Pasaules valdnieki's Friends
View:Personal Journal.
View:Calendar.
You're looking at the latest 6 entries.

Monday, October 18th, 2021


honeybee
Time:6:03 pm.
Šodien, tātad, ejam pa ielu un sarunājamies, turpat pa ielu iet balodis
Es viņam apeju apkārt, ceļabiedrene netīšām ņem un iesper
Lops sabijies uzpludurējās līdz pat māju jumtiem

(Tā, visticamāk, nav alegorija, vienkārši wtf moments)

/ ā, un vēl es šodien 2 h ar acs kaktiņu skatījos Niča orģiju un mistēriju teātri, parunājos arī izstādes izglītības daļas vadītāju (? nu, tipa tas amats), kura šo video skatījusies jau dažas dienas no vietas un "jau pieradusi, kas tad tur" (fonā iet epizode, kurā tiek radīts iespaids, ka jaunā, kailā sievietē tiek stūķētas cūkas iekšas), es vēl nezinu, ko par to domāt, bet man šķiet, ka tas ir mīlīgi (arī daži no meistardarbnīcas jauniešiem reportēja, ka pēc stundas iestājas miers un harmonija)
Comments: Add Your Own.


honeybee
Time:10:20 am.
Mani vienreiz izrakstīs no mājasgrāmatas

1) pasniedzēja lomā

8.44 ienāk e-pasts "šeit ir transkribēta intervija. šodien lekcijā nebūšu"
es: "šifrēji visu nakti un tagad gulēsi? :D "

2) tulkotāja lomā

- Kad būs tulkojums?
- [nosauc datumu], tas der?
- Ja es pateikšu, ka vajag ātrāk, vai būs ātrāk?
- Tad es apsolīšu ātrāk :D
Comments: Read 2 or Add Your Own.

Thursday, October 14th, 2021


honeybee
Time:1:45 pm.
Turpinot vienu zematslēgas tēmu.

Man'prāt, ir tā, ka tas, vai cilvēki vakcinējas vai nevakcinējas, ir arī jautājums par to, cik ļoti viņi ir gatavi darbībā paust mīlestību pret "savu tuvāko" - nezināmu, anonīmu garāmgājēju.
Jo man, teiksim, jau pirms vakcinācijas bija skaidrs, ka man pašai būs fiziski grūti (tā tas vienmmēr ir uz visām vakcinācijām) un iemesli to darīt bija gan lai pati izvairītos no saslimšanas, gan arī lai pasargātu tos cilvēkus, kas tādu vai citādu iemeslu pēc nevakcinējas.
Cilvēki, kas varētu vakcinēties, bet to apzināti nedara, šādu mīlestību pret savu tuvāko šādā darbībā nav izpauduši.

Ideja, ka es tagad nepietiekami mīlu tos nevakcinētos, man atgādina daudzās toksiskās situācijas, kurās es esmu izturējusies pret cilvēkiem labi un gādīgi, un kaut kādā brīdī man apskrienas sirsniņa par to, ka viņiem ne prātā nenāk atdarīt ar to pašu; nav tā, ka es nožēlotu, ka esmu kaut ko labu izdarījusi, bet nu bļaķ teksts "tu tomēr varētu viņus mīlēt vēl ilgāk un maigāk un iecietīgāk un nesāpināt viņus ar norādēm, ka viņi izturas egocentriski" ir neadekvāts.

Spēles teorija parastā; pie cietumnieka dilemmas vairākkārtējas izspēlēšanas ir pareizi pirmajā raundā sniegt otram vairāk ar cerību uz to, ka otrs arī pret tevi izturēsies labi, bet ir arī pareizi otrajā (trešajā, ceturtajā, piektajā) raundā piegriezt krānu un norādīt, ka, ja tu man neko labu nedari, tad es arī tev neesmu nekādu labestību parādā.

(Šis ir konkrēti tikai par personisko attieksmi, nevis par valdības lēmumiem vai tml)
Comments: Read 23 or Add Your Own.

Tuesday, October 12th, 2021


honeybee
Time:12:40 pm.
Noguruma līmenis "nejauši piezvanīt Ingai Gailei videočatā, pirmo minūti pavadīt, satraukti kliedzot "nē, es tevi neredzu un vispār nesaprotu, no kura loga tu runā un es nesaprotu kā to var aizvērt" "

/ man ir baigas aizdomas, ka šis gļuks radās, man mēģinot uzrakstīt čatā (un ne Ingai Gailei!) "viņi abi ir tik ļoti in denial", ko FB interpretēja kā "dial", for fuck's sakes es varētu vienkārši. beigt. komunicēt, ar katru dienu izdaru kaut ko vēl debīlāku, vienreiz tak tas "backpedal, hard" nestrādās
Comments: Read 3 or Add Your Own.

Monday, October 11th, 2021


honeybee
Subject:Par klejojošo tēmu
Time:10:07 am.
..es pēdējā laikā, nu, kā minimums no jūnija sākuma, bet gan jau ilgāk, esmu ļoti OK ar savu ķermeni.
Tas dara to, ko es gribu un ko man vajag (šodien, piemēram, kavēju autobusu un normālā tempā aizskrēju līdz pieturai ar aizmigušu bērnu uz pleciem)
Tas atbilst manam priekšstatam par to, kas izskatās mīlīgi un smieklīgi
Bet man ir ar kaunu jāatzīstas, ka ar "bet tev taču jābūt skaistai, citādi tu nevienam neliksies iekārojama un nomirsi viena" es tiku galā ne caur skaistumu (vai "sava īpašā skaistuma pieņemšanu" or smth), ne drošības sajūtu attiecībās (cilvēki var ņemt un nomirt, ja!), bet gan caur "man ir totāli ok nomirt vienai un also atpisieties ar to, kas esot romantiskas attiecības, I am soooo not into that shit right now". Pēdējā reize, kad es gribēju būt skaista, lai iepatiktos, bija vairāk nekā pirms gada, also didn't work. Pēc tam bija pāris reizes, kad pirms iziešanas no mājas nomainīju plānoto apģērbu, jo ja nu iepatikšos, we can't have that.
Comments: Read 4 or Add Your Own.

Friday, October 8th, 2021


honeybee
Time:7:08 am.
Lasu Klārkas Piranesi (pēc pirmā ahuja - absolūti brīnišķīga grāmata, vienlaikus gribas piespiest Prometeju tulkot, un vienlaikus prieks, ka nepiespiedīsies, jo āāā nu tak pārāk skaisti, lai aiztiktu)
Nakts vidū pamostos ar atskārtu, ka lielākā daļa grāmatas varoņu patiesībā ir kaķi!!! Kas izskaidro gan attieksmīti, gan vēlmes
Pēc tam jutos ļoti bēdīga, man vispār ļ nepatīk atskārst lietas, pirms autors grib, lai es tās atskāršu

Tagad speciāli izlasīju recenziju, tur nekas nav teikts par kaķiem, bet vrb vnk nespoilerē
Comments: Read 5 or Add Your Own.

Pasaules valdnieki's Friends

View:User Info.
View:Personal Journal.
View:Calendar.
View:Website (Dorians).
View:Memories.
You're looking at the latest 6 entries.