KASKO

« previous entry | next entry »
Jun. 20., 2012 | 08:25 pm
posted by: ppscl in pajautaa

Interesē, kuri apdrošinātāji pēdējā laikā ir ietecami un kuri nē.
Agrāk pie labākajām skaitījās Balta (vislabākā), If, Seesam un BTA (par BTA arī daži brīnumi dzirdēti) un Gjensidige (kuri laikam pārstrādājuši iepriekš šausmīgos Parex noteikumus).
Varbūt tagad kas mainījies?

Zinu ar, ka Balvā un Baltikumā apdrošināt nav jēgas.
Tags:

# | jā, ir doma! | Add to Memories


Comments {4}

tas neizlasāmais jūzerneims

from: [info]bax55hqy8dlb
date: Jun. 20., 2012 - 09:13 pm
#

visi uz "B" izņemot Baltu ir fuj pē. parex arī ir sūds, polises maksā vidēji daudz, bet noteikumi dirsā. ja gribi labākās, tad Balta un IF, no vidējām ok ir Seesam. pārējās lielos vilcienos ir ārā metamas, bet atkarīgs no tā, vai tev regulāri zog spoguļus vai tu brauc ar auto sienās un puķupodos, skrāpē stāvvietās svešus auto vai vienkārši tavu auto nozog.

Atbildēt


blond

from: [info]blond
date: Jun. 20., 2012 - 10:11 pm
#

es nezinu, vai apdrošināšanas brokeri strādā ar privātpersonām, bet kā uzņēmumam mums ir ļoti laba pieredze ar Marsh, viņi iesniedz n-to apdrošinātāju piedāvājumu salīdzinājumu. un komisiju ņem no apdrošinātājiem. bet varbūt ar privātpersonām tas tā nestrādā. taču painteresēties jau var.

Atbildēt


from: [info]atbildu
date: Jun. 21., 2012 - 08:59 am
#

Mums jau trešo gadu ir if KASKO un nav bijušas nekādas problēmas. Divas reizes jau bija apdrošināšanas gadījumi un remonti tika apmaksāti bez jebkādām pretenzijām! Turklāt viņiem polisē ir tāda ekstra kā auto aizvietošana uz neierobežotu laiku - mēs veselas četras dienas braukājām ar viņu golfiņu bez papildu samaksas! Ir vērts piemaksāt pardesmit latus, ja nepārtraukta auto pieejamība ir būtiska nepieciešamība.

Atbildēt


oblica

from: [info]oblica
date: Jun. 21., 2012 - 09:20 am
#

Jāņem tā, kurā izmaksu daļā paziņas strādā.

Atbildēt