Kopienas info

Informācija par kopienu
Lūk, zemāk ir informācija par "mazliet no visa interneta" kopienu. Lai pievienotos šai kopienai, spied šeit.Tev jebkurā laikā ir tiesības brīvi satīt makšķeri un pamest kopienu.


Novērot kopienu (draugu lentā)  To-Do saraksts  Atmiņas:  Pastāsti draugam!  Meklēt šajā žurnālā
Lietotājs:random_bullshit (38361) random_bullshit
Vārds:mazliet no visa interneta
E-pasts:
labils666@googlemail.com
Par:esi sasēņojis internātā labumus, gribi padalīties, bet savā žurnālā cūkoties negribi? tā gadās un par to nav jākaunas. šī tad lai ir vieta, kur izpausties un apmierināt uzmanības deficītu. ierobežojumu gandrīz nav, vien lūgums pēc pieklājības.
pieklājīgi ir zem lj-cut paslēpt bildes kuru horizontāle ir virs 600px. bildes, kas satur erotiku, pornogrāfiju vai vienkārši šķebinošus skatus, attiecīgi pabrīdinot par saturu. tāpat piesedzami ir garumgarie teksti.
lj-cut kods izskatās šitā:
<lj-cut text="paskaidrojums"> piesedzamais materiāls </lj-cut>
uz jautājumu ar ko šī komūna ir labāka par jau radītajām viennozīmīgas atbildes nav.
varu tikai minēt ka [info]rasbainieks te nav nekādas teikšanas, tāpat kā visiem citiem uz cenzēšanu un baigo kārtību parautiem useriem.
brīvība ir vienīgais ko varu piedāvāt (ja nu tev tās pietrūkst).
tātad velkomēts izpausties.
Intereses:1: viss. [Pamainīt savējās]
Atbildīgais:2: labils, po
Locekļi ;):17: almighty_j, copypasta, es_esmu_dzhims, gatisl, gribu_gribu, iekodeets, implozija, izkapts, kisswithafist, labils, phz, po, rejnis, sfeera, ulvs, zefiirs, zero_weirdness
Štelli pielūko:21: acdc, almighty_j, artemzija, bi, copypasta, csm, gatisl, grizlii, iekodeets, izkapts, labils, meskaliins, phz, po, rejnis, sfeera, tati, viperidae, zefiirs, zeme, zero_weirdness
Lietotāja tips:Bezmaksas lietotājs

(vēl vairāk...)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?