vīruss -- maybe ček.

Vai ir garantija, ka spaidu mehānismi (un to dēļ notiekošie cilvēku upuri) būs tā vērti, proti, palīdzēs krīzi pārvarēt? Karš -- vispār nekāds ček, jo sevišķi Latvijas gadījumā, vīruss -- varbūt ček, vēl nezinām, iespējas ir, our best shot so far utt.

Vai tiek izdalītas (un riskam pakļautas) noteiktos aspektos "spēcīgākas" sociālās grupas, lai pasargātu citas, "ievainojamākas" sociālās grupas? Ček, ček, ček.

___

Vai šis kaut ko nozīmē? Ne īpaši, varbūt vien to, ka vakcīnskeptiķiem arī kara gadījumā vajadzētu pieturēties pie "katrs pats par sevi" attieksmes.
2.-Dec-2021 11:20 am
Trešā no astoņām Hērakla vaimanām ir par to, kā viss paiet un sabojājas.

Nopirku jaunu pannu, pāris reizes jau palietoju. Es viņu cītīgi mazgāju un slauku pēc lietošanas, lai man ir smuka panna. Nevis kā tās apskretušās un apdegušās šausmas, kas ir mana vecā panna, kura kā mēms pārmetums skatās uz to, kā es čubinos ar jauno un pannas balsī kliedz - a es?! A mani?!

A ko es? Kad vecā panna bija jauna, es arī to slaucīju un pucēju. Līdz pilnīgi nemanot te piepeši tā izrādījās apaugusi ar apogļojušamos nezin ko, nenomazgājama, nenoberžama un baisa kā bārenītes tikums.

Nu i jods ar viņu. Es parādīju jaunajai pannai viņas nākotni pēc kādiem trim mēnešiem, lai zina, ar ko rēķināties un vecā ir izpildījusi savu pēdējo funkciju.
2.-Dec-2021 08:57 am
apskatījos kā tur ar tām svētku paciņām un palika priecīgi - tik daudzi pansionāti jau ar nullītēm! tas nozīmē, ka cilvēki piedalās un lai gan ir ļoti bēdīgs un pat depresīvs tas skaitlis, jo katrs cipariņš nozīmē kādu cilvēku, ir labi, ka ir tāds projekts un cilvēki iesaistās lai gan tiem centriem ar trīsciparu skaitli, nu nezinu, liekas nereāli, ka visiem būs
https://projekti.engelapasts.lv/projekts/ziemassvetku-vecisa-darbnica-2021


jo tas vecuma gals ir tik depresīvs, ka dzīve, ziniet, jābauda tagad. jo ja tu esi puslīdz savā prātā un savā dzīvojamā platībā un pie tevis kāds nāk uz mājām divreiz dienā (valsts vai pašvaldības pakalpojums, kas nozīmē, ka tu arī ēd tikai divas reizes, ja nevari pats), tad veļu tev mazgā divreiz mēnesī. kāds tur brīnums ka pirms manis tantuks bija zem kakainām segām, tās taču vispār ar rokām neizmazgāsi, vismaz to es esmu labi izdarījusi, jo saorganizēju veļasmašīnu un ka ik pa laikam tāpat vedīs uz veļasmāju, jo pa lielam nevar ar to mazo tikt galā. to, kādi ir citi norādījumi, es vispār baidos iedomāties.
smieklīgais - tantuka kaimiņiene mani kritisku aci nopētīja un caur ievilktu dūmu un virtuves logu paziņoja, ka vajagot iepazīties, viņai arī kkad vajadzēšot palīdzību, paliekot akla un sākot daudz ko nevarēt. es samulsu un pieklājīgi atkratījos, ka tas man nav bizniss, es neesmu nekur to mācījusies un vispār tikai baltās ķēves devītajā paaudzē un dzīvoju tepat netālu
2.-Dec-2021 04:18 am - Dzīve nerīgā
Čau, cibiņi!
Te kāds varbūt var padalīties pieredzē, kā ir ar maziem bērniem pārcelties uz dzīvi citā pilsētā, ja darbi paliek turpat Rīgā? Darbi gan tādi, kas mūsdienās mierīgi darāmi arī attālināti, bet tas var mainīties.
Man vienmēr gribējies prom no Rīgas, bet tagad, kad ir iespēja un apsveram dzīvi Ogrē, sāku raustīties - ja nu nebūs ērti un kasturvēl.
Pastāstiet, kā jums ir gājis ar Rīgas pamešanu!
1.-Dec-2021 09:55 pm
Šodien vienkārši ziemas pasaka. Ārā biju trīsreiz, visas - ar prieku. Vispriecīgāk bija pašķūrēt sniegu sniega šķūrētājam. Viņam arī bija prieks
1.-Dec-2021 04:56 pm - ViiPiiEn
Sveiki,
Kurus no VPN servisiem jūs ieteiktu privātai lietošanai? Express VPN, Surfshark... kādu citu?
Neesmu privāti aktīvi lietojis un īsti nezinu, kas skaitās value for money?
1.-Dec-2021 10:15 am - mind your p's and q's
Izskatās, ir uzradušies tralfamadorieši.

Nu, tie citplanētieši, kuri sazinājās ar pirdienu un ritmiskas dejošanas palīdzību.

Un, ko viņi mēģina pateikt, ritmiski dejodami un pirzdami?

- Te es esmu, -- paskatieties uz mani, -- te es esmu.

Tā gadās.
1.-Dec-2021 09:42 am
Mana otrā no astoņām vaimanām raksta pati sevi - nolādētais fuckin sniegs, ellē ar sniegu, nemīlu neko kas no sniega un ar sniegu, un sniegam un visus citus locījumus.
1.-Dec-2021 08:14 am
Šonakt Jākobs gāja cauri darbu sarakstiem un teica - nu ko, viss laikam ir. Tipa tinies.
Un es paliku mazliet apmulsusi - tipa a ko tagad?!
Tas patiesi ir tuvu patiesībai, manā to-do sarakstā ir palikušas 3-4 lietas.
Vien 3 mēnešus atpakaļ tās bija sadalītas 4 kategorijās un a5 reizēm bija par mazu.

Vakar prasīju, ko iesākt ar manu numuru, IT grib zināt, vai slēgsim nost?
- Slēdzam, ar nosacījumu, ka tu iedod savu jauno!
Un tas nebija joka formā.
Nē nu mani palaiž uz ļoti labiem nosacījumiem, bet vai tāpēc es gribu, ka Jaunais man zvana katru reizi kā jāpieņem kāds lēmums? Šaubos gaaaan.
This page was loaded Dec 4. 2021, 9:57 am GMT.