agressor ([info]agressor) rakstīja,
@ 2003-04-30 07:11:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Mūzika:members of mayday - mayday anthems

mayday: troop of tomorrow
šodien (30.04.03) beidzot notiek tas, ko es pats savām rokām gribēju, bet nemēģināju uztaisīt jau sen. proti, mayday dj setu translēšana latvijas underground elektroniskās mūzikas klubā gan audio, gan video formātā. šodien tas notiks! līdz ar maija pirmās dienas iestāšanos vācijā (pie mums tas notiks nedaudz vēlāk, tāpēc nenokavējiet). tātad šovakar mayday: troop of tomorrow translācija klubā m808 ar rezidējošo dj deep-z, ngc-5128 (vismaz) piedalīšanos pa reklāmas pauzēm. no vācijas, dortmundes halles šovakar spēlēs: chris liebing [vācija] westbam [vācija], bad boy bill [asv], blank & jones [vācija], takkyu ishino [japāna], gus gus dj team [anglija], miss yetti [vācija], mark spoon [vācija] reinhard voight [vācija], (pieminēti tikai tie dj, kurus es gribu dzirdēt). šis ir otrs pasākums uz kuru es gribētu aizbraukt vācijā, fuck oktoberfest. loveparade es biju 2000 gadā.
mans šodien plāns ir sekojošs: darbs > pie actionman, snite's un fxp, semiole's testēt splinter cell, the legend of zelda: wind waker, tenchu: the wrath of heaven > mayday live translācija klubā m808, lācplēša ielā 5. sekojiet līdz notikumiem, kas skar mūs! vēl kāds svarīgs sīkums. dj spēlēs četrās "zālēs", viena no kurām saucās playstation2 area :) droši vien, ka mayday translāciju jūs varēsiet redzēt pa viva mūzikas kanālu.
vēl tikai apskatiet galerijas no pagājušajiem gadiem un tiekamies m808.

[update] 14:22 rindkopa no intervijas ar robertu gobziņu:
"Tu esi dziedājis kopā ar ķīniešu meiteni, vēl ar kādiem ārzemniekiem esi sadarbojies?
Kā tad, visu laiku. Jau no 88. gada sadarbojos ar West Bamu no Vācijas, šeit Latvijā tā sadarbība izpaužas ļoti maz, tikai ar “Trako purva āzi” un meiteni no Slokas. Viss pārējais tiek taisīts viņiem un pat ne konkrētu skaņdarbu iespaidā, bet ideju un sajūtu līmenī. Viņi vienmēr ļoti augstu vērtē, ko es varētu viņiem ieteikt. Tagad 1. maijā braukšu pie viņiem uz Mayday, no 2. līdz 4. maijam piedalīšos Vācijas nedzērāju - nelietotāju pasākumā."
p.s. gobziņš vispār ir respect keksis, viņš bija viens no pirmajiem, kas latvijā ieveda prefesionālos dj plašu atskaņotājus (turntables). man vēl ir grāmata, kur viņš kopā ar westbamu. labs čuvaks(Ierakstīt jaunu komentāru)

(Nodzēsts puksts)

[info]agressor
2003-04-30 09:08 (saite)
vot shitas tieshaam ir pasaakums, kur jaabuut. 1x gadaa notiek. agraak gan nebija taada popsa, bet nu neko. ir arii labi dj, kas noraus jumtu

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

(Nodzēsts puksts)

[info]agressor
2003-04-30 09:14 (saite)
suudiigi ar meiliem. lynx dazhus meilus nevar pagaidaam atgriezt

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

(Nodzēsts puksts)

[info]agressor
2003-04-30 09:20 (saite)
viss tas pats, bet iespeejams ka pa jaunu taisiis. bet tur ir probzas mums uztaisiija pa jaunu info@revolution.lv nevar jo taads jau ir bla bla bla. zinjoshu tev ja kas paraadiisies

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]actionman
2003-04-30 17:41 (saite)
Gobziņš arī ārpus konteksta (Mayday un Westbam) ir respect. =)

(Atbildēt uz šo)


[info]gt
2003-04-30 22:41 (saite)
neoponeju actionman!

(Atbildēt uz šo)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?