< back | 0 - 20 |  
Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at October 21st, 2014 (10:04 pm)

NB - ja liekas, ka pēc jogas nodarbības ir pārņēmis neizskaidrojams vieglums, tad vienkārši tu esi KĀ LOHS aizmirsis paklājiņu zālē.

Antuanete [userpic]
by Antuanete ([info]antuanete)
at October 21st, 2014 (09:31 pm)
Tags:

   Šodien nācās uzstādīt diezgan nejēdzīgu rekordu, proti, apsekot zālājus 21. oktobrī. Būtu jau labi (neizskatījās daudz bēdīgāk kā septembrī, tikai dažas sugas bija galīgi nomelnējušas), ja ne tas aukstums un smidzeklis. Kaut kā no rīta uzvilku tikai vienas bikses; pēc laika ziņu noklausīšanās un vērojot, kā mašīnas termometrs nokrīt par vairākiem grādiem, iebraucu Ludzā un siltās apakšveļas funkcijai nopirku melnus legingus ar samta rakstiņu "pod tjigra"; ļoti labs pirkums, bez tiem vispār būtu nosalusi bezjēgā.
   Vēl pie izbrauciena ieguvumiem ir:
1) burciņa zemeņu ievārījuma no viena objekta saimnieces (papildus tam, ka mani ieaicināja apsildīties un pacienāja ar tēju un pankūkām; nemaz nerunājot par runām burvīgā latgaliešu valodā);
2) tikai brīdinājums par braukšanu bez tehniskās pases, ko izrakstīja apvienotā robežsargu un Valsts policijas brigāde (laimīgā kārtā viņi nepiestāja tad, kad ganījos pa biotopu daždesmit metrus aiz zīmes "pierobežas josla", man, izrādās, caurlaides termiņš beidzās 30. septembrī);
3) atziņa ka krievu fūres signāls "var apdzīt" jāizvērtē divreiz (divreiz!), jo tādos līkumos un distancēs kaut ko apdzīt varētu vienīgi ar sporta mašīnu;
4) un, protams, neiztrūkstošie "Liepkalni" atpakaļceļā; nesaprotu, ko mēs iesāksim ar tādu kvantumu maizes.

mena [userpic]
WTF vecmeitu ballīte
by mena ([info]mena)
at October 21st, 2014 (08:58 pm)

Nu nesaprotu visu to pasākumu kopumu, ar ko mūsdienās saistās vārdu salikums " vecmeitu ballīte". Goda vārds, ja neprecētos tieši tas cilveks, kas precas, un kuram par godu tas tiek rīkots - nepiedalītos. Neparko!!

Kur lai nopērk liela izmēra peldkostīmu??

Ja vēl varētu tā - manā izpratnē "pa smuko" - ieiet pirtī, un/vai aizbraukt uz observatoriju zvaigznes paskatīties... Tak nē, tas esot par dārgu un tālu... Tā pati nauda un laiks tiek šķiesti kaut kādai kartona tērpu nomai, limuzīnam tepat pa Rīgu, stundu garam meikapam, un vispār pirmā tēma runājot par pasākumu - kur var lētāk nopirkt alkoholu... Nu halllo!!! Nav taču vairs 18 gadi nevienam!! Nē, es tomēr izlaidīšu lielāko daļu visa tā pasākuma!!

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at October 21st, 2014 (07:03 pm)

citās ziņās: kur iespējams iegādāties vispošlāko leopardkleitu ziemas sezonai? (vienu atradu, bet izskatījās pēc naktskrekla)

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at October 21st, 2014 (06:34 pm)

pirms cik tur tiem gadiem no manas dzīves pazuda modinātājs. no m. dzīves tad nu beidzot arī. gada labākais notikums, atvečaju.

f [userpic]
by f ([info]f)
at October 21st, 2014 (04:26 pm)

uz vecumu man parādījusies izcili izteikta nepatika pret sevi fotogrāfijās - man vienmēr liekas, visi citi izskatās kā fotošopēti, izņemot mani, protams. es izskatos pēc tā, ko parasti bildēs nogriež nost, atstājot vien roku vai somiņas stūri (lai gan es cenšos nebildēties ar somiņām, viņas var sabojāt kadru viens un divi). nu lūk, un rezultātā man nav nevienas kopbildes. viens fotogrāfs man reiz sūdzējās, ka "tas ir pizģets - meitenes it kā grib bildēties un grib bildēs izskatīties labi, bet hoķ trīs sekundes papōzēt neviena negrib. un kā tad lai noķer kadru, ja vislaik vēršas prom no kameras?"

Zetinja Tresor [userpic]
Elektriķu izcenojums
by Zetinja Tresor ([info]zetinja)
at October 21st, 2014 (12:09 pm)

Dzīvoklī vajadzīgais setups ir iegremdētās 15 griestu lampiņas (koridors, virtuve, vannas istaba) un ~80 pārējie punkti (slēdži, rozetes, lustras). Rozetes lielākoties ir čupiņās pa 3 un 2.

Cik Tu, cibas elektriķi vai būvniek, man par šādu pakalpojumu prasīsi un kā šī summa veidosies?


Upd. Doma ir visu elektroinstalāciju pārvilkt no nulles. Visur reģipsis. Kapitālā remonta ietvaros, līdz ar to vadi tiek izvilkti pirms reģipša skrūvēšanas.


P.S. vai tas tikai man tā liekas, vai ir kaut kāds birku skaits pie kāda tās sāk šinī komūnā nestrādāt? "elektrība" nestrādā.

Master of Disaster [userpic]
iPoda īpašnieks
by Master of Disaster ([info]krazuu)
at October 21st, 2014 (11:06 am)

Kāds ir veiksmīgākais un efektīvākais veids kā atrast iPoda īpašnieku?
Vakar uz ielas atradās iPods. Cik nu saprotu no šīm lietām, iekšā nekādus vārdus, kontaktus vai citus specifiskus datus neatrodu. Kā arī nav foto vai video, kas ātri paceļotu pa socportāliem un atrastu neuzmanīgo īpašnieku.
Info par to, ka iPods meklē savu īpašnieku jau ieliku pie sevis FB (ar lūgumu dalīties ar ziņu) un vēl FB kaut kādā atradumu lapā.
Kādas vēl ir iespējas, lai neuzmanīgais īpašnieks mani sadzirdētu?

viņa. [userpic]
Zābaki, somas, mētelis un citi apģērbi
by viņa. ([info]miss_sixty)
at October 21st, 2014 (10:11 am)

Labrīt!


Pārdodu attēlos redzamās lietas: http://foto.inbox.lv/_betuciic/Lietas
APRAKSTI ZEM BILDĒM.

Priekšroka tiem, kuri ņem uzreiz.
Viss atrodas Rīgā, darba dienās Klusajā centrā, vakaros, pārējās dienas Pārdaugavā.

Jautājumiem: _betuciic@inbox.lv

/Atvainojos, ka bildēm nav labākā kvalitāte/


Jauku dienu!

f [userpic]
by f ([info]f)
at October 21st, 2014 (09:20 am)

plānotājs 2015. gadam iegādāts.

tikko_pamodos [userpic]
by tikko_pamodos ([info]tikko_pamodos)
at October 21st, 2014 (02:57 am)

Es tevi tā ienīstu. Par visu, ko tu man liki darīt.

neciešami garlaicīga būtne [userpic]
by neciešami garlaicīga būtne ([info]daria)
at October 20th, 2014 (04:14 pm)
Tags:

http://cleaneatingmachine.blogspot.de/2010/05/garbanzo-bean-brownies.html

Sanāk labs, bet man prasītos vēl rieksti klāt.

Pagājušajā nedēļā pirmo reizi cepu veselu cāli. Esot sanācis labs. Pati nenomēģināju, taisīju Zainai. Oktobra sākumā viņai uztaisīja dubulto mastektomiju, viņa tagad izskatās tik maziņa, tik maziņa - viņa ir ļoti īsa, bet vienmēr krūtis ir bijušas pamatīgas. Tagad to nav.
Tā nu es pētu visādas receptes, ko varētu viņai uztaisīt, t.sk., saldējamu ēdienu, novembrī viņai sāksies ķīmija, tad nu, cik saprotu, spēka nebūs vispār. Un ar diviem maziem bērniem jau tā viss laiks tāds saraustīts.

dominika [userpic]
by dominika ([info]dominika)
at October 21st, 2014 (12:30 am)

Pateicoties savai lietuviešu kurasbiedrenei, kura uztur kontaktus ar visādiem Erasmus studentiem, es pēdējā laikā esmu sapazinusies ar tikpat daudz ārzemniekiem kā visā savā iepriekšējā mūžā kopā. Šovakar, piemēram, iepazinos ar vienu divdesmitgadīgu franču puisīti izpūrušiem matiem un vienu divdesmitpiecgadīgu vācu sārtvaidzi, kurš beztam dzīvo man gandrīz kaimiņos. Jauki jauki. (Turklāt francūzi sauc Žans Batists. Klišejiskāk vairs nevar!)

Cuteness Overlord [userpic]
by Cuteness Overlord ([info]huinja)
at October 20th, 2014 (11:26 pm)

Ko labu latviešu tautai ir izdarījusi Nacionālā apvienība?

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at October 20th, 2014 (08:06 pm)

Rudens ir noķēris arī mani, tas ir melns, slapjš un drusku žņaudzošs kā samērcēts vilnas maiss ap kaklu. Vienīgie labsajūtas mirkļi ir pieejami kaut kādos perversos viegli mazohistiskos ceļos, piemēram, piespiežot sevi noskriet pirmdienas piecīti - un šodien man nebija nekādā līksmā kucēnprieka, es smilkstēju no tā, cik ļoti negribējās vilkt treniņtērpu un līst laukā no migas. Tomēr es biju pati sev bargā kundze un aurojošā trenere, un pati biju iebaidītā, kūkumiņu uzmetusī resnule un tizlene, kas, elsodama kā desmit vācu pornofilmas, nomuļļāja savus piecus kilometrus. Un zeme mani pievilka stiprāk nekā jebkad, un gaiss bija blīvāks nekā jebkad, un katrs solis bija maza, nikna pūķīša nokaušana, un sirds leca kaklā un krita atpakaļ papēžos, un tad es atcerējos kādu nesenu Cibas diskusiju, kurā tika apsmaidīti lēnie skrējēji, kas piecus kilometrus skrien 27-28 minūtes, ha-ha, es neiekļaujos šajā laikā, un arī 30 minūtēs nē, un ko man dod tas, ka varu ar līdzenu pulsu noskriet 15 kilometrus, ja centieni pabīdīt piecus zem tām nolāpītajām 30 man liek rauties krampjos, un tas nozīmē, ka es visu mūžu būšu tizla un neskriešu 10 kilometrus stundā, un tā kalsnā, vingrā trenere manā galvā turpinās aurot un plīkšķināt pātadziņu. Un tomēr īsu brīdi pēc skrējiena bija ļoti labi, dušā pat vairs neraudāju, jā, mēs jau zinām, endorfīnu porcija kompensācijai. Un tad vēl daži sīki darbiņi ar domām par to, ka dzīve ir īsa un naudas ir maz, rakstām papīrus, plānojam maršrutus, un tad es biju uz savu deju nodarbību, un atkal mēģināju trāpīt ritmā un tempā, un kādu brīdi dzīve likās gandrīz paciešama, visnotaļ dzīvojama pat tizliem un neveiksmīgiem cilvēkiem, taču pēc tam jau laukā bija satumsis un endorfīni izkusa vienā mirklī, un es sapratu, ka man kaut kā trūkst - varbūt dzelzs, varbūt kalcija, varbūt B6, B12, A vai D vitamīna, varbūt mazliet heroīna vēnā, varbūt tāluma, kur ziemas nepazīst, kur rozes mūžam zied un nenovīst, un tagad atkal atskan pātadziņas plīkšķi un es bikli piekrītu uzkliedzienam, ka pinkšķes un muļļas nevienam nepatīk, tāpēc es tūdaļ atkal saņemšos un mazliet pastrādāšu, un varbūt nodzīvošu līdz kādam priecīgākam brīdim - vismaz, lai ierakstītu par to Cibā.

neciešami garlaicīga būtne [userpic]
by neciešami garlaicīga būtne ([info]daria)
at October 20th, 2014 (09:52 am)
Tags:

P dungā: My baby's on fire.
E pievienojas: My baby's on fire truck

Shelly [userpic]
by Shelly ([info]shelly)
at October 20th, 2014 (07:12 pm)

Nopirku sev mazu, melnu kleitiņu. Nu, labi, divas mazas, melnas kleitiņas. Kritiski nopētīju sevi spogulī un nolēmu, ka es esmu šausmīgi resna (priekš balerīnas). Bet priekš operdziedātājas - tīri tā neko...

by koka klucis Konstantīns ([info]fedrs)
at October 20th, 2014 (06:34 pm)

Tramvajā apsēdās blakus kāds vīrs, un tagad lasa, ko jūs te esat sacibojuši. Laikam iedošu viņam savu telefonu, lai pakomentē arī.

viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli [userpic]
by viss šeit lasāmais ir fantāzija un klaji meli ([info]ulvs)
at October 20th, 2014 (05:37 pm)

Kā jums šķiet, metodes, ar ko diagnozticē dažādas uroloģiskas kaites, teiksim, STS, visās klīnikās ir vienādas? Teiksim, ARS'ā agrāk, lai diagnozticētu noteiktas STS uretrā bāza žiletes, ar ko noņēma iekšējos paraugus analīzēm. Bet tad šī barbariskā metode tika aizvietota ar vienkāršu urīna analīzi. Un tā kā paraugs pēc tam tāpat visur (pieņemu, arī citās Rīgas klīnikās) tiek sūtīts uz Gulbja labarotoriju, tad iedomājos, ka varbūt arī citās klīnikās vairs netiek izmantota šī barbariskā metode.

Jūsu domas, dāmas un kungi?

f [userpic]
by f ([info]f)
at October 20th, 2014 (03:39 pm)

“The best things in life are free. The second best are very, very expensive.”
- Coco Chanel

< back | 0 - 20 |