Mana purgatorija
Recent Entries 
8th-Jul-2014 10:26 pm
pirmo reizi mūžā izlēmu paskatīties futbolu..
tas tā normāli, kas tur darās?:)

UPD: tikko izlasīju par to melno māgu, kurš vāciešiem kājas sasējis.
UPD2: nojausma, ka pēc apmēram 9 mēnešiem Vācijā būs demogrāfiskais sprādziens. Varbūt man arī pēc spēles iziet pēc kāda Herr Edorfīn Testosteron un atvilkt uz midziņu.
4th-Jul-2014 06:46 pm
Darbā Sommerfest ar priekšnieku uzsaukto alkoholu un mūsu sievieškolektīva zviedru galdu. Atbraucu viena no pirmajām un tagad vēroju, ko visas tās priekšzīmīgās mammas un sievas velk ārā no kulēm. Lai nogrābstās visi gar mani, te ir trīs spmaiņa izmēra bļodas ar kotletēm. Vēl cieņā makaronu salāti un baltmaizes kūkas. Man izdevās no kaut kādiem kartupeļ šķinķa salātiem izmakšķerēt trīs šampinjonus. Sēžu badā, ar ceturto otro vīna glāzi, un saprotu, ka drīz atmodīsies mans alter ego-šimpanze ar granātu.
3rd-Jul-2014 07:27 pm
un par ko es vēl gribēju parunāties. Cik maz vajag, lai nomainītos visa vērtību sistēma. Mani mazie, mīļie čurkiņas, kursabiedri, pirms 8 mēnešiem, visi kā viens teica, ka izturēs līgumā paredzētos gadus un atgriezīsies sava Vjetnamā. Un šodien sēžam mēs pārtraukumā, visi kājas sacēluši uz galdiem un hers Tuans man prasa, vai nav kāda glīta meitene zināma. Nu tāda kā es, tik ne tik šausmīgi gara. Aizrunājamies tālāk un neviens, NEVIENS no viņiem desmit vairs negrib atgriezties. Es prasu, bet kas te tik labs? Paskatieties, cik gaismas gadiem vēl jāpaiet, lai kaut viens vācietis man saliktu atpakaļ muguru ka jūs to divu minušu laikā izdarījāt. Un par jūsu akupunktūras zināšanām vispār esmu gatava rokas bučot. Te esot brīvība un īsts makdonalds. Par otro mēs, protams, ka visi draudzīgi pasmējāmies, bet vispār skumji.
3rd-Jul-2014 07:05 pm
es tā gribētu iemācīties neuzvesties kā zilonis trauku veikalā, kad jālido kā kolibri putniņam.
Man skolā visu laiku saka, ka jārunā skaļāk, ka mani galīgi nedzird un darbā saka, ka es esmu kļuvusi kā stikls - nekā no manis nav. Un tad, kad man ir jāsēž ka Īkstītei uz ziedlapiņas, kautri jāsarkst no tieša vīrieša skatiena, es izvelku granātu un uzspridzinos. Pa ceļam vēl uzsperot gaisā visu, ko var uzspert.
3rd-Jul-2014 09:29 am
Kas tas ir, kas ir gaisā?
Kāpēc tā spiež pie zemes?
Būtu es suns pie ķēdes-norautos.
30th-Jun-2014 09:53 pm
ak dies kā man patīk Pink Try.
Skatos un mirstu. Mirstu un skatos.
Bet vispār mīlu Madonnu.
28th-Jun-2014 05:11 pm - nah hauze
.
28th-Jun-2014 01:13 pm
Sūds.
Ielidoju Ķelnē un bija doma 4 stundas, līdz vilcienam, pastaigāt pa vecām cīņu vietām. Tak te gāž kā no spaiņiem ar visu zibeni un pērkonu bonusā. Tagad stāvu kā tirgus tantiņa ar celofāna maisiņu galvā.
P.S. Līdz restorānam, kur man algu nesamaksāja, tomēr spītīgi aizpeldēju. Ha!, tās dirsas nobankrotējuši. Dievs nav mazais bērns.
27th-Jun-2014 04:13 pm
Kaa domaajat juus, vai cilveeki, kuri beerniibaa mociijaas ar kompleksiem, kas lika vinjiem kljuut par uuber stipraam personiibaam, tos kompleksus ar laiku pazaudee, vai tie vinjos dziivo lielaas, tumshaas istabaas un ir daudz bailiigaaki par muusu, parasto cilveeku kompleksiem?
Vai tad, kad 1,60 garsh viirietis var nopirkt visu un visi no vina baidaas un respektee (ar "visu" es, protams ka paarspiileeju), vins ir ticis prom no paakju puishelja, kuru skolaa visi apsmeeja deel mazaa auguma. Vins beidzot arii sev ir visu pieraadiijis?
13th-Jun-2014 08:57 pm
saruna whatsappā
es: cikos tu no rīta celies? Plānoju rīt atzīmēt atvaļinājuma sākšanos, drusku iedzeršu šampānieti. Varbūt vari otrdien 6:00 nočekot, vai esmu pamodusies uz lidmašīnu?
viņš: bet varbūt nevajag?
es: ko nevajag?! Vairs negribi, lai lidoju?
viņš: atzīmēt nevajag.
es: kāpēc? Kāpēc nevaru drusku iedzert?!
viņš: dzert divas dienas nav "drusku".

Un šausmīgākais, ka viņš nemaz neiedomājās, ka es varu kļūdīties un sajaukt dienas. Atvaļinājums man sākas pirmdien un ar "drusku" es tiešam domāju drusku. Te nu mēs esam.
This page was loaded Jul 11th 2014, 12:44 am GMT.