< back | 0 - 20 |  
by koka klucis Konstantīns ([info]fedrs)
at April 18th, 2015 (12:35 am)

Nez, kā tur laukā? Līst arī, vai tikai ir tumšs?

Liepāja
by Būs. ([info]malafemmina)
at April 17th, 2015 (11:24 pm)

Liepājas zinātāji, ir kāda pilsētas daļa, kuras nosaukumā ir vārds "sarkans"? Varbūt kāds ciems tuvumā ar "Sarkaņi" līdzīgu nosaukumu? Tulkoju dokumentu no somu valodas un, jei bogu, nevaru atšifrēt, ko viņi ar to sarkani un Liepas pilsētu domājuši.

pukis [userpic]
by pukis ([info]pukis)
at April 17th, 2015 (11:25 pm)

Nu lūk, pilnai laimei nolūza zobs!!! Protēzei.

jauna un kaislīga [userpic]
by jauna un kaislīga ([info]nrk)
at April 17th, 2015 (10:36 pm)

Atdošu pa lēto kontaktlēcas ar stiprumiem -1, -2, -2,25 - vienas dienas (Johnson & Johnson Acuvue Moist un Focus Dailies) un viena mēneša (Cooper Vision Biofinity).
Vēl - BioTrue kopšanas šķīdumu 300 + 60ml.

ib [userpic]
by ib ([info]ib)
at April 17th, 2015 (10:03 pm)

Are you with me?

oblica [userpic]
hmm
by oblica ([info]oblica)
at April 17th, 2015 (06:00 pm)

Laulātais aizgāja uz randevū un es tagad sēžu un nevaru saprast - vai sagaidīt šamo un pierunāt uz iedzeršanu ārpus mājas vai likties mierā, attaisīt vīnu un skatīties kko stulbu. Un kompānijas prastai iedzeršanai iekš kkādas ļeņingradas arī nav. Nožēlojami vispār.
A kur, jūs, draudziņi dzerat un izklaidējaties?
/baigi apvainošos, ja visi te tūliņ nesaskries komentēt, ja!

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at April 17th, 2015 (04:10 pm)

malta- valsts, kura visiem ir auto, bet nevajadzetu. 20 km liels attalums tiek pieveikts pusotraa stundaa, uz visiem stabiem ir plakatiem speed kills, bet kads gan tur speed, ja tajos retajos brizhos, kad atrums var attisties lidz 50km/h, tu jau juties ka jaguars ar veju matos. regulari kads ar kadu nevarsadalit celju un apstajas celja vidu izbljaustities (kas neveicina sastregumu mazinashanos). shodien autobuss vienkarshi izmeta visus pasazhierus uz celja, jo sastregums izskatijas ta uz kadu stundu (par laimi, man bija palikushi tikai kadi paris km).

internetu izmantoju no interneta kafe (shodien ir dators ar mazak sapistu klavieri, tapec rakstu vairak), jo free wi-fi ir ekstra, un pat tur, kur tam jabut, ta biezhi vien nav. interneta kafe ir kruts, puse datoru nestrada, administratore vakar, meklejot man kadu, kas tomer darbojas, ar vieglu rokas kustibu, izrubija cilvekiem visus parejos datorus.

vel man ir nejega kruta mitne.shorit mani sagaidija vannaa neliela skorpiona izmera prusaks. tv ir par brivu, tachu pults no ta ir jaiznoma (muahaha). 5 no rita zem logiem dzied gailis. man viss patik, nopietni.

toties shodien atradu vegano estuvi (vienu no divam uz visas salas!) ta ka malta majam isti nav numuru (ir nosaukumi), brauciet lidz gzirai, pamaldieties, meklejot sveta jura ielu, tad paejiet garam majai, kas saucas my rest, pec tam majai, kas saucas my nest, un tad jau var ari paest.

m. toties zinjo, ka tikmer mums gandriz nodega maja:
http://klab.lv/users/vaarna/391248.html

Mazs Zvērs [userpic]
Trubas
by Mazs Zvērs ([info]violets_t)
at April 17th, 2015 (03:15 pm)

Pirms pāris dienām kaimiņi pavēstīja, ka mēs viņus nopludinot. Ne ļoti, bet esot mitri griesti. Mūsu dzīvoklī viss ir tīrs, sauss un skaists līdz pat grīdai(kopējam stāvvadam?). Tātad, ja ir kāda problēma, tad, šķiet, ka kaut kur pa vidu starp stāviem. Apsaimniekotājam piezvanījām, bet viņu santehniķi vēl nav ieradušies.
Man radās jautājums - cik tieši liela tā ir mūsu atbildība? Tas ir, ja kaimiņi nāk pieprasīt kaut kādas kompensācijas, vai esmu tiesīga teikt, ka problēma nav mūsu grīdā, bet viņu griestos? Un vai remonta un kļūmes novēršanas izmaksas būtu jāmaksā mums vai apsaimniekotājam?

f [userpic]
: virtuvnīca
by f ([info]f)
at April 17th, 2015 (02:13 pm)

visu laiku gribēju atrast recepti karsti skābajai zupai, kas izskatās apmēram . tas viss ir skaisti un labi.
recepte pinterestā mani atrada pati. sort of.
bilde ir, receptes nav. lūk, tādā laikmetā mēs dzīvojam.
vecmāmiņas noslēpumi.
bet tad visam beigās es izdomāju - ejiettakjūsarvisusavurecepti!
ja es visu gatavošu mājās, neviens mani nevedīs uz dinner deitiem, un, kā zināms," bez dinner deitiem romantika vaid miruse" (c).

Registered User [userpic]
Stipri iekavēts sveiciens patriotiem
by Registered User ([info]lennay)
at April 17th, 2015 (01:10 pm)

Kā man riebjas tas jūsu pavasaris!!!

/dramatiski sabrūk pie mēģinājumiem saģērbties atbilstoši laikapstākļiem

slinkukakis [userpic]
parkings centrā
by slinkukakis ([info]anima_de_nera)
at April 17th, 2015 (11:19 am)
current mood:
worried
worried

pie darba mūsu sētā būs remontdarbi, līdz ar to nebūs kur na haļavu parkoties. iesakiet lūdzu vietu, kur parkoties par salīdzinoši saprātīgu naudiņu dd ~8-18 Valdemāra un Lāčplēša krustojumam 5-10min gājienā! varbūt kādam sētā brīva vieta - par samaksu protams!
šobrīd izskatās ka 100Eur mēnesī par parkingu būs tas pats, kas pieciest RS mafijas diskomfortu........

neiroze zosta kundze, mīļais piena kunkulīts [userpic]
burkānu motivācijas ētiskā puse
by neiroze zosta kundze, mīļais piena kunkulīts ([info]jojo)
at April 17th, 2015 (10:13 am)

mani vairāk uztrauc, ka nepadomāju, ka lai gan dabūt kaut ko par kaut ko ir normāls modelis, bet nav vienīgais un fokusēties uz to, ka labi uzvesties = dabūs gratifikāciju tomēr nav pareizi. daudz ko dabū bez labas uzvešanās, viens, otrs, ne vienmēr labos darbus atalgo. tipa, vai es savam bērnam mācu dzīvot vai arī mācu manipulēt?

Ilse Kahrklis [userpic]
by Ilse Kahrklis ([info]ld)
at April 17th, 2015 (09:51 am)

nedadudz bēdīgāka nots - laikam nebūs mums vairs dārzs.
opis joprojām nav nokārtojis mantojuma lietas un tad kad mēģinu runāt ar viņu par kopšanu, tad visu laiku kaut kādas višī vašī atbildes. nekā konkrēta. viņš tik aizņemts, tik aizņemts, bet ar ko?
vēl vesela kaudze detaļu, kas mani personīgi satrauc un izraisa nepatiku.
man liekas pārāk absurdi 65 gadus vecam vīrietim stāstīt, ka zāle ir jāpļauj ik 2-3 nedēļas un tas ir absolūtais minimums, kas dārzā jādara.
vienkāršāk ir uzlikt mīksto.
tik kāpēc skumjas mani māc, kad iedomājos par dārzu?

Ilse Kahrklis [userpic]
by Ilse Kahrklis ([info]ld)
at April 17th, 2015 (09:21 am)

Vakar skrēju omīšu riksītī - lēni lēnītiņām. Kopā ar Līnu pusstundā pievārējām 5, 1 km. Puikas 6, 9km. Pēc skrējiena jutos kolosāli - nenomocījusies, bet ar sajūtu, ka pelmenis ir pakustējies. Vakarā kā vienmēr pēc kustēšanās uznāca rijamais. Centos apmānīt ar biezpienu un gurķi. Sanāca! Bet šorīt pamodos izžuvusi un viegli pietūkušiem pirkstiem. Nedaudz velk gūžu muskuļus. Labprāt rīt skrietu atkal!

davanas berniem
by amberss ([info]amberss)
at April 17th, 2015 (10:11 am)

Help me!ko var uzdavinat 8 gadigam puikam un 3 g.v. meitenei(nez kapec uzrakstiju dzimumu,tas laikam nav svarigi)?any ideas?kadas ir jaunakas bernu aizrausanas?

neiroze zosta kundze, mīļais piena kunkulīts [userpic]
by neiroze zosta kundze, mīļais piena kunkulīts ([info]jojo)
at April 17th, 2015 (08:01 am)

ieviesu kompleksu punktu sistēmu Agneses motivēšanai (20 punktu par vēlamo uzvedību + bonuspunkti + saraksts, kā tos punktus var iztērēt (ko mamma un tētis darīs par tik un tik)) un sāku domāt, vai nečakarēju bērnam smadzenes, ne jau visas labās lietas dzīvē jānopelna - daudz vairāk dod vienkārši tāpat, par skaistām acīm, par neko, tas ir - ja cilvēks dzīvo ar tādu pārliecību, ka visiem pietiks un viņam tai skaitā.

UPD punktu sistēmas izklāsts (viss, lai man pašai vieglāk un nav jāžvadz kā vecam gramafonam (bērnības trauma) vai pašai jāģērbj savs 7 g. vecais mīlulis:

no rīta:
pati pieceļas, saģērbjas =20
saklāj gultu = 20
iztīra zobus pēc brokastīm = 20

pēcpusdienā:
izmācās bez kašķēšanās = 20
saliek somu = 20
saklāj galdu vakariņām = 20
palīdz novākt vakariņu traukus, salikt trauku mašīnā = 20

vakarā:
noģērbjas, noliek drēbes vietā, sašķiro vēl velkamās/netīrās =20
saliek drēbes rītdienai (tas, lai atvieglotu pašai ģērbšanos) = 20
zobi, mazgāšanās = 20
palasa mammai pasaku = 20

nu un 1000 būtu zooloģiskais dārzs, kruts tehnomuzejs vai ekskursija
500 - slēpošana, peldbaseins, kultūras pasākums, slidošana u.t.ml pēc Agneses izvēles
250 - parks, spēļu laukums, mamma cep pankūkas (mūsu mājsaimniecībā svētdienu kārums) vai keksiņus (arī kārums)

ululate [userpic]
by ululate ([info]ululate)
at April 17th, 2015 (08:58 am)

atgriezties Rīgā no Indijas ir kā atgriezties mirušā pilsētā, tāda sajūta, ka uz ielas nav neviena cilvēka, viss ir ļoti pelēks un tukšs, bez dzīvības. toties ir bezgalīgi daudz svaiga gaisa, ko elpot, un gaišs - ilgi!

neciešami garlaicīga būtne [userpic]
vīnu, šaltīm vīnu
by neciešami garlaicīga būtne ([info]daria)
at April 16th, 2015 (07:42 pm)

Šodien sašķaidīju vienu vīna glāzi, ko mums uzdāvināja kāzās. Otrā piecu gadu laikā. Šādā tempā uz 10 gadu jubilejumu mums droši varēs dāvināt glāzes. Man gribas tās bez kātiņiem.

sajūtu cilvēks [userpic]
pusnakts jautājums
by sajūtu cilvēks ([info]vacatio)
at April 16th, 2015 (11:27 pm)
Tags:

Kāpēc velosipēdiem liek tādus sēdekļus, ka pēc tam jāpērk bikses ar spilvenu pēcpusē, lai tas sēdeklis nespiež? marazms!

neciešami garlaicīga būtne [userpic]
jūdžakmeņi (milestones)
by neciešami garlaicīga būtne ([info]daria)
at April 16th, 2015 (12:27 pm)
Tags:

E ir sākusi nošķirt latviešu valodu no angļu. Vakar vakarā iet gulēt, paziņo: "I'm thirsty. [pauze] Tas ir angriski. Es esu izsāpusi. Tas ir latriski."
Vēl viņa sāk atstāstīt noklausītas sarunas. Pilnīgi ne no kurienes vienu dienu paziņoja: "Miss Janine said to Alysia that I don't chew. I eat too fast." Punkts. Un tas ir noticis pirms kāda laika, jo Miss Janine pirms kādām pāris nedēļām aizgāja no b/d.

Un, mātes sirds kūst, vakaros, kad iečubinu viņu gultā, viņa mani cieši apskauj un saka: "Es Tevi mīnu, mammā! Es Tevi mīlu!" Ja ir ļoti nogurusi, tad čukst daudz, daudz reižu: Es Tevi mīnu, mammā! Mana mīļa mammā! Es Tevi mīnu! Ahhh. Vispār, no tā, ko es dzirdu par citiem bērniem, man liekas, ka musējie ir kaut kā ļoti viegli. Ir, protams, lūpas uzmešana un histēriskas raudas, bet liekas, ka viss ātri pāriet. Viena mana draudzene to nosauca par "Emotionally very intelligent."

Vai es stāstīju, kā man vienu dienu nepienācās uzlīme, jo "Tu runāji dusmīgi uz tēti mašīnā, mammā. Tā var sanākt avārija. Mēs tā nedarām."? Haha. What goes around, comes around. Nu, tā. Atpakaļ pie mācībām. Ļoti gaidu rezultātus bioloģijas otrajam testam (pirmajā bija 9.5/10). Tur baigi sakarīgā pasniedzēja; nākamnedēļ mums būs lab darbi - "day with bones", cik saprotu, dabūsim paspēlēties.

< back | 0 - 20 |