Windows virtual memory

« previous entry | next entry »
Dec. 2., 2009 | 06:08 pm
posted by: safe in pajautaa

Ko nozīmē, ja dators labajā apakšējā stūrī izmet dzeltenu trijstūri ar melnu izsaukumzīmi un saka, ka mana Windows virtual memory ir too low?
Kas tas ir?
Mans C disks ir vairāk nekā puse tukš tapēc nesaprotu, ko tas cenšas man pateikt.

# | jā, ir doma! | Add to Memories


Comments {12}

from: [info]safe
date: Dec. 2., 2009 - 06:36 pm
#

Bet man agrāk tās sūc neizleca, un arī programmas man augstākais 2 parasti ir vaļā, un tos interneta logus arī cenšos ne vairāk kā 3 atvērt reizē (un turēt vaļā, citreiz atveru vairākus, bet uzreiz kā apskatos taisu ciet un tad atkal ir 3).
Fuck it, viņš vispār ir dajūdzies :/

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


from: [info]affair
date: Dec. 2., 2009 - 06:41 pm
#

varbūt neta browserī daudz lapas tabos atvērtas?

Atbildēt | Iepriekšējais


from: [info]hessin
date: Dec. 2., 2009 - 06:44 pm
#

varbūt vīrusi ? hehe.
Paskaties Task Managerī, kādi procesi skrien, paskaties, kas tie par procesiem, cik daudz atmiņas aizņem, parēķini ..
Kādas tās 2 programmas esi palaidusi un kas rādās tajā Task Managerī - vai uzreiz nav kaut kas acīmredzami nevajadzīgs.
un tad var arī palaist kādu vīrusķērāju, ja nav kaut kas acīmredzams (visādas programmas, ko laika gaitā esi sainstalējusi un kuras palaižas ikreiz, kad ieslēdz datoru)

Atbildēt | Iepriekšējais


Celku Izēdājs

from: [info]blutzeuge
date: Dec. 2., 2009 - 08:55 pm
#

windows piemīt cilvēkiem raksturīga īpašība novecot un kļūt marazmatīskam un lēnam.
ja pāristaesi windows, tad tas uzabos ātrdarbību un tādi paziņojumi varbūt būs retāk. bet labākais risināums ir paplašināt operatīvo atmiņu, ja dzeži to ļauj

Atbildēt | Iepriekšējais