Mārtiņš ([info]skalpelis) rakstīja [info]koderi kopienā,
@ 2003-06-16 09:17:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Pythonam ir ar pielietojuma iespējām?


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]ukawi
2003-06-16 09:47 (saite)
Pēc tava komentāra sanāk apmēram tā: viss ir labi, tikai, kad <jāveic lieli skaitļojumi>, bremzē. Wow, tu mani šokēji.
Zinu, ka Igaunijā kolēģi iekš Python taisa Internet bankas.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]atkal
2003-06-16 09:53 (saite)
nē nu NAV tik traki, es zinu, ka dažas universitātes taisa baigos zinātniskos aprēķinus etc. vienkārši ir jāņem vērā daži momenti, nav jātaisa real-time aplikācijas pilnībā iekš python, kritiskās vietas vēlāk jāpārraksta c/c++ (elementāri, kaut neesmu darījis), bet masīvi tiešām sanāk bremzīgi, un tas jāņem vērā. es ne pārāk sen salīdzināju stulbi primitīvas masīvu darbības iekš java/python/perl/php ar primitīvu benchmark skriptu. vispār jau java lika kloķi visiem, php sprāga nost pie tik lieliem masīviem, ar kādiem es manipulēju, un perl bija tikai nedaudz ātrāks par python (bet stipri lēnāks par java). ja gribi cipariņus, varu pameklēt. pat kods kaut kur atrastos.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]ukawi
2003-06-16 10:02 (saite)
Real-time aplikācijas vispār galvenokārt raksta C/C++. Vai tā benchmark gadījumā tu tiešām uzrakstīji optimālus risinājums katrā valodā? Ir redzēti gadījumi, kad valodas nepārzināšanas dēļ visādi brīnumi tiek sarakstīti. Nedomāju, ka matricu rēķini ļautu par kaut ko spriest. Reālās programmās tas ir reti sastopams. Un pats svarīgākais:
Use the right tool for the job.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]atkal
2003-06-16 10:06 (saite)
nu a es ko gribu pateikt - tieši to pašu, ka vienmēr jālieto pareizais instruments. un es taču teicu, ka python ir gana labs, man patīk, it sevišķi sintakse bez visiem {} un ;. python man šķiet elitāri "tīra" valoda. taču es biju sācis vienu spēli programmēt, un sastapos ar problēmu, ka spēlē ir daudz informācijas, kas jāglabā masīvos (alternatīva - ārējā db, bet nebūs ātrāk), un no tā radās jūtama bremze.
mani testi nemeklē optimālus risinājumus kādai problēmai bet cenšas puslīdz obkektīvi salīdzināt primitīvas darbības ar masīviem, bez īpašām optimizācijām (kaut python gadījumā tiešām vienīgā reālā optimizācija ir c/c++ izmantošana).

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?