< back | 0 - 20 |  
by koka klucis Konstantīns ([info]fedrs)
at December 22nd, 2014 (07:28 am)

Pieturā esmu vienīgais cilvēks, bet suņu un kaķu te nav neviena. Viegli un neatlaidīgi snieg.

neiroze zosta kundze, mīļais piena kunkulīts [userpic]
by neiroze zosta kundze, mīļais piena kunkulīts ([info]jojo)
at December 22nd, 2014 (03:22 am)

Esmu kā susurs saulītē. Dzīvojam uz robežas starp graustu rajonu un starp smalko galu. Aiz loga okeāns un miskastes, pasakains skats. Esmu laimīga, skatos uz Dienvidu krustu debesīs un uz okeānu. Šodien saulrieta debesis bija zaļas. Daudz sienāžu, vai, varbūt, tās ir cikādes. Visu laiku vējš. Viegli iedomāties, ka ja kāds jūstos uz salas ieslodzits, vējš un vējš un vējš viņu taisītu traku, gribētos aizbēgt.
Valkāju svārkus. Kaut kā orgniski sanāk, bez piepūles, tikai šodien pamanīju.

neiroze zosta kundze, mīļais piena kunkulīts [userpic]
by neiroze zosta kundze, mīļais piena kunkulīts ([info]jojo)
at December 22nd, 2014 (03:19 am)

Sazvanīju mammu, teātris paticis, bija priecīga.

Dīvaina iegriba
by Zuzanna ([info]zuzanna)
at December 21st, 2014 (11:25 pm)

Tikko ļoti gribējās, lai Akas iela ietu līdz Blaumaņa ielai. Jo nācās konstatēt, ka Street Burgers uz Ģertrūdes ielas strādā līdz 23:00 un uz tuvāko drošo ēstuvi, kas tiešām vaļā - Pica Lulū - gribējās meklēt šortkatu, kas neeksistē.

Ilse Kahrklis [userpic]
by Ilse Kahrklis ([info]ld)
at December 21st, 2014 (10:00 pm)

Linai utis........................

nesavaldāma [userpic]
Yohohō un pudelē sula.
by nesavaldāma ([info]putana)
at December 21st, 2014 (08:51 pm)

Mani atkal aicina uz randiņu. Abi ņirdzam, ka nu atradies īstais laiks gadā, kad mēģināt aiziet uz randiņu. Visiem vienas vienīgas balles un sanākšanas. Es gan nolēmu pamēģināt būt skaidrā līdz Z-svētkiem. I mean, cik var dzert? (Daudz!)

Toties Maiku turu pa gabalu no sevis. I mean, nu nav viņš mans īstais un vienīgais, ekskjuzējiet. (Da labi, kurš tad ir?)

Arvien vairāk domāju par kādu biešu balli. Bet atkal tā problēma ar nelabu periodu gadā. Jebkurā gadījumā, tāpat grūti saprast, kur tās biešu balles izraut vispār. Visa gūglēšana arī izmet tikai kaut kādus neadekvātus variantus. Ir aizdomas, ka bietes no manis slēpjas.

brr [userpic]
ARS traumpunkta kvalitāte
by brr ([info]brr)
at December 21st, 2014 (10:07 pm)

Varbūt var dalīties pieredzē ar ARS traumpunkta kvalitāti/ārstu attieksmi.

Kā jau visur vai tomēr mazliet labāk? Un cenas - ARS`a standarta līmenī vai krietni augstākas?

Shelly [userpic]
by Shelly ([info]shelly)
at December 21st, 2014 (09:14 pm)

Šodien ļāvu vaļu saviem negaumīgākajiem instinktiem un kopā ar Lauvu drosmīgi un apņēmīgi apkarinājām egli ar visādiem spīdīgiem bumbuļiem (gandrīz neviens nesaplīsa). Un egle mums ir Milzīga (labi, griestus nebaksta, bet es biju iztēlojusies citādāku). Bet nu tās diskojošās lampiņas, ko piekāru guļamistabā, nu gan ir traku pat man...

Biļete uz izrādi "1984"
by zivszivs ([info]zivszivs)
at December 21st, 2014 (05:16 pm)

Labsvakars!

Pārdodu vienu biļeti (loža pa labi, 1.vieta) uz izrādi "1984" Liepājas teātrī, 31.01.15 (sestdiena), plkst. 18:00.
Tika pirkta kā studenta biļete ( EUR 6,75) -> atdošu par 5 EUR ( vai arī par vēl mazākām naudiņām).

Sīkāka informācija rakstot uz : ceezarss (at) gmail (.) com, vai komentāros.

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at December 21st, 2014 (02:44 pm)

tiecoties pēc jēgpilnām dzīves norisēm, pierakstu ideju apdrošināt dzīvību (nb - noskaidrot visu!), lai palicēji varētu sērot karību salās, piemēram. utilizēt sevi līdz maksimumam.

f [userpic]
by f ([info]f)
at December 21st, 2014 (01:43 pm)

izrādās, nav nemaz tik traki citkārt palikt pa nakti ciemos. pirms aizmigšanas ar draudzeni var uzrīkot mini pidžamballīti, kas sastāv no milky splash konfektēm un filmas, kuru neviens neskatās, jo ir jāaprunā svarīgākie dzīves jautājumi (no kuriem neviens neko neatceras, bet tas jau arī nekad nav bijis būtiski, - galvenais ir parunāt).
šķiet, namamāte ar namatēvu ir vienīgie, ar kuriem var patīkami pavadīt laiku, un nevienam nevajag drāmu. atzīšos, es nemaz neesmu tik ļoti pret drāmu, hell, i like it, bet man nepatīk būt drāmas epicentrā.
sākās viss tā - atbraucu no galvaspilsētas, izrādās, ir iekurināta pirts, tad - alus, šņabis, saldie vīni, tie ir mūsu vitamīni, - izdekorējām egli līdz galam, pārbīdījām mēbeles (oh, happy day!) un vienā mirklī s. saka - ef, tu ar mums?! ne sekundi nedomājot piekritu, un jau bijām ceļā ciemos pie s. un a., kas tad arī šorīt cienāja ar omleti un avokado maizītēm.

atbraucot mājās, atklājās, ka kāds ir mēģinājis atlauzt lielajiem vārtiem dēli. nebūtu to pieminējusi, ja tieši pirms nedēļas kāds nebūtu ar panākumiem atrāvis dēli mazajiem vārtiņiem. tad nu tā - kuram tāds naids pret vārtiņiem?

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at December 21st, 2014 (10:08 am)

Pēdējās nedēļas laikā mans visbiežāk lietotais vārds ir "nomierinies".

Certainty
by Zuzanna ([info]zuzanna)
at December 21st, 2014 (12:08 am)
Tags:

Man ir apmēram 13 stundas līdz mājas pamešanai. Vēl žūst līdzi ņemamās drēbes, tiek iesaiņotas dāvanas. Bet es pārāk neiespringstu. Tikko noskatījos jau kuro reizi Medisonas apgabala tiltus un domāju par šo frāzi, ko Roberts saka Frančeskai:

This kind of certainty comes but just once in a lifetime.

Un es domāju, vai tā tiešām ir, vai tā ir tikai jauka frāze no filmas.
Es apmēram zinu, kad es esmu bijusi vistuvāk tāda veida noteiktībai, bet ne līdz galam. Un mani uztrauc visi tie kadri, kuri deklarē šādu pārliecību/noteiktību attiecībā uz mani.

Vēl šodien noskatījos Before Midnight (2013) http://www.imdb.com/title/tt2209418/ - kā jau citi bija izteikušies - pirmās divas filmas ir foršākas. Vai arī man filmas problemātika nav pārāk tuva sirdij.

amanita [userpic]
by amanita ([info]amanita)
at December 21st, 2014 (01:14 am)

Blakusefekts būšanai par vecākiem - Ziemassvētku dāvanu saiņošana naktī. Un to dāvanu tik daudz, ka visas tā uzreiz nemaz nevar sasaiņot, bet visi pierādījumi, striķīšu gali un papīra strēmeles jānovāc pa tīro, jo mazais izmeklētājs Caps visu redz.

neiroze zosta kundze, mīļais piena kunkulīts [userpic]
by neiroze zosta kundze, mīļais piena kunkulīts ([info]jojo)
at December 20th, 2014 (10:57 pm)

Esam Sal, Īrējam dzīvokli, dienas rimtas un nesteidzīgas, Ārā +27, okeãnā +22. Peldamies, daudz staigājam, eju iepirkties, taisu ēst, tas ir, pērku zivis no zivju sievām un cepu, daudz lasu, daudz meditēju, drusku raudu. Itāļu boss neļauj man mierīgi un bez skandāla notīties, liekas, būs karš, bet es esmu Kristus un Gandija un Mandela un Karlsons, gribu mieru, piedošanu, apzinātu prieku un mīlestību, daudz prasīts, ko? Nerakstu. Tas ir, tikko uzbakstīju ierakstu cibā, bet netīšām izdzēsu un ir jau vēls un tumšs. Daudz zvaigžņu. Izsēžam saullēktus un saulrietus.

Noīrējām riteņus. Rit sēdināšu Agnesi uz bagāžnieka un tad jau redzēs, kur deguns rādīs. Jūras bruņurupuči jau izšķīlušies un šodien uz galvenās ielas izlika Ziemassvētku rotājumus.

Par jauna darba meklēšanu uztraukšos, kad būšu Briselē. Dievs gādās, arī tad, ja boss nepagarinās manu gandrīz bezalgas atvaļinajumu un laika būs pavisam maz.

Ilse Kahrklis [userpic]
by Ilse Kahrklis ([info]ld)
at December 20th, 2014 (09:22 pm)

Visi 3 sīkie bija pie omas pusi dienas. Anna pirmo reizi. Es sajutos kā toreiz kad nogriezu savus garos matus. Lidojumā. Ejam 5 cm virs zemes. It kā važas, kāds nezināms smagums būtu noņemts.

Pavadījām laiku divatā, satikām exkolēģus, draugus, iepazinos ar jaunu lv meiteni un beigās šikajā restorānā apēdām divas milzu foreles. Blakus sēdēja itāļi un es klausījos viņos kā mūzikā.

Antuanete [userpic]
by Antuanete ([info]antuanete)
at December 20th, 2014 (09:16 pm)
Tags:

   Darba Ziemassvētku pasākumi ar katru gadu kļūst labāki. Šoreiz okupējām visu restorānu un ēšanu organizējām furšeta formātā, līdz ar to nesanāca pārēsties un varēja figurēt no viena galdiņa pie otra, papļāpājot ar visiem kolēģiem. Rezultātā tālāk devāmies tikai pēc pusnakts, un bijām neierasti kuplā sastāvā. Kolēģis, kuram uzticējām atrast nākamo pieturvietu, saķēra galvu, ka piektdienas vakarā Vecrīgā nebūs iestādes, kur brīvi ievietoties 16 cilvēkiem, taču tāda atradās. Mūzika bija laba, kokteiļi arī, un pēc brīža sākās mežonīgas dejas, kas turpinājās gandrīz līdz puščetriem, kad vairums devās mājās. Pieļauju, ka tradicionāli pēdējie noslēdza vakaru sešos no rīta, tā notiek vienmēr, neskatoties uz sākuma daļas scenāriju.

Šuks [userpic]
by Šuks ([info]heishy)
at December 20th, 2014 (08:16 pm)

Shelly [userpic]
by Shelly ([info]shelly)
at December 20th, 2014 (05:14 pm)

Veidoju sarakstu ar lietām, kas mani iepriecina:
"7. apēst kaut ko garšīgu
8. apēst kaut ko garšīgu ar abām rokām"
Nākamais punkts varētu būt "aizvērt aiz sevis tualetē durvis" (man liekas, es nepietiekami novērtēju tās reizes, kad man tas izdodas).

nenopietns cilvēks [userpic]
karogs rokā
by nenopietns cilvēks ([info]pzrk)
at December 20th, 2014 (04:08 pm)

Pēdējā laikā tulkoju vienu maģistra darbu par uzņēmējdarbības iespējām e-vidē, un tad nu pamazām pats arī esmu iegājis režīmā visur saskatīt (vai "aizņemties", kā raksta konkrētais autors) biznesa idejas. Lūk, kādā prokrastinācijas brīdī redditā uzgāju ideju, ka katras universitātes teritorijā nepieciešams bārs ar nosaukumu "Bibliotēka".

(Tā nu gan ir viena uzņēmējdarbības forma, kuru grūti realizēt tiešsaistē, bet ponta pēc varētu tai maģistra darbā šo pievienot pie secinājumiem/ieteikumiem beigās. Innovative as fuck.)

< back | 0 - 20 |