zvaigzness ([info]zvaigzness) rakstīja [info]diy kopienā,
@ 2005-01-31 16:06:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
žalūzijas (mans juceklīgais pienesums DIY)
taatad:
ņemam
(nosperam darbā, mājās savācam, bibliotēkā, whatever) vecas avīzes. Diena ir vislabāka, bet arī citas der. dikti maziņas - a3 formaata gan labāk ne, būs grūti
iegūstam pva līmi (kā - tā nav mana problēma :)))) skoču (var iztikt bez)
aukliņu, vilnas diegu - vēlamstādu izturīgāku
daram:
sarullējam avīzes iespējami smalkos rullišos (procesā iesaitsās PVA līme un skočš). ir lietderīgi paņemt taljkā kādu aizkarstangu ap kuru rulleet. Zinu, tas ir ķēpīgi, bet pēc trešās jau sāksiet iemanīties :))
rulīišus vajag daudz (apt 20 - 30), garums - atkarībā no avīzes un loga. neaizmirstiet, ka var salikt vairākas avīzes lapas kopā un tad rullēt, iegūstot garāku rulliiti.
kad rullēšana ir beigusies (varat rullēt kopā ar draugiem, bet neiesaku, jo telpa var būt par mazu vairākiem rullētājiem)

sieniet kopā rullīšus pa vienam ar diegu/sņori, aiz katra iesienot mezgliņu. jāsien ar vismaz diviem diegiem.
kad sasniegts vēlamais garums, loga rāmī vai sienā iesit divas naglas. Pie iesistajām naglām (vai pie jau esošas aizkarstangas) piestiprina veidojumu.

vēlams apakšā atstāt šņorītes, ko sasienot kopā var iegūt cilpiņas, aiz kurām var pacelt gardīni uz augšu un aizkabināt aiz slavenajām nagliņām.

izbaudiet!

noslēgumā :
ceru, ka nesarakstīju pārāk juceklīgi, bet izmantojiet šo tekstu, lai iedvesmotos - šādā metodikā var tapt paklājiņi, aizslietņi, lampu abažūri, dekori ko vien spējam iedomāties!


(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
Lietotājvārds:
Parole:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?