< back | 0 - 20 |  
nesavaldāma [userpic]
Ha.
by nesavaldāma ([info]putana)
at October 24th, 2014 (11:13 pm)

Mēs atgriežamies pie vecā labā I'm a liar and I cheat. Un vissliktākais, ka mani meli ir nevis sevis piesegšanai, bet gan mēģinājums teikt to, ko cilvēks grib dzirdēt.

by koka klucis Konstantīns ([info]fedrs)
at October 24th, 2014 (11:58 pm)

Pozas skatījumi 2014.

sajūtu cilvēks [userpic]
by sajūtu cilvēks ([info]vacatio)
at October 24th, 2014 (11:39 pm)
Tags:

Šodien ir priecīga diena
Dabūju savas satīna apģērbu lentas.
Tik maigas, mīkstas, melnas un zeltā :)

by koka klucis Konstantīns ([info]fedrs)
at October 24th, 2014 (10:57 pm)

Neko ļaunu nenojauzdams, ļāvu telefonam lejulādēt un instalēt sistēmas atjauninājumu uz Android 4.4.2. Tagad ir sajūta, ka gandrīz dzirdu un sajūtu gaisa virmošanu, kad kopā ar zosīm uz siltajām zemēm dodas akumulatora enerģija, un pretējā virzienā kaut kas ik pa laikam tiek patvaļīgi lejuplādēts. :/

Ilse Kahrklis [userpic]
by Ilse Kahrklis ([info]ld)
at October 24th, 2014 (10:03 pm)

Ļoti jauks vecāku vakars M&L kanu biedrībā. Īsa uzruna un viss. Bērni pazūd spēlējot ķeriņas, mammas šeptējas, tēvi noraizējušies izprašņā trenerus. Es sēdēju pie ugunskura upes krastā un vienkārši kaifoju.

Ordenis Stefanam, kurš izdomāja, ka man jāiet vienai ar lielajiem. Citi vaktēja mazos bērnus no upes un uguns, bet ne es. Jo es taču vienkārši kaifoju.

voyage, voyage [userpic]
by voyage, voyage ([info]mazeltov)
at October 24th, 2014 (09:14 pm)

Runājot par seksīgiem vīriešu aksesuāriem )

by Elizabete ([info]nord)
at October 24th, 2014 (08:21 pm)

Giliana Flinna ir holivudas Atvuda

by Elizabete ([info]nord)
at October 24th, 2014 (07:57 pm)

Es reiz pazinu meiteni- Serafimu, kura strādāja apdegumu centrā. Es viņu par to vilku uz zoba.

Laimī [userpic]
Apģērbs
by Laimī ([info]engell)
at October 24th, 2014 (07:44 pm)

Izpārdodu Ivo Nikkolo, Just Cavalli, Esprit u.c. mazlietotas lietas no sava drēbju skapja.

Pārsvarā L izmērs. Par cenu varam vienoties, ja nemsi vairākas lietas, būs lētāk. Varam tikties pa dienu Vecrīgā un vakaros Imantā.

Ielūkojies šeit:
http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=12498

raksti: laima.marsane@gmail.com

nesavaldāma [userpic]
Divas lietas.
by nesavaldāma ([info]putana)
at October 24th, 2014 (03:29 pm)

Apmēram reizi nedēļā rodas iespēja iet pa tumšu gaiteni, kamēr lampas viena pēc otras ieslēdzas as I'm walking along. Tā ir tāda jauka sajūta. Ne tik jauka sajūta ir sarakstītes ar diviem dažādiem džekiem, kuriem ir vienādi pirmie vārdi.

judging the mice [userpic]
by judging the mice ([info]rasbainieks)
at October 24th, 2014 (03:59 pm)

Antuanete [userpic]
by Antuanete ([info]antuanete)
at October 24th, 2014 (03:25 pm)

   Prijehaļi. Ir pietiekami slikti dzīvot ar 42. izmēra kāju, bet šodien, mērot zābakus, atklājās, ka vismaz ziemas zābaki ar silto iekšiņu man der vien 43. izmēra. Tātad, parastos veikalus aizmirstam vispār (42. izmēru vēl dažreiz var atrast, 43. ir zinātniskā fantastika), un vienīgais resurss ir lielo apavu veikals, kurā cenas nekad nav tik zemas kā citos apavu veikalos.
   Lai nepaliktu jau trešo sezonu ar vieniem siltajiem zābākiem, nopirku šos - nav īsti tas, ko gribējās, bet tādi zābaki kā man patīk un ir ērti, laikam vairs neeksistē (ar ciešu stulmu un kvadrātisku vai vismaz apaļu purnu). Manis pēc aukstums var nākt, atliek tikai pāraut mašīnu uz ziemas riepām.

sajūtu cilvēks [userpic]
by sajūtu cilvēks ([info]vacatio)
at October 24th, 2014 (01:55 pm)
Tags:

sūtot ar omniva pakomātu, uz iepakojuma ir jābūt uzrakstītam saņēmējam un pakomāta adresei jeb tā izdrukāsies, kad formēšu sūtījumu un man atliks vien uzlīmēt?

(Noteikumus lasīju, bet pārāk sarežģīti un gari.)

sajūtu cilvēks [userpic]
by sajūtu cilvēks ([info]vacatio)
at October 24th, 2014 (11:10 am)

Tiem, kas neredz FB nāriņu zilzaļais )

Ilse Kahrklis [userpic]
by Ilse Kahrklis ([info]ld)
at October 24th, 2014 (09:18 am)

Aizvedu Annu uz b/d. Nekādu drāmu, viņa ar prieku palika pie Klaudijas un ziņkārīgi ķīķerēja, ko Vikija ar citiem bērniem dziedāja. Kopš pāris nedēļām viņai ir liela interese par visādām pirkstiņspēlēm. Es zinu gan tikai putriņas vārīšanu, badīgo kazu un zeķu adīšanu vilkam. Pēdējais Annao vēl par grūtu. Ja viņa nevar izdarīt līdz, tad negrib arī skatīties.
Lidmašīnā sastapām vecu vācu kundzi, kas Annas uzmanību pievērsa ar ļoti vienkāršu dziesmiņu.

Nu jā, vispār par to es negribēju rakstīt! Bet gan par to, ka man tagad ir brīvs!!! Kādas 5h tikai man! No iespēju bagātības nezinu ko pasākt. Jau biju pie itāļa, kur padzēru kafiju piekožot mandeļu-marcipāna smalkmaizīti. Tagad gribēju vest orhidejas pārstādīt, bet pamanīju, ka divām jau ir jaunie dzinumi! Kārtot S saliktās kaudzes negribu. Laikam sakārtošu bildes, pasūtīšu no gaisa bildētās skolas bildes zinātnes naktij un gludināšu vārda uzlīmes mazajam bērnam. Suņa darbs, bet viss, kas nav aprakstīts mēdz pazust :(

Shelly [userpic]
by Shelly ([info]shelly)
at October 24th, 2014 (09:12 am)

Vakar noskaidrojās, ka kolēģis, kas sēž man blakus kopš maija, nezina, kā mani sauc.

tikko_pamodos [userpic]
kāpēc nevajag lasīt ziņu komentārus
by tikko_pamodos ([info]tikko_pamodos)
at October 23rd, 2014 (11:51 pm)

Ja kādam izdodas tā viegli, pa virsu, lai. Nekad neesmu to mācējusi un arī šobrīd iestiegu pie ziņām par Krieviju, uz kurām mani draugi liek atsauces visās malās. Vabūt viņiem izdodas tā viegli, izlasīt, pašausmināties, pasmieties, asprātīgi pakomentēt, pēc tam uz papēža apgriezties un domas jau citā virzienā. Es tā nemāku, es lasu un man ir bail. Nevis tā mazliet, bet ļoti bail, jo es nezinu, kā rīkoties, ja turpināsies skolas vēstures stundās iepazītie scenāriju koveri mūsdienu versijā. Jo vēsture neatkārtojas, jā, bet cilvēku nežēlība gan un visvairāk bail par to, ka es varētu izrādīties nežēlīgo pusē. No tiem, kas nodod. Viegli domāt par ideāliem neitrālos apstākļos, kad kruasāni brokastīs un svaigas mellenes veikalā, kad iegribas. Kad dažbrīd vakari pēc darba dienas tik harmoniski kā krāsainos seriālos vai žurnālā Deko. Kad neviens neprasa nodot, kad mīļie drošībā un regulārā alga nav atkarīga no nostučīto kolēģu skaita. Man ir bail, ka es izvēlētos sadarboties, viltīgi pakļautos apstākļiem, uzvilktu prātā to ādas mēteli un vēl nagulaku pieskaņotu, lai izdzīvotu. Man ir ļoti bail kļūt par kara paaudzi, kuras pilsētā tu jebkurā brīdī vari kļūt par nepareizo vai mirušo.

Judžius [userpic]
kompīc
by Judžius ([info]santech)
at October 23rd, 2014 (11:32 pm)
current song: Scorpions - Rock You Like A Hurricane

Rīt būs gatavs galddatoriņš. Tgd vēl liekas virsū vinauz komplektā ar visādām pamatprogrammām - pdf skatitāju, arhivatoru un laikam arī jēdzīgu internetpārlūku. Rītvakar (jo tagad gribu iet gulēt drīz) uzlikšu vel Libre Office un Apostrofu.
Dzelži - gigs ddr1 rams, zem divi gigi amd semprons, 256mb agp video, bet ir arī iebūvētā ja tā nodeg.
Varbūt varu piemest peli.
Tur vēl, ja nav slinkums, tad var piespraust pie mātenes priekšējā usb ligzdu vadus. Un jāiesprauž hdd_led. Man slinkums meklēt manuāli un īstās vietas. Bet, ja ļoti palūgs un pagaidis, tad var sarunāt arī to.
Kopumā - jauka rakstāmmašīnīte.

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at October 23rd, 2014 (11:09 pm)

Ienācu mājās, gaidu, kad atkusīs seja.

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at October 23rd, 2014 (09:51 pm)

feisbuks rekomendē man apmeklēt dažādu draudžu saietus, juglas kaut kādas tur skolas skolotāju/skolēnu vakaru, kā arī svingeru kluba grupņiku (gang bang!).

< back | 0 - 20 |