Kopienas info

Informācija par kopienu
Lūk, zemāk ir informācija par "Cibas stila kopiena" kopienu. Lai pievienotos šai kopienai, spied šeit.Tev jebkurā laikā ir tiesības brīvi satīt makšķeri un pamest kopienu.


Novērot kopienu (draugu lentā)  Rakstīsim "style"  To-Do saraksts  Atmiņas:  Pastāsti draugam!  Meklēt šajā žurnālā
Lietotājs:style (2661) style
Ciba Style
Vārds:Cibas stila kopiena
Atrodas:Latvia
Par:
Esi sveicināts [info]style kopienā!

Šeit īsumā (heh..) ir aprakstīts, par ko šī kopiena ir un kam tā domāta. Pirms Tu pievienojies vai kaut ko publicē šajā kopienā, būtu vēlams, lai Tu izlasi, kas te rakstīts. (Tā lai nebūtu nekādu pārpratumu – šai kopienai nav nekāda sakara ar modi un tamlīdzīgu stilu.)

Nu tad..

Ja pavisam īsi, tad vari rakstīt par visu, kas saistīts ar Tava žūrnāla izskatu un darbību vispār. Ja garāk, tad šeit Tu vari rakstīt par visu, kas vien Tev liekas, ka varētu būt noderīgs citiem. Tas ir, gan stilu (S1, S2) piemēri un kodu fragmenti, gan paša veidotie S2 slāņi, gan interesanti web-dizaina risinājumi. Arī problēmas, piemēram, pārlūku nesavietojamība. Nu, tas tā – piemēram.
Vari arī uzdot jautājumus. Ir cerība, ka reiz šī kopiena kļūs populāra un tās biedri spēs atbildēt uz visdažādākajiem jautājumiem, kas saistīti ar Tavu žūrnālu Cibā, tā izskatu vai, piemēram, web-dizainu.
Varam arī diskutēt par XHTML, DHTML, CSS, XML, XSL.. Ja vien tas ir interesanti un noderīgi, tad – kāpēc gan ne?
Nevajag vienkārši reklamēt sevi vai savu žūrnālu. Izdari ko labu un noderīgu un tad vari palielīties.
Pukstiem jābūt publiskiem. Mums nav, ko slēpt. Tev arī ne. No šīs kopienas labumu drīkst gūt arī vienkāršie vērotāji, nevis tikai tās biedri.
Pukstiem nedrīkst aizliegt komentēšanas iespēju. Tā, lūk, būtu vienkārši cūcība.

Noderīgas saites
      The W3 Consortium
      HTML Validator
      CSS Validator
      LJ Style Discussion
      S2 Styles Community
Atmiņas:17 ieraksti
Intereses:18: ciba, css, design, dizains, grafika, html, s1, s2, stils, style, web, web design, web dizains, web-dizains, webdesign, xhtml, xml, xsl. [Pamainīt savējās]
Atbildīgais:3: crescendo, tidliibums, x_f
Locekļi ;):53: aiz, amanda, any_thing, baltais_tehws, bax55hqy8dlb, blame, camomiletea, cannibalsmith, crescendo, davinchi, drako, fakts, ghostvision, gxs, hazy_nothing, hope, if, jim, kaijule, kaitnieks, kandelite, krampis, ld, liigone, lordramex, mazaa_pele, mjauminka, moody, murks, neona_, nez, nn_, nrk, paarpratums, painless, playgirl, podzinja, praetor, pusnakc, qgmr101, raivis_purins, rolandinsh, runcis, saltums, starry, that_girl, tidliibums, ugunszirgs, valium, velius, x_f, zobgale, zvirbuleens
Štelli pielūko:71: amanda, anneth, annii, any_thing, baltais_tehws, bax55hqy8dlb, blame, camomiletea, cannibalsmith, comedy, davinchi, djhurio, fairy, fakts, flitta, friday, hazy_nothing, hope, ib, if, kandelite, kiskinja, kleksis, krampis, liigone, lordramex, m_x, mednieks_dachi, mjauminka, mola, mth, murcielago, murks, mystique, nausee, neona_, nez, nn_, omamma, ota, painless, pasts, playgirl, ploy, podzinja, praetor, pusnakc, qgmr101, raivis_purins, rolandinsh, rudaa_ruuta, runcis, saltums, siecha, silpurene, snaiks, starry, tidliibums, troller, ugunszirgs, vaivars, valium, vangugs, velius, vienna, vina, wilkacis, x_f, young_heart, zabete, zobgale
Lietotāja tips:Bezmaksas lietotājs

(vēl vairāk...)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?