agressor ([info]agressor) rakstīja,
@ 2004-12-09 10:46:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
the aviator
nespēju salīmēt visu kopā. bet varbūt leo jau ir pieaudzis. tātad the aviator (trailer) - mārtina skorsēzes (!) filma ar leonardo di caprio galvenajā lomā. wtf? un vēl plejāde ar selebritijiem: keita blanšeta, kate bekinseila, gvena stefānija, adams skots. tas viss vēl miramax atbalstīts uz ziemassvētkiem... nu nedod dievs būs tāds sūds kā catch me if you can, kas arī ar kaprio un lidmašīnām


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]zdv
2004-12-09 15:53 (saite)
Kā jau zināms lielākā daļa režisoru uz vecumu kļūst senīli, piemēram, Olivers - ai, ai kāds kauns tas "Aleksandrs" - ko gan par to teiks Defo no viņa "Platoon"? Cerams, ka Skorsēze ir mazliet atveseļojies no savas senilitātes, jo nu 'nyc gengi' bija galīgs m....! IMHO :)
Kā rakstīja sister Dave:
PS Is it me or was "Colateral" no where near as good as "Heat"? I think Micheal Mann is loosing it.
Also it looks like its been shot on DV, which was interesting but missguided IMHO.

I guess kaut kas iet šķērsām cinema in general!

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]agressor
2004-12-09 16:32 (saite)
paldies dievam aleksandru neesmu redzējis, bet gangs of ny bija nekāds, lai gan par viņu jūsmoja kaut vai tā pati beibe, kas aizlienēja rosemary's baby. viņa tomēr šo to cērt no kino. jācer, ka skorsēze būs nācis pie prāta. nezinu kāpēc, bet šī filma (treileris) man mazliet atgādina casablanca. varbūt tāpēc, ka būs kaut kas tikpat ģeniāls :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]zdv
2004-12-09 16:48 (saite)
I hope so! Vispār es ceru, ka Kubriks un Fellini augšāmcelsies! :)

P.S. . . . un es nolikšu eksi, kuram neesmu gatava. :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]agressor
2004-12-09 16:51 (saite)
pofig par fellini, bet kubriks gan varētu šo to vēl padarīt. un kinoindustrija neiet dirsā, vienkārši ir nomācošs amerikānu pīrāgu un kaut kādu bridžitas džonsas dienasgrāmatu pārsvars

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]zdv
2004-12-09 17:20 (saite)
Tieši tā mēs kļūstam par hamburgeriem. BTW man ir tagad viena doc on Fellini - baigi labā! :) Fellini ir super - Tu atkal neko nesaproti!

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]agressor
2004-12-09 17:34 (saite)
es jau nu būtu taisījis kaut ko par kubriku, nevis fellini, bet vēl labāk aronovski vai finčeru, bet tu jau no tiem neko nerubī!

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]zdv
2004-12-09 17:59 (saite)
Varbūt, bet tagad man 1 stundas laikā ir jārubī viss par PPP - public-public versus public-private; matching grants etc. . . . ienīstu sesiju laikus . . . un, please, kas gan ir aranovskis un finčers pret kubriku un fellini - zini ko? Izdomā tādu spēli, varbūt es ar kļūšu par spēļu fanu. :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]agressor
2004-12-09 18:06 (saite)
finčers ir manas pirmās favorite filmas regisors, aronovskis - otrās! un vispār fellini ir persona, bet nevienam neinteresē viņa filmas tāpat kā viskonti ar visu savu nāvi venēcijā. labi labi. es tevi tikai cenšos izvest no pacietības :))) bet kubriks parspļauj gan fellini gan godāru gan mmmm tarkovski, poļanski etc :PPPPP

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]zdv
2004-12-09 18:20 (saite)
Jā es zinu, ka mani kaitini . . . vārdu sakot divkauja ir neatliekama patība agrāk vai vēlāk, es kā lēdija izvēlos ieročus un vietu, tu neizvēlies neko! :P Īešu drīz luncināties ap pasniedzēju, lai nebūtu jāņem sesijas pagarinājums. :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]agressor
2004-12-09 18:26 (saite)
un roberto būs sekundants, lai redz, ka viss bija godīgi un nevar mani vainot tavā nāvē, jo tāpat es uzvarēšu. xe xe xe

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]zdv
2004-12-09 18:32 (saite)
Tu esi ruksis! Labi viss desoju uz akadēmiju!
BTW Ja viņš būs sekundants un es miršu, TU mirsi pēc tam! :P

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]agressor
2004-12-09 18:36 (saite)
viņa itāļa gods neļaus mani nogalināt, jo viņš redzēs, ka esmu uzvarējis vairāk kā godīgā cīņā. bet lai gan ja padomā karstais temperaments. nu hanyway... man būs jānovāc jūs abus :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]zdv
2004-12-10 09:47 (saite)
Cik 'cinemātiski'! :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]snake
2004-12-09 19:58 (saite)
Attiecībā uz visu šo jūsu diskusiju es domāju, ka nevis kādreiz leģendārie režisori paliek vājāki, bet gan laiki mainās pārak strauji, un kino arī mainās līdzi un paliek savādāks, un vienmēr ir cilvēki, kuri grib atpakaļ "vecos, labos" laikus un lai filmas būtu tādas, kā agrāk, un atstātu tādus pašus iespaidus, kā toreiz.
Un, protams, vienmēr ir viegli piesaukt Kubriku, Fellini vai vēl kādu nelaiķi, kurš noteikti noliktu pie vietas Skorsēzīti, Manneli vai Finčeru (kas ir "Panic Room" pēc "Fight Club"? Spļāviens sejā? Un kur viņš pats vispār palika?). Un, ja jau mēs sakām, ka "Alexander" ir pēdējais sūds salīdzinājumā ar "Platoon", un "Gangs of NY" ir pēdējais sūds salīdzinājumā ar "Taxi Driver", tad atcerēsimies, ka "Eyes Wide Shut" arī nebija nekas graujošs salīdzinājumā ar "Clockwork Orange" un "Full Metal Jacket". Tā kā nevar zināt, ko tas Kubriks tagad safilmētu, ja būtu dzīvs.
Bet Aviātora treileris atgādina kasablanku droši vien tikai 40-to dēļ, esmu vairāk nekā drošs, ka tā filma būs Gangs of NY līmenī, vienīgi ka biogrāfiskā.
Un pīrāgus ar bridžitdžounsām arī ar varu neviens nespiež skatīties.
Un Skorsēzi lieciet mierā (kaut vai dēļ "Casino" un "Goodfellas") - viņa nākamā filma "The Departed" ir Honkongas trillera rīmeiks (Skorsēze un rīmeiks! Iedomājieties tik! Kas ar pasauli notiek?) ar atkal Dikaprio :)

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]zdv
2004-12-10 09:14 (saite)
Re, re - es jau runāju par to, par SENILITĀTI, viņi vairs nebūtu tie kas bija! Vai mēs visi uz vecumu paliekam stulbi un izvirtušāki?

P.S. Skorsēze ir labs for sure "King of Comedy" - njam, njam.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]hirins
2004-12-14 20:07 (saite)
kiniiti, kuraa ir jaashtuko filosofiski, skataas imho tikai tie, kam dziive (lasi profesijaa) ir maz jaadomaa... savukaart taadu, kuraa tikai shaudaas, ar kaut nelielu logjikas devu, skataas tie, kuriem dziivee (lasi profesijaa) to tik vien jaadara, kaa smadzenes jaamoka... uz baltu sienu skataas un kaifo ti, kuriem dziivee (lasi profesijaa) viss jau sen ir nokuupeejis domaashanas deelj, bet nav variantu...

(Atbildēt uz šo)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?