pajautaa

Auto signalizācija

« previous entry | next entry »
Jun. 25., 2009 | 04:24 pm
posted by: humanz in pajautaa

Mašīnai bez signalizācijas sačakarējušās abas durvju slēdzenes, nu vienīgais variants ir atstāt viņu neslēgtu. Tb, vienas durvis var aizslēgt, kas aizslēdz visas (centrālā atslēga), bet atslēgt var tikai no iekšpuses. Ko darīt? Vai ir vērts mēģināt vest uz servisu un prasīt lai nomaina atslēgas vai ko nu tur vēl? Cik tas varētu izmaksāt?
Vai arī darīt ko citu - uzlikt signalizāciju - tādā gadījumā laikam tās durvju atslēgas varētu vispār aizmirst (vismaz tā es esmu sapratis. turpmāk viss tikai ar pulti.) Tādā gadījumā - kur varētu ielikt pašu pašu pašu lētāko signalizāciju? (mašīna nav pārāk jauna un signalizācijas jēga ir tikai tāda, lai uzreiz nevar viņā iekāpt un var atslēgt/aizslēgt pa gabalu.)
Ko jūs ieteiktu?

# | jā, ir doma! | Add to Memories


Comments {4}

Māris Alksnis

from: [info]maris
date: Jun. 25., 2009 - 04:42 pm
#

Es teiktu, ka signalizāciju liec mierā. Tur pie vainas visticamāk būs pati centrālā atslēga. Cik maksās? Atkarībā no tā, kas saplīsis no 20 - 80 Ls.

Atbildēt


scope

from: [info]scope
date: Jun. 25., 2009 - 05:08 pm
#

Piezvani uz kādu signalizāciju licēju kantori vai, vēl labāk, aizbrauc ciemos un atrādi auto.
Ja centrālā atslēga ir kārtībā un vaina tikai pašās slēdzenēs, tad var uzlikt signalizāciju, kas tev virinās durvis ar centrālās atslēgas palīdzību - tad par slēdzenēm tiešām var aizmirst. Taisa pat tā, ka pēc siģenes uzlikšanas atvieno to mehānismu no slēdzenes un aiztaisa atslēgas caurumu, lai kādam nerodas vēlme urķēties.

Atbildēt


agressor

from: [info]agressor
date: Jun. 25., 2009 - 06:43 pm
#

iepuut atsleegaas briinumliidzekli wd-40, kad atsleegas nelieto vinjas vienkaarshi aizdirshas

Atbildēt | Diskusija


from: anonīmiķis
date: Jun. 26., 2009 - 08:42 am
#

wd40 ir ok, bet ir tāds penetrating oil.

Atbildēt | Iepriekšējais