Chloroform Sauna ([info]martcore) rakstīja,
@ 2008-03-30 18:14:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
mums ar totenhemu šobrīd ir brīnišķīgs mačs - katrā komandā pa trīs tīrajiem uzbrucējiem, kad to kāds pēdējoreiz ir redzējis? (ouens, viduka, mārtinss - bents, berbatovs, robijs kīns)

pēdējās 10 minūtes bija pagaidām žagatām labākās šosezon. trio darīja ar totenhemas aizsardzību, ko gribēja. divi 100% momenti un no trešā piegājiena - ouens 3-1. šodien piedzeršos. beidzot redzu no savas komandas to, ko gribu.

(Ierakstīt jaunu komentāru)

[info]maksims
2008-03-30 18:20 (saite)
Tas ir kaut kas pratam netverams - zagatas izvirzijusas vadiba!

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)

[info]martcore
2008-03-30 18:21 (saite)
mani šajā sezonā tāpat interesē tikai spēle pret sanderlendu :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

2008-03-30 18:40 (saite)
Neticu vairs savam acim!!!
Kas to butu domajis, jau 3:1. Nemuzam neticetu, ja kads man to teiktu, ja pats savam acim neredzetu.

2008-03-30 18:41 (saite)
pardon, 4-1.

2008-03-30 18:44 (saite)
Smits laukuma, vel var paspet tris ielaist!

7-1 jau būtu tā kā par daudz, lai arī neiebilstu.

2008-03-30 18:52 (saite)
Ja, ar to ari liga ir beigusies, nogalinot galveno, pedejo intigu - izvelsies zagatas vai neizvelsies ara :((((

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)

[info]v00d00
2008-03-30 18:56 (saite)
jā, redzēju tikai otro periodu, bet bija ok, neraksturīgi daudz cīnījās tie strīpainie šodien.
papildus piebilde par čelsija-midlsbro, apsveru iespēju sadedzināt čelsijas kreklu un pievērsties dzenbudismam.

2008-03-30 19:00 (saite)
a kas, tik slikti bija?!

2008-03-30 19:05 (saite)
da pizdec tur bija a ne futbols, zini cik pretīgi ir skatīties uz to kā ūberfutbolisti pat necenšas izlikties ka spēlē ? viņiem visiem tur bija pohuj vai tā ir premjerlīgas spēle, vai labdarības spēle kas vāc naudu izmirstošām alpu vijolītēm. vobšem grants ir mudaks, spēlētāji ir pārbiezie pohujisti un tiesnesis neiedeva midlsbro pelnītu pendeli kas varētu izlīdzināt spēli un tad vismaz tā čelsija moš būtu sākusi spēlēt.

2008-03-30 19:14 (saite)
Viennozimigi - taupija spekus izskirosajam cinam!