Mana purgatorija
Recent Entries 
25th-May-2015 06:17 pm
Nu jau pietiks.
Manā cibā drīkst apvainot tikai mani. Savā starpā, lūdzu, neplēsties.
21st-May-2015 09:16 pm
Izvadīju K.
Varam uzskatīt, ka mana dzimšansdiena ieskandināta. Nedēļu pavadījām absolūtā čilaut režīmā.
Un vēl viens ķeksītis sarakstā "ko gribu izdarīt līdz ...gadiem". Parādījām garām braucošam vilcienam plikus pupus.
K. māsa uzspēja pa pastu atsūtīt 250 gramus cūku pupas, tās šodien sastādīju uz balkona 3 puķu kastēs. Tagad man atkal ir priekš kam dzīvot.
14th-May-2015 06:09 pm
Cenšos tik galā ar riebumu un dusmām.
Eksāmenā dabūju 4, jo (jau kārtējo reizi) neēsmu sapratusi kāds ir uzdevums. Kārtējais sie denken falsch!
Dota 57 gadus veca sieviete. Tikko izrakstīta no psihiatriskās klīnikas, kur ārstējusies no smagas depresijas un bezmiega. Sievietei ir dēls, invalīds, par kuru viņa visu mūžu rūpējusies, meita, kurai materiālas problēmas un vīrs musulmanis. Pati sieviete saka, ka laulība esot laimīga, lai arī sākumā bijušas reliģiska satura problēmas. Sieviete sūdzās, ka viņai nekad nav bijis laika sev, saviem hobijiem, ka viņai bailes, ja kaut kas notiks, tad nebūs neviena, kas parūpēsies par ģimeni. Viņa ir bezdarbniece. Viņa saprot, ka viņai nepieciešama palīdzība un viņa ir gata to pieņemt.
Un tagad no dotā piemēra jāizstrādā ārstēšanas plāns pēc salutogenese principiem.
Nerakstīšu visu garo penteri, ko sarakstīju eksāmenā, bet mana pamata doma, ka sievietei vajag laiku sev, kaut kādu entlastung. Atrast kādu, kurš palīdz rūpēties par dēlu, atrast darbu, kas patīk, vismaz uz pāris stundām dienā. Un t.t.
Beigās uzrakstīju jautājumu, kādu lomu tad spēlē vīrs, ar kuru viņa itkā laimīgi precējusies.
Tātad, punkts nost par darbu. Viņai tak 57!,tūlīt pensija. Kāds vēl darbs?!
Un vispār, šajā piemērā, pēc salutogenese, ir pavisam skaidrs, ka sieviete grib būt vesela, lai būtu kopā ar savu ģimeni. Viņa tak atklāti izrādot bažas, kas notiks, ja netiks atpakaļ uz strīpas!
Sēdies, entelekt, 2! Tas ir 4. Man esot jāiemācās domāt kā vācietei, citādāk gala eksāmenā varot būt lielas problēmas ar ārstēšanas plāna sastādīšanu.

Ā, un ar vīru esot tā, ka viņam kā musulmanim nav jāpalīdz mājas darbos.
9th-May-2015 09:54 am
Šorīt pamodos ar to kāju un sajūtu, ka viss vērtīgais neatgriezeniski nobumbulēts. Nekas nav uzcelts, bet viss jau sagrauts.
Nespēju FB skatīties jūsu māmiņdienas bildes.
5th-May-2015 10:27 pm
Aizvien vairāk gribas ieiet sevī un nenākt ārā. Esmu neiecietīga. Man krīt uz nerviem, ja skolā kaut kāda dzīves teorētiķe, kurai viss balstās uz definīcijām un vienīgo pareizo atbildi, var aizrādīt - tā nav, Frau Entelekt, jums jādomā savādāk! Stāstu par reāli piedzīvoto, izdaru secinājumus balstoties uz savu pieredzi un viņa man saka -sie denken falsch!
Māciet man domāt, nevis to, kas man jādomā! Fašisti.

Stulba diena. Kairinošs pilnmēness.
4th-May-2015 06:23 pm
Šodien saviem vjetnamēzēniem teicu, ka vakarā dzeršu šampanieti, jo mana Heimat hat geburtstag. Mēs esam no dažādām planētām. Bildēs, ko viņi šēro facebook, var redzēt, ka skolās pie sienām sarkanie karogi, ar sirpi un āmuru, un skolēniem ap kaklu kaklauti. Viņi saka, ja atgriezīsies Vjetnamā, tad būs zudusī paaudze ar svešvalodas zināšanām. Īpaši traģiski tas meitenēm. Vjetnamā precās 21-24 gadu vecumā, vēlāk tu esi vecmeita un attiecību tirgū nelikvīds. Viņiem visiem tagad 23 un ar Vāciju parakstīts līgums uz 5 gadiem. Jā ir doma palikt, bet jāpaiet 100 gadiem, lai kāds vācu vīrietis liktos kaut cik piemērots vīt ligzdiņu. Viņi ēdot tik briesmīgi negaršīgas lietas.
Pajautāju ko vjetnamiski saka suns. Sakot "Čo". Pārprasu, nopietni, kurš suns to var izriet?! Diemžēl izrādījās, ka ne tā viens otru sapratām, sunīši saka go-go!, bet pašus suņus sauc čo.
2nd-May-2015 08:17 pm
Zvana telefons, displejā nu jau mans ex šefs. Sākumā negribēju celt, lai aiztaupītu abiem neveiklo sarunu par pārvilināšanu. Esmu pieņēmusi lēmumu, atlūgums uzrakstīts un punkts. Bet nu labi, viņš man neko sliktu nav izdarījis. Tāpat kā arī neko labu. Šo 4 gadu laikā esmu viņu vidēji satikusi divreiz gadā, tas ir - vasaras un ziemas dzerstiņos, firmas korperaķifkās.
Labi, skuju milti, pacelšu un noklausīšos ko grib teikt. Atvainojās, ka traucē sestdienā, vai es būtu tik laipna un satiktos ar viņu. O.k. saku, lai piebrauc pie mājas, noiešu lejā, mašīnā arī parunāsim.
Viņa bezgaumīgi dārgais un nevajadzīgi lielais BMW knapi apgriezās manas mājas pagalmā. Maksāšot khm, khm, un piecdesmit eiro centi stundā. Prasu, kāpēc tad ne khm, khm? Nē tas tiem, kam ir paliatīvās aprūpes sertifikāts. Un vispār, man taču vēl esot sevi jāpierāda kā kvalificētam darbiniekiem. Es saku, helov, 10 maijā būs 4 gadi kā es te strādāju. Labi, tas vēl esot atrunājams jautājums. Viņš esot šodien visu dienu pavadījis birojā, lai pataisītu mūsu darba vidi patīkamāku. Tagad tur esot vairāk galdu un pat ādas dīvāns! Nenoturējos un iesmējos skaļā balsī.

Pateicu, ka gribu mierīgi pabeigt skolu, neveicot nekādas straujas kustības un neizsaucot uz sevi uguni. Daļše kak karta ļažet.
28th-Apr-2015 05:54 pm
Piezvanīja un palūdza lai atprasos ātrāk no skolas un begom uz darbu, būšot ārkārtas sapulce.
Birojā abi īpašnieki un trīs sponsori no Omskas. Ekstra atlidojuši lai piedalītos razborkā. Visi trīs bek tu deviņdesmitie - ap kaklu divpirkstbiezum zelta ķēdes, ādas jakas un piderastkas ar barsetkām. Tik iztrūka treniņbikses. Mums, darbiniekiem, tūlīt pat jāizlemj pie kura no šefiem paliekam. Tālāk sekoja demonstratīva atlūgumu mētāšana, biroja atslēgu konfiscēšana, vizītkaršu dalīšana un spiešana uz jūtām. Es pārgāju pie kundzes, kas toreiz, ziemassvētku balē, slidinājās zeķbiksēs un nosauca mani par neblogadarnuju sučku. Šahs un mats.
Vienīgais žēl, nebūs vairs iespēja besīt manu mīļo tramvaja maiju silovu. Tagad savas bulkas rīšu mājās, jo būs iespēja stundu ilgāk gulēt. Jaunais birojs spļāviena attālumā. Tā arī visa atbilde uz "kapēc?!"
26th-Apr-2015 02:58 am
Šonakt neaizmirstiet svarus pagriezt uz vasaras izmēru. Tieši 3:00 pagriežam uz -10 kg.
12th-Apr-2015 07:29 pm
Гармония - это когда думаешь головой, прислушиваешься к сердцу и чуешь жопой
This page was loaded May 27th 2015, 11:02 pm GMT.