< back | 0 - 20 |  
f [userpic]
by f ([info]f)
at May 28th, 2016 (09:13 pm)

cepu zandartu. apviļāju miltos, olā, kaut kādā pēc skata piparmētrai līdzīgā garšvielā un lapu ķiplokā (sāls un pipari - pats par sevi), ārprāts, cik garšīgi.
katram kādu makšķerēšanas entuziastu kaimiņos!
(manējā tētis apskaužot viņu, jo man garšo zivis, un ir slikta oža - mājās var vītināt zivis, es neko nejūtu; viņam tā neesot. es gan neuzskatu, ka man ir tik slikta oža. es drīzāk domāju, ka tā smaka nav nemaz tik stipra, ja vien degunu zivī neiebāz.)

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at May 28th, 2016 (04:55 pm)

vajag gan: http://klab.lv/community/vajag/1816271.html

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at May 28th, 2016 (04:46 pm)

kāds ir nozadzis m. biznesa ideju un JAU tirgo maisiņos sasaiņotus vecāķu čiekurus. brends tā arī saucas. vecāķu čiekuri.

(nemoderniem cilvēkiem nav foto telefonos, sorz)

ej prom [userpic]
by ej prom ([info]tapetes_puksts)
at May 28th, 2016 (12:56 pm)

Kur sestdienā varētu iegādāties putukartonu?

Smile & Shine [userpic]
by Smile & Shine ([info]mazeltov)
at May 28th, 2016 (11:50 am)

Es ļoti ceru, ka sankcijas pret Krieviju neatcels, jo tas nozīmētu, ka nozares, kuras principā aizgāja pa burbuli tā dēļ, tika iznīcinātas veltīgi.

apjukums [userpic]
Jauni restorāni/kafejnīcas Rīgā
by apjukums ([info]apjukums)
at May 28th, 2016 (08:53 am)

Iesakiet, lūdzu, jaunus, apmeklēšanas vērtus restorānus Rīgas centrā. Pēdējoreiz biju Rīgā septembrī, kas labs pa šo laiku ir atvēries?

santogrāfs [userpic]
by santogrāfs ([info]santech)
at May 28th, 2016 (01:34 am)

http://klab.lv/community/pa_leeto/1525383.html
mainu pret Tērvetes kvasu. līdz pirmajam jūnijam

by koka klucis Konstantīns ([info]fedrs)
at May 27th, 2016 (10:18 pm)

Šovakar kaut kā pavilka uz Roxy Music. Un, tā kā telefonā nav pieglabāts neviens albums, jādzied pašam. Tas izklausās apmēram šādi:
More than this

ena [userpic]
Kandava kafe
by ena ([info]ena)
at May 27th, 2016 (08:30 pm)

Vai Kamdavaa ir kada laba kafejnica kur paeest peec plkst 21:00?

Smile & Shine [userpic]
by Smile & Shine ([info]mazeltov)
at May 27th, 2016 (03:18 pm)

Kosmētikas cenas Eiropā ir kaut kāds pizģec. Man ir izbeidzies uzacu gels un gribu nopirkt tādu pašu - šeit tas maksā 38 EUR, kamēr Kanādā pirktais bija 29 CAD (ASV vispār 22 USD).
Diemžēl, citi neder, jo citiem zīmoliem maza krāsu izvēle un birstītes nav labas.

Tas pats ar sejas krēmiem.

sajūtu cilvēks [userpic]
by sajūtu cilvēks ([info]vacatio)
at May 27th, 2016 (12:38 pm)
Tags:

Priekš kam tosterim vajadzīga atsaldēšanas funkcija?
ja tu esi zinošs tosteru jautājumā - kas jāņem vērā?

(tb - mums ir tosteris, kurš pat vēl darbojas. Prasts bezgala un apriebies. Gāju lūkot jaunus. Ko mūslaiku tosteri vispār spēj? (kāpēc tosterim kaut kas jāatsaldē man nav skaidrs - gaļu tak tur neliek iekšā.

f [userpic]
: olīveļļas mistērija
by f ([info]f)
at May 27th, 2016 (10:03 am)

starp citu, kiprā viņiem gan olīvas uz katra stūra aug un arī veikalos trīslitru burkās pārdod, bet no eļļām pieejama tikai saulespuķu eļļa (nēn, dažas 0.5 bija).
nu, uz tirgus gan atradām mājās gatavotu olīveļļu, bet, karoče, neizskatās, ka viņi paši daudz izmantotu olīveļļu, which is weird.
(kaut arī ir ļoti laba, bez nekādām nesaprotamām piegaršām, kā mums te daža laba extra virgin).

interneti raksta: 
"Atšķirībā no citām eļļām, olīveļļa ir ne tikai mononepiesātināto taukskābju, bet arī flavonoīdu avots, kas normalizē holesterīna līmeni. Tai piemīt izteiktas antioksidatīvas un pretiekaisuma īpašības. Kardiologi iesaka lietot aukstā jeb pirmā spieduma extra virgin olīveļļu gan svaigā veidā, gan cepšanai (nepārsniedzot dūmošanas temperatūru - 200°C), jo olīveļļas molekulas ir ļoti stabilas - karsējot tās nesadalās un neveido kancerogēnas vielas. Būtiski iegādāties kvalitatīvu extra virgin olīveļļu tumšos traukos!"

es gan esmu redzējusi veselus infografikus, ka cepšanai olīveļļa nu gan nav labākā eļļa, un saulespuķu eļļa tādā ziņā esot labāka.
kas varētu izskaidrot šo to.
arī pie brokastu galdiem salātu jaukšanai neredzēju olīveļļu. visādus etiķus gan.

f [userpic]
: salātbļoda dārzā
by f ([info]f)
at May 27th, 2016 (08:25 am)

aizvakar iestādīju dažus āra tomātus, tos, kas aug tikai pusmetru augstumā, un vienu kabaci.
jau aug redīsi, salātlapas un sīpollociņi (tie, pavisam smalkie).
karoče, izaudzēju dārzā salātbļodu.
kas ir vispār brīnums, jo man nepatīk melnie darbi (tikai tad, ja ir iedvesma, tikai tad man patīk spēlēt melnajos darbos).
tāpēc, jeibogu, nevienu stādu tālāk par lecekti, jo es, bļin, netaisos pavadīt vasaru, ravējot vellsviņziņcik garas dobes, thank you, but no, thank you.
dārzs, jebšu viena vaga - tas ir forši, kamēr ir forši.

by koka klucis Konstantīns ([info]fedrs)
at May 27th, 2016 (07:32 am)

No rīta apskatījos laika prognozi šodienai, un tagad braucu uz pilsētu tērpies viscaur zosādās.

Antuanete [userpic]
by Antuanete ([info]antuanete)
at May 26th, 2016 (10:06 pm)
Tags: ,

   Kā divatā ar bērnu apmeklēt divus (2) veikalus Rīgā: 1) ap 11 izbraukt no mājas, tikt līdz jaunajam "Depo", atrast kompromisa variantu paklājiem, ko likt uz lodžijas (tādus, kā man vajadzētu, laikam vairs netirgo vai arī tirgo par baisu naudu); 2) aizbraukt līdz Ziedoņdārza apkārtnei, pēc viena riņķojuma ap kvartālu atrast, kur noparkoties (atgādināt sev, ka beidzot jāiemācās paralēlā parkošanās); 3) konstatēt, ka nav tomēr nekāda vasara, bet bērniņam nav paņemta neviena siltā jaka; nobāzēties jaunajā "On cloud 9" kafejnīcā, kur var gan paēst, gan pabarot jauno pilsoni, gan ļaut paspēlēties ļoti piemīlīgajā bērnu stūrītī; 4) atrast kādu mauriņa pleķīti, kas nav tik šķidrs kā pārējie, un palaist J rāpot (un rakņāties pa zemi pie svaigi stādītām priedītēm); 5) pēc nelielas cīņas nomainīt pamperi, notīrīt rokas un iekrāmēt viņu ratos un doties uz bērnu preču veikalu, kur vēl pirms nopirkšanas ir jāizsniedz cepurīte, lai varētu zelēt tās cenu zīmi; 6) konstatēt, ka pulkstenis ir jau pāri parastajam guļamlaikam, atlaist ratu atzveltni, aiztaisīt visu, kas aiztaisāms un tad besīties, ka J negrib aizmigt, ejot pa ļoti skaļo Tērbatas ielu (kļūda plānošanā, bet es gribēju tikt pie kafijas); 7) cerēt uz nedaudz klusuma Vērmanes dārzā, kur izrādās alus festivāls (J gan ir beidzot aizmidzis un viņam vienalga), doties uz Esplanādi, kur plosās strādnieki ar trimeriem un traktoriem; 8) doties pa Baznīcas ielu atpakaļ, piefiksēt interesantas jaunatvērušās ēstuves, tad atcerēties, ka birojs taču pārcelsies uz citu vietu; 9) tikt atpakaļ līdz Ziedoņdārzam, kur tomēr ir nosacīts klusums, pabraukāt ar ratiem un pasēdēt uz soliņa; 10) paēdināt pamodušos J, kurš groza galvu un sajūsmināti skatās uz putniem un suņiem; 11) doties uz mašīnu un braukt mājās. Kopējais laiks - 6 stundas.

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at May 26th, 2016 (09:29 pm)

baigais zajobs* ķeksēt gūdrīdos visu lasāmvielu; iemetīšu vismaz šeit to-read listei.“Two of New York’s most successful witches”, Abragail and Valaria, “reveal their occult (and culinary) secrets for a livelier love life!” in How to Become a Sensuous Witch: Spells, Rituals, and Recipes for a Livelier Love Life (New York: Paperback Library, [November] 1971)

*vēl lielāks, nekā tagot cibas ierakstus

pukis [userpic]
by pukis ([info]pukis)
at May 26th, 2016 (07:41 pm)

Ja šis pēdējais murgs tiks veiksmīgi nomurgots, tad es ilgi dzīvošu. Līdz pirmdienai viss lielums jāpabeidz. Un tad vairs tikai tādi sīkumi paliks. Sīcim rīt brīva diena, šovakar jau atbrauca mājās. Vismaz mani pabaroja.:)

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at May 26th, 2016 (06:35 pm)

nē, es reāli nebiju novērtējusi tolstoju )

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at May 26th, 2016 (02:49 pm)

bezjēdzīgu faktu vācelītei: es un haruki murakami, izrādās, izvēlamies vienādus no name sporta apavus. čo, ja tajos var noskriet 100 km, tad zemē metami nav. vispār ļoti patika*. viss šis "es skrienu maratonu katru gadu-bet nu jau man ir pāri 50, un rezultāti sāk pasliktināties, spēku ir mazāk-tāpēc esmu pārslēdzies uz triatlonu, iemācījos pareizi peldēt un plānoju piedalīties iron man'ā" ļ. iedveš cerību.

*what i talk about when i talk about running

while the limousines wait in the street [userpic]
by while the limousines wait in the street ([info]up)
at May 26th, 2016 (02:02 pm)

neglītisma propaganda

< back | 0 - 20 |