Realitāte · Domas · Sapņi · Iedomas


Patiess stāsts!

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Pēdējais ieraksts:2015-09-01 14:05:15, pirms 70 nedēļām
Kaut kas teica: "Ieej un ieraksti kaut ko!"

Nu labi kāpēc ne?

Hellooooo! Jūtos labi, bet nav tā ka būtu viegli ir grūti - cīnos tā ka Dzīve iet uz priekšu, mācos sevi pilnveidot un kļūt labākai.

* * *
Atcerēties ikdienā!
Ticēt. Cerēt.Mīlēt. Mācīties paļāvībā veidot dzīvi un smaidīt, izbaudīt momentus. Būt iekš miera sajūtas.
Mūzika:
keane
* * *
Draudziņīīī!
PIETRŪKST JŪSU IERAKSTIŅI PAR TO KĀ JŪTIES.
 un protams arī pēc bezrūpīgās kopā būšanas!

* * *
Man iet ļoti labi!
Visi pavadīti uz galvaspilsētu, sajūta ka viena esmu palikusi, bet tā nav patiesība. Ir vajadzīgs laiks ar sevi, tik dīvaini sen tāds brīvs vakars nav bijis. Nezinu kā rīkoties, ko darīt. Aizmirsts. Grāmata, filma, ģitāra, mācības? ko lai izvēlos?! 
Ha bet patiesībā ir tik lieliska sajūta pabūt vienai un padomāt, kā pavadīt dienu, kad esi nācis pasaulē un tieši tajā dienā itkā paliec vecāks par vienu gadu, bet itkā jau katru dienu paliec vecāks, bet tas ir par vienu dienu paliec vecāks, bet kad pienāk diena, kad itkā pēkšņi paliec vecāks par vienu gadu izklausās daudz, bet patiesībā dīvaini. patiesībā as jau baigi daudz neko nenozīmē. viens cipar šur ai tur :D Bet ir nedaudz skumīgi, jo liekas ka rīt ir pilna diena, bet jūties tā it kā būtu viens, bet ko es te daudz domāšu, paļaušos un dzīvošu un baudīšu ko Tētis man dos gan šodien, gan rīt, gan aizparīt! 

Zaļā tēja + kūkas + jauka mūziciņa = pozitīvā kopā būšana pašai ar sevi! 
Mūzika:
Fonds viegli
* * *
pārdomas par cilvēkiem un balets....
khi vakar biju uz savu pirmo baleta nodarbību pieaugušajiem! Tas bija jauki. man patika, iespējams ka ir jāturpina! 
Bet šodien, cilvēki, ar katru dienu vari iepazīt un saprast cik mēs cilvēki mēdzam būt dažādi gan pozitīvā nokrāsā, gan diemžēl arī negatīvajā. Cik mēs esam cilvēciski un cik egoistiski. Ir rīcības,kas liek paskatīties vai pats arī neesi tāds, kāds ir tas otrais, kas viņā nepatīk. Kādas ir vērības un kādas ir rīcības no tā kādas ir tavas vērtības. 

* * *
Lai arī ko tas nozīmetu.
Mācība un atgādinājums sev, lai vienmēr atcerētos! 

Jūtu ka pēc pilnīgās atklātības un sevis baiļu robežas pārkāpšanas ir tik fantastiska sajūta. Sajūta ka atkal, kas kustas uz priekšu, jo bija vienubrīd sajūta ka esi kur iesprūdis starp pagātni un nākotni, bet patiesībā visu laiku biji nezin kur, jo baidījies, bet tagad ir tik labi. Ir vēl lielāka vēlme. Ir vēl dziļāk. Ir vēl patiesāk. Ir vēl mīļāk. Esmu tik ļoti pateicīga Tētim, ka deva drosmi nebaidīties no tā kas būs vai kas varētu būt, bet atklāties, lai paliktu vēl sliktāk vai kā notika labāk! Protams varēja jau būt vēl sliktāk, bet es riskēju un  ticēju un noticēju, un uzticējos! 

Esmu patiešām laimīga un pateicīga par visu to  kā ir un kas bija un no tā tik daudz mācos un augu un attīstos ar vēlmi iet uz priekšu un iet un iet un būt pacietīga! * * *
ir jauki atkal parakstīt!
Miers, bet itkā, tāds nemieriņš, jo nav izdarīts tas un tas, un vēl šitais un vēl mazdrusciņ pietrūkst tam, bet vai ir jāsatraucas par to. es domāju ka nē, jo tāpēc ka man gribas nesatraukties, bet izbaudīt, kas liekas ka pēdējās dienas sanāk, bet kaut kad tak tam būs jāķeras klāt, bet vai svētdienas miers ir pelnījis, lai viņu traucē ar mācībām, par to kas galīgi nepiederas svētdienai. 

plusā vēl vai satraukties par mazākām un lielākām izvēlēm un ko darīt, ja nedzirdi no Tēta, kura izvēle ir pelnījusi,lai viņu izvēlos?! Pēdējos mēnešus tik ļoti ieklausos klusumā, ka pat īsti mūzika neskan manā ikdienas darbībā un ik vakara vakarbūšanā! kāds reiz teica, ka Tev patīk klusums, bet līdz tam laikam biju sev melojusi, ka tomēr priekšroku dodu mūzikai, bet apdomājot un paskatoties nesenākāpagātnē nolēmu, ka patiesībā tam cilvēkam bija taisnība, jo bieži vien ieklausos klusumā pat nepamanot ka esmu klusumā, jo tas bija un ir tik skaisti, un tagad ik secinu ka ja klausos kau ko tad tas ir patiešām, kas labs un kvalitatīvs ( protams tā jau tik liekas manai ausij, jo tavai ausij noteikti ir kas cits labais) 
* * *
sapratu! tas ir skumji!
Tā pa nopietno nenāk miegs, tad es te čoleju bildes un sapratu, ka sen neviena bilde nav iemūžināt un tas ir skumji. Jāsāk iemūžināt kaut kas lai pēc gadiem varu paskatīties un pasmieties! 
* * *
Dīvainības notiek šodienā.
cik šī diena bija priecīga no rīta, tik viņa tagad ir bēdīga. Un kas...? 
hmm... emocijas par to kas notiek apkārt un kas notiek manī pašā iekšā!
melot? bet kam no tā labāk ka pateiksi melus?


* * *
Mēs esam piedzimuši, lai būtu laimīgi, lai otru darītu laimīgu.
Tas skan pārāk laimīgi, bet es ticu, ka tā ir! 
(R. Kaupers)
* * *
(:
* * *
Dīvaini.Dīvaini.Viens liels dīvāns!
kurš to būtu iedomājies ka tik ātri pienāks šī gada, šī mana gada beigas. Neticami ātrs tas laiks ir!
Bet ziniet es jūtos nobijusies un es jūtos priecīga un es jūtos un es patiešām kā jūtos!
Ir tik jauka sajūta atteikties no lietām, kļūstu brīvāka un ir tik labi pat ka patiesībā es nezinu kā patiesībā ir. Laikam to var nosaukt par lielu, lielu apjukumu. Bet man es nezinu kas man ir!

Vai viņi mani pieņems, mani jauno vai viņi sapratīs ka esmu ne tāda kā pirms gada vai es pieņemšu ka vairs nav tā kā bija, bet ir savādāk un kas to lai zina vai labāk vai sliktāk, vai es spēšu nepazaudēt to ko esmu ieguvusi un man tīk mans ieguvums. Man ir tik viena atbilde- esi pacietīga un laiks Tev rādīs! hāā un man patīk šī atbildēē!

un vispār ir SUPERĪGI, jo es varu veidot savu nākotni tieši tādu kādu es vēlos un es varu darīt, kas man tīk un vispārībā ir jauki sākt ko jaunu nu tā lai smuki pašai sev un varbūt arī ciiem! ai es ceru ka tas neizklausās egoistiski!

* * *
Turās visi un es arī turēšos kopā ar jums!
Iemācīties katrā dienā noķert kādu saules staru, lai arī cik tas grūti nebūtu, bet mēs varam to mācīties un censties!
 Nepietiek tikai ar zināšanu, bet vajag arī atcerēties! Turās visi un es arī turēšos kopā ar jums! 
* * *
Jūtos nesmuki neesot Latvijā! 
* * *
Nespēju pagulēt. Katrs mazais sīkais troksnītis mani pieceļ no rīta un tad sākās lielā domāšana un nespēja atpūsties. Itkā no vienas puses jau dikti jauki, tas nozīmē ka man ir garākas dienas un es spēju ilgāk izbaudīt pēdējās nedēļas šeit zabākā, bet tomēr man patīk gulēt un es vēlos gulēt. Bet tomēr ja guļu ātrāk laiks iet un tieši tagad viss vairāk gribu mājās, bet viņas drīz būs šeit un ceru, nē zinu mums būs lielisks laiks kopā un gribu samīļot jūs visus, bet it sevišķi viņus abus!
* * *
head up, love.
* * *
IR JŪNIJS!
wauvavivāāa
* * *
var just...
Var just, ka esmu nervozāka un nedaudz nelaimīgāka un skumjāka, jo esmu atkal sākusi ēst saldumus nekonktrolēti šodienā! Basta Alise!
* * *
tā lai smuki atceros.
Lasījums no svētā apustuļa Pāvila 
vēstules romiešiem (Rom 5, 1-5)
Brāļi, attaisnotiem ticībā, mums ir miers ar Dievu caur mūsu Kungu Jēzu Kristu. Caur Viņu mums ticībā ir pieejama žēlastība, kurā mēs stāvam un lepojamies ar Dieva godības cerību. 
Bet ne tikai tas – mēs lepojamies arī ciešanās, zinādami, ka ciešanas rada pacietību, bet pacietība – pārbaudītu tikumu, un pārbaudīts tikums – cerību. Bet cerība nepieviļ, jo Dieva mīlestība ir ielieta mūsu sirdī ar Svēto Garu, kas mums ir dots. 
* * *
Nezinu!
Nespēja, nespēks, vēlmes zudums, negribēšana, ne un ne....ne....

Ai kā neko negribas un vēl tikko pieklauvēja pie durvīm un teica nelieto, tas ir MANS tualetes papīrs [ nedaudz smieklīgi, bet nav jau smuki tā smieties, bet vismaz lika pasmaidīt]. Nu jau pat sāk par tualetes papīru dalīt. 
Es tiešām vairs nespēju baudīt šo dzīvokli, atmosfēru kaut arī tik ļoti visu laiku centos, bet nu jau spēki ir izsīkuši un apnīk, tas ka vienai rūp lai tiešām apkārtējā vide būtu mājīga, jauka un tīra.. Labi ka man ir mani draudziņi, kas man kaut uz pāris minūtēm vai stundām spēj ievest kādā nedaudz garastāvoklī, ka varbūt gribi un vēlies ko darīt un mainīt un būt un baudīt pēdējos mirkļus šeit, bet grūti apzinoties arī to kas notiek tur mājās.

Iešu labāk ik vakara aukstajā dušā, kas manī iedveš kādu spēku un svaiguma un spēju pacīnīties un pasmaidīt. [P.S iesaku auksto dušu, bet no rītiem foršāk. Ejot uz rīta tualeti vienkārši ieskriet uz 5  minūtēm ledainā dušā. Fantastiska sajūtas]
* * *

Previous