Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
You only have to look at the history of Pluto, now degraded to a minor planet: first he was assumed to be a huge planet, then his size was successively corrected downwards and in the end he lost his planetary status. Even fears can seem huge when you look at them - and then they shrink when you take a closer look.
* * *
Cik lielos sūdos ir iekūlusies 81 gadīgā ome?
Atnākusi vēstule no tiesu izpildītāja informējot līdzīpašniekus, ka "Rīgas apgabaltiesas "tādā un tādā" iecirkņa lietvedībā atrodas "tāds un tāds" zemesgrāmatu nodaļas izdotais lēmums par parāda piedziņu no "81 gadīgās omes", par labu sia Nordic Finance. Paziņoju, ka minētajā izpildu lietā piedziņa tiek vērsta uz "81 gadīgās omes", piederošo 1/3 domājamo daļu no nekustamā īpašuma "tur un tur", kā arī paziņoju, ka iepriekš minētais parāds nav nodrošināts ar hipotēku uz attiecīgo nekustamo īpašumu."

Ko tas nozīmē? Ome brauks uz pansionātu (dzīvos zem tilta)?

Paldies par atbildēm.

* * *
"Es nebiju spējīgs uztvert realitāti visā tās pilnībā. Apkārtējās pasaules elementi parādījās tajā brīdī, kad uz tiem krita mans skatiens, un manī auga reibinoša sajūta, ka tieši mans skatiens tos arī rada. "
(Čapajevs un tukšums)
Tags:
* * *
gun world
The men would have full power rifles, things like FALs basically, maybe G3s, and for women it was easier to shoot a 9mm carbine.
* * *
Katrā ziņā mani nolūki nav kaitnieciski. Relax and enjoy (stulbi ņirdzu).
* * *
Teju katra man uz ielas pretīmākošā skaistā sieviete tiek pakļauta mentālai, imaginārai seksuālai vardarbībai. Es parasti iztēlojos, kā noperu viņu un spīdzinu ar orgasmiem un edžošanu.
* * *
LSM. Policija pieķer Zemkopības ministrijas parlamentārā sekretāra saimniecību piena nelegālā tirdzniecībā
* * *
no preses relīzes: "Filma “Suņi nevalkā bikses” uzņemta Latvijā, tās masu skatos filmējušies arī Rīgas BDSM komūnas dalībnieki."
* * *
Jauns.lv: Sieviete, kuras pagalmā nofilmēts dīvainais radījums, noliedz, ka tas bijis viņas dēls
* * *
tiešām skatīšos ar interesi vai tiešām izrādei "Pūt, vējiņi!" iešķiebs kaut kāds Spēlmaņu nakts balvas, jo būsim godīgi tā izrāde ir diezgan liels sūds. Protams, var iedot balvu tikai par to vien, ka viņi ir piedzinuši pilnu skatuvi ar dejotajiem, kuriem liek čaukstināt maisiņus un ēst sviestmaizes, bet nu vairāk arī nekā par to cilvēku pilno skatuvi tautastērpos tur arī nav.
Tik pat labi tad varēja piešķir balvu dziesmu svētkiem.
* * *
Apdeits par dažām lietām. Pirmo reizi dzīvē man ir normāls mob.tel.- dabūju no māsas Samsung G7 edge. Tad vēl man ir jauns, skaists designer maks, pirkts no Itālijas bomžnarkomānu rokdarbu pulciņa biedriem.

Visbeidzot vēlēljos paust prieku par mob.tel. wi fi routing iespēju- pēc pusotra mēneša ar to varu teikt, ka ir ok gan torrentiem, gan gaymingam. 2gb fails parasti nāk 15-25min. And I'm not in a hurry.

* * *
problēmas ar latviešu pagāniskajiem rituāliem
Uz Jāņiem tā kā vajadzētu jaunu linu kreklu, lai es kaut kā ierakstos starp anormāli dārgo arheoloģisko un stilizēto tautastērpu un sudraba sakšu nēsātājiem no vienas puses un pilsētas šampanieša un vīna smalko nianšu un kokteiļkleitu pārzinātājiem no otras puses.

Tātad linu krekls ir zelta vidus ceļš, tu it kā droši vari sniegt roku abiem. Tikai viena problēmiņa ar to linu kreklu ir tāda, ka tas kā likums vienmēr ir kaut kāda tizla fasona un piegriezuma. Ja sievietēm vēl ir iemācījušies uztaisīt kaut kādas stilīgas lina kleitiņas ar kuru var šampi uz jahtas iedzert gan skriet Jāņu naktī rasā peldēties un ļauties pagāniskiem rituāliem, tad linu krekli džekiem ir pagalam tizli. Tie ne tikai ir dārgi, bet arī visbiežāk izskatās pēc pelēka maisa, kurš turklāt vēl īsti neder kā likums rokas ir kaut kādas īsas un pats garš kā tāds jēzus paltraciņš. Labākajā gadījumā var cerēt uz baltu linveida maisveidīgu kreklu.

* * *
Bio piena produkti
Kāds varbūt ir vairāk informēts par to, ko Latvijā īsti paģēr "bio" (vai "eko") birka piena produktiem? Cik saprotu, tas gluži nepaģēr, ka tas ir tikai ar bio zāli/sienu barots jeb t.s. "grass-fed"? Ja baro ar bio graudiem utt., tas arī iet zem "bio" birkas, ja? P., Trikātas piena www lapā ir rakstīts "GOVS TIEK BAROTA AR DABĪGU BARĪBU (ZĀLI, SIENU)". Īsāk sakot, man interesē, kuri zīmoli vai saimniecības Latvijā piedāvā teju 100% grass-fed piena produkciju.
* * *
Šorīt pamodos nosalis. Cēlos un no skapja vilku laukā tur jau pirms kāda laika nobāzto segu.
* * *
Kāpēc beigtas mušas tik bieži (vienmēr?) ir ar kājām uz augšu?
* * *
"tu atgriezies pie cilvēka, kuru tu mīli, pat ja tu zini, ka zaudēsi pasakas"
* * *
FFFVII
Final Fantasy VII rimeiks man ir vienaldzīgs.
* * *
breast is reduce; vagana is enlarge
* * *
just another rabbit hole
2003. gadā publicētais 1983. gada CIP pētījums par smadzeņu pusložu sinhronizēšānu un hologrāfisko visumu/realitāti/cilvēka smadzenēm. Sasodīti aizraujoša lasāmviela, ja spēj lasīt angliski, nelasot katru vārdu (if you know what I mean).
* * *
Augstākās pakāpes tizlums sasniegts, nu, varu nomirt laimīgs. Labi, ka man to naudu šodien kaut kam nevajadzēja. Bet, nu, pizğets.
* * *

Previous