pajautaa

Kāds ir optimālais Omega 3 avots?

« previous entry | next entry »
Sep. 30., 2012 | 12:08 pm
posted by: cannibalsmith in pajautaa

According to Wikipedia, zivju eļļa nāk no zivīm, bet svarīgās lietas tajā zivis pašas neražo, bet iegūst no aļģēm, ko apēd. Izdomāju, varbūt izlaist starpniekus un ēst aļģes. Problēma ir, ka neko tādu neesmu Rīgas veikalos redzējis. Kaut kur vispār var nopirkt?

Es nesen izrēķināju, ka par kvalitatīvu zivju eļļas kapsulu mēneša devas cenu var nopirkt divus līdz septiņus kilogramus svaiga laša - daudz garšīgāk. Tad izlasīju Vikipēdiju un iedomājos, vai var optimizēt vēl vairāk, jo augi gandrīz vienmēr ir lētāki par gaļu.

Edit: Nepiedāvāt uztura bagātinātājus (tabletēs sakompresētus vienšūņus). Es meklēju īstu paiku.

# | jā, ir doma! | Add to Memories


Comments {15}

veed_logs

from: [info]veed_logs
date: Sep. 30., 2012 - 04:16 pm
#

Nezinu, kā ar tām gļotām, bet košļāt pašam ir labāk, jo košļājot izdalās siekalas, kas palīdz labāk sagremot pārtiku. Tāpēc arī šķidru pārtiku vēlams "apkošļāt", lai labāk gremojas.

Atbildēt | Iepriekšējais