DIY
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in Do It Yourself's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Tuesday, October 7th, 2008
  1:52 pm
  [vikings]
  http://www.fishki.net/comment.php?id=42137

  Smukas rozes, ij pašam ir ko darba laikā darīt, ij kādam meitēnam būs prieks. :D
  Saturday, May 24th, 2008
  1:26 am
  [n_e_f]
  Marķieris
  Nekad pat nedomāju, ka viss ir tik vienkārši. :)

  Current Music: Рыночные Отношения - Кадры
  Tuesday, January 2nd, 2007
  9:13 am
  [prox]
  Friday, October 13th, 2006
  3:32 pm
  [ugunszirgs]
  ?
  kopiena izskatās mirusi.. neviens neko vairs pats nedara???
  Monday, April 10th, 2006
  3:35 pm
  [ugunszirgs]
  L-Dienas
  var mēģināt sameklēt baltās, bet arī ar brūnām izdodas. Nepieciešams vēl: plāna kapronzeķe, daudz sīpolmizas, grāpīts, ūdens ;))) kā rotājumi der visādas mazlietiņas - gan no papīra izgriezti nieciņi, gan herbārija ziediņi-lapiņas, gan izziedināti-izplaukuši pavasarbrīnumi, putraimi, krāsaini vilnas diegi, arī sīpolmizu drumslas, ķērpji un sūnas .. salipina rotājumus ap olu, to "ieģērbj" kapronzeķes gabaliņā, nosien, lai neaizskalojas.. Kapronzeķe "iedod" savu rakstu tajās vietās, kur nav citu rotājumu..
  Vēsā ūdenī salādē sīpolmizas, ol-sainīšus, liek uz uguns, lai virst kādas 20 minūtes no uzvārīšanās brīža. Tad ļauj kādas 10-15 min' brīnumiem atdzist, tad ķeksē ārā, iztin no zeķes, ja pietiek pacietības, var tumšbrūnā čaulā kādu rotājumu ieskrāpēt ar adatu, viegli ietauko ar sviestu, un priecājas :))
  Lai Izdodas :)))
  Tuesday, December 13th, 2005
  6:07 pm
  [valium]
  Tā kā tuvojas Ziemassvētki, ir jāsagādā paziņām, draugiem, ģimenei un citiem cilvēkiem dāvanas. Dāvināt bezjēdzīgas un nelietderīgas dāvanas jau noriebies (tāpat arī saņemt, jo visas statujiņas un pārējais tāpat nonāk miskastē), naudu arī žēl par visādiem draņķiem izmest.

  Ko Jūs, dārgie Cibiņi, ieteiktu izgatavot, uztaisīt(no kā un kā, cik maksā sastāvdaļas), lai sanāktu jauka, noderīga dāvaniņa?
  Tuesday, October 18th, 2005
  1:46 pm
  [prox]
  fotoaparāts paša rokām
  http://www.pinhole.cz/downloads/dirkon_en.pdf

  Current Music: Wolfsheim - Kissing The Wall
  Wednesday, September 28th, 2005
  11:34 am
  [kaifinjsh]
  Kad dusmas ir ar apdomu un bardaku vajag pārvērst kārtībā..
  No sākuma pārskati visu, ko tu vari un nevari plēst, sist un tādā garā..
  Kad esi gatavs, tad paņem rociņā dažādus priekšmetus[plīstoši/neplīstoši/vajadzīgi/nevajadzīgi] un droši metam pret sienu, zemi, tikai tā lai paši nesaskādētos. Ja domā, ka ir par maz, tad paņem kautko plīstošu, ja vēl neesi neko plīstošu saplēsis - un met atkal, šoreiz jau no visa spēka un ar bļāvienu. Tad iekāp gultā un sāc histēriski to ārdīt[labi tad, ja tā ir līdz galam nesaklāta, bet pēc izskata kārtīga]. Un ja tev galīgi nav žēl grāmatu un to ir pietiekami, tad arī tās vari plēst, ārdīt, mētāt, darīt ko vien vēlies un atļaujies.
  Doma tāda- atļaujies kārtīgi izārdīties un tad pēc tam DIY - cītīgi sākam kārtot, tīrīt, slaucīt un ieviest spožumu un bļesku.. Nešaubos, ka atradīsies kādas lietas, kas jau sen prasījās būt izmetamas..
  Tātad tik uz priekšu!

  Current Mood: ārdeklīgs..
  Current Music: Yeah Yeah Yeahs
  Tuesday, April 26th, 2005
  2:11 pm
  [ugunszirgs]
  Instrumenti
  bij gadījiens - No Press-Nam ar 22-o troļļuk uz centr laižot. Pieturviet vadīkls uzņem pasažiers gaitā, kas paspēj, tas i iekš. Ta nu šams laiž, ko spēj. Pie skoliņ a kāds neiekāp.. Tak līkumā pie Latvijs-Viesnīc pieķer vieglam sān. Tas a neslikts - nolics pa pus-iel. Manam negribs ko vēl gaidit, spiež uz durvpog, lai laiž ār. Vadīkls gors, bols un ... nu neko. Tak ķešā bi plaķens. Pagriez to kloķ, kas zem vāciņ un bez roktur, kā tur zīmēts, parāv durvs - i ār bij. i slāj uz māj. DIY

  Upd..piedo večam, laikam tak 21. trolls... :)))
  Sunday, February 20th, 2005
  4:25 pm
  []
  dziedam!
  rekomendeeju - nevis klausiities muuziku, bet dziedaat pasham.
  pavisam nopietni. dziedaat vajag, arii, ja liekas, ka nesanaak. (piemeeram dushaa ir lieliska akustika.)
  es dziedu, tu dziedi, vinjsh, vinja dzied....
  :*
  Monday, January 31st, 2005
  4:06 pm
  [zvaigzness]
  žalūzijas (mans juceklīgais pienesums DIY)
  taatad:
  ņemam
  (nosperam darbā, mājās savācam, bibliotēkā, whatever) vecas avīzes. Diena ir vislabāka, bet arī citas der. dikti maziņas - a3 formaata gan labāk ne, būs grūti
  iegūstam pva līmi (kā - tā nav mana problēma :)))) skoču (var iztikt bez)
  aukliņu, vilnas diegu - vēlamstādu izturīgāku
  daram:
  sarullējam avīzes iespējami smalkos rullišos (procesā iesaitsās PVA līme un skočš). ir lietderīgi paņemt taljkā kādu aizkarstangu ap kuru rulleet. Zinu, tas ir ķēpīgi, bet pēc trešās jau sāksiet iemanīties :))
  rulīišus vajag daudz (apt 20 - 30), garums - atkarībā no avīzes un loga. neaizmirstiet, ka var salikt vairākas avīzes lapas kopā un tad rullēt, iegūstot garāku rulliiti.
  kad rullēšana ir beigusies (varat rullēt kopā ar draugiem, bet neiesaku, jo telpa var būt par mazu vairākiem rullētājiem)

  sieniet kopā rullīšus pa vienam ar diegu/sņori, aiz katra iesienot mezgliņu. jāsien ar vismaz diviem diegiem.
  kad sasniegts vēlamais garums, loga rāmī vai sienā iesit divas naglas. Pie iesistajām naglām (vai pie jau esošas aizkarstangas) piestiprina veidojumu.

  vēlams apakšā atstāt šņorītes, ko sasienot kopā var iegūt cilpiņas, aiz kurām var pacelt gardīni uz augšu un aizkabināt aiz slavenajām nagliņām.

  izbaudiet!

  noslēgumā :
  ceru, ka nesarakstīju pārāk juceklīgi, bet izmantojiet šo tekstu, lai iedvesmotos - šādā metodikā var tapt paklājiņi, aizslietņi, lampu abažūri, dekori ko vien spējam iedomāties!
  Friday, December 31st, 2004
  2:46 pm
  [sintia]
  Preteklību burka..
  Preteklību burkā saliek:
  1 maza, vesela, jēla vista (sakapāta sīkos gabaliņos), kurai realizācijas termiņš bija beidzies jau pirms nedēļas, un kura netika turēta ledusskapī, tāpēc sāka smirdēt;
  1 litrs skāba piena (šo nebija paredzēts pievienot, vienkārši mums te saskāba viens litrs piena, un nebija kas to izdzer);
  5 ādas kreveles no Dr.Kedas mistiskajām sejas brūcēm, pie kurām viņš tika pagājušā nedēļā, kad zaudēja sajēgu par apkārt notiekošo;
  3 kārtīgi malki gripainu siekalu no Mikija (šis arī nebija paredzēts, bet tā kā viņš tik ļoti vēlējās iespļaut, tad mēs viņam ļāvām šo prieku);
  1 krūzīte vistas asiņu, ko mums laipni atvēlēja (un atlēja) Rīgas centrāltirgus gaļas paviljonā;
  1 patiešām pamatīgs mīziens (kārtīgs urīna paraugs) no jau iepriekšminētā redaktora, veikts nākošajā dienā pēc tās pašās jau iepriekš pieminētās vētrainas diskotēkas Pulkvedī (ir pamats domāt, ka tajā ir arī daļa alkohola, bet precīzu apstiprinājumu tam nav);
  3 olas – divas sasistas un viena vesela (nolikta burkas apakšā).

  Kā jau mēs visi zinām, vista un piens, kad kopā iesprostoti burkā, rada bumbu. Ja tu mums netici, sabāz burkā kaut kādu mājdzīvnieku un pielej pienu, noliec zem gultas un gaidi. Tu būsi sajūsmināts par rezultātiem.

  Burka tā jātur pāris nedēļas.. :) Atveriet..pasmaržjojiet. Sekojiet tās izskatam.
  2:40 pm
  [plausha]
  jaunā gada sprādzins
  pērc jebkādu bērnu pulveri. nu tos, kurus lieto putru taisīšanai. saēdies vismaz 200g un arī draugiem sadot. vai ja draugi nevēlas, iepriekš to paredzi un savāri putru un sadot to! nākamais solis - stundas vai divu laikā dabū baru k.kadā transportā, vai ēkā uz kādām 3-4 stundām bet WC iespējas. uz laika beigām vajadzētu sākties izmisīgiem sprādzieniem. smakā, biksēs un sajūtās. lai uz jauno gadu paspētu visu sadarīt, vajadzētu paspēt saēsties ap 18-20. vislabāko efektu iegūsiet, ja cietīsities līdz pašai pusnaktij, tad palēkāsiet un visi riņķītī apsēdīsities, skaidot 9.. 8.. 7.. līdz laimīgu jauno gadu, un atraisīsiet savas spiestās jūtas. un jums būs neatkārtojams 20 minūšu sprādziens kopējos pārdzīvojumos. smuki būtu, ja draugu bars liels - ap 20 vismaz. nu msukāk taču barā. tas prieks izmaksātu ap 80 santīmu katram. lielākam efektam vajadzētu vismaz latu piecdesmit. bet es par to negrasos atbildēt.
  Tuesday, November 23rd, 2004
  12:00 pm
  [blondaa_truba]
  daavana
  Nesen es te taa uzmeistaroju daavanu vienam viirietiitim..
  Taatad, viss ko vajag: dzija, maaka adiit un stunda briiva laika.
  pashizmaxa: 20 sant
  ... tālāk ... )
  7:11 pm
  [arklz]
  iepakojuma risinājums
  nopirku drogās 5 dažādus vannas sāls trauciņus ar visu sāli un nebija īsts iepakojums. so - nopirku spuldzītes lētākās.. radās ideāls dāvanas iepakojuma risinājums. šodien manai mammai dzimšanas diena!  PS. man te ir liekas 5 spuldzītes
  Friday, November 19th, 2004
  10:36 am
  [doomed]
  nu, janu kaads sheit ir muzikaali eksperimentaals, tad izstaastiishu, kaa ieguut "maajasapstaaklju pagatavotas kvalitaates" skanjas nonjeemeeju jebkam, kas vibree.

  ideja nav ne jauna, ne arii manis izdomaata, bet veeljoprojaam straadaajosha.

  nepiecieshamaas lietas:
  pjezoelektriskais piikstulis (pieejam gandriiz jebkuraa verkjii, kas piikst - rokaspulkstenjos, beernu elektroniskajaas mantinjaas, dajebkur)
  lodaamurs, alva, kusnis (tjipa kalifonijs)
  skanjas vads, un spraudnis (kautvai no vecaam austinjaam)
  nedaudz abpuseejaas lentas ar ko piikstuli pieliimeet pie instrumenta. (jo plaanaaka, jo labaak) pie reklaamistiem reizeem iespeejams ieguut gabalinju pleeves ar ko liimee backlit'u

  taalaakais ir vienkaarshi. pielodeejam vadu pie piikstulja. ekraneeto dalju pie aareejaas metaala malinjas, videejo vairaak centraa, kur pjezokristaalam uzklaata metaala oksiida kaartinja.
  ja izmantojam austinju vadu, tad salodeejam kopaa abus ekraanus un abus vidus.
  piikstuli ar abpuseni pieliimeejam pie instrumenta.

  uzmanieties:
  1)pjezokristaals luust, taadeelj nelociet piikstuli.
  2) nepaarsildiet. vispirms aplodeejiet vadu galus, piikstuli, tikai peectam lodeejiet to visu kopaa.
  3) taa metaala oksiida kaartinja diezgan drankjiigi turas pie kristaala. neraustiet vadus.

  /maneejais pagatavots no rokaspulkstenja piikstulja (1Ls) veca austinju vada (0Ls) straadaaja tiiri labi.
  Wednesday, October 6th, 2004
  5:54 pm
  [arklz]
  pārvērtības


  kāds neģēlis izvācis tev tukšu istabu? nezini ko iesākt? pamēģini k.ko ... tālāk ... )
  Monday, September 27th, 2004
  5:34 pm
  [diana]
  Ķīnas saldskābā mērce
  Līdzība visai attāla, bet garša teiksmaina.

  Ņem kādas 4-5 puslitrīgas burciņas vislētākās, parastākās tomātu mērces (Mildai, man šķiet, Rimi ir par Ls 0,33). Tirgū iepērk visparastāko papriku, teiksim, 1 kg (šobrīd 0,35-0,40 Ls/kg), kilo persikus (ap 0,50), bundžu ananāsu (nezinu, cik bija), var paķert marinētos gurķīšus vai marinētās kukurūzas vālītes, šampinjonus vai jebko, kas ietilpst līdzīgās kategorijās. Visu sagriež gabaliņos (izņemot mērci un burkas) (un paprikai veic mākslīgo atsēklošanu un persikiem - atkaulošanu), samet katlā, sagāž mērces burkas visas iekšā, burkas bišķi izskalo ar ūdeni un to saskalināto šļuru arī piegāž klāt. Tad to brūķi uzvāra, līdz uzmet kārtīgus burbuļus (vēlams, ne līdz griestiem, vārds "uzmet" jāsaprot mazliet pārnestā nozīmē), un gāzi griež nost (NE AR NAZI!). Grūtākais šai procesā ir etiķešu mazgāšana nost no burkām, kurās pēc tam savālēsiet iekšā gatavo mērci, jo jūs tak negribēsiet, lai uz JŪSU Speciālās Mērces rotātos kaut kāda Spilvas etiķete.

  Rezultāts ir teiksmains. Ar rīsiem, kartupeļiem, gaļu vai ko nu izdodas nozagt. Pašizmaksa, neskaitot darbu, vienai burciņai ir ap 0,30 Ls (vai nav neticami?)

  labu apeti
  Monday, September 20th, 2004
  10:54 am
  [anrys]
  Uzlīmes.
  Kā viegli uztaisīt uzlīmītes!
  1) Ir vajadzīgi divi dažādu krāsu, krāsas baloni , iesaku matētas krāsas,
  jo tie tik traki nenotek un neizsmērējas.
  2) Tevis izvēlētais trafarets, iesaku taisīt no plāna kartonu, jo papīram sūcas cauri krāsa un viņš ilgi neturēs.
  3) Par pašu uzlīmju papīru - apstaigā pastus, visādus veikalus un dabū vienalga kāda veida un vienalga ar kādiem zīmejumiem uzlīmes. Atceries, ka viņas nav jāpērk obligāti.

  Tātad ņemam pirmās krāsas balonu, nopūšam pašu uzlīmi vienā krāsā.
  Pagaidi, lai tā krāsa riktīgi nožūst. Ņem otru krāsu un trafaretu, pūt pa virsu.
  Tieši tā es taisiju uzlīmes. Kad pūš ar trafaretu var arī ņemt glancēto krāsas baloniņu, tikai uzmanīgi var noķēpāties ar viņu.
  Iesaku izmantot arī resperatoru! Savādāk, ja mājās kaut ko krāso var baigi noindēties (ir gadijies, iekšas trīc visu dienu, galva arī sāp.)
  Tas arī viss!
  Saturday, July 24th, 2004
  12:37 am
  [freedom]
  DIY vīns un sidrs
  piedrāz lielās alkohola kompānijas, kas izposta dzīvi tūkstošiem cilvēku. pašam taisīt savu vīnu/sidru ir jautrāk :)
   )
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba