Informācija par lietotāju

Informācija par lietotāju
Zemāk ir redzama informācija par viensvilks. pielabot profilu.


Pievienot šo lietotāju saviem draugiem  To-Do saraksts  Atmiņas:  Pastāsti draugam!  Meklēt šajā žurnālā
Lietotājs:viensvilks (44287) viensvilks
Vārds:viensvilks
Bio:Viņa rakstīja uz katra maza papīra gabaliņa, kas tai gadījās pa ceļam un tie visi stāsti vairs nav kopā salasāmi un savācami. Tas bija kā elpot, tas bija kā ielīst pavisam sevī iekšā un spēlēties ar savām nu jau nedaudz iepuvušajām lellēm. Tur bija droši. Kamdēļ?
-Tur nebija neviena dzīva, kam būtu nepieciešams sevi patapināt un sapratināt.
 Es šodiena atradu 10 klades, divas no tām tikai iesāktas ar diviem labiem stāsta sakumiem un 8 ar kaut kādu citātu un stāstu kopojumiem un vervelējumiem. Nu dzejoļu arī – bet viņi pa kantainu, neskaitu. Tāds dīdeklis vien ir.
Galu gala pie desmit kladēm, alkas vadīts, es atradu arī dažus internet blogus un kaut kur ieglabātus dokumentus ar arī iesāktiem stāstiem un pāris ar dažiem sāpju rakstiem.
Ko man ar to visu iesākt? Es tāpat rakstu tikai tad, kad vieni - kad apkārt nav neviena, vai dotajā momentā, kad strīdos un guļu uz dīvāna jo strīdam ir jātur savi groži kā nākas. Citkārt nav jau laika - ir jāilgojas, jāieskrien darbos, atpakaļ un jābužinās ar visiem.
Man brīžiem liekas, ka nav jēgas tā. Varētu tak izņemt visu lieko no dzīves, priekšzobus arī, un kaut kā bez s burtiem pateikt, ka gribu palikt tuvu viens. Nu tā lai mani neviens netraucē.
būtu skarbi – nu ir tak ģimene un ir jau divi brīnumaini bērni, bet brīžiem, ak kungs kā gribas, lai ap mani apjožas 7 sienas un visi tie buži-buži un visi tie sevis-atverošie dvēseļu mācekļi un skolotāji iet pie vilkiem.
Nu palikt tā vienkārši – nu aizvācieties tak visi un pārstājiet būt tik sasodīti gudri un pareizi. Pārstājiet būt tādiem kādiem jums ir mācīts būt.
ir normāli arī metālistam ik pa laikam paklausīties džezu, nu ir, nu I ko.

x

——
Tikai mirki vēl atpakaļ, kādā purvainā meža piemalē iedegās kādas dvēseles gaisma. Kāds satraucās un kāds priecājās. Mani satina mazā kamoliņā un ielika mazā būrītī. Kā tādu nevainīgi apmaldījušos putniņu, ieburzīja ligzdiņā un baroja ik pa pāris stundām.

es nekad vairs neatradu ceļu atpakaļ
bet tiem, kas man palīdzēja sākt jaunu, es saku paldies.
Intereses:1: uzticēties. [Pamainīt savējās]
Draugi:
People5:etalonfunkcija, french_mime, ila, sarkanvilks, soul_embraced
Communities9:es_shobrid_lasu, lol, muzons, n_komentari, sc_news, unsend, uzzinu_pedejais, vajag, vegan_foodporn
Esmu draugs:6: divsimt_zosis, french_mime, iokaste, mmd, phz, sarkanvilks
Lietotāja tips:Bezmaksas lietotājs
Izveidots:2018-12-13 10:38:37
Pēdējais ieraksts:2020-02-06 12:25:35, pirms 172 nedēļām
Izmantotie klienti :Web: 2.0.0
Žurnāla ieraksti:42
Nopūtas:Izdvestas: 5 –Saņemtas: 11
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?