< back | 0 - 20 |  
Bartzabel Lennon [userpic]
Datormeistars
by Bartzabel Lennon ([info]jimmy)
at August 16th, 2017 (12:59 pm)
Tags:

Labdien cibiņi, gan jau visi redzēja Tv sižetu, kā datorservisi čakarē cilvēkus, tāpēc meklēju sakarīgu datora meistaru vai servisu kur nenoplēstu un neapčakarētu nevajadzīgi. Gan jau ne man vienam šis jautājums sasāpējis, padalieties lūdzu ar ieteikumiem un pieredzi

Zetinja Tresor [userpic]
Saulkrasti - Rīga
by Zetinja Tresor ([info]zetinja)
at August 16th, 2017 (12:20 pm)

Jautājums tiem, kas zina Saulkrastus.

Man vecmammai nepieciešams patstāvīgi nokļūt sestdien no Saulkrastiem uz Rīgu. Problēma tāda, ka viņa nevar pati aiziet līdz dzelzceļa stacijai, jo tur pa vidam nav neviena soliņa, kur piesēst un atpūsties, un es nekādi netieku gudra ar autobusu sarakstu. Tā, kā es viņai tai laikā nekādi nespēju aizbraukt pakaļ, tad jau piedāvāju, lai pajautā kaimiņiem, vai nevar aizvest līdz vilciena stacijai, bet vecmamma ir lepns putns un saka, ka to nedarīs.

Viņai vistuvākā pietura ir Zvejnieku iela. Es zinu, ka pati pietura vēl eksistē, bet kas viņā vispār apstājas?? Nevienā autobusu pārvadātāju lapā šo pieturu neatrodu un plāksnītes ar sarakstu arī izskatās, ka tur nav.

Ja visi striķi plīst, tad viņa spēj aiziet vēl līdz A.Kalniņa ielas pieturai, bet meklējot to, 1188 atveras "saulkrastu stacija". Ko tas nozīmē? Ja autobuss pietur Saulkrastu stacijā, viņš arī pieturēs šeit? Kā es varu zināt, cikos tad tas autobuss ir jāgaida? Google streetview vismaz rāda, ka tur pieturā uz vietas ir saraksts, bet vecmamma saka, ka esot mēģinājusi apskatīties, bet nespējot salasīt, jo tā plāksnīte esot pa augstu.

Help?

atveracisieklausies [userpic]
Izdrukāšana iespējas..
by atveracisieklausies ([info]aai)
at August 16th, 2017 (08:36 am)

Krāsaino aplokšņu jautājums ir atrisināts, cerams...Paldies!
Papildjautājums - kur centrā ir iespējams izdrukāt (kādas 50 A4 lapas) "pa tiešo" no MacBook.. nu, tā, ka ienāc un saki, ka man no MacBook vajag izdrukāt 50 lapas
USB flash man nav (arī MacBook USB nav un nav jaunās pārejas), derētu arī no Google Drive vai tmldz, ja tur ir wi-fi/inet pieslēgums, bet ideāli, ja varētu no sava MacBook..

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at August 16th, 2017 (10:16 am)

Stefanote. Beidzot!

nastja [userpic]
by nastja ([info]nastja)
at August 16th, 2017 (10:10 am)

Vakar grāmatu lasīšanas laikā, Robis iekāpa klēpī un es viņu bučoju, bučoju, bučoju - nobučoju vaigu, pieri, plecu, aizbučoju ausis.
Apenēs tērptais jaunietis pēc bučošanās aizgāja pie skapja spoguļa un ilgi pētīja savu atspulgu. Atnācis atpakaļ pie manis, viņš izteiksmīgi teica - Mamma, lūpu krāsa.
Es teicu - nākamreiz vajag lūpu krāsu? 
Uz ko viņš apstiprinoši atbildēja - jā.


pukis [userpic]
by pukis ([info]pukis)
at August 16th, 2017 (09:23 am)

Nu tā, sāksies atkal staigāšana pa iestādēm. Sīcim papācītis nodzēris tiesības. Jau ceturto reizi... Un tā kā viņam maizes darbs ir autovadītājs, tad nu būs no jauna jāiet pie tiesu izpildītāja alimentu bumāgus kārtot. Būtu tak pie prāta nācis, kā nekā pēc trīs dienām paliek 60. Laikam te vietā vecais labais teiciens - gorbatova mogila ispravit...

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at August 16th, 2017 (09:13 am)

tuvējā klātbūtnē novērotas indietes šķiet daudz vairāk studijas+darbs orientētas, nekā vietējās beibes. also, nespēju iedomāties viņas vēdiski aprūpējam vīru vai nodarbojamies ar kādām citām rietumu fantāzijām par tēmu.

Neversettle [userpic]
by Neversettle ([info]lennay)
at August 16th, 2017 (05:51 am)

Man uz pleca sēž runātīgs papagailītis. Ik pa laikam es viņam paglaudu cekulu un prasu: "Nu, ko tad es tagad nemāku?" vai "Ko tad es tagad daru nepareizi?" vai "Kas man tagad izskatās nesmuki?" vai "Ko es atkal nezinu un nepareizi uzminu?" vai "Par ko man atkal jākaunas? vai "Stulba lose, jā, protams, bet kā/par ko/afshagknahhvz tad tieši šobrīd un vēl arī foreverandever stulba?" vai vienkārši "Ko vēl tu tādu riebīgu par mani vari pateikt?" Un papagailītis-mīļumiņš arī klāj vaļā. Viņam pēc atbildes kabatā nav jālien. Vārdu krājums viņam plašs, prāts ass, pats mūžam uzticams un asredzīgs - zini, ka nepievils. Kaut kādi ierobežojumi viņam gan arī ir - piemēram, arī uz jautājumiem "Ko es māku?" vai "Kas man sanāk?" vai "Vai man šis izskatās jauki?" vai "Drīkst, es brītiņu nejutīšos kā stulba lose?" viņš vienalga klāj vaļā, ko es nemāku, kas man nesanāk, ka es kaut ko esmu uzminējusi nepareizi, kas man izskatās debīli un cik es pati esmu debīla. Tāpēc esmu iemanījusies otrās grupas jautājumus uzdot spogulim nevis papagailītim.

blond [userpic]
Kauliņu spēle "tūkstotis"
by blond ([info]blond)
at August 16th, 2017 (12:00 am)

Kā pa miglu atceros, ka bija tāda kauliņu spēle "tūkstotis" - ļoti vienkārša un azartiska. Vai kāds varbūt zina un atcerās noteikumus?

Neversettle [userpic]
by Neversettle ([info]lennay)
at August 15th, 2017 (11:01 pm)

Jaunajā nemēbelētajā, bet tomēr jau mājīgajā dzīvesvietā izmazgātās un izžāvētās drēbes uzreiz cenšos smuki salocīt un nolikt - lai arī tam piemērotu mēbeļu īsti vēl nav. Šoreiz man bija slinkums tās locīt, nometu uz gultas tāpat. Tagad skatos uz omulīgo drēbju mudžekli uz gultas - tāds mancave (bet kāpēc to jāsauc par mancave, kāpēc ne par humancave vai vienkārši cave) - komplektā cepti kartupeļi nevis bezglutēna pārslas ar keilu un spinātiem vai ko tur daiļām dāmām jāēd - dzīve ir skaista.

pukis [userpic]
by pukis ([info]pukis)
at August 15th, 2017 (07:02 pm)

Esmu malace. Visi četri baloni 'buļkā'. Un visus šodien sapildīju. Divi ar upenēm, viens ar jāņogām un pirmo reizi ērkšķogas.Pērnā gadā ieliku jāņogas ar avenēm kopā. Sanāca suprgards padzēriens. Šogad aveņu nav. Tad nu ieliku vienas pašas. Ar ērkšķogām negribējās maisīt kopā. Pamēģinās tīrā veidā atsevišķos traukos.

Neversettle [userpic]
by Neversettle ([info]lennay)
at August 15th, 2017 (05:25 pm)

Tā dēvētais runners high lielākoties ir mīts. Vismaz skriešanas laikā mani tas piemeklē ārkārtīgi reti - un vēl kā klasisks high (bet būt ir bijis, tā ka jā - tas eksistē), toties bieži piemeklē nevis runners high, bet tāds kā post-run high nē post-run clarity, post-run citreiz pat serenity. Lūk, kāpēc ir ļoti vērts skriet, starp vēl čupu citu iemeslu.

lavendera [userpic]
Atvaļinājums... lai strādātu
by lavendera ([info]lavendera)
at August 15th, 2017 (11:31 am)

Nez, kur cilvēkiem, kam prioritāte ir krāt naudu (kredītu atmaksai vai tml.), sameklēt iespēju izmantot ikgadējo pamatdarba atvaļinājumu, lai aši saraustu peļņu sezonas darbos dažu mēnešalgu apmērā? Kur tādu zelta bedri var operatīvi atrast, kurā valstī un kā?

Ņemot vērā, ka no darba devēja atvaļinājumu ilgāk par pusotru mēnesi jau nu izspiest nevar.

pukis [userpic]
by pukis ([info]pukis)
at August 15th, 2017 (10:21 am)

Sīcim šodien 18... Varam sākt svinēt, jo tikko nolikām teoriju CSDD. Abi divi!:))

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at August 15th, 2017 (09:15 am)

pilnīgi normāli, ka man festivālu vasara sākas augusta beigās.

f [userpic]
by f ([info]f)
at August 15th, 2017 (08:32 am)

ja "kāds suns, tāds saimnieks", tad akita inu būs ļoti piemērots man:

izspļauta kopija, ne?
vienīgais, ja viņu iesaka turēt kā vienīgo mājdzīvnieku, tad gan nav forši, jo kaktuss ir very much alive and well.

Neversettle [userpic]
n_komentārs
by Neversettle ([info]lennay)
at August 15th, 2017 (06:07 am)

Cik dziļi iezāģēt galvā var ar pareizu mīlēšanu? Vai tikpat dziļi, cik ar nepareizu mīlēšanu? Galvenais ir mīlēšana, bērni, - pareiza vai nepareiza - tas jau mazsvarīgi. Ar mīlēšanu var tālu tikt. Ar mīlēšanu var daudz panākt. Utt.

Neversettle [userpic]
by Neversettle ([info]lennay)
at August 15th, 2017 (03:02 am)

kapella Īzāks Žogs un viņa biedri

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
Turpinot gremdēties jidišā ar dziesmām un dejām
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at August 15th, 2017 (12:00 am)

Koena vietu manā sirdī, protams, neaizņems neviens un nekad. Tomēr arī šajā ebreju puisēnā ir kaut kas simpātisks.

atveracisieklausies [userpic]
Krāsainas C65 aploksnes
by atveracisieklausies ([info]aai)
at August 14th, 2017 (09:43 pm)

Sakiet, kur Rīgas centrā ir iespējams iegādāties krāsainas aploksnes? Tas laikam skaitās C65 formāts (resp., 1/3 A4)
Šādas: http://www.ekspobirojs.lv/Attachment/NomPicture/33573_1000x1000.jpg

Grāmatnīcās var meklēt? Paldies jau iepriekš.
Skatījos, ka www ir vairākas vietnes un arī ar saviem veikaliem Rīgā, bet tie bija pārāk ārpus centra diemžēl, lai speciāli brauktu

< back | 0 - 20 |