tikko_pamodos ([info]tikko_pamodos) rakstīja [info]istaba kopienā,
@ 2015-10-28 19:51:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
meklēju kušetīti
Ir noformulēta nepieciešamība pēc psihoterapeita (domāju, ka ne psihologs, ne psihiatrs šoreiz nav vajadzīgs). Vai varat ieteikt kādu labu speciālistu Rīgas centrā vai tā tuvumā (ja nu tiešām labs speciālists, tad kaut vai Zolitūde vai Teika), kurš mācētu palīdzēt sakārtot bardaku galvā? Problēmu loks: bērnības traumas, kompleksi, neveiksmīgas attiecības, tāds klasiskais dienas komplekts.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]authenticity
2015-10-28 21:34 (saite)
tas ir ļoti individuāli, jāmeklē tāds, ar ko ir "klikšķis", tādēļ iesaku apskatīties LĀPA mājaslapā vairākus, tiem pazvanīt, aiziet uz "izmēģinājuma" sesiju. tur mājaslapā ir arī opcija "nosūtījums pie psihoterapeita", kur ir iespēja aiziet pie speciālista, kurš palīdzēs izlemt, kuras specializācijas vai metodes terapeits varētu būt labāks.
veiksmi!

(Atbildēt uz šo)


[info]adelise
2015-10-29 11:06 (saite)
Dzintaru neirožu klīnikai ir konsultāciju kabinets Pērses ielā, Rīgā. Es tur eju pie psihiatres un psiholoģes, domāju, ka ir arī terapeits. Nevaru sūdzēties, ļoti patīkami un kompetenti darbinieki. Tiesa, psih. konsult. maksā 35 EUR. Bet nu, naudu uz veselību nevar žēlot.

(Atbildēt uz šo)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?