antiprojekcija's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Saturday, June 3rd, 2023
  az
  12:11a
  noskatījos iniko jericho a capella, laikam vairs neiemigt.
  Friday, June 2nd, 2023
  jan09
  6:11p
  np
  netīšām pamanīju:
  https://nra.lv/pasaule/416714-igaunijas-aizsardzibas-ministrs-mes-esam-apmacijusi-karavirus-ar-loti-specifiskam-prasmem-piemeram-medikus-un-snaiperus.htm

  skatos no lv viedokļa bezjēdzīgu video:
  https://www.youtube.com/watch?v=iLHY55vZ93k

  Prieks, ka Vilnis uztaisīja pishologu dienestu priekš NBS, diemžēl lielāks atbalsts bija Elmāra kapelānu dienestam.
  Kas attiecas uz speciālistiem - nu kam LV snaiperi, sakarnieki, spridzinātāji? Un aprīkojumu nevajag, "sabiedrotie mums visu iedos"! Galvenais jau .īzdas vai geji ministrijā, un 50% šo vadībā (paldies dievam, ka vienībās tikai mazliet virs 20%).

  UN, atkal senā izvēle, ja atkal jāizvēlas, vai nomaksāt māju un sakrāt savai pensijai, vai būt idiotam, un iepirkt dronus un radiotehnisko aprīkojumu, lai varētu pildīt ZS uzdevumus, tad nākas atcerēties ierakstu senā papīrā - sakarā ar uzticības zaudēšanu lv valdībai, esmu spiests priekšlaicīgi pārtraukt līgumu ar NBS, paraksts, datums.
  /apsveram domu izdeklarēties no lv, lai tiktu vaļā no ikgadējās atskaites VID, pensija pēc 2025 grozījumiem vienalga nespīd, +bēres ar zalvi, ja lieto krematoriju, ir liekas.
  //atskaņas no video - jā, cūkas ir visēdājas, noēst vistu, trusi, žurku vai cilvēka līķi viņām ir normāli!
  jan09
  6:01p
  muahaha
  ..tipa, "padomāju, iepatikās, padomāju vēlreiz"

  mana prognoze, ka attīstības citadeles LV nākošais prezidents būs nēģeris (oi, blaa, atvainojos, afrolatvietis!).

  /loģiskā ķēdīte: ir bijuši ulmanis, sieviete, kas es esmu, nekas, žīds, gejs (mosh kādu piemirsu). Personīgi dotu priekšroku čigānam, jo kā saeimas deputāts čigāns ir bijis, bet saeimas deputāts nēģeris vēl nav bijis.
  indulgence
  1:58p
  vasarnieki
  Ja skolēns visu mācību gadu ir bumbulējis un rezultātā nesekmīgs, tad viņam ir "vasaras darbi" 2 nedēļu garumā, kuros šis saņem minimālo sekmīguma vērtējumu un tiek pārcelts uz nākamo klasi. Man tā subjektīvi šķiet, ka ja kāds spēj 2 nedēļās apgūt gada vielu, tad viņš ir ģēnijs. Tā kā šī prakse ir vispārēja, ģenialitāti atmetam. Tad rodas jautājums: priekš kam vispār skolā jāpavada 12 gadi, ja pamatskolas un vidusskolas mācību vielu minimālā līmenī var apgūt 24 nedēļās?
  P.S.
  Jāatzīst, visi 2 nedēļās to nokārtot nespēj. Tad tas pats atkārtojas augustā. Ja nenokārtos augustā - skolēnu pārceļ uz nākamo klasi arī ar nesekmību vienā priekšmetā (principā vairākos, taču pārējie skolotāji atmet ar roku un ieliek 4, lai pašiem vieglāk), taču visu mācību gadu skolotājam jāvada viņasm individuālā iepriekšējā gada vielas apgūšana. Lieki piebilst, ka pašam skolēnam no tā ne silts, ne auksts - noklaustās, kā tantes baras, un bumbulē tālāk, - jo zina, ka agri vai vēlu pieaugušie neizturēs un sataisīs šim liecību kā vajag.
  dombrava
  12:56a
  Skaistā vienatne
  "Magdai patīk bērni, bet bieži Magda grib būt viena un vērot. Vērošanā citi traucē. Jaucas pa vidu, klaigā, bet jāvēro ir klusumā. Magda vēro, kā viss aug. Ieslīd mammas dārzā starp upeņu krūmiem un vēro dilles. Osta un skatās. Tas, kas aug, vienmēr ir mainīgs. Katru reizi, kad Magda atnāk, tas ir jau citāds. (..) Magda skatās ilgi un klusi. Kad viņa nogurst vērot, skrien pie bērniem spēlēties. Tad arī viņa klaigā un lēkā, smejas pilnā balsī un apreibst šūpolēs.


  "Magda, kur tu visu laiku pazūdi?" vienu dienu viņai jautā Toms.

  "Es nekur nepazūdu," Magda saka un droši skatās Tomam acīs.

  "Tu pazūdi gan! Jau vairākas dienas nenāc pie mums spēlēties!" Toms viņai pārmet.

  "Nāku gan!" Magda nepadodas un tāpēc tagad katru dienu mazliet ar sētas bērniem paspēlējas.

  Nav jau tā, ka viņai nepatiktu spēlēties. Dažreiz tīri labi patīk, bet Magdai vajag arī to klusumu viņas dārzā. To kluso vērošanu. Viņai ir jābūt klāt, kad pasaule aug."
  Laura Vinogradova - Tētis un suns
  Thursday, June 1st, 2023
  ctulhu
  10:00p
  toties tiek celti augšā paralizētie
  https://www.nature.com/articles/s41586-023-06094-5
  ctulhu
  9:54p
  DisonanCe
  Stambulas konvencija: Cilvēki rūpīgi pēta, pa punktam un rindkopai atrod pie kā piekasīties, pieved piemērus kad tas varētu nestrādāt, vārdsakot kritiski analizē. [Jā es piekrītu, tas ir tas ko vajag darīt - ar pilnīgi visu].

  10 baušļi: Tie paši cilvēki sajūsmīgi lopsī iekšā bez aiztures tā ka ausis kustas un kad viņiem norāda pie kā tur var piekasīties, tad atmājas galējo wokistu stilā, ka kritizētājs jau neko nesaprot, nav izlasījs kontekstā, vispār tikai grib piekasīties un krč ir dumš.
  begemots
  9:30p
  Neveselīgums
  Vienas konkrētas īpašības izvilkšana un padarīšana to par (sev) galveno, pēc kuras vērtēt cilvēku.
  helmsdeep 9:29p
  tw kakas
  noklikšķināju divreiz, nvm
  helmsdeep 9:29p
  tw kakas
  Pēdējā laikā nerakstu bieži, bet ja rakstu, tad par kakām. Kādas ir jūsu metodes parauga paņemšanai priekš fēču analīzēm? I'm having a hard time figuring this out.
  juvenal 6:54p
  Vanaga šodienas vēstījums visu salika pa plauktiņiem. Rinkevičs neesot pastāvīgās attiecībās un LGBT+ lietas nekad nav īpaši aizstāvējis. Nav tāds kā ASV transporta sekretārs Buttigieg, kuram ir vīrs un laulībā dzimuši divi bērni. Var pat minēt, ka pirms 9 gadiem kāds piedraudēju šo te uzmest par seriālo m...ību un tad nekas cits neatlika. Nekādas idejas un svētuma. Iespējams tāpēc ārzemju prese notikumu pat nepamanīja, negribēja pamanīt. Latvieši pat geju prezidentu nemāk ievēlēt.

  Tomēr atzīstu ğimeni un vairāk vai mazāk pastāvīgas attiecības. Protams, viss mainās un vienmēr var būt, ka no sākumā saderīgiem cilvēkiem viens iet platākiem soļiem uz priekšu un kādreiz novītā ligzdiņa sāk likties par šauru. Citreiz viss ir labi, bet kopīgi jāatveras ciemiņiem un paziņām. Dzīve ir bagāta. Un tomēr, arī gejiem un viņu bērniem ğimenes dzīve ir tas labākais.

  Diemžēl, nedz Rinkēvičs, nedz Rīgas praids, nedz civilo attiecību kustība nav par to.

  --
  Citās ziņās. Protams, ka ir patīkami, ka dievkalpojuma laikā baznīcā ienāk tūristi, ziņkārīgie. Varbūt viņos aizdegsies dzirksts. Bet katoļu liturğijā mēdz būt izdarības, kas nezinātājiem nav saprotamas un ir pat atgrūdošas. Vissvētāko Asiņu litānija vai gandarīšana par zaimiem pvarētu būt piemēri. Un tad laikam ciemiņi nosolās ilgi nespert kāju baznīcā.
  honeybee
  1:16a
  Akdies, mani dzen tādā depresijā tas prieks par Rinkēviču kā prezidentu un vēl jo vairāk par "omg omg openly gay viņi tiešām spēja nobalsot par openly gay", tas ir kā skatīties ilgi sistas sievas priekā par to, ka vīrs viņai spontāni nopircis maximas tulpes ar atlaidēm "un pat nelika par to atsūkāt, es to pati aiz priekiem izdarīju", un es saku, jā, protams, mums nav kauns par Rinkēviču un ir jauki, ka viens cilvēks var būt openly gay un vēl tieši pirms praida, cik simboliski un simboliski

  Tak vismaz kāds pasakiet, ka viņš ir ciešams politiķis un tāpēc tika ievēlēts
  Wednesday, May 31st, 2023
  juvenal 10:07p
  Daži ir satraukušies par pirmās lēdijas jautājumiem. Šis ir jāpāradresē vēsturniekiem un jālūko, kā Kārlis Ulmanis rīkojās. Nekas jauns zem Saules.

  Un arī Stambulas konvencijai un laulību vienlīdzībai pienāks laiks. Vispirms bija jātiek pie tā, lai nebūtu veto.

  Inaugurācija iekrīt Dziesmusvētku pēdējā dienā, rītā pirms noslēguma koncerta. Tā ja?
  hessin 9:45p
  Saeima nevar pieņemt viendzimuma laulības vai vismaz partnerattiecības. Bet prezidentu ievēlēt var. 🤯
  zazis
  9:07p
  Ļoti ļoti liels prieks par mūsu jauno prezidentu.
  ctulhu
  7:32p
  mapats gaudo
  http://klab.lv/users/mapats/673702.html?mode=reply

  Nu ja mapats gaudo tad jau izvēle pareiza :)
  juvenal 3:26p
  Neticēju līdz vakar vakaram, kad ienāca ziņa par to, ka ZZS balsos par. Tirpas bija, bet viss notika kā paredzēts.

  Protams, ka šis ir labi. Bet pasaules ziņās nav aizgājis.
  slepkava
  2:44p
  Joprojām nesaprotu to sajūsmu par Rinkeviču, kaut kā uzskatu, ka labāk būtu bijis, ka neviens no tās trijotnes netiktu ievēlēts.
  mazeltov
  12:13a
  Nezinu, cik fucking gadi ir atlikuši, so I better focus.
  Tuesday, May 30th, 2023
  honeybee
  4:11p
  Šis, tātad, ir gads, kurā es esmu vīlusies LGBT+ kopienā (nu, šajā gadījumā LG kopienā) vēl pirms praida, nevis praidā, kad, piemēram, kāds pieveļas un laipni asūmo, ka es esmu straight ally vai izdara kaut kādu līdzīgu gatekeeping žestu, malacīši, malacīši. (Straight kopiena, protams, pats par sevi, bet tas nu tā, tur vēl var pieņemt, ka cilvēki tiešām var naivi nezināt-neinteresēties.)
  ctulhu
  12:53p
  Kas nepatīk Vanagam
  Vanagam konkrēti nepatīk Stambulas konvencijas 12. panta pirmā daļa:

  //"Konvencijas dalībvalstis veic visus vajadzīgos pasākumus, lai (...) izskaustu aizspriedumus, paražas, tradīcijas un jebkādu citu praksi, kuras pamatā ir ideja (...) par sieviešu un vīriešu lomām, kas padarītas par stereotipiem."//

  https://www.delfi.lv/news/versijas/janis-vanags-par-stambulas-konvenciju-nacionalo-religiju-un-prezidenta-velesanam.d?id=55610842

  Bet tieši ar šo jau nav īpašu problēmu. OK, var piesieties dzimumu definīcijām kuras tajā SK ir teiksim tā ne pārāk precīzas un vajadzētu salabot. Bet šo 12. panta pirmo daļu atpakojot sanāk - beidzam padarīt sievietes par apkalpojošo personālu. Jeb citiem vārdiem sakot - izskaužam mapatismu.

  Atgādinājums - Mapatisms ir šis //Secinājums: puikas, pārstājiet meklēt sievietēs gaišo, tīro, saprātīgo. meitenes, beidziet tēlot no sevis cilvēkus!!!//

  http://klab.lv/users/mapats/663727.html?mode=reply
  juvenal 11:18a
  Var diskutēt, cik latviska ir kristietība un vai dievturiem (kas ir tādā pašā pozīcijā - pirmsmonoteisms utml - kā ietekmīgā un cienītā hindu reliğija un kas ir tādā pašā pozīcijā ka antīkăs pasaules reliğijas) pienākas vieta pie Latvijas "oficiālo" ticību galda. Bet pateikt, ka Dievturība nav latviešu DNS un apzināti izteikt nicinājumu lietojot lādēto izteicienu "pagānisms" ir uzd...šana otriem uz galvas. Luturi Latvijā tā mēdz darīt. Un daudzās situācijās, piem., baznīcu koncertos ir bijuši gadījumi, vēlāk varbūt izstāstīšu.

  Šo es nevaru saprast. It kā kristīgi. It kā cilvēki. Bet kaut kur atrod sevī lopiskumu, lai atmestu visas manieres, audzināšanu, cilvēka cieņu - un uzd...rstu otram uz galvas. Tas taču sabojā pašu cilvēku? Grūti pēc tam atrast orientierus dzīvē, kad esi izdarījis kaut ko tik zemisku.
  Monday, May 29th, 2023
  juvenal 2:49p
  Ja LPV ir sadomājuši balsot par Pīlēnu, tad jau pārējie ne-liberāļi arī var. Tā pat ir vienīgā iespēja pretdarboties JV un iegūt savā rīcībā aktīvu. Latvija pārdzīvoja Bērziņu un nebija slikti. Viņš bija cilvēcisks un austēriķi Dombrovski pielika pie vietas, vismaz uz brīdi. Paraudāja pat laikam. Bet Pīlens nav redzējis nedz profesionālu MBA un akadēmisku zinātni (tāpēc arī integrālās izglītības fonds), nedz arī ir spējīgs saredzēt MI un robotus (tāpēc viņa ekonomikas programma būs cilvēku močīšanas programma). Vai slikti būs Pīlēna laikmetā? Gan jau cilvēki varēs novērtēt. Bet sniegpārsliņu tukšība un angažētās "intelektuālās elites" atpalicība galīgi nav alternatīva ne-liberāļiem un Pīlēnam. Un šis būs vērtīgs laiks, lai to saprastu visi, kas kaut nedaudz par to domā un uztraucas. Turcijā arī nebija nobriedusi alternatīva. Krievijā nav pat apjaušama. Labs iemesls starptautiskas alternatīvās, modernās politikas pieteikumam.
  slepkava
  2:29p
  Nedaudz esmu kaut ko palaidis garām, kāds Smiltēnam sakars ar hokeju?
  extranjero
  6:06a
  Visā šajā sajūsmas eiforijas brīdī derētu arī visiem atgādināt – hokeja čempionāts un vispār profesionālais sports ir tikai izklaides pasākumi. Uzvaras tajā globāli nav neko nozīmīgas un neko neliecina par valsts stiprumu vai sasniegumiem.

  Kā piemērs – iepriekšējos gados daudz uzvaru hokejā bija guvusi Krievija. Tagad šī valsts ir kļuvusi par terorisma atbalstītāju un sūta nevajadzīgā nāvē gan savus pilsoņus, gan civiliedzīvotājus Ukrainā. Tās prezidents ir kara noziedznieks, kurš agri vai vēlu stāsies Hāgas tiesas priekšā.

  Tomēr ir pozitīvi, ja kāds notikums, pat ja citādi ļoti maznozīmīgs, spēj apvienot tautu un motivēt to uz kopīgu rīcību. Svarīgi, lai šī rīcība būtu pozitīva. Lai nebūtu kā Krievijā, kurai tikai sakāpa galvā par savu pārākumu un noveda pie milzīgas traģēdijas. Latvija šo sajūsmu varētu ieguldīt pozitīvā gultnē – dot cilvēkiem lielākas brīvības, ātrāk atrisināt jautājumus par finansējuma palielināšanu veselībai. Saeima vakar parādīja, ka var ātri pieņemt lēmumus.

  Pēkšņas brīvdienas iedošana ir strīdīgs jautājums, bet domājams, ka problēmu ir mazāk un vairums cilvēku protestē tāpēc, ka viņiem ir grūti paciest nenoteiktību – vai man uz darbu ir vai nav jāiet un vai bērnudārzs strādā? Kad tas noskaidrosies, tad būs vieglāk.

  Viena brīvdiena nevar nodarīt lielākus zaudējumus nekā vairāku nedēļu un mēnešu ilgas piespiedu dīkstāves kovida ierobežojumu laikā. Turklāt toreiz tās bija pilnīgi bezjēdzīgas un tikai radīja nopietnu ekonomisko krīzi un daudziem arī garīgās veselības problēmas. Cilvēkiem šodien tas ir acīmredzami, bet kas bija tā apmātība, ka to nespēja ieraudzīt pirms 3 gadiem? Droši vien tā pati iracionālā kolektīvā domāšana, kāda tā ir šodien no vienas komandas uzvaras izklaides pasākumā.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba