< back | 0 - 20 |  
vecais indiānis džims [userpic]
Māksla un kaķīši
by vecais indiānis džims ([info]jim)
at December 9th, 2016 (11:29 pm)

Poll #20896
Open to: All, results viewable to: All

Iedomājies, cibiņ, ka tu uztaisi radošu pienesumu pasaulei publiska produkta formātā (filma, dzejolis, stāsts, izrāde, skaņdarbs, performance, raksts, zīmējums, stendaps utt.), paveicot to tik labi, cik nu tobrīd iespēji un no dzīves saprati. Tu pazīsti daudzus citus radošus cilvēkus. Kādam no tiem (ne obligāti tavas jomas kolēģim, taču kādam, ko tu cieni) šķiet, ka tavs darbs nav labs. Kuru no realitātes pagriezieniem attiecībā uz tavu mākslas darbu tu izvēlētos?

View Answers

A
1 (3.0%)

B
24 (72.7%)

C
8 (24.2%)A: Gribētu, lai viņš patur savu viedokli pie sevis, tāpat kā es paturēšu savu kritisko viedokli par viņa nākotnes slikto mākslu pie sevis - uzskatu, ka tas tāds vārdos neizteikts, taču pašsaprotams nolīgums. Izjutīšu cieņu pret viņa iejūtību pret manu iespējamo pašapziņas trauslumu un vēlmi nesabojāt mūsu savstarpējās simpātijas.
B: Gribētu, lai viņš katrā ziņā dara man savu viedokli zināmu, jo man šī informācija būtu svarīga, taču zem četrām acīm; šādā gadījumā pastāv potenciāls ar vai bez kopīgas iereibšanas palīdzības sarunu izvērst, iedziļināties viņa sniegtajā kritikā pamatīgāk, apspriest visu to, ko viņš, iespējams, nav pamanījis, kā arī parunāt par radoša darba nozīmi visa pastāvošā jēgas vai bezjēdzības kontekstā.
C: Gribētu, lai viņš publiski pauž savu viedokli par manu darbu, lai cik tas nesaudzīgs nebūtu, pat ja tas man rada sarežģītu izvēli par to, kā un vai vispār izskaidrot vai atspēkot viņa apsūdzības, kā arī, iespējams, sabotē mūsu sociālās vai profesionālās attiecības.

Es ļoti gribētu uzzināt, kādas ir jūsu *sajūtas* par vēlamo atbildi, nevis ideālie morāles standarti; man pašai galīgi nav skaidra atbilde uz šo jautājumu, tālab arī vaicāju.

sajūtu cilvēks [userpic]
by sajūtu cilvēks ([info]vacatio)
at December 9th, 2016 (06:04 pm)

Es visa esmu brīnuma gaidās. Nu labi, tas nebūs brīnums - tā būs dāvana sev.
ja cilvēks veselu gadu kaut ko ir ļoti kārojis un tad beidzot izlēmis - štrunts par naudu, ka tik prieks! tad tas prieks atnāk vēl pirms kārotais ir mājās atvests.
Vispār mans kārotais vakar veikalā pēdējais notirgots, bet ar pārdevēju sarunājām, ka viņš mēģinās man dabūt vēl vienu.
Un no šitā gribēšana un prieks tikai dubultojas.

Un kā es sevi tā viltīgi pārbaudīju vai tā gribēšana tiešām ir tās cenas vērta - uzjautāju sev ko gribu vairāk - jaunu telefonu vai TO. Un atbilde bija TO. (bet telefons jauns man nav bijis jau oi cik gadus).

Smile & Shine [userpic]
by Smile & Shine ([info]mazeltov)
at December 9th, 2016 (04:30 pm)

Sekojot cibas mahačiem par ASV prezidenta vēlēšanu rezultātiem es mazliet iesmīnēju par šo: Klintones atbalstītāji bļauj, ka Klintone ir tautas prezidente, jo viņa saņēma Popular vote.

Vēlēšanās piedalījās 56.9% balsstiesīgo un, rupji skaitot, puse nobalsoja par Trampu, puse par Klintoni, respektīvi - 28% balsstiesīgo par Trampu un 28% par Klintoni.

Ir pilnīgi pohuj, kurš uzvar, jo jebkurā gadījumā jebkuru no viņiem ievēl balsstiesīgo mazākums: 28% par, 28% pret un pārējie kas neatnāca - tos nevar pieskaitīt ne vienam, ne otram kandidātam.

Viņi abi ir totāli mēsli, katrs savā aizraujošajā veidā, bet neviens no viņiem nav tautas prezidents, abas karojošās puses var par to aizmirst.

brr [userpic]
interneta veikals, sadzīves tehnika, piegāde
by brr ([info]brr)
at December 9th, 2016 (05:35 pm)

Ja pieredze ļauj dalīties - kurš interneta vai vienkārši sadzīves tehnikas veikals piedāvā sadzīves tehnikas piegādi līdz dzīvokļa, ne ēkas, durvīm(vismaz divus kārtīgus mantu nesējus, nevis vienu izstīdzējušu kurjeru)?

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at December 9th, 2016 (02:58 pm)

mežonīgā sarkandaugava (tags: gandrīz_grāvis)

https://www.riga.lv/lv/news/91-gadu-vecs-onkulitis-pasta-nodala-sacel-traci-ierodoties-pec-pensijas-ar-ieroci?10036

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at December 9th, 2016 (02:10 pm)

tātad biju izmēģinājumizbraukt ar normundu.

afigeķ! diena pret nakti! sākumā gan pamatīgi nobiedēja, liekot uzreiz sēsties pie stūres un braukt no zinātņu akadēmijas pāri salu tiltam, manus vārgos pīkstienus neņēma vērā.
braucām visu pusotru stundu. visu pusotru stundu patiešām braucām. ja arī mans lieliskais braukšanas stils viņu tracināja, viņš to neizradīja nekādi. sākumā ātri apstāstīja šādas tādas tehniskas lietas, tas aizņēma 5 minūtes (genadijs to pamanījās izvilkt līdz 35 min, fak, es tikai tagad pa īstam saprotu, KĀ viņš vilka laiku).
uz jautājumiem atbildēja par tēmu, nevis sākumā izstāstot anekdoti (piemēram, kā matemātikas skolotāja atnāk uz autoskolu un prasa, par cik grādiem jāgriež stūre...) un tad viedi nosakot - tas ir JĀSAJŪT, tāpat kā šņabis ar rupjmaizi pēc pirts, bļ.

karoče, ej dirst, genadij; ja es šodien rakstītu par tevi sūdzību, tā būtu bijusi daudz krāšņāka.

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
:)
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at December 9th, 2016 (02:13 pm)

Domājot par kādu senu vīriešdzimuma paziņu, allaž nāk prātā Lielais Kombinators. Laikam tāpēc, ka "... Его любили домашние хозяйки, домашние работницы, вдовы и даже одна женщина — зубной техник."
Tomēr labāk palikt kāda atmiņu sarakstā kā Sievietei-Zobu Tehniķei, nevis Gricacujevas madāmai, vai ne?

amanita [userpic]
by amanita ([info]amanita)
at December 9th, 2016 (10:32 am)

Lieta, kas man pašai sevī ļoti patīk - es tādos pavisam mazos (nozīmības ziņā) mirkļos spēju sajusties absolūti laimīga. Noķert prieku aiz astes, dziļi ieelpot viņu plaušās un no sirds izbaudīt. Piemēram, ziemas saulainā dienā, braucot pār piesnigušiem laukiem, kad mašīnā saldi aizmidzis bēbītis, bet rokā gardas kafijas krūze. Vai sadedzot skaistas sveces. Un sakārtota māja vakarā, kad bērni beidzot laicīgi aizdevušies gulēt. Saule.
Sajust to prieka brīdi, sakoncentrēties uz to un padarīt pavisam īpašu.
Jā, es protu pati sev apzināti uzburt laimi. Tā ir viena no manām labākajām īpašībām.

f [userpic]
by f ([info]f)
at December 9th, 2016 (10:36 am)

ja par tuvākajām draudzenēm, tad laikam kaut kāds saturna dziļākās pēcpuses retrogrāds, vai kas tur. divas nedēļas atpakaļ viņa impulsīvi nolēmusi atlidot ciemos. mēs izkalām plānus, cik jau nu grafiks ļāva, jo arī man šī nedēļa nebija no brīvākajām. viss vienlaikus un vēl mazliet. tomēr saplānojām gan aiziet man ausīs caurumus izdurt, gan pie kafijas pasēdēt, gan vēl arī kopā pēc maniem kursiem mājās aizbraukt. pirmdien, kad bija jāiet uz salonu, viņa zvana, ka "mēs esam rīgā". "mēs" iekļauj zināmu vīrieškārtas eksemplāru, kuram viņa solījās neatdoties par visiem simts. vakar viņa aizlidoja, es viņu tā arī nesatiku, jo visas tikšanās tika pārceltas. beigās jau arī nemaz nebija vairs vēlmes tikties, jo, acīmredzot, viņa mūsu draudzību nav vērtējusi pat tik daudz, lai vienkārši pateiktu, ka šīs dienas viņa grib pavadīt starp taureņiem un rozā brillēm. jūtos palikusi muļķes lomā.

Smile & Shine [userpic]
by Smile & Shine ([info]mazeltov)
at December 9th, 2016 (09:36 am)

Vakar beidzot saņēmos, uzrakstīju apsveikuma kartiņu un šodien iešu uz pastu, lai nosūtītu Ziemassvētku dāvanu, kuru biju nopirkusi pagājušajā gadā, bet biju noslinkojusi nosūtīt.
Man ir arī viena pastkarte, kuru domāts sūtīt pavasarī - ļoti tālredzīgi neuzliku datumu. Nu neko, tagad gaidu martu, kad varēs nosūtīt.

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at December 9th, 2016 (09:00 am)

ziemassvētku spinning "apkārt pasaulei" un piyo christmas relax

un ko labu jūsu sporta klubs piedāvā decembrī?

mīļais piena kunkulīts [userpic]
by mīļais piena kunkulīts ([info]jojo)
at December 9th, 2016 (07:33 am)

pateicības:
mīļošanās ar bērnu,
rozes uz galda,
vingrošana,
darbs,
jauna diena, piektdiena un rīt, paldies Dievam, sestdiena!
kaltētu ābolu smarža.

zimbardo [userpic]
Huel & Soylent
by zimbardo ([info]zimbardo)
at December 8th, 2016 (11:29 pm)

Kāda Jums pieredze ar Huel, Soylent vai līdzīgiem produktiem? Pats lietoju Huel, bet gribas zināt Jūsu pieredzi!

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at December 8th, 2016 (09:42 pm)

Nostalģija šovakar: https://www.youtube.com/watch?v=RukCMWkk4fM

highly recommended [userpic]
by highly recommended ([info]prtg)
at December 8th, 2016 (09:01 pm)

Kas diez tāds interesants ticis atainots sociālajos tīklos un ziņās?

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at December 8th, 2016 (07:41 pm)

Decembris - tas ir tas straujais virpulis, pirms gada pēdējās paliekas saplūst notekcaurulē. Tāpēc decembros dzīve allažiņ ir tik intensīva un neko nevar jēdzīgi pagūt.

Juriic [userpic]
Bezdarbnieka pabalsts
by Juriic ([info]juriic)
at December 8th, 2016 (06:11 pm)

JA tu esi nostrādājis un nodzīvojis Lielbritanijā četrus gadus?
Var dabūt pabalstu?
Vai ir kaut kāds pabalsts priekš cilvēkiem, kuri atgriežas? Vienkārši par to, ka atgriežas.
Meklēju netos, bet neko nesaprotu un neatrodu tai marasmā.
Paldies.

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at December 8th, 2016 (12:25 pm)

vispār diena vakar bija interesanta. no rīta piefiksēju, ka kantoris pārskaitīja par 200 eur mazāk, nekā pienākas. nekas traks, sistēmas kļūda, bet nepatīkami. vēl pāris lietas, kas nepadarīja rītu gaišāku.

un tad braukšana. vienu brīdi pagriezienā par daudz izgriežu stūri, beigbeigās tomēr ierakstos pagiezienā, bet knapi. blakus jau pārgriezta seja un bubināšana, cilvēks sāk uzvilkties. es arī sāku uzvilkties un pārslēdzu ātrumu, braucot par lēnu. bam! džeks spiež uz bremzēm un klusē.
es: kur bija mana kļūda? (man likās, ka ārums ir pietiekams)
viņš: jūs to MAN prasāt?
es: jā, jo jūs esat instruktors.
viņš: nē, nu ja jūs pati nezināt, kur ir jūsu kļūda, es jums nespēju palīdzēt. (un šāda lomīšanās bija visu fakin laiku).
(noskaidrojam, ka ātrums bija par mazu)
viņš: tātad ko jūs nesaprotat?
es: visu saprotu.
viņš: tad kāpēc pielaidāt kļūdu?
es: iespējams, nervozēju.
viņš: ja jūs nervozējat, jums jāiet pie psihiatra, jādzer tabletes!... šķiet, šī būs mūsu pēdējā braukšanas reize.
es: gribat teikt, ka man ir jāmaina instruktors?
viņš - klusē.

pēc nodarbības pajautāju to vēlreiz, ja nu cilvēkam tik tiešām ir ļ. grūti ar mani strādāt.
viņš: jūs man draudat? man skolnieku ir daudz, man vienalga!
es: es tikai vēlos saprast, cik lietderīgi man ir mācīties pie jums. tad man mainīt instruktoru?
viņš: es nesaku ne jā, ne nē!

amanita [userpic]
by amanita ([info]amanita)
at December 8th, 2016 (10:00 am)

Zināt to sajūtu, kad paliek kauns citu cilvēku vietā? Nu, kad viņi sataisa skandālu uz līdzenas vietas ar vienu domu - pazemot apkalpojošo personālu (pārdevējus, oficiantus utt) tāpēc vien, lai parādītu, ka ir pārāki un tā var izdarīt.
Ļoti nepatīkami, lai neteiktu vairāk.

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at December 8th, 2016 (09:25 am)

klau, ciba, a cik daudz braukāšanu nācās izveikt tev, pirms tevi pielaida pie eksāmena?

< back | 0 - 20 |