Mana purgatorija
Recent Entries 
26th-Aug-2014 08:58 pm - sen nekas par politiku nav rakstīts
.
21st-Aug-2014 12:57 pm
вторая половинка есть у мозга, жопы и таблетки, а я изначально целая!
/Фаина Раневская/
20th-Aug-2014 01:28 pm - īsumā par mani
19th-Aug-2014 08:36 pm - zaļie īkšķīši, jautājums jums
liekas, tikai aizvakar aizstiepu uz pagrabu ziemas mantas, bet šorīt 5:30 bija jau tikai vairs 7 grādi un es nosalu.
Uz balkona, grozā, no kura pirms divām nedēļām izrāvu noziedējušos puķuzirņus, atklāju kaut ko izdīgušu. Nav skaidrs, kas ir tas mazais muļķīts, visdrīzāk, kāds putniņš būs iekakājis. Un ko tagad ar to optimistu iesākt? Pārstādīt podā un nest istabā sildīties? 
19th-Aug-2014 12:45 pm
noklausījos interviju ar Lindu Līn un izrādās, ka man viņa patīk ne tikai vizuāli.
18th-Aug-2014 09:47 pm
izbraucu savu vakara tūri, saģērbt pidžamās un salikt pa gultām.
Biju arī pie zobu fejas tantuka. Atbraucu, bet viņa sēd ratiņkrēslā dārzā un blakus pīpē mazdēls. Mazdēls apmēram mana vecuma un līdz šim darīt uz mani kaut ko līdzīgu flirtam. Es baigi kruta braucot ar mašīnu, stūri griežot ar vienu roku tā ka viņš pat neprotot. Vai LV visas meitenes tik tievas un smukas un tamlīdzīgs medus aiz apkakles. Tātad, šovakar atbraucu, sasveicināmies un es aizeju uz vannasistabu gatavot vannīti ar ūdeni. Atnāku atpakaļ un ko es redzu - džentlmenis aizstūmis omi līdz gultai un tur atstājis. Nu ko, kārtējo reizi nospļāvos uz visiem vīriešiem un pati vien stenēdama aiztransfērēju tantuku no ratiņkrēsla uz gultu.
15th-Aug-2014 10:56 am
vispār jau es nedrīkstu, jo nav attiecīgā papīra, bet tā kā izteicu vēlmi un man sanākot, tad priekšniecība nosūtīja uz paliatīvo aprūpi. Šodien biju pie kunga, kuram iekšā viss jau izgriezts, ko var izgriezt. Dzīvo lielā privātmājā ar suni un sievu. Ir dienas, kad ir labāk, tad ejam uz dušu, ir dienas, pēc ķīmijas terapijas, kad nevar pat paklepot, tad mazgājamies gultā. Šodien bija labā diena. Viņš sēž uz dušas krēsla, es viņam pārliekusies pāri beržu muguriņu, un tad atskan, čopard...kašmir..es sievai arī tādas nopirku, uz ziemassvētkiem uzdāvināju.
Tas ir tas brīdis, kad gribas velnam dvēseli pārdot. Viss liekas tik nebūtiski, kad redzi, ka cilvēks tik ļoti grib dzīvot, bet spriedums jau parakstīts. Protams, man kā ne anonīmai alkoholiķei ir bagāta fantāzija, bet vienalga, man liekas, ka tanī brīdī jebkurš sajustu, ko sajutu.  Viņš sasmaržoja ne tikai manas smaržas, liekas, sasmaržoja nāvi.
14th-Aug-2014 02:54 pm
šodien bija gods un laime sastapt dzīvē visiekārojamāko cibas dāvanu.
14th-Aug-2014 10:23 am
aizbraucu shoriit pie viena no saviem ku-kuu tantukiem. Ieeju istabaa, skatos, proteeze gulj zem gultas. Prasu, daarguminj, kur zobi? Skataas uz mani un tad nochukst, laikam noriju. Saakam apmazgaashanaas proceduuru, viena roka, otra roka, mugura..tantuks, shitaa te kaa tu mani te grozi taa tikai desas uz grilla cep. Nopuushos, saku, man sajuuta, ka ar tevi traka palikshu. Tantuks, zakji, man arii.
13th-Aug-2014 07:48 pm
Par aktuālo.

"Пи*дец жара" - сказал поддон с консервами.
"Хорошо хоть фура белая" - сказало детское питание.
"Разговорчики в строю!" - крикнул спальный мешок.
This page was loaded Aug 29th 2014, 6:13 am GMT.