Kopienas info

Informācija par kopienu
Lūk, zemāk ir informācija par "Pasaules valdnieki" kopienu. Lai pievienotos šai kopienai, spied šeit.Tev jebkurā laikā ir tiesības brīvi satīt makšķeri un pamest kopienu.


Novērot kopienu (draugu lentā)  To-Do saraksts  Atmiņas:  Pastāsti draugam!  Meklēt šajā žurnālā
Lietotājs:dorians (909) Apmaksātais lietotājs dorians
Vārds:Pasaules valdnieki
Mājaslapa:Dorians
Atrodas:Latvia
Par:Dorians ir miris...


(Sakarā ar pēdējā laikā radušos situāciju, ka daudzi jauni un jau esošajiem priesteriem nepazīstami cilvēki izsaka vēlmi būt par Doriana priesteriem, tiek izsludināts sekojošs paziņojums:

"Dorianam labpatīk savu svētību dot tikai reāliem cilvēkiem. Tālab, pirms kļūsti par mūsu kopienas locekli, tev būs stādīt savu izcilo personību mums priekšā un nodot to vispusīgai izvērtēšanai. Tikai pēc Doriana augstākās padomes lēmuma, kas tev tiks darīts zināms ar noteiktu metožu palīdzību, tu varēsi stāties mūsu rindās. Bet līdz tam tev būs sevi pakļaut lielajam likteņa sietam."

Paldies par atsaucību,
Administrācija

P.S. Pretendentiem tiek izteikts lūgums, piesakoties uz dalību Dorianā, nosūtīt vēstuli Lordam vai Andukam ar īsu aprakstu, kāpēc vēlaties kļūt par tā biedru.)
Atbildīgais:2: lord, lord_andrey
Locekļi ;):13: andux, angors, honeybee, hurt, ib, kyrie, lilai, lord_andrey, lunicana_animae, malfor, mazaa_pele, melora, sleep_talking
Štelli pielūko:9: _sinner_, andux, evergreen, ib, invidia, kyrie, lilai, lunicana_animae, melora
Lietotāja tips:Pastāvīgais lietotājs

(vēl vairāk...)

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?