agressor ([info]agressor) rakstīja,
@ 2003-12-17 09:00:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Mūzika:coldcut - timber (chopped down radio edit)

technics sl-1200mk2
kārtējā elektroniskā iegriba. virtuves remonts, paklājs istabā, žalūzijas vannas istabā etc. kārtējo reizi var pagaidīt. ir doma piepildīt nepiepildīto sapni un iegādāt technics sl-1200mk2 turntables + kaut kādu numark vai gemini mixing console. jāattopas tikai vēl no televizora pirkšanas un tad jau vinyl grozīsies uz nemirstošajiem sl-1200mk2. nu ļoti racionāls un praktisks es esmu :)(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]actionman
2003-12-17 12:15 (saite)
Wow, smart buy! Es jau sen domāju par kāda Denon vai Technics vinīla atskaņotāja iegādi. Profesionāls DJ turntable gan būtu labāka izvēle, bet tikai tādēļ, ka ilgāk kalpos (izturīgaks). Es gan laikam tomēr iztikšu ar vienkāršāku Technics hāmas aparātu uz kura tiks griezti Diskozz iepirkti viniili.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]agressor
2003-12-17 12:26 (saite)
tieši tādēļ, ka pro tiks. iepirkti technics 1200
un nevis vinilu klausīšanai, bet kinda to atsaņošanai (tas nav scratch influencē :)
nekad neesmu jutis tik labu motora darbību attiecība un nesošo disku, respektīvi nekas neievelkās, ja tu palaid plati vaļā, tād plate arī sāk skanēt, nevis ar vvvvvvvvmmmmm un tad tikai aiziet. daudzi ir mēģinājuši - nevienam nav sanācis uztaisīt tik labus kā technics. šajā jomā viņi ir pārākie par visiem

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?