< back | 0 - 20 |  
ciba, uzsāka draudzība / pārtrauca draudzību
by safe ([info]safe)
at November 27th, 2015 (11:53 am)
Tags: ,

Ai nu.. izmeklējos visus tagus, kas varētu būt ar to saistīti, bet neatradu.
Kāda bija tā adrese, kurā varēja redzēt, kurš uzsācis draudzību / pārtraucis draudzību cibā?

(k)Vii! [userpic]
by (k)Vii! ([info]viinogas)
at November 27th, 2015 (11:46 am)

šausmīgi gribas rakstīt, bet viss tik plakans, tik plakans

Fjokla [userpic]
by Fjokla ([info]fjokla)
at November 27th, 2015 (09:33 am)

pasaule ir briesmīgs iestādījums, kur tevi pļaukā pat miesīga māte. piemēram, šorīt, dramatisks gadījums. iespraužu virtuvē boileri, kas, tātad, silda visur to ūdeni, stundu kafijoju un pīpēju un pašu skaistāju dziesmu 7reiz, untā, tad eju ar visām parpalām uz vanneni, unkātudomā, kas tur ir? Tur ir boilerim izrauts vads.kas nozīmē tagad, ka jāsaka bļaģ un jāmet visi dvieļi un krēmi pret zemi unka viss jādara tagat aukstā, ko spēju darīt tikai daļēji un izsaucoties čista krieviski, tad es spītīgi gaidīju, kad tā māte piecelsies, lai varu pilvērtīgi paust savu attieksmi pret šito, jo partija to neaizmirsīs, kautko tādu nedrīkst aizmirst, nekad, nekad, nekad tā nedaiet, tas ir vēl briesmīgāk kā savākt spickas no plītsmalas vai atstāt tubzikā tikai papīram to kartona iekšiņu un mazu plīvīgu skrandiņu.

Tadvēl, man ir traHtāts par mūsdienu jaunatni, precīzāk, par tiem trijiem pāviem, kas man nāca pretim pa lielvārdeni, kautkad aizvakar laikam, bet rūgtums palicis vēl šodien. Tātad, nāk man pretim trīs džeki pa visu ietvi, trīs tādā mūrī, visi tādi no sevis un runā par savām pāvu lietām, es viņiem nāku pretim, man ir zamša zābaki bez impregnētāja un ietve mums visiem ir par šauru, attiecīgi, kādam no džekiem būtu tā rindiņa tā pieklājīgi jāizjauc, dodot ceļu madamm. Kā jūs domājat, kurš no trijiem deva ceļu zamša zābakiem? Ļoti labi, precīzi neviens. Nēnu, manjau, saprotams, nav grūti, pa dubļiem un apstādījumiem apiet kungiem, ja, bet fakts kā fakts, man šitādiem gadījumiem vienmēr domās līdzi sarullēta avīze, ar kuru, kabi ielaist pa pakausi! uff!

Toties, lai vairojas labāk prieks, tagat laižu tautiņās visskaistāko turku dziesmu, kurā esmu jau izklausījusi caurumu, viss manās mīļākajās krāsās un izmērā. Betē, vakarā aiziesim paklausīt to bartu un bišku ieraut, ko ko ko

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at November 27th, 2015 (08:58 am)

a aiz ko visi nīst keilu? rau,
keliam ir patiesi krāšņa uzturvērtība (http://nutritiondata.self.com/facts/vegetables-and-vegetable-products/2461/2,
keils ir lēts
keils nav fancy (nu, kļuva vienu brīdi sibīrijas lopbarība par superfūdu, so what, nav nepelnīti). man, kā zināms, vispār garšo lopbarība, nu tur auzas un griķi, par kuriem čehi vēl joprojām raksta uz iepakojumiem, ka ar pohanku tatāri barojuši zirgus, un normāliem cilvēkiem tā nebūtu jāēd).

vārdsakot, tāds čista latvisks kāposts.

***

iemetu aci nu jau slavenajā valkīras blogā. viss ir ļ. jauki, bet nu cik var atspēkot argumentu, kuru neviens neizvirza? ekošmeko pārtiku cilvēki izvēlas ne aiz tā, kas tur supposedly ir (lielāka uzturvērtība), bet dēļ tā, kā tur nav (pesticīdu un herbicīdu, ko cilvēki nevēlas redzēt sevī, augsnē, ūdeņos utt).

f [userpic]
the history repeats itself
by f ([info]f)
at November 27th, 2015 (08:42 am)

atkal jau skraida mazs kaķēns pa rajōnu.
otro dienu viņu redzu.
un ko darīt? kad pirmo reizi te viens skraidīja, aizvedu vecmammai.
kad otro reizi cits skraidīja, savācu sev (un tapa kaktuss).
a ko lai dara ar šito?
kas tā dara, nu, bļin.

Smile & Shine [userpic]
by Smile & Shine ([info]mazeltov)
at November 26th, 2015 (11:44 pm)

Rīt būs kalns un kalnu namiņš. Un vēl rīt būs jāceļas piecos no rīta, jo līdz kalnam vēl 3h jābrauc un jābūt klāt rīta pusē. Tas tā, lai dzīve neliktos pārlieko rožaina. Pieci no rīta, bļin!

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at November 26th, 2015 (10:49 pm)

Ļoti nerakstās, pati nezinu, kāpēc. Dzīve nemet kūleņus, bet arī gluži nepūst kā sastāvējies dīķis.
Oktobris visticamāk paliks mans šīgada mīļākais mēnesis. Kaut kā pamazām līdz smadzenēm atplūda informācija par maģistrantūras pabeigšanu pavasarī un iestāšanos doktorantūrā vasarā, izsaucot vieglus, konvulsīvus eiforijas uzplūdus un neizpratni, ko ar to iesākšu. Vienlaikus sāka vārstīties praktiskās estētikas čakra, mudinot gleznot, ja vien mācētu, muzicēt un rakstīt, tamborēt, adīt un šķirstīt interjera mājaslapas, kā arī izberzt vannasistabas izlietni. Tas bija mēnesis, kad pārsvarā biju apjukusi un laimīga. Daudz strādāju, mazliet kašķējos Cibā (jā, zinu, ka visi pamanīja, paldies, nevajag komentēt), bija sauss un saulains - iedomājieties, sauss un saulains oktobris, iespējams, pirmais un pēdējais manā garajā, sūrajā mūžā, pasaule bija oranža, piemīlīga un sātīga kā ķirbju biezzupas terīne.
Novembris sevi pieteica daudz skarbāk, ārpasaule klauvēja ziņu portālos. Mazliet paraudāju par krievu grāmatvežiem, skolotājiem, medmāsām un bibliotekāriem, kuri visu gadu bija krājuši naudiņu, lai rudenī aizlidotu ar lēto čarteri uz Ēģipti. Pēc tam paraudāju par francūžiem, kuri piektdienas vakarā bija gājuši izklaidēties. Par beirūtiešiem un tunisiešiem tikai smagi nopūtos. Par krievu lidotājiem vairs pat nenopūtos.

pukis [userpic]
by pukis ([info]pukis)
at November 26th, 2015 (09:13 pm)

Vēl biku jāpastrādā un tad viss būs gatavs. :) Rīt būs gara diena. Vispirms tērpu laikošana brīvdabas muzejā, pēcāk pasākums Mencendorfa namā. Tāda plezīrdiena, bet sarafānam vēl brunču daļa jāsafaltē un jāpiediedz. Citādi viss pa vecam.:))

Fjokla [userpic]
by Fjokla ([info]fjokla)
at November 26th, 2015 (02:57 pm)

tākā man šodien brīvs, sakarībā ar to, ka kāds man uzklepojis virsū,,izdomāju, ka mana dzīve ir pārāk skumja un garlaicīga, tāpěc jāiziet uz brīdi kautkur izplatījumā. pie būkmarkiem man skumjiem rudens vakariem bij atlikts šitas, unkas ta šitas viss ir, ja ne skumjś rudens vakars pulksten divos, tad ielīdu lupatās un ieslědzu ausī šito: https://youtu.be/qLV2kRBwp20
nu, tā un tā, stundu buļ buļ, tolka īpaši nekāda un vienā brīdī apnikās. bet sākumā tur inčīgi, jālien iekšā okeānā, kur var elpot, attiecīgi, estā saprotu, arī pīpět un jāklausās kā tas džeks sauc dziļāk, kur esot atbilde uz visiem jautājumiem. jā, kātad, šitik duma jau es ar neesmu, labi ka konfekti věl nepiedāvā. betnu, katrā zińā, tas tākā sapnī iecelties un paśam vińu kautkā tālāk 7sacerět. tai okeānā man ne visai labi patika, jo tur viss tāds tumši zils un dūmakains, un, godīgsakot, nepatīkama tāda sajūta, ka kāds glumeklis no muguras pielavīsies, tāpěc nācās iedomāties, ka esmu akmens un nogrimt pavisam dibenā, bet tur viss věl garlaicīgāk un skumjāk kā man. Nulūk, tad izdomāju, ka varu tak būt valis, jo pie tāda token neviens nelīdīs kasīties, bet tas man sanāca tāds kautkāds trīcvaudzińś jūraszirdzińś, gļěvulis pěc skata, tapě nospļāvos uz to okeānu un aizteleportějos pazīstamos ūdeńos, proti, ežezera vecajā peldětavă, tur man gāja ļoti jautri, vienbrīd biju gliemis, tad, tas kukainis, kas pa ūfensvirsu tusě, beigās man śitas arī apnika un izdomāju, ka kautkur netālu, drošivien, juziks laivā makśķerě un vajadzětu vińu kautkā forši piebiedět, tāpěc transformějos par dzeltenu un spīdošu medūzu un taraněju laivu. man bija arī izplānots, ka iznirstot juzikam vajadzětu iebļaut ausī : "Juzik, aim jör fāzer!" unta man sanāca pašai tāds smiekls, ka viss astrāls paspruka. betnu, meklěśu vĕl, kruta fiśka, bet man toměr patīk, ka pastāsta, kas jādara un kur jāiet, nevis, ka tupa iemet ūdenï un kulies tālāk pati pa niedrām.

Murķis [userpic]
by Murķis ([info]vineta)
at November 26th, 2015 (02:16 pm)
Tags:

Poll #20554 Pieci gudri ebreji un viss ir slikti
Open to: All, results viewable to: All

Godīgi nosperts internātos tekstiņš ar improvizāciju saturīgai aptaujai :) Kurš ebrejs esi Tu, cibiņ?

View Answers

Pirmais gudrais ebrejs teica, ka cilvēkiem viss ir slikti, jo viņiem šeit (rādot uz pieri) ir slikti. Tas bija Moisejs. Un es!
0 (0.0%)

Otrs gudrais ebrejs teica, ka cilvēkiem viss ir slikti, jo viņiem šeit (rādot uz sirdi) ir slikti. Tas bija Jēzus. Un es!
0 (0.0%)

Trešais gudrais ebrejs teica, ka cilvēkiem viss ir slikti, jo viņiem šeit (rādot uz kabatu) ir slikti. Tas bija Markss. Un es!
1 (7.7%)

Ceturtais gudrais ebrejs teica, ka cilvēkiem viss ir slikti, jo viņiem šeit (rādot zemāk par jostasvietu) ir slikti. Tas bija Freids. Un es!
0 (0.0%)

Bet piektais gudrais ebrejs teica, ka cilvēkiem viss nav nemaz tik slikti, jo viss ir nosacīti. Tas bija Einšteints. Un es!
8 (61.5%)

Es esmu latvietis un saku, ka viss ir slikti. Visur. Visiem. Un, ja viņi tā nedomā, tad vienkārši kaut ko nav pamanījuši! … iespējams mani …
4 (30.8%)

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at November 26th, 2015 (11:46 am)

vakar, spītējot pilnmēnesim (vai arī par godu tam), noskatījāmies divas beverlīhilzas, 90210 sērijas (meloju, trīs).

tas tik ir kaut kas. nē, es ne par mūziku, šmotkām, sižetiskām līnijām.
psc, tās meitenes vairs nešķiet smukas (izņemot brendu), viņas šķiet pilnīgi parastas. m. vispār iesaucās: eu, cik viņa ir resna!, uz ko es iebikstīju viņam ar elkoni un teicu, nē, viņa ir pilnīgi normāla, mēs vienkārši sen neesam redzējuši normālus cilvēkus teļukā. ja parādās sievietes pēc 40, viņas arī izskatās pēc 40. fuck, viņas staigā bikini UN izskatās pēc 40, un neviens neko. salīdzinājumam - es te nerunāju par mūsdienu bonda meitenēm, es runāju par disneja ģimenes filmām, ko tulkoju vienā laidā, un kur godīgās namamātes ar 5 bērniem izskatās vienā vecumā un formīgumā ar savu vecāko meitu-tīneidžeri.
nez, kad pazuda parastie dibeni? kad tas viss sākās?

f [userpic]
: clueless
by f ([info]f)
at November 26th, 2015 (11:12 am)

tas brīdis, kad līdz darba nodošanai ir palikušas dažas dienas,
tu turpini kaut ko rakstīt,
un ceri, ka ar dievu uz pusēm tas brīnumainā kārtā beigās savilksies kaut kādā vienumā.

tas ir apmēram kā vakar, kad onkulis no servisa brauca ar mani uz veikalu meklēt eļļu ātrumkārbai,
un pēc četru ekspertu apspriedes nobalsoja par to, ka vajadzīgā eļļa ir sarkana, nevis dzeltena,
kaut arī tā, kas bija iekšā, vispār izskatījās brūna,
un mēs ar servisa onkuli cerējām,
ka ar dievu uz pusēm tā būs īstā eļļa.

sajūtu cilvēks [userpic]
by sajūtu cilvēks ([info]vacatio)
at November 26th, 2015 (11:03 am)

Oliveram ir jauns triks kā izmānīt no mums kaut ko nopērkamu veikalā.
- Nopērc man to pašizgāzēju
-Nepirkšu, Tev jau ir daudz traktori, spēlējies ar tiem.
- Nu tad nopērc sev dzimšanas dienā to pašizgāzēju un tad, kad Tev apniks spēlēties, tad varēsi iedot man un tad mēs mainīsimies.

vakar viss tika arī video piefiksēts. par to, ka man sev jānopērk pašizgāzējs, lai varētu pēc tam ar mainīties.

Fjokla [userpic]
by Fjokla ([info]fjokla)
at November 26th, 2015 (09:24 am)

Nu labrĕĕt. Ar mani akal viss ir kārtībă, pamodos atkal veca un nogurusi un nogulětu sprandu. un nogulětu tā, ka gandrīz invalīdisms un galva ar visu kreiso uzaci un tam pietuvinātiem dobuļiem săp tă, ka asras birst. Ļoti, tātad, noderīgs stāvoklis, lai pārstātu muļķoties un pievěrstos īstaj, sūraj un garlaicīgaij dzīveij. Un ko měs tur redzam, šorīt, pieměram, měs tur redzam to, ka šādas, iepriekšminětas, situācijas vispār ir noderīgas un krāšńo, jo kur tad lai tās manas antelopes gnu kārtīgi izskrienas, nunekur, pěc cīgām un atpakaļ. Tagad gandrīz visas, kā nu kura, cita kliba, cita vienace, cita, vispār, grūsna, akal atskrějušas mājě un guļ tagat, laimīgas un nogurušas. Mana mīļākā, saprotams, ir pastarīte, ja citas skrej tā ātri un cěli, ta šī lec uz visām četrām, luncina asti un smaida tā stulbi, ārkārtīgi aizkustinošs radījums. Pat tai nav spěka vairăk.Ja nu jūs man kautrějaties ko aizrādīt, varu atbildět, jā, paldies, vienreiz biju pie psihiatra prasīt vai gadījumā neesmu traka un vińš teica, ka nea, unja vajag var zīmogu arī uzspiest, takšto tā. Tušě, sootvetsvenno!

sickboy [userpic]
by sickboy ([info]sickboy)
at November 26th, 2015 (12:51 am)

Vai ir kādas reālas iespējas mainīt seksuālo orientāciju? No hetero uz homo šoreiz. Bet nevajag dirst, ka ar pamēģināšanu pietiek, esmu mēģinājis kontaktus ar savu dzimumu, bet esmu hetero. Varbūt kāds sertificēts ārsts var palīdzēt?

by koka klucis Konstantīns ([info]fedrs)
at November 25th, 2015 (08:08 pm)

Ar notriekto kievu lidmašīnu ir līdzīgi kā ar Zatlera atlaisto Saeimu - iespējams, ka tā nebija Saeima, kura to bija pelnījusi vairāk kā citas, bet toties tagad visi zin, ka var arī tā.

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at November 25th, 2015 (07:16 pm)
Tags:

vai jūs zinājāt, ka mazreizējais e-talons (1 vai 2 reizēm) darbojas uz laiku, ne uz reizēm, un to var bezjēgā pīkstināt kaut vai miļons reizes stundu vai aptuveni, lēkājot no transporta uz transporta, ja labpatīk #kapeikas pišot

uzzināju to grūtā ceļā, braucot mikriņā ar vesterna elementiem, kur šoferis un divi pasažieri (viens pusakls, otrs ar kokčika pudeli vienā rokā un viengadīgu bērnu otrā) plēsās par tiesībām izbraukt ar vienu e-talonu uz diviem. sapratusi, ka izgriežam uz vecmīlgrāvja tilta, ātrums ohohō, bet uz ceļu neviens neskatās, piesprādzējos (iespējams, prātīgāk būtu bijis izkāpt, bet es tūlīt braucu uz gejropu, kur bēgļi un terorisms, morāli jāgatavojas; bez tam, diez vai kāds pievērstos man tik ļoti, lai izlaistu). uz atvadām šoferis un pasažieris apmainījās ar telefoniem, lai rītdien nokārtotu šo jautājumu kā vīriešiem pieklājas. tad vairs ar bērnu piesegties nevarēs. viss mikriņš gan korī centās pierunāt šoferi neiet cietumā e-talona dēļ.

by koka klucis Konstantīns ([info]fedrs)
at November 25th, 2015 (07:06 pm)

Uz e-pasta adresi dizaineri@kautkas, kas nozīmē, ka ziņu saņem katrs, kurš kvalificējas, pienāk menedžera vēstule, sak, nepieciešamas idejas, kā pievienotos zīmējumus apvienot kalendārā. Seši dizaineri raksta atbildi, ka jāieliek pie katra mēneša pa zīmējumam, un uz viens-divi--trīs-aiziet visi vienlaikus spiež Send. Pēc brīža pienāk jauna vēstule, atkal visiem, ka zīmējumi esot atšķirīgi un katrs savā krāsā, vai nevaram tur kādu kopīgu fonu pielikt. Nekavējoties top lakoniska atbilde Varam! Atkal sešos eksemplāros un atkal sinhroni. Vairāk vēstuļu todien nebija...

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at November 25th, 2015 (03:09 pm)

ahtung!

ko aizvest suvenīrā vācu tantei, par kuru zināms tikai tas, ka viņai gadi 50, sirdī hipijs (lai ko arī tas nozīmētu) un, iespējams, ir cīši labs cilvēks (brīvprātīgi izņēma šādus tādus papīrus vēl pirms manas māsas ierašanās, pamatīgi atvieglojot viņai cīņu ar vācu birokrātiju)?
jābūt iebāžamam rokas bagāžā.

f [userpic]
by f ([info]f)
at November 25th, 2015 (01:11 pm)

man te ir jautājums antropologiem vai kam nu tas jautājums pienākas, - kā jūs tulkojat "skills obsolescence".
tā kā latvijā tas (kā izskatās) vispār nav pētīts, tad man ir brīvas jēdziena tulkošanas tiesības?

< back | 0 - 20 |