< back | 0 - 20 |  
Smile & Shine [userpic]
by Smile & Shine ([info]mazeltov)
at September 4th, 2015 (08:46 pm)

Mūsu mājā jau esot pirmie sīriešu bēgļi. Kuriem nevajadzēja gaidīt 11 gadus uz sociālo (zemāka īre nekā privātajā īres tirgū) dzīvokli kā džekam, no kura šobrīd īrēju istabu, kamēr sagaidīšu Amsterdamas īres līguma sākšanos.

Un jā, cilvēciski var saprast tos bēgļus, patvēruma meklētājus un arī ekonomiskos migrantus, jo, nu kurš gan negrib dzīvot labāk, taču lielākā problēma ir viņu ticība, kas viņiem neļauj pilnvērtīgi integrēties Eiropā. Nepilnu piecu minūšu gājienā no mājām jau ir pirmā megamošeja, kuras torņi vakaros spīžo zaļā disko gaismā un kaut kad pagājušajā nedēļas nogalē no kaut kurienes pa pusrajonu skanēja kaut kādi mullu dziedājumi. Tāpat, kad meklēju dzīvokli, man ieteica izvairīties no dažiem rajoniem tikai tāpēc, ka tur lielākoties dzīvo musulmaņi.
Es cilvēciski saprotu tos bēgļus, bet ja viņi turpinās ieplūst esošajos apmēros, problēmas (arvien lielākas) ir neizbēgamas. It īpaši Nīderlandē, Vācijā, Zviedrijā - tur, uz kurieni viņi lielākoties plēstin plēšas.

Man liekas, ka dažiem cilvēkiem ir pārāk aizkritis šīberis no līdzjušanas un kaut arī uzskatu, ka bēgļiem ir jāpalīdz, palīdzība un atbalsts nav bezizmēra. It īpaši, ja valstīm pašām katru gadu arvien vairāk jāsavelk jostas un jācērpj pamatiedzīvotāju sociālais atbalsts.

blondulla [userpic]
by blondulla ([info]blondulla)
at September 4th, 2015 (09:49 pm)

Pasaule pārvēršas par bēgļu ieleju. Vai bēdu ieleni.
Laikam jāielej.

... tālāk ... )

Ilz [userpic]
Mūziķis Ludzā/Rēzeknē
by Ilz ([info]ikvakars)
at September 4th, 2015 (08:14 pm)

Sveiks viedais Cibiņ!
Varbūt Tev zināms, kāds uzticams mūzikants/vakara vadītājs- Ludzā, Rēzeknē, vai tuvākajā apkārtnē, kas 12.septembrī būtu brīvs uzspēlēt un izklaidēt ōmes, astoņdesmit gadu ballē?

Paldies,
lai jauki.

ululate [userpic]
by ululate ([info]ululate)
at September 4th, 2015 (06:48 pm)

piektdienas vakara pārklausīšanās - "plus mīnus" vietā sadzirdēt "plūst vīns"

by koka klucis Konstantīns ([info]fedrs)
at September 4th, 2015 (06:23 pm)

Izeju no darba, bet pāri ielai transparents pa pussienu, varbūt pa pusi gluži ne, bet ceturtdaļu gan, vai astotdaļu, nu, sešpadsmitdaļu pilnīgi noteikti, ka šajā namā nezinu, kas dzīvojis un strādājis, un palagus audis 1905.gadā, bet šodien notiekot novusa čempionāts. Un pat bariņš ļaužu drūzmējas. Fani, lai! Kaut kā šamie pavisam palikuši basketbola spēkošanās ēnā, jo par pēdējiem nemitīgi kaut kur uzduries informācijai, bet šitos es pat nebūtu pamanījis.

oblica [userpic]
par bezdarbnieka statusu
by oblica ([info]oblica)
at September 4th, 2015 (06:00 pm)

BB: "Teet, tu straadaa??? Tu tak esi briivs kaa cuuka dubljos!"
:-D

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at September 4th, 2015 (05:52 pm)

Pēdējā laikā man slimīgi bieži uzmācas vēlme krāsot matus rudzupuķu zilus. Vai koši lillā.
Gan jau ka nesaņemšos, un tik tumšus laikam pārkrāsot normāli nevar, ja nenobalinās teju ne līdz nāvei.

oblica [userpic]
by oblica ([info]oblica)
at September 4th, 2015 (05:52 pm)

Gribu karbonaadi ar majoneezes ruutinju. Antonijas ielas garumaa neko taadu nedabuut.

vecais indiānis džims [userpic]
by vecais indiānis džims ([info]jim)
at September 4th, 2015 (05:07 pm)

Cik jauki tomēr, ja tekstiem un to virsrakstiem ir vērīgs redaktors, piemēram, A., kas savulaik laipni apvaicājās, vai tiešām savu nākamo rakstu Satori pēc abortu teksta vēlos nosaukt "Es nogalināju savu dēlu" (tā bija Dolana "Māmiņas" recenzija un es naivi nesasēju ar plašāku kontekstu). Šis atgadījums atausa prātā, lasot "Dienā" kārtējo rakstu par sīriešu migrantiem un tam blakus ievērojot Ditas Rietumas sleju ar tikpat vientiesīgi nevainīgo nosaukumu "Noslīkt kino".

Balkāni un Grieķija ziemā
by Būs. ([info]malafemmina)
at September 4th, 2015 (02:02 pm)

Labas!
Zinu, ka Balkāni ir plaša teritorija, bet tomēr, ieskatam - tie, kas tur dzīvojuši vai ceļojuši novembra - februāra posmā, cik tur ir auksti/tumši/lietaini? Ir doma par ceļojumu ar velosipēdu tajā krajā un tajā laikā. Man te jau saka, ka teltī gulēšanai būs par aukstu, bet to var risināt ar hosteļiem, tagad galvenais - saprast, vai pašai braukšanai nav par aukstu, vējainu un lietainu, un vai dienasgaismas pietiek.

Fjokla [userpic]
by Fjokla ([info]fjokla)
at September 4th, 2015 (01:27 pm)

man pietika ar vienu puslekciju pie skaidras apziņas un kādām septiņām pa pusmiegam, un, kaskas, man tas šiva, es gan viņu tuvumā neesmu redzējusi, jo lekcijās viņš tāds pa gabalu attālināts un no kaceles bezmazām, bet man tā maniere kautkā tā maziski patīk, un man kaukā šķietās viņš, kas vispār reti, tāds stipri cērtams kociņš, vai kā tur, bet tas varbūt tāpēc,ka, pirmkārt, lielas tādas izteiksmīgas ausis un spalvaina gruzīnu papuča cienīga, garšīga runas maniere, kas feministes varētu stipri kaitināt, un otrkārt,ka gribu tās tantriskā seksa lekcijas, kas par astoņsimt eirikiem gabalā, bet man lai do par latu pieēsmit, piemēram. Galvenā doma bij tāda, ka kauko viņš tur sabīda vietās, kas izsļucis, ar pazemošanas un zemē dzīšanas metodēm gan, bet varbūt mums tā arī vaig un esam pelnījuši

f [userpic]
by f ([info]f)
at September 4th, 2015 (12:56 pm)

ievingrinu roku celtniecībā. jeibogu, es tagad jau zinu, kas ir melnās skrūves, dībeļi un, galvenais, armatūra. bet tagad mēs esam osb, puķika un vates stadijā. un ja jūs kādreiz izstiepjat celtniecības darbus pa divām vasarām, silti iesaku jumta plāksnes pasūtīt otrajā, nevis pirmajā, un pēc tam atklāt, ka divu pietrūkst, jo pasūtīt divas ir, maigi izsakoties, neizdevīgi. piegāde no rīgas 70 eiro, bet no ādažiem - 20. sanāk cietā rieksta jautājums. uzmini nu, uz kurieni jāpiegādā? nē, ne uz kamčatku.

Santa [userpic]
lopkopības ziņas
by Santa ([info]santa_be)
at September 4th, 2015 (12:31 pm)

Sen nav bijušas ziņas par kaķiem. Lūk, tagad viena ir: Lemūram garšo svaigi gurķi. Tā nu tagad katru reizi: gurķis man un gurķis kaķim. Vai arī gurķis man un mizas, gali kaķim.

oblica [userpic]
ko jūs vēl par mani nezinājāt
by oblica ([info]oblica)
at September 4th, 2015 (11:53 am)

Tad, kad es jūtos ļoti slikti, es ļoti rūpīgi uzkrāsojos.
Šodien uzkrāsojos ļoti, ļoti, ļoti rūpīgi.

Un nespēju noticēt, ka apkārt dzīco cilvēki, kas man piedāvā 50 eur mēnesī maksāt, lai es iemitinu pie sevis bomzi, jo atļāvos iestāties par bēgļu uzņemšanu. Ir vēl tādi, kas iesaka labāk amnestēt 250 kriminālnoziedzniekus to 250 bēgļu uzņemšanas vietā. Cilvēki, man kļūst bail no jums. Un nāk vēmiens.

Ilse Kahrklis [userpic]
by Ilse Kahrklis ([info]ld)
at September 4th, 2015 (10:32 am)

* M jau nakosaja rita pazinoja, ka gribetu braukt uz Pragu. un es fiksi vinu pieteicu. redz, tomer pats pienema lemumu :D (mes ar S noinscinejam sarunu aiz durvim, ka sutisim vinju uz bd, lai viens nepaliek majas. neticeju, ka vins iekritis tadas lamatas)
* skolenu apliecibu ari pats nokartoja un taja pasa diena
* vakar es beidzot atradu laiku, lai nopirktu vinam skolena meneskartinu. Salidzinajumam - Jena (Liepajas lieluma pilseta), visiem transportiem skolena meneskarte maksa 41,70 Euro. Man nezkapec likas, ka ta summas varetu but uz pusi mazaka.
* Linai rit treninizbrauciens airesana
* bet es sodien ar kolegiem airesu "puku laivu" - Drachenboat - redzes ar cik tulznam es izkapsu no tas laivas.

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at September 4th, 2015 (09:56 am)
Tags:

kas vēl jāzina šīs mājas potenciālajiem iedzīvotājiem - jūs tiksiet iepazīstināti ar daiņa porganta daiļradi daudz labāk, nekā jelkad būtu gribējuši.

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at September 4th, 2015 (08:38 am)

klau, a kā sastāv latvijā ar brīvprātīgo/neformālo palīdzību esošajiem un gaidāmajiem bēgļiem? nu tur, pavadīt kur vajag, iemācīt pāris vārdus vietējā dialektā utt utml? nav tā, ka man būtu bezizmēra brīvais laiks, bet kaut ko sakasīt varu. čo, jābrauc uz muceniekiem (uz kuriem no visiem latvijas muceniekiem), jāstāv pie vārtiem?

mīļais piena kunkulīts [userpic]
by mīļais piena kunkulīts ([info]jojo)
at September 4th, 2015 (05:07 am)

T.naktī pamodināja, lai dabonot Agnesi atpakaļ gultā. jau trešo stundu mēģinu aizmigt (vairs nemēģinu) un mokos ar spēcīgu tieksmi viņam apgriezt kaklu.

Smile & Shine [userpic]
by Smile & Shine ([info]mazeltov)
at September 3rd, 2015 (10:59 pm)

Man jau bija aizdomas, bet tikko pārliecinājos ar google translate - nudien, es dzīvošu Čūsku ielā!

ineffable [userpic]
by ineffable ([info]up)
at September 3rd, 2015 (10:58 pm)

Tas, ko es šodien "pēkšņi sapratu", ir, ka es esmu gadiem pievērsusi uzmanību izteikti šauram cilvēku lokam. Esmu gatava šo ņeuvjazočku labot un iepazīties, iedziļināties, veltīt savu laiku. Piesakamies komentāros, komentāri skrīnoti. šodien maiņu beidzu, peace out!

< back | 0 - 20 |