< back | 0 - 20 |  
Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at October 21st, 2016 (11:34 am)

Trauslā robeža starp "interesants cilvēks" un "neglābjami sapists frīks".

f [userpic]
: i'm blue daba dee daba daa
by f ([info]f)
at October 21st, 2016 (09:04 am)

nezinu, kādas aktuālās rudens tendences citiem, bet man šķiet, ka teju visiem man apkārt iestājusies zobu sezona. draudzenes, draugi, radi. pat taksistam izrāva zobu!
nu un man pašai arī bija tā laime - izkritusi plombe vispirms un higiēnista apmeklējums pēc tam. es jau zinu, ka visi prātīgi cilvēki iet pie higiēnista reizi gadā, bet nu, kurš teica, ka esmu prātīgs cilvēks?
un žēl, ka tā, jo, sekojoši, higiēnists, kamēr tika ar visu galā, nomocīja mani savas 45 minūtes (vai tuvu tam), kas ilga veselu mūžību. pusceļā man gribējās viņu apturēt un teikt, ka "man apnika, laidiet mani ārā". pēc tam visu dienu varēju dzert tikai jogurtu un buljonus, jo smaganas bija vienkārši izvarotas. jēj.
nu un vakardien d. izrāva aizkavējušos gudrības zobu, un dakteris iemauca tādas zāles, ka brīdī, kad tās sāka atlaist, tur nebija nekā apskaužama vai smieklīga, kā jūtūbes video.
vienīgais, kas nācā prātā, bija ainas no basketbolista dienasgrāmatas. srsly, ko tie dakteri špricē iekšā?

uz gaišās nots - nopirku tumši zilus zamšīgus puszābaciņus.

mīļais piena kunkulīts [userpic]
by mīļais piena kunkulīts ([info]jojo)
at October 21st, 2016 (07:35 am)

vakar pārēdos - ilgu laiku bija reta parādība šitas, bet vakar atkal gadījās (otro reizi kopš 7 oktobra) - man liekas, man vajag pierakstīt šitās reizes, gan jau, ka tur ir kaut kāds raksts. jūtos diezgan nomākta biedzamā laika un dusmojos uz sevi par savu nomāktību, kas visu nomāktības padarīšanu nepadara labāku. grēkoju ar diētu, maize, piens un saldumi ir atpakaļ, ēdienreizes izplūst, vingrot biju tikai vienu reizi, un to var redzēt un just, jaunās drēbes sāk spiest. un mani kaitina, ka darbam - algotajam darbam aiziet visa mana enerģija un nekam pāri nepaliek, kaut patiesībā šitā ir attaisnošanās, patiesībā es neizbrīvēju laiku tam, ko vajag darīt, jo baidos, ka nekas nesanāks. tomēr starp sūdīgu jušanos, ja neko nedara un sūdīgu jušanos, ja dara, ir atšķirība. viena lieta ir baidīties, ka esi nevērtīgs, otra lieta zināt, ka nekam nederi. patiesībā pēdējais apgalvojums ir ļoti aplams - neizdevies darbs cilvēka vērtību nenosaka viss un kāpēc man liekas, ka nosaka? Sandra, darling, sorry, ka es tev sabraucu virsū, izrādās, man pašai arī ir tas pats trums un tā pati vāte.


ai, labi, atpakaļ uz šaurā

pateicības:
rīt uz spāniju un kaut kur pie seviļas būšot +30, T. tā teica, varbūt mazliet arī par šo uztraucos, jo esmu vistu māte, kritiska vistu māte, jāteic, šovakar jākārto somas,
ir (algas) darbs un darbs ir interesants,
cita starpā, iešu uz Prado muzeju un braukšu uz Toledo,
sasilšu. un atpūtīšos,
duša un trauku mašīna (beat this. ilgi domāju).

mīļais piena kunkulīts [userpic]
by mīļais piena kunkulīts ([info]jojo)
at October 21st, 2016 (07:33 am)

zinātnieki stāv un krīt par zinātni un mākslinieki par mākslu un parastie cilvēki par mīlestību tāpēc, ka viņiem patīk process, un tāpēc, ka šitā sēdēšana un rezultātu gaidīšana ir perfectly addictive - pierādīts uz žurciņām. ja žurciņas baro, kad viņas spiež podziņu, bet randomā, reizēm baro un reizēm nebaro, viņas pie tās podziņas, podziņu spaidīdamas badā nomirs. jo hormonālais prieciņš, ko dabū brīdī, kad esi nospiedis podziņu un izkrīt šokoloādes gabaliņš, atsver visas tās reizes, kad spaidi podziņu un nekas nebirst.

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
Joprojām kabala
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at October 21st, 2016 (12:22 am)

Šodien pavisam maģiskā veidā mani panāca stāsts par etrogiem.
Kad citronas dzied, tad danco mācītājs, ķesters un žīds.
Viss ir zīmes, jūs jau zināt. Ar labu nakti.

Smile & Shine [userpic]
by Smile & Shine ([info]mazeltov)
at October 20th, 2016 (09:18 pm)

Katru dienu apdeg jauni ķermeņa rajoni - šodien- kājas.

galvenais hipo [userpic]
debate beerna aciim
by galvenais hipo ([info]daria)
at October 20th, 2016 (09:24 am)
Tags:

Kaapeec tas puiks nosauca to meiteni par nasty woman?
/E par Trumpu un Hillz/

Vispaar mashiinaa saak palikt biistami klausiities NPR. Kaut kad E pajautaaja, kaapeec Tutu nonaacis slimniicaa, citreiz - kaapeec tas un tas nomiris. How am I supposed to know?

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at October 20th, 2016 (03:26 pm)
Tags:

stundu sēžu domādama, kā lai iztulko ля-ля тополя.

bettyboob [userpic]
by bettyboob ([info]san)
at October 20th, 2016 (10:26 am)

Dubrovnikā iečekojāmies airbnb pie meitenes, kas izskatījās pēc Dornu princeses. Nu vai drīzāk Sniegbaltītes - melni mati, balta āda, sarkanas lūpas. Viņa mums parādīja ceļu uz King's landing - Dubrovnikas vecpilsētu. Kur vien mēs gājām, tauta liecās un klanījās mūsu Nesijas Ice star priekšā, gribēja pieskarties viņai un jūsmot par tās ziemeļniecisko daili. Pati karaliene palika vienaldzīga pret pavalstniekiem un lika manīt, ka dzelzs tronis viņu neinteresē, ja tas atrodas tik neizdevīgos klimatiskajos apstākļos. Labāk valdītu Winterfellā vai pie mežoņiem. Satikām kādu sievieti, kura izkusa sunes priekšā un teica, ka viņai tādi esot divi. Uz jautājumu, vai viņiem nav ļoti karsti šeit, atbildēja, ka nē, tie esot "Mediterian malamute".
King's landing ir brīnumaini skaista vieta, pilnmēness gaismā jo īpaši. Tur esot, jutos kā ietīta sapņainā migliņā. Dažbrīd man šķita, ka esmu nokļuvusi filmā "Only lovers left alive" - lai gan tā tika filmēta Marokā, noskaņa ļoti līdzīga. Kādā no ieliņām apsēdāmies kafejnīcā padzerties. Un uz sekundi man pavīdēja doma, ka te, pie šiem galdiņiem, varētu būt iespēja satikt kādu mirušo uz vienu sarunu. Kurš tas būtu? Tāda, lūk, tripīga vieta. Pat rakiju nevajag.

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at October 20th, 2016 (10:46 am)

es hujēju. mums guļamistabā uz mīkstās grīdas jau otro dienu ziemo taurenis. ne gluži istabas vidū, bet tuvu tam. beigts nav, ir ieņēmis ziemošanas pozu. pagaidām izlikām brīdinājuma zīmi, lai saudzētu viņa mieru un drošību, bet hz, ko darīt tālāk. aiz spārniem tak neņems un nenesīs drošākā vietā?

f [userpic]
by f ([info]f)
at October 20th, 2016 (08:54 am)

uz galda guļ aicinājums uz pastu.
kaut nu tas būtu mans personal microdermabrasion devaiss (a.k.a. pmd)!

mīļais piena kunkulīts [userpic]
by mīļais piena kunkulīts ([info]jojo)
at October 20th, 2016 (07:40 am)

nākamnedēļ būšu Spānijā. braucienu jau sen saplānojām, kopā ar T.lidošanu, bet es kaut kā nespēju noticēt. piektdien (rīt, tas ir) atgriežas ome, abas ar Agnesi paliks Briselē, un sestdien mēs braucam -

mīļais piena kunkulīts [userpic]
by mīļais piena kunkulīts ([info]jojo)
at October 20th, 2016 (07:36 am)

šorīt ir rīts, kad galīgi negribas

pateicības:
rīts, neviens nezina, kāda būs diena,
visi dzīvi un pie labas veselības,
ērtības, māja, siltums, ūdens, mašīna pie durvīm,
kafijas bundža,
draugi.

pukis [userpic]
by pukis ([info]pukis)
at October 20th, 2016 (07:43 am)

Re, jau otrā maiņas diena.:) Nav tik traki. Nācās vakar kuksi pirkt, jaunie kolēģi sumināja vārdiņu.:))

Registered User [userpic]
by Registered User ([info]lennay)
at October 19th, 2016 (11:33 pm)

Tie, kas mani pazīst irlā, un, iespējams, arī mani pastāvīgie abonenti jau zina, cik ļoti es mīlu kaķus. Laikam tādēļ esmu tāds kaķu magnēts. Reiz ap mūsu māju sāka vazāties viens ielas kaķis. Toļi peles un prusakus medīja, toļi apkārtne patika, vai māja mūsu hvz. Bet nu sāka vārdsakot piestaigāt. Jums vajadzētu redzēt to nabaga kaķadvēseli. Kaut ko tik nožēlojamu un neglītu es savu mūžu nebiju redzējusi. Viss tāds kraupains, izplūkātā kažoka paliekas nenosakāmas krāsas un raksta, pats pilns ar blusām un gan jau ka visādiem parazītiem un visām iespējamām lipīgajām ādas slimībām. Drausmas! Mana sirds žēlumā sažņaudzās ikreiz, kad to nabaga plušķi ieraudzīju. Nabaga mazā dvēselīte! Man viņa bija tik ļoti žēl, ka ikreiz, kad tīrīju ledusskapi, kaut ko no ārā metamā allaž atlicināju nabaga dzīves pabērniņam, un ieliku bļodiņā aiz durvīm. Saprotu, ka nav jau nekas ultra - neesam jau nekādi baigie plātīgie mecenāti - bet gan jau labāks nekā tas, ko šis sagramstīja, pa miskastēm ložņādams, bija. Katrā gadījumā to kaķa izstrādājumu pie bļodiņas manīju. Pie sevis ņemt mēs viņu gan negrasījāmies - sazin, ar kādām, pa savām miskastēm savazātām, slimībām vēl mūs aplaidīs, turklāt mums pašiem jau bija smuka, mīļa kaķenīte. Bet nu izpalīdzēt un pabarot to nāves parādnieciņu nebija žēl. Pilnīgi gara acīm jau redzēju, kā viņš teju, teju jau izlaiž dvēseli bez mūsu ēdiena atlieciņām, lai gan vīrs apgalvoja, ka šams redzēts visnotaļ vingri kāpaļājot pa tuvējiem kokiem un trenkājot ielas faunas pārstāvjus. Bet nu ko viņš saprot - viņam taču nav IN-TU-Ī-CI-JAS! Bet ziniet, kā ir: aiz dāsnas sirds iedod velnam mazo pirkstiņu, a šis tev visu ledusskapi izrīs. Un tā nu tas kraupainas blusumaiss viendien ziņkārīgi iebāza pa durvju spraugu savu ielas kaujās saskrāpēto snuķi, un laikam tak cierēja taisni uz manu smalko paklāju! Tad gan es tam bomždzimtenim kkkā spēru pa šņukuru - tas tenteru tenteriem vien aizlidoja. Nu, nekas, gan jau ne pie tā vien, pa miskastēm dzīvodams, pieradis. Turklāt klusītēm atzīšos: sajūta bija grēcīgi salda. Kaut kādam iemeslam taču ir jābūt, ka atrodas izdzimteņi, kas jūtubē liek video, kur paši spīdzina dzīvniekus. Tagad man šķita, ka par mazu kripatiņu esmu pietuvojusies viņu saprašanai. Bet tad es nodomāju: a ja nu kāds būs ieraudzījis, ka speru kaķim, un VISU PĀRPRATIS?! Un palaidīs baumas, ka es - izslavēta dzīvnieku tiesību aizstāve - pati cietsirdīgi izturos pret dzīvniekiem? Vai kāds man ticēs, ka atdevu viņam pēdējās atliekas no sava ledusskapja?! Vai kāds man ticēs, ka tam ziņkārīgajam lopam bija nodoms savas netīrās ķetnas likt uz mana smalkā paklāja!? Protams, ka neticēs! Nolies mani ar dubļiem, jā, to viņi darīs! Jo cilvēki ir tik ļauni... Mudīgi gāju iekšā feisbukā un sašēroju veselu kaudzi ar dažādiem postiem, kas atmasko celvēces neglīto seju un atklāj mūsu mazo brāļu ciešanu pilno dzīvi dažādā griezumā. Vienā postā daži bija pat atļāvušies pajokot par vardarbību pret kaķīšiem. Pret KAĶĪŠĪEM, IEDOMĀJATIES?! Es viņus, protams, momentā noliku pie vietas. Tā nokaunināju! Ā, un to kraupaino kaķi es taču pēc tam vēl, par spīti tam, ka viņš atļāvās savu seborejas izvagoto ķepu pārlikt pār mana nama slieksni, aizvien turpināju barot! Pēc visa, ko viņš man nodarīja; pēc visa, ko viņš man izrija! Pēc kāda laika samanīju, ka kaut kur kaut kas smako. Izrādījās - atliekas no ledusskapja jau krietnu laiku bija stāvējušas bļodiņā neaiztiktas. Domāju - laikam tomēr beidzot būs nosprādzis nabaga plušķis, lai dievs mielo viņa dvēseli. Bet vēlāk manīju šo pie miskastēm. Nu ja, tā jau ar tiem bomžiem ir. Baro miskastnieku cik gribi, vienalga uz miskastēm glūnēs. Nē, nu, ļoti labi, ka vairs nevazājas ap mūsu māju. Bet mazliet tā kā rūgtums sirdī, tā kā godam kantes rīvē. Pareizi tautas garamantas teic: Nepateicība patiesi IR pasaules alga. Aizgāja atpakaļ uz savām miskastēm, pat ne paldies nenomurrājis. Taču viens pustraks ielas kaķis ar acīmredzami nelaimīgu kaķēnību mani nenovirzīs no kaķu aizstāvības ceļa. Es turpināšu cīnīties par kaķu tiesībām, un es turpināšu kaunināt tos, kas atļausies pajokot par grūtdienīšiem!

Smile & Shine [userpic]
by Smile & Shine ([info]mazeltov)
at October 19th, 2016 (09:24 pm)

Vogue publicē aukstās biešu zupas recepti: http://www.vogue.com/13493263/lucky-peach-power-vegetables-three-recipes/

bettyboob [userpic]
Episkais brauciens caur Melnkalni
by bettyboob ([info]san)
at October 19th, 2016 (10:07 pm)

Melnkalne ir kā malks stipras, ļoti labas rakijas. Iedzerot tās garša pārsteidz, un tu noskurinies no tās negaidītā spēka. Tad tevi paceļ mākoņos un nedaudz sareibina. Un vēl pēc tam sajūti siltumu un labsajūtu visā ķermenī.
Pirmo ceļa posmu no Serbijas robežas līdz kalnu ciematam Kolasin braucām melnā tumsā, pa zigzagu ceļu ar pīkstošu auto un streipuļojošo džipu pa priekšu. No rīta, stiprinājušies ar turku kafiju un baklavu, devāmies tālāk virzienā uz Adrijas jūras piekrasti. Braucām pa E65, kas slavens ar spēju reibināt un jūsmināt ar skatiem un līkumiem. Ik pa brīdim pie ceļa piekļāvās kāds mākonis. Dažs pat apgūlās mums priekšā un nācās braukt cauri. Redzējām oranž-dzelteniem mežiem klātus kalnus, dziļas ielejas, krāčainas upes, kanjonus. Klintis, tumšus tuneļus, kas ved tām cauri. Sekojām kaut kur lasītam padomam "ja jūti, ka tev jāapstājas, lai jūsmotu par skatu, tad vienkārši dari to".
Kad acis jau nedaudz apradušas ar skaistumu, tevi atkal apžilbina Kotoras līča parādīšanās. Tas vienkārši parādās starp kalniem un ir viss tāds zils un mirguļojošs. Un tajā ir kalnainas salas. Un kuģīši. Kotorā iebraucām vēlu, apēdām airbnb "mammas cepto kūku", mēģinājām pierunāt Nesiju nopeldēties jūrā, bet viņa atteicās kāpt iekšā tik negaršīgi riebīgā šķidrumā. Nākamajā rītā pamodos un sapratu, ka ķermenis ir pilnīgā komfortā. Gaiss ir tieši tik silts un mitrs, kā vajag. Ne par aukstu vai karstu / sausu vai mitru. Ik pa brīdim tiek iepriecināta kāda maņa - iesmaržojas jasmīns vai uzpūš silts vējiņš. Atslābums nodzēš domas, gribas dungot un smaidīt.
Paldies, tev, Melnkalne. Es atgriezīšos, noteikti!

Smile & Shine [userpic]
by Smile & Shine ([info]mazeltov)
at October 19th, 2016 (09:24 pm)

Smieklīgi, bet vislabāk man te garšo mazie kartupelīši ar sāli. Visādi jūras mošķi ir OK, bet visu laiku gribas tos kartupeļus.

Smile & Shine [userpic]
by Smile & Shine ([info]mazeltov)
at October 19th, 2016 (09:13 pm)

Aizgāju ciemos pie kaimiņiem - nopirku eko šmeko olas (uz vietas var pārliecināties par vistu labturību un free-reindžismu), paglaudīju kamieli (tikai tik ilgi, kamēr ēda manu pasniegto maizi, pēc tam uzreiz galva gaisā un prom), atsvaidzināju savu vācu valodu, jo saimnieces tīņu meita runāja tikai vāciski un spāniski, bet neko, sapratāmies. Vēl viņiem ir zirgi, veca balta ēzeļmāte, aitas, kurām neaug un ja arī izaug vilna, tad pašizkrīt (bet nu šajā žaronā vilnainajām būtu diezgan pakarsti), mazie krāsainie papagailīši, sieks ar cāļiem un tā.
Tā jau liekas diezgan skarbi - apkārt lavas lauki vai arī vulkānisko smilšu lauki, bet audzē gan kartupeļus, gan batātes, gan burkānus (tie gan tādi strupāki un resnāki izskatās), gan banānus un citus augļus, tomātus, utt.
Es gan esmu riktīgi uzkārusies uz svaigo kazas sieru - es pat zinu, kur ir siernīca, kur to ražo un veikalā, kad iepērkos, tad vienmēr no tā vietējā ir palicis mazs gabaliņš un es pēdējo paņemu. Reāli labs pie vīna vai tāpat vai salātos. Bez maz vai gribas nopirkt visu nelielo rituli, bet tad ir baža, ka viss nejauši vienā vakarā apēdīsies un nosēdīsies uz gurniem, kur jau citi grēki priekšā.

Registered User [userpic]
by Registered User ([info]lennay)
at October 19th, 2016 (09:37 pm)

Jau kuro gadu nevaru vien nobrīnīties, kāpēc vārds "bāba" ir sieviešu dzimtes vārds.

< back | 0 - 20 |