pajautaa

« previous entry | next entry »
Okt. 19., 2005 | 04:39 pm
posted by: mass in pajautaa

Audumu gudrinieki:

Vai ir tāds audums, kas ir melns, sintētisks, blīvs, bet plāns un vidēji elastīgs, kuru viegli varētu uzvilkt uz rāmja.

Pielietojums: likt priekšā tumbu membrānām. Vārdu sakot - ja varat aptaustīt audumu, kas ir aizvilkts priekšā kādai tuvumā esošai tumbai un ja zinat, kur tādu var raut, tad lūdzu pastāstiet.

# | jā, ir doma! | Add to Memories


Comments {8}

Edgars

from: [info]daysleeper
date: Okt. 19., 2005 - 05:26 pm
#

uh ti naaa, nu tad kaut kas tur pavisam traki, laikam nevar algas atljauties. reiz bija divi viiri - man nolasija taadu lekciju ka pats nevis nopirku gatavu bet samonteeju sev tumbu. un prieks taads ka pa maz neliekas.

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


mass

from: [info]mass
date: Okt. 19., 2005 - 05:34 pm
#

nu man šobrīd galdniecība top 60x60x60 cm kaste manam jaunajam 15" vūferim, bet gribās membrānai, kura tomēr nav no tām jaunākajām, līdz ar to neizskatās pārāk daiļi, tomēr aizlikt lupatu priekšā.

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


Edgars

from: [info]daysleeper
date: Okt. 19., 2005 - 05:39 pm
#

malacis, noveerteeju ka cilveki taisa kaut ko savu tomeer :)

Atbildēt | Iepriekšējais


Aizliegts Viljams

from: [info]aizliegts_v
date: Okt. 20., 2005 - 10:34 am
#

Vai prātīgāk nav metāla vai plastmasas sietu?

Atbildēt | Iepriekšējais