< back | 0 - 20 |  
ululate [userpic]
by ululate ([info]ululate)
at June 28th, 2016 (10:22 pm)

es vispār nesaprotu, kā cilvēki dzīvo, kāpēc ielas ir pilnas ar ļaudīm, kuri kaut kur dodas, kā viņi var to visu izturēt un kāpēc nepakaras tuvākajā kokā. visas šīs bezjēdzīgās huiņas, piemēram, ēst - jāēd ir katru dienu, jūs esat to pamanījuši? lai kā pierītos, pēc kāda brīža, nu labi pēc dienas vai divām, atkal ir jāiet uz veikalu vai kādu ēstuvi, kkas jāgatavo vai jāizvēlas, jāpiespiežas apēst, citādi nokrīt cukura līmenis un var nejauši izsprukt kāds rupjš vārds. (lai gan atzīšos, šodien stāvēju un gaidīju zemenes gandrīz stundu un zemenes man garšoja un arī stāvēt uz ielas saulē nebija grūti.) un tā tālāk. mazgāt drēbes, mēģināt valkāt tikai tīras drēbes. tad mazgāšanās. nu labi, es sevi pārāk neapgrūtinu ar mazgāšanos, bet ir taču cilvēki, kas lepojas ar to, ka mazgājas katru dienu. manuprāt, tas prasa nesamērīgi daudz spēka un ieguvums ir niecīgs un šausmīgi īslaicīgs. tiklīdz tu cilvēks apstājies, tā momentā sāc pārvērsties par gružu kaudzi, par kaut ko pretīgu. lai gan atkal atzīšos, pirms gāju pēc zemenēm, es tomēr nomazgājos, izmazgāju matus, ieliku auskarus, vispār sataisījos pēc normāla cilvēka, no malas nepateiksi, ka gribas pakārties. varbūt visiem no malas normālajiem slepeni gribas pakārties. tad atkal šodien izlasīju interviju ar kkādu tur apakšveļas modes noteicēju - pilnīgs kosmoss, atvainojiet, apakšveļas mode (un kādam ir darbiņš to mēģināt paredzēt uz priekšu), neizskatījās, ka viņai gribētos pakārties, raiti tik uz priekšu te es londonā, te es ņujorkā, te es savā fancī darbiņā. no otras puses, ja paņem nost darbiņu, tad kas paliek pāri? bet tas jau par traku, paņemt nost darbiņu, paņemt nost vārdu uzvārdu, varbūt paņemsiet nost arī tautību un dzimumu? kas tad paliek pāri, ko atbildēt uz kas es esmu?

tieši tāpēc es ļoti apskaužu augus, man šķiet, ka viņi attīstībā ir tikuši vistālāk. nekur nav jāiet, nekas nav jādara, vari vienkārši būt (turklāt būt ōsam). un vai koks var kokā pakārties, nē, nevar.

Antuanete [userpic]
by Antuanete ([info]antuanete)
at June 28th, 2016 (09:58 pm)
Tags: ,

   Ko es šodien izdarīju: Ogres Zilajos kalnos nofotografēju lielo mārsilu zilenīti, kurš pēdējoreiz tur reģistrēts 1919. gadā. Jūtos ļ. pacilāta.

samanta [userpic]
Kas interesants apskatams Riga?
by samanta ([info]samantta)
at June 28th, 2016 (09:23 pm)

Sveiki.

Vai ir kadi ieteikumi kur divam meitenem Riga vai Rigas tuvuma doties ko interesantu apskatit, izstaigat ta lai ir aiznemta krietna dala no dienas vai vismaz paris stundas?
Ciemojos pie draugiem un palikusi pedeja diena Latvija, gribetos ko interesantaku par vienkarsu staigasanu apkart un pusdienu eshanu modigos restoranos.

Liels paldies!

mīļais piena kunkulīts [userpic]
by mīļais piena kunkulīts ([info]jojo)
at June 28th, 2016 (07:57 pm)

pēdējā pirmsatvaļinājuma darba diena. uzrakstīju mīlestības vēstuli palicējiem, nokopu galdu, tiku mājās (sastrēgumi, samits), iebraucu veikalā pēc šokolādes kastes skolotājai, uzcepu aknas, paēdu un diena jau vakarā. T. nobrēcās no guļamistabas, ka piekusis, gulēšot, a es, a man?
labi ka bērnam datorlaiks, nudien, ne redz, ne dzird.

f [userpic]
by f ([info]f)
at June 28th, 2016 (06:06 pm)

pēc nedēļu ilgas grāmatu staipīšanas all the cats of cyprus somā, beidzu darbu mazliet agrāk un aizgāju uz bibliotēku, un veselas divdesmit minūtes atļāvos ignorēt visu citu un meklēju sev lasāmvielu, jo, nu, ir vasara, un vasarā ir jālasa grāmatas, tas man laikam no skolas laiku obligātās literatūras palicis ieradumos.
cik tomēr dīvaini - man nemaz nepatika lielākā daļa no tām grāmatām, ko mums uzdeva, bet es tik un tā centos izlasīt maksimāli daudz. cerībā, ka būs kāda interesanta. un tad es ņēmu vienu obligāto, un blakus vairākas pēc savas izvēles.
reiz pat vecmammai iedevu sarakstu un viņa paņēma dažas no lauku bibliotēkas, kas nemaz nebija tuvu pie mājām, bet mani tādu sīku iet entos kilometrus nelaida. ceru, ka viņa brauca ar velosipēdu, nevis gāja kājām. bet citiem nepatika un viņi nelasīja, un arī turpmāk nelasīja. un tad gan jau ir tādi, kuriem nepatika obligātās literatūras sarakstā noteiktais, un nelasīja, bet pēc tam uzgāja savas lasāmvielas.
vēl vidusskolas sākumā literatūras skolotāja ar apskaužamu entuziasmu centās iedvest skolēnos pretīgumu pret grāmatām, liekot lasīt garlība merķeļa latviešus, un tad trīs mēnešus stundu no stundas to analizēt. nez, ar ko šodien terorizē literatūras stundās? varbūt beidzot atjēgušies, ka ir arī labas latviešu autoru grāmatas.

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at June 28th, 2016 (05:26 pm)
current song: https://www.mixcloud.com/aliseesila/machines/

puķes - tas ir kaut kāds jobanijs pizģec.

nopirkt trīs kātus, samaksāt par tiem gandrīz 9 eiras, lai pēc stundas izlaidumniece atstātu tās kopā ar vēl kātu čupu pie brīvības pieminekļa, jo tusēt tak neņemsi.

(ceru, ka vismaz kāda vecenīte sazagsies, lai pēc tam laistu otrreizējā apgrozījumā)

Līkcepure [userpic]
Bijušo partiju krekli
by Līkcepure ([info]likcepure)
at June 28th, 2016 (12:14 pm)

Varbūt kādam mājās aizķēries kādas vairs neeksistējošas partijas krekls vai aksesuārs? Labprāt aizņemtos par simbolisku atlīdzību.

Sephiroth [userpic]
Datorpele kreiļiem
by Sephiroth ([info]polims)
at June 28th, 2016 (09:04 am)

Vai kreiļiem ir speciālas datorpeles? Vai arī izmantot tās pašas standarta?

mīļais piena kunkulīts [userpic]
by mīļais piena kunkulīts ([info]jojo)
at June 28th, 2016 (06:00 am)

dažas lietas nekad nemainās, piemēram, katru reizi no jauna jāpārliecina savs bērns, ka ar vakardienas zobu tīrīšanu vien nepietiek, vajag iztīrīt arī tagad.

līki pirksti
by slinkukakis ([info]anima_de_nera)
at June 27th, 2016 (08:59 pm)

win10, viss bija labi, nav ne vainas, tik tagad pēkšņi nevar atvērt start, notifications un volume. kur kas ir ie/izķeksēts?

mīļais piena kunkulīts [userpic]
by mīļais piena kunkulīts ([info]jojo)
at June 27th, 2016 (06:59 pm)

studiju plāns, man vajadzētu piesēsties un uzrakstīt studiju plānu.

mīļais piena kunkulīts [userpic]
by mīļais piena kunkulīts ([info]jojo)
at June 27th, 2016 (06:38 pm)

pilnīgs panīkums, neko negribās.

Smith & Wesson [userpic]
by Smith & Wesson ([info]sw)
at June 27th, 2016 (06:49 pm)

Ir pienācis laiks kaķa kārtējai tehapskatei, bet šoreiz gribētu vest viņu uz vietu, kur izveic arī zobu higiēnu. Nesen vedušie, varat padalīties ar klīniku/ārstu rekomendācijām? Būtu arī ļ. labi, ja kaut uz e-pastu(silentwings.ciba pie gmail) atmestu aptuveno cenas ciparu, ar ko būs jārēķinās. Ja ārsts/klīnika būtu Pārdaugavā, vispār būtu ekselenti. Zinu Reinikas praksi (bet šaubos, vai tur ir hig.) un zinu Candera ielas klīniku - varbūt "uzpeld" vēl kas.

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at June 27th, 2016 (04:37 pm)

Vakar vēlu vakarā (jau tumst, bet negaiss vēl tikai tuvojas) staigāju ar suni pa Rajonu. Liepas un jasmīni smaržo, aiz kāda žoga skan sieviešu smiekliņi un vīriešu prātojumi.
- Pareizi ir, kad es saku, no sūdiem vaig tikt laukā!

O! Politologi analizē Brexitu, nodomāju.

- Nē, bļa, vecīt, tu nesaproti. Viens pidars uzzīmē melnu kvadrātu, un viņš tagad miljonu maksā!

Ā, nē, noprotu savu alošanos. Tomēr mākslas zinātnieki izvērtē abstrakcionismu.

atkritumu šķirošana
by Times New Roman ([info]tnr)
at June 27th, 2016 (03:04 pm)
Tags:

Vai Rīgas centrā ir publiski pieejamas miskastes papīra nodošanai?

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at June 27th, 2016 (02:06 pm)

burvīga lasāmviela tiem, kam patīk tabulas un diagrammiņas.

Vīriešiem, palielinoties izglītības līmenim, iknedēļas alkohola lietošanas izplatība pieaug pakāpeniski. Sievietēm pamata un vidējās izglītības līmeņa grupās iknedēļas alkohola lietotāju īpatsvars ir samērā līdzīgs, bet būtiski lielāka iknedēļas alkohola lietošanas izplatība ir sieviešu grupā ar augstāko izglītību.

http://www.csb.gov.lv/sites/default/files/nr_22_iedzivotaju_veselibas_apsekojuma_rezultati_latvija_16_00_lv.pdf

vecais indiānis džims [userpic]
by vecais indiānis džims ([info]jim)
at June 27th, 2016 (12:52 pm)

Draugi, vai kādam nav lieks makbuka lādētājs?

f [userpic]
: you live you learn
by f ([info]f)
at June 27th, 2016 (11:55 am)

L’appel du vide: You’re waiting for the train when an inexplicable thought flashes into your mind: What if you jumped off the platform? Or perhaps you’re driving up some precarious mountain pass, when you feel strangely moved to jerk your steering wheel to the right and sail clear off the road. American psychologists in 2012 published a paper in which this feeling was dubbed the “high place phenomenon” (and their study suggested, by the way, that its presence does not necessarily signal suicidal ideation), but the French term for the phenomenon is much more alluring, as French words so often are: l’appel du vide, or “the call of the void.” As the philosopher Jean-Paul Sartre once observed, the emotion is so unsettling because of the way it “creates an unnerving, shaky sensation of not being able to trust one’s own instincts.” It’s a reminder, then, to perhaps not always let your emotions rule your behavior.

kvarks [userpic]
68. bērnudārzs
by kvarks ([info]kvarks)
at June 27th, 2016 (10:56 am)

Sveiciens!
Vai te ir kāds, kas varētu raksturot Rīgas 68.bērnudārzu (Ādmiņu ielā)? Gūgle īpaši nepalīdz, māmiņu portālos neesmu, bērnam pienācis uzaicinājums, ļoti priecātos par kādām ziņām par šo iestādījumu.
Paldies!

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at June 27th, 2016 (09:15 am)

o, šajās mājās atkal notiek kas nebijis! no kukaiņu kaitēkļiem mēs līdz šim esam izvairījušies, taču pēdējā laikā ik pa brīdim ierāpo pa logu sen neredzēti ūsaiņi, sanāk nospiest pārīti ik pa pārdienām.

opcija iznīdēt ar napalmu kaimiņus atkrīt (lai gan ļ. gribas), nav parādījušās kādas inovatīvas metodes cīņā ar prusakiem? es neesmu ar tiem saskārusies kopš parazītu apsēstā ķengaraga, rūdījums zudis.

< back | 0 - 20 |