< back | 0 - 20 |  
Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at February 27th, 2015 (12:06 am)

Neliels manas privātās attieksmes paskaidrojums iepriekšējā ieraksta sakarā - lai izvairītos no pārpratumiem un sev adresētām apsūdzībām.
Tātad - pret parādnieka-rudzīša tipa večiem, t.i, nedaperētiem vanckarmačo un vonnabī alfa-meiļiem, kuri nav spējīgi apliecināties, kādā jomā godīgi konkurējot ar citiem tēviņiem - kaut vai kaujoties krogā - un tā vietā izvēlas glumas manipulācijas ar sievietēm un savu patriarhālo statusu, es izjūtu tikai bezgalīgu riebumu un naidu.
Savukārt, pret sievietēm, kurām nelaimīgi ir gadījies ar viņiem saistīties, es izjūtu nožēlu. Bez mazākās augstprātības.
Tam visam nav sakara ar monogāmiju-poligāmiju, vai ticību laulības institūcijas neesošajam svētumam.

dominika [userpic]
Tam ir vārds!
by dominika ([info]dominika)
at February 26th, 2015 (10:46 pm)

Šovakar uzzināju, ka eksistē tāda lieta kā pseidobulbārais afekts. Man šķiet, ka beidzot, pēc 30 nodzīvotiem gadiem šajā pasaulē, kaut kas izskaidro manu raudāšanu - asaras, kas var sākt krist neparedzami un nevietā un ko es nevaru pati apturēt, bet kas pāriet tikpat pēkšņi kā sākušās. Un kaut gan pēdējos gados esmu ārstējusies no depresijas un raudāšana ir bijusi saistīta ar skumju emocijām, nepamatotas (brīžos, kad nejūtos ne bēdīga, ne aizvainota utt.) vai pārspīlētas raudāšanās epizodes man ir kopš es sevi atceros (ir bijuši arī pretēji gadījumi, kad sāku smieties bez iemesla, vai jūtu, ka seja savelkas smaidā, saņemot nepatīkamas/skumjas ziņas) un es nekad neesmu varējusi saprast, kāpēc, bet zinājusi - tā ar mani ir. Man ir bijis par to kauns, un apkārtējie ir jutušies neērti, bet es neko neesmu varējusi ar to iesākt. Un, re, iespējams, tā ir neiroloģiska, nevis psiholoģiska rakstura problēma! Sirds (prāta?) dziļumos es jutu, ka ir jābūt izskaidrojumam.
Visinteresantākais ir tas, ka viena no lietām, ar ko šis sindroms tiek sasaistīts, ir smadzeņu trauma; un es uzreiz atcerējos, ka apmēram piecu gadu vecumā nožāvos no diezgan liela augstuma. Pieaugušie klāt nebija un pati nekā slikti nejutos, piecēlos kājās un gāju mājās, droši vien ka nekādu acīmredzamu seku arī vēlāk nebija, jo neatceros, ka mamma būtu vedusi mani pie ārstiem šajā sakarā. Rīt jāpiezvana un jāpavaicā, vai viņa neatceras, kad man sākās tās raudāšanas.

by Oboja ([info]up)
at February 26th, 2015 (10:22 pm)

by koka klucis Konstantīns ([info]fedrs)
at February 26th, 2015 (06:57 pm)

Atradu vienu interneta resursu, kur palasīt par aktualitātēm krievu valodā.
Http://ej.ru/
Man šķiet, mēs arī būtu pelnījuši kaut ko tamlīdzīgu.

Krāšņais Kurvjziedis [userpic]
by Krāšņais Kurvjziedis ([info]krii)
at February 26th, 2015 (04:20 pm)

Diemžēl šorīt izlasīju interviju ar Parādnieku un viņa iebaidīto mazohistisko kundzīti. Visu dienu sajūta, it kā būtu apēdusi kādu iepuvušu pārtikas produktu. Viņi abi nepārprotami ir ideālie Rudzīša pacienti.

rūsganais sprakšķis [userpic]
SPA
by rūsganais sprakšķis ([info]mufs)
at February 26th, 2015 (01:50 pm)
Tags:

mopēds nav mans, neko no mopēdiem nesaprotu -

ārzemju kolēģe prasīja,vai baltik bīč hotel tiešām ir labākais SPA Latvijā (jo sevi tā reklamējot)? Nu,vismaz,vai tiešām ir labs?

Ūūlę [userpic]
by Ūūlę ([info]chimera)
at February 26th, 2015 (12:17 pm)

combo, ko nevar neatzīmēt: šodien stāvēju svecītē bez rokām, uz galvas (tiesa, tizli) un uztaisīju kādus miļons tiltiņus.

Dublinas krikumi
by Zuzanna ([info]zuzanna)
at February 26th, 2015 (12:08 pm)

Vakar mums draudzē bija viens pasākums un tur mācītājs stāstīja, kā pa dienu bijis uz sava drauga tēva bērēm (tēvs arī mācītājs), un kā Bono tajās bērēs uz zārka iznešanu ir sācis plaudēt un visi klātesošie pievienojušies. Šodien rīta laikrakstā lasu, ka visa U2 grupa tur bijusi, jo tas mirušais mācītājs viņu skolā savā laikā ir kaut ko pasniedzis. Es laikam gribētu kādreiz redzēt, kā Bono uz Grafton street kaut ko uzspēlē - vienkārši tā.

Ilse Kahrklis [userpic]
by Ilse Kahrklis ([info]ld)
at February 26th, 2015 (10:40 am)
Tags:

Tā kā es drīz atkal būšu pa dienu nodarbināta, tad tagad kārtoju veselības & co lietas.
Pirmais sarakstā protams ir bumbulis.
tā kā bija totāla nesaprašanās ar visiem tiešajiem ārstiem, tad sāku domāt no otra gala - kurš ir tas, kam es uzticos? Bērnu ārsts!
Metu kaunu pie malas un pieteicos pie viņa uz konsultāciju.
Cerības attaisnojās - viņš man saprotamā veidā visu izstāstīja un paskaidroja. arī tiešo ārstu izpausmes un būtībā apstiprināja, ka es esmu pie pilnas saprašanas un tiešām es varu vērsties un pieprasīt, lai tiek izlabota maldīgi sarakstītā informācija. būtībā tas bija svarīgākais punkts tajā visā stāstā. man uz brīdi likās, ka es neko nesaprotu, jo nesaprašanās radās nevis ar vienu, bet 2,5 ārstiem.
Man patika arī, ka viņš teica, ka nevajag forsēt un pa galvu pa kaklu kaut ko izlemt.

Mandeļu piens mazā tilpumā
by digna ([info]digna)
at February 26th, 2015 (10:46 am)

Vai Rīgā kaut kur var nopirkt mandeļu pienu 200 - 500 ml iepakojumos? Ja jā, kur?
(Jautājuma būtība ir tilpumā, nevis mandeļu pienā kā tādā)

by koka klucis Konstantīns ([info]fedrs)
at February 26th, 2015 (07:39 am)

Pamanīju portālos, ka pa to laiku, kamēr tauta vingrinās partizānu cīņas metodēs, vīri un sievas ar portfelīšiem un barsetkām, kuras citkārt dēvē par pideraskām, bez liela entuziasma esot apsprieduši iespēju iejūgt Rīgas Satiksmi Sabiedrisko pakalpojumu regulatora, vai kā to kantori pareizi jādēvē, iemauktos. Parunājuši, parēķinājuši un nosprieduši, a ja nu kļūst vēl sliktāk, lasi dārgāk.
Un te man radās laba doma, ka Regulatora vietā, viņiem krāgā jāuzlaiž monopolu apkarotājs, ja mums tāds ir, un jāpanāk uzņēmuma sadalīšana atpakaļ autobusu parkos, TTP un autostāvvietās, un vēl jāpalaiž pa vidu kreisie mikroautobusi.
Acīmredzamie zaudējumi pasažieriem būtu tipa "saskaņots" transporta kursēšanas grafiks (ha-ha!), LCD monitori ar informāciju, kur zvanīt, ja kāds jums čurā zābakā un aicinājumiem apgūt sabiedrībā augsti godāto biļešu kontroliera profesiju, un samazinātus finanšu ieguldījumus ritošajā sastāvā demo maršrutā opera - Jugla, jo uz Tapešu ielu, kā visi labi zinām, kursē un visdrīzāk kursēs mūžīgi mūžos tie paši kantainie zārki.
Savukārt tiem, kam Krievzemē Rīgā dzīvot labi, varētu rasties zināmas neērtības, jo uzņēmumi ar ievērojumi mazāku kapitālu, aktīviem, pasīviem vai ko nu tur parasti uzskaita, saviem ķeizariņiem varēs maksāt stipri mazākus pabalstus. Tāpat investīcijas nanotehnoloģiskajā ūdenī vairs nevarēs veikt līdzšinējā apjomā.
Nenoliegšu, visai destruktīvs plāns. Viens no tiem, kuri, ja man kļūst sliktāk, lai arī citiem avenes piedirstas. Toties varēsim apskatīties, cik kas no tiesas maksā. Ja līdz tam nonāks, jo vispirms tas varētu kalpot kā granāta, ko paņemt līdz uz sarunām.

neciešami garlaicīga būtne [userpic]
Bļin
by neciešami garlaicīga būtne ([info]daria)
at February 25th, 2015 (09:14 pm)
Tags: ,

Tikko Miķ ir vesels, tagad slimo E. Atvedu no dārziņa tādu siltu, asarojošām acīm un tekošu degunu. T pāri 38, apetīte so-so, ļoti paklausīga. Tagad guļ.

Protams, svētdien viņas dzimšanas dienas ballīte; uz rītdienu man vajag savilkt galus par llc izveidi; palēnām tuvojas dedlaini koledžu pieteikumiem; Miķelis naktīs neguļ, es esmu galīgi nomocīta. Nu, ko vēl padosiet uz manas paplātes?

Smile & Shine [userpic]
by Smile & Shine ([info]mazeltov)
at February 25th, 2015 (03:59 pm)

Kopā ar mājas saimnieci Kimu aizgājām līdz pilsētas otro roku veikaliem - viens ietirgoto naudu ziedo baznīcai, bet otrs - slimnīcai. Vēl biju foršā lietoto grāmatu veikalā - uz to būs jāaiziet vēlreiz, lai iemūžinātu mājīgo atmosfēru.
Iztērēju 3.5 dolārus - 2 dolārus par 1976. gadā izdotu Walt Disney Comic Digest ar Mikimausu un 1.5 dolārus par skinny džinsenēm, jo man ir tikai vienas valkājamas bikses un vajag kaut ko kājās velkamu, kamēr pirmās veļasmašīnā.

Šovakar vakariņās iesim uz wings night (3.5 dolāri par groziņu). Rīt jādodas paciest uz kalnu un pašļūkt pa ledu, savādāk var gadīties attapties Bingo hallē no bezdarbības.

Catherina [userpic]
by Catherina ([info]sauleszakjis)
at February 25th, 2015 (11:59 pm)

Heijā

Varbūt ir kāda/-s, kurš vēlas izmēģināt limfdrenāžas procedūras par lētākām naudiņām? Ir tā saucamie īstie zābaciņi, ar vairākām kamerām utt.
Iegādājos 10 seansu kursu, bet pēc pirmās reizes secinājums, ka izrādās nemaz nedrīkstu ar savu veselību.
tad nu piedāvāju 9 seansus par 20 Eur Rīgā, Mēness ielā :)

osinsh [userpic]
by osinsh ([info]osinsh)
at February 25th, 2015 (04:21 pm)

Veikalā man 6e vietā novilka 60e no kartes. Čeka nav. Pagājušas pāris nedēļas. Ko darīt? Vispār var ko darīt?

skrējiens
by amberss ([info]amberss)
at February 25th, 2015 (04:01 pm)

Sveiki, varbūt ir kāda komanda, kurai var pieslieties, lai maratonā noskrietu 10 km bezmaksas?

slinkukakis [userpic]
dzīvokļa remonts
by slinkukakis ([info]anima_de_nera)
at February 25th, 2015 (03:06 pm)

jautājums salīdzinoši nesen dzīvokļa remontu pie/pārdzīvojušiem cibiņiem - cik izmaksāja? zinu, ka viss atkarīgs no materiāliem un prasībām bet šobrīd cik maksā nu tīri darbs - meistars paziņa ar zelta rokām, kas dara visu, meistaru banda no firmas ar smēķējošu brigadieri un čekiem ar pvn utt. ir plāns izremontēt dzīvokli (laikam jau kapitāli), sākt ar vannasistabu piemēram, kur jārauj ārā viss 25gadu vecais ne-remonts. un pēc tam viss pārējais.
dalieties lūdzu iespaidos, pieredzēs (pēc kara visi gudrāki), cenās un varbūt par ieteikumos ar telefona numuriņiem!
lai smuka diena!

Ilse Kahrklis [userpic]
Par uzticēšanos
by Ilse Kahrklis ([info]ld)
at February 25th, 2015 (01:40 pm)
Tags:

Kad sestdien skatījām ģimnāziju, tad izvērtās interesanta saruna ar vienu no skolotājiem.
Visa cita starpā arī pieminējām ceļu uz skolu.
Ka vasarā ar ričāgu brauks, bet ziemā ar sab.trans. Skolotājs tā paskatījās manī un teica - bet tie taču ir 7km!
Nu jā, un? Viņš turpina, ka varbūt no 7-8 klases. Es atbildēju, ja Maksis jau visu gadu viens ar riteni uz treniņu brauc ~2,5km ziemā pa tumsu un arī sniegu.
Skolotājs izbrīnījās un vien noteica, ka es ļoti uzticos bērnam.

Mani tas pārsteidza, bet uzreiz arī nācās secināt, ka jā, es patiešām viņam uzticos.
un tas ir arī iemesls kāpēc es uzskatu, ka viņam joprojām nevajag mobilo.
Es zinu, ka viņš ir saprātīgs bērns un man nav vajadzības viņu kontrolēt un ik mirkli zināt, kur viņš atrodas.
turklāt - ja pēkšņi es viņu nevarētu sazvanīt, ko tādā gadījumā darīt? lekt kājās un sākt ķemmēt pilsētu?

Es zinu, ka viss būs kārtībā, jo tā tam vienkārši jābūt.
Bet ja nebūs, nu tad arī mobilais tur diezvai palīdzēs.

mineme [userpic]
by mineme ([info]chill_pill)
at February 25th, 2015 (02:40 pm)

Vai kāds zina, kur par saprātīgu cenu iegādāties Mogiļeva šķēres? Vēlams, ka nelietotas.

< back | 0 - 20 |