(Ierakstīt jaunu komentāru)

[info]alt
2004-11-17 15:35 (saite)
Pašlaik notiek spēle, pārtraukums.
528 skatītāji ieradās Mr Youss Club of fun Arena, kur laika apstākļi bija diezgan piemēroti futbolam. Amrijas taktika ietvēra interesantu 3-5-2 kombināciju. Sākumsastāvs: Rannal - Sviestiņš, Bikaunieks, Zābels - Stūrmanis, Zubrickis, Biedriņš, Colskär, Dzelzis - Vārtiņš, Verbitskiy.

Llamaas taktika ietvēra interesantu 3-4-3 kombināciju. Sākumsastāvs: Viesis - Mārrutks, Skou, Aizsilis - Ingesson, Carlsson, Zālmans, Makeev - Savchenko, Alexandrov, Laidinen.

Lai arī nestuves nebija nepieciešamas, tomēr tiesnesis bija bargs un Amrijas spēlētājs Kristofers Zubrickis saņēma dzelteno kartiņu. Pēc skaistas saspēles laukuma vidū spēles 41. minūtē Andrievs Vārtiņš mēģināja izvirzīt vadībā laukuma saimniekus, taču sitiens bija neprecīzs un bumba lidoja garām vārtiem. 43. spēles minūtē, Brencis Zālmans noslēdza Llamaas pretuzbrukumu kreisajā flangā ar elegantu sitienu tālajā stūrī - 0 - 1. Spēles 43. minūtē Kristofers Zubrickis saņēma precīzu piespēli, izdarīja māņkustību, apspēlēja aizsargu un ielauzās soda laukumā. Neliels dribls un vāāārti! 1 - 1. Pēc viesu komandas labās malas aizsargu nepiedodamas nesaprašanās spēles 43. minūtē fani stadionā varēja gavilēt - 2 - 1! Vārtus guva Igor Verbitskiy. Puslaika rezultāts bija 2 - 1. Amrijas dominēja šajā cīņā, sasniedzot kopējo bumbas kontroles laiku - 62 procenti.