desmitos · piecpadsmit


desmitos piecpadsmit

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Am I cisgender?
* * *
Īstam vīrietim jāgrib pelnīt (un arī jāpelna) tik daud, lai varētu savai sievietei teikt, ka viņai darbu vairāk nevajag.
* * *
Diez vai no preču zīmēm arī pazudīs “imperial”. Kāpēc gan lepoties ar savu dižo pagātni? Piemēram, Moët & Chandon Imperial šampītis. Vai tas nav nekaunīgi lietot šo imperial?
* * *
Ja par kaut ko es esmu iedomīga, tad par savām pēdām. Kā grieķu skulptūrām.
* * *
Es brīžiem vispār nesaprotu, kā es rīkojos. Un M tikai turpina būt super jauks. Kā viņš vispār var mani izturēt? Visas manas garastāvokļa šūpoles. Es pat tās nevaru izturēt. Bet viņš ir vislabākais. Viņš tikai skatās un klusē, uzliek rociņu man uz pleca, samīļo un iedod bučiņu. Tas varbūt ir super bērnišķīgi, bet tas tiešām mani nomierina un rada tādu drošības sajūtu, ka man pat bail. Es nekad dzīvē neesmu jutusies tik droši.
* * *
Vīrietim jābūt izskatīgam, nevis skaistam. Bet meitenēm gan jābūt skaistām.
* * *
Kaut ko skatījos youtube par filmu “Izlaiduma gads”. Blakus, rindā uz leju, bija video par Imantas pedofīlu.
* * *
Mēs mājās katru dienu runājam par literatūru. Nopietni. Tās sarunas ir manā ēterā par kādiem 65 procentiem. Pārējā laikā sekss. Es gribētu otrādi.
* * *
Mans mīłākais dzejnieks it Gatis Vanags.
* * *
Vakar vienā mirklī skatījos tv. Tur pa sieviešu tv kanālu runāja VVF. Kaut ko stāstīja par savām un vīra attiecībām. Un tad vienā mirklī viņa vienkārši sāka nodirst savu vīru! Necienīgi. Tad nevajag 55 gadus dzīvot kopā, ja pa tv jārunā kas slikts.
* * *
Mārtiņš bija vienā diskusijā, kurā piedalījās arī kaut kāda feministe no Norvēģijas. Viņa esot stāstījusi, ka Norvēģijas labklājības pamatā esot nevis nafta, bet gan tas, ka tur esot kādi 53 procenti sieviešu darbaspēks. Uz viņa jautājumu, kāpēc tad Latvijā nav tāds labklājības līmenis, viņa atbildēja, ka viņai neesot šādas informācijas.
* * *
Lakot nagus- tas gan ir forši!
* * *
Sekss ar literatūras pasniedzēju. Lieliski!
* * *
M mani izglīto. Lasa Teokritu. Latviski un krieviski. Man ļoti patīk 11.idille par Polifēmu un Galateju. Izlasīju angliski. Krieviski daudz labāka. Šķiet, ka tas ir daiļākais, kas pēdējā laikā un vispār lasīts par mīlestību.

Es tev četrus lācēnus baroju.

* * *
Mirdzactiņa
* * *
labsajūtināt
* * *
* * *
Katru vakaru M man lasa priekšā Lūkasu.
Tā grāmata ir tik skaista. Un es guļu gultā, skatos griestos un mēģinu iztēloties to, kā Lūkass izmet margrietiņu pa logu.
* * *
Vakar M man lasīja priekšā H.Kortāsara "Kāds vārdā Lūkas". Tur tika pieminēta tortes ēšana. Man nenormāli sagribējās kūku. Tad M sasmērēja man šokolādes krēma maizītes. Es tās ēdu ļoti lēnām, skatījos griestos un klausījos grāmatiņu.
* * *
Gandrīz kā franču filma.
* * *

Previous