tas pats vai WindowsMovieMaker Jams ir windoesa kompeltaa.. vismaz peedeejaam instalaacijaam kur XP ir ar integreetu SP2 :) Pienjemu, ka ar legaalu windowsi movie meikeri var elementaari novilkt no MS neko nemaksaajot.
es tomēr šovakar gribu pamēģināt vēlreiz. fails filkts no torrenta, uzrādās kā .avi video clip. NEVIENA video apstrādes programma never vaļā, esot problēmas ar formātu. izmēģinājusi esmu kādas 10 programmas. nezini, kas varētu būt par vainu? domāju, konkrētais fails vainīgs, dabūju no cita torrenta to pašu, bet never vaļā, tāpēc problēma varētu būt saistīta ar torrentu būšanām. nenāk prātā, kas par lietu varētu būt un kā risināt? bet tas tā, nav man ļoti svarīgi.
huh Lauminai gruuts riits :) Vakar daudz cieminji saraapoja no malu malaam. Iedod email un es Tev nosuutiishu infu kaa Tu vari "iedod" man to failu un uzmetiis jamajam aci :) Ibo izziileet kafijas biezumos buus pagruuti. Vai iedod linku uz to torrentu.
from:
laumina
date: Dec. 4., 2006 - 09:43 pm
#
Atbildēt | Diskusija
from:
anna
date: Dec. 5., 2006 - 12:02 am
#
Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija
from:
laumina
date: Dec. 5., 2006 - 12:05 am
#
Jams ir windoesa kompeltaa.. vismaz peedeejaam instalaacijaam kur XP ir ar integreetu SP2 :)
Pienjemu, ka ar legaalu windowsi movie meikeri var elementaari novilkt no MS neko nemaksaajot.
Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija
from:
anna
date: Dec. 5., 2006 - 12:08 am
#
Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija
from:
laumina
date: Dec. 5., 2006 - 12:11 am
#
http://www.free-codecs.com/download/K_L
Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija
from:
anna
date: Dec. 5., 2006 - 12:15 am
#
uzinstalēju, saka, ka tam .avi failam codec ir, bet tik un tā never vaļā.
Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija
from:
laumina
date: Dec. 5., 2006 - 12:17 am
#
Mosh atsuuti man uz email. Mazums tur kaut kaadi briinumi :)
gints et vestule.lv
Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija
from:
anna
date: Dec. 5., 2006 - 12:23 am
#
Atbildēt | Iepriekšējais
from:
anna
date: Dec. 6., 2006 - 11:04 pm
#
fails filkts no torrenta, uzrādās kā .avi video clip.
NEVIENA video apstrādes programma never vaļā, esot problēmas ar formātu. izmēģinājusi esmu kādas 10 programmas.
nezini, kas varētu būt par vainu? domāju, konkrētais fails vainīgs, dabūju no cita torrenta to pašu, bet never vaļā, tāpēc problēma varētu būt saistīta ar torrentu būšanām. nenāk prātā, kas par lietu varētu būt un kā risināt? bet tas tā, nav man ļoti svarīgi.
Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija
from:
laumina
date: Dec. 7., 2006 - 11:15 am
#
Lauminai gruuts riits :)
Vakar daudz cieminji saraapoja no malu malaam.
Iedod email un es Tev nosuutiishu infu kaa Tu vari "iedod" man to failu un uzmetiis jamajam aci :)
Ibo izziileet kafijas biezumos buus pagruuti.
Vai iedod linku uz to torrentu.
Atbildēt | Iepriekšējais