< back | 0 - 20 |  
mīļais piena kunkulīts [userpic]
by mīļais piena kunkulīts ([info]jojo)
at August 26th, 2016 (06:58 am)

sagurst no šitā karstuma -
bet jauki uz ielas redzēt cilvēkus vasaras kleitiņās -

Santa [userpic]
lūzuma punkts
by Santa ([info]santa_be)
at August 25th, 2016 (11:28 pm)

Beidzot salūzu un noskaidroju kas ir šī dāma: https://www.instagram.com/kyliejenner/
Cik slava tomēr ir dīvaina padarīšana.

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
Mazliet folkloras no draudzīgām, žūpīgām salām
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at August 25th, 2016 (10:37 pm)

https://www.youtube.com/watch?v=MZ35SOU9HTM

Santa [userpic]
ikdiena turpinās
by Santa ([info]santa_be)
at August 25th, 2016 (10:03 pm)

Ir visādas vēlmes, ir visādas intereses un visādas šaubas. Iespējams mazāk vajag spekulēt un domāt, bet vairāk darīt.
Vēl vajadzētu atkal paātrināt ikdienas ritmu, no rimta uz ko mazliet ašāku.

amanita [userpic]
by amanita ([info]amanita)
at August 25th, 2016 (06:51 pm)

Atvēru pāris interneta veikalus, jo jāsāk domāt par bērnu nopakošanu rudens cēlienam un bērnudārzam, bet aizvēru ciet. Nespēju tam vēl kārtīgi pievērsties. Vēl vasara galvā.

hilda [userpic]
Psihoterapeits, kas zinās, kā ārstēt bailes no vardarbības
by hilda ([info]hilda)
at August 25th, 2016 (06:42 pm)

Dzimtā parādījies viens smags gadījums ar nepārvaramām bailēm no vadarbības. Ar visām negatīvajām pieredzēm un tādā garā.
Varbūt zināsit kādu pārbaudītu speciālistu, kas to lietu palīdz pārvarēt?
Pacients nav idiots, saprot, no kurienes šaizes nāk un gatavs darīt jebko, lai vērstu lietu uz labu, bet tomēr pats galā netiek.

UPD. Paldies par ieteikumiem!

tikko_pamodos [userpic]
interese
by tikko_pamodos ([info]tikko_pamodos)
at August 25th, 2016 (05:29 pm)

Problēma visdrīzāk tajā, ka mani nekas vairs neinteresē. Neinteresē kultūra, nav ne mazākās vēlēšanās doties uz radošas iniciatīvas bagātu cilvēku veidotiem pasākumiem, negribu apmeklēt koncertus, negribu satikt draugus, lai nebūtu jāstāsta vai jāuzklausa. Protams, visvairāk mani neinteresē darbs. Par sapulcēm, plāniem, idejām, pamācībām izvēlēšos iespēju paklusēt, kā tagad galvaspilsētā esot moderni teikt. Pamazām arī attiecības sāk neinteresēt. Ideāla būtu tā diena, kurā neko nedarīt, tomēr arī nekā nedarīšana mani vairs neinteresē. Izpaliek aktīvas attieksmes pret dzīvi, ieinteresētības. Neinteresē uzturēt attiecības ar ģimeni, būt iecietīgai pret mazizglītotību, aizspriedumiem, nav vēlmes būt ieinteresētai atšķirīga viedokļa uzklausīšanā, diskutēt. Negribas lasīt grāmatas, uzņemt jaunu informāciju, radoši izpausties nevēlos, sportot ne tik. Izmēģināt jauno, atsvaidzināt veco, neko es negribu. Apvaldīt iekšējo agresiju negribas, lietot apreibinošās vielas, īstenot jebko no iecerētā. Mans iekšējais dzīvnieks šobrīd ir kartupelis.

Registered User [userpic]
Pamest
by Registered User ([info]lennay)
at August 25th, 2016 (04:14 pm)

Cik svešāds, brutāls vārds. "Manā vokābulārijā tāda vārda nemaz nav," teicu gadu desmitiem nesatiktai klasesbiedrenei, kura kā ar cirvi noskaldīja jautājumu: "Tad tu viņu (skolas laiku boifrendu) pameti?"

Kas tas tāds vispār ir; kā var pamest cilvēku.

Registered User [userpic]
by Registered User ([info]lennay)
at August 25th, 2016 (04:12 pm)

Pirmās dienas teips (modīgais viedleikoplasts) + papēži (nav diez ko augsti, bet vienalga jāpierod) + bārgājiens (kad cilvēks ir tūrists savā dzimtajā pilsētā; paldies gidei, ļ.izzinoši) = diezgan sāpīga un miegu atņemoša kombinācija. Ir tā ar tiem teipiem, ka dažas stundas pēc uz līmēšanas sāpes traumētajā vietā pastiprinās, un tas turpinās kādu diennakti, toties pēc pāris dienām vispār pāriet. Tā bija, kad mani aplīmēja pro sporta ārste un hokejistu teipotāja, un tā ir, kad pati sevi teipoju. Tādēļ vienmēr brīnos par pro sportistiem, kas svaigi sateipojušies sacensībās močī: vai tad viņiem nevajag vismaz dienu, lai tas teips nomierinās?

saldumi [userpic]
windows 10
by saldumi ([info]saldumi)
at August 25th, 2016 (03:13 pm)

Ko var mēģīnāt darīt, ja dators jau kādu laiku ir uzkāries uz windows is getting ready loga? Es zinu, ka ir uzkāries nevis vienkārši getting ready un man nav pacietības, jo šī nav pirmā reize, kad tā notiek.

Es pirms laiciņa izveidoju usb recovery drive, kas, cik saprotu, šādā situācijā varētu noderēt, bet es nezinu, kā to lietot.

Es priecātos un būtu ļoti pateicīga par ļoti konkrētām norādēm, ja tas ir iespējams, jo man ir tiešām ekstrēmi maz laika, un es neko no šīm lietān nesaprotu.

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at August 25th, 2016 (03:06 pm)

naida izmeklēšana ir patiesi aizraujoša. izrādās, tīklā ir miljoniem topiku aļa who do serbs hate more croatians or albanians utt utml.

also, http://www.thetoptens.com/most-hated-countries/ (bija daži subjektīvi pārsteigumi)

f [userpic]
by f ([info]f)
at August 25th, 2016 (02:01 pm)

nevaru vairs sagaidīt, kad atnāks kleitas no asosa, šoreiz pasūtīju veselas divas, un abas divas apspīlētas, kas ir man absalūti netipiski, jo vienīgie apspīlētie apģērba gabali manā garderobē ir džinsi un legingi. trīcu gaidās un satraukumā - vai būs labi, vai nebūs labi, un kad jau nu tās beidzot atnāks? varbūt rīt, varbūt tikai nākamnedēļ? ja būs garām, tad es pat nezinu, ko darīšu. nebūs vairs laika apmainīt un uz svinībām būs jāiet vecajās drēbēs. tā jau viss štrunts, es neesmu tāda princese, bet neko nevaru padarīt tam, ka cerības ir iesakņojušās dziļi dvēs'lē.

putnupr [userpic]
by putnupr ([info]putnupr)
at August 25th, 2016 (01:18 pm)
Tags:

čau.
klau, cik apmēram jāmaksā remonta meistaram par darbu - parastais remonts, nekas īpašs - kaļķa noņemšana, jaunas krāsas uzlikšana, neliela posma saflīzēšana un tml. Parasts kosmētiskais remonts, ko citi gan jau ka paši var veikt.

Jautājums, cik adekvāta ir maksājamā summa par darbu? telpā 8 kvadrātmetri.

Kādi 200 eiro, 300? vairāk? mazāk?


Ja cibā vispār kāds ko tādu zina. nav jau literatūra un māksla ;)

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at August 25th, 2016 (10:17 am)

uzzinu_pēdējais: izrādās, čaušesku inčīgās reproduktīvās politikas dzinulis bija vēlme savairoties vairāk par nīstajiem ungāriem (kkad būs jāpapēta sīkāk, kas vēl ko eiropā nīst).

mīļais piena kunkulīts [userpic]
by mīļais piena kunkulīts ([info]jojo)
at August 25th, 2016 (06:55 am)

pateicības:
māja, ko dzesināt,
draugi, par kuriem uztraukties,
brīvdienu plānošana,
mācības,
dzīve. njā.

mīļais piena kunkulīts [userpic]
by mīļais piena kunkulīts ([info]jojo)
at August 25th, 2016 (06:45 am)

eju gulēt ar vistām, mostos ar gaiļiem. tā ir patiesība. mostos četros (atkal) un gulēt eju ap pusvienpadsmitiem. bet tāpat ar gaiļiem.

izlasīju par itālijas zemestrīci - aizvakar jokoju ar (itālu) kolēģiem, ka tas nav godīgi, mums ziema desmit mēnešus gadā (nu, labi, un visskaistākā gaisma pasaulē), kamēr viņiem saule, labs laiks un vel visādi labumi. toties mums nav zemestrīču, šodien varētu piebilst. būšu mācībās, bet jāuzraksta līdzjūtības šā kā tā - cerams, viņu ģimenēm viss labi - šis darbs mani ir ļoti mazām, vieglām un personīgāk saitiņām iztinis krustu šķērsu pa visu Eiropu un tagad tin pa pasauli. pasaule ir maza, patiešām maza.

by koka klucis Konstantīns ([info]fedrs)
at August 24th, 2016 (11:28 pm)

Klusas sarunas publikā, klausoties meistarklases lektorus:
- Un pēc kāda standarta jūs drukājat? ISO 12467:2004 vai ISO 12467:2013?
- ISO 12467:2016 - nokačāju beta versiju.
- O-o-o!

tikko_pamodos [userpic]
kauna kultūra
by tikko_pamodos ([info]tikko_pamodos)
at August 24th, 2016 (06:45 pm)

Kāpēc sievietes, kuras piedzīvojušas diskreditējošas situācijas saistībā ar savu ķermeni, nevar turpināt politisko karjeru, bet galvā slims vīrietis, kuram ir lielākās parādsaistības pret Latvijas valsti, porno skandāls azotē un ārpus laulības uzcirsts sestais bērns, mierīgi turpina darīt visu, it kā nekas nebūtu bijis, ko? Kāpēc mūsu sabiedrība ir ar tik atšķirīgu attieksmi pret šādām lietām?

slinkukakis [userpic]
ūdens aerobika
by slinkukakis ([info]anima_de_nera)
at August 24th, 2016 (03:26 pm)
current mood:
apathetic
apathetic

kur peldēt-nemākošam cibiņam pakustēties ūdenī? kādas naudiņas, kādi treneri, kādi apstākļi? kā tas vispār pieaugušam notiek?! vajag izkustināt sēdošā darba slinkumu.
visi ieteikumi/ pieredzes velkomētas!

f [userpic]
: zvani, uz kuriem neatbild
by f ([info]f)
at August 24th, 2016 (03:18 pm)

"mums visi ir atvaļinājumos un tāpēc nevienu nevar sazvanīt"
ļoti slikta darba organizācija, vot, kas tas ir, nevis atvaļinājumi.

< back | 0 - 20 |