DIY
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 12 friends' journal entries.

  Sunday, March 19th, 2023
  basta
  10:55p
  Ievu kopš rudens nebiju saticis. Apgājām līkumu pa lietaino pilsētu, padzēram kafiju - nu, viss kā parasti.
  Brauciena sākumu biju ieplānojis tā, lai tiktu uz viņas izstādes atklāšanu, taču diemžēl man to nesanāks apmeklēt. Aizejiet ĵūs:
  https://arterritory.com/en/visual_arts/topical_qa/26421-the_young_baltic_photographer_award_goes_to_ieva_baltaduonyte/
  Saturday, March 18th, 2023
  basta
  10:55p
  'nekas nesākas, viss turpinās' - ir kādam šī vonosonolopus dziesma?
  šodien aizbraucu pie Ilmāra un tad apciemojām Alvi. kamēr bērni skraidīja pa pļavām, trīs mehāniķi sprieda par iespējamiem vibrācijas cēloņiem. daudz kam pilnībā nepiekritu, dažas idejas likās diezgan prātīgas, bet viena pavisam laba. ar to tad arī nākamnedēļ sākšu.
  jau pāris dienas atkal irāņu dziesma, ko reiz tuksnesī uzfilmēju, galvā skan. vakarnakt nolēmu, ka beidzot ir jānoskaidro par to kas vairāk. sāku ar tekstu. mēģināju translitot, diezgan neveiksmigi gūglēju, bet tad nejauši atklāju, ka tekstu jau pirms 8 gadiem biju sameklējis un saglabājis. ok, teksts tātad ir. meklēju dziesmas ierakstu. it kā atradu divus variantus, bet abiem ir pilnīgi savādāka melodija. turklāt, teksts esot kurdu, nevis persiešu valodā. neder. izdomāju, ka jāprasa kadam irānim. atcerējos, ka reiz jau Pejamam prasīju un viņš nezināja neko teikt. tad ar pēkšņu atklāsmi, priecīgs atcerējos, ka bija vēl tā viena irāniete kaut kur fb kontaktos. ja pareizi atceros, kaut kādas fotogrāfijas un islāma mākslas studēja. bet kā viņu sauca, traukus mazgājot un vēstules tekstu galvā sacerot domāju? gāju cauri visiem kontaktiem un pie 's' burta atradu - Samaneh. jeaaakh, uzvara, nodomāju, beidzot vismaz kāds man izstāstīs visu kas un kā tur patiesībā ir! atvēru mesindžeri, sameklēju Samaneh un ieraudzīju, ka pirms 5 gadiem viņai jau biju uzrakstījis par šo savu sāpi. nav izlasījusi vēl. nekas nesākas, viss turpinās. kc.
  Friday, March 17th, 2023
  basta
  10:55p
  vakarnakt līdz rītam klausījos kaut kāda somu boļševika podkāstus. tāda pat arogance kā krišjānim lācim un tam jēlās gaļas ēdājam no ventspils (?).
  bērniem vakariņās uztaisīju pastu ko pats kādreiz nedrīkstēju ēst. nu jau laikam atkal varu. bērni par fetu nebija sajūsmā.
  pirms tam satiku koļu un pēc pasākuma aizbraucu beidzot ciemos. kamēr bērni pa dubļiem futbolu spēlēja, viņš man atrādīja savas meitas 3 močus - 65cc husqvarna, 85cc yamaha un elektrisko boost-bike.
  Thursday, March 16th, 2023
  basta
  10:55p
  mazliet citu iemeslu dēļ, bet arī jūs visus satiekot parasti tā uzvedos.
  aizbraucu vakar uz ofisu un biju priecīgs satikt kolēģi. es viņu gandrīz nemaz nepazīstu, lai gan esam vienā komandā un, tā kā viņa kantorī strādā jau daudzus gadus, izmantoju iespēju beidzot noskaidrot visādas lietas. jutu, ka dienas garumā skaidrojamo tematu kļūst arvien vairāk, lai arī centos pārāk netraucēt.
  šodien pēc darba izgāju ar bērniem pastaigāt un veikalā satiku citu kolēģi. par darbu nerunājām, bet mazliet sakautrējos par savu nepieklājīgi lielo vāvuļošanu. un tikai vēl vēlāk sapratu, ka man bija uznākusi kaut kāda milzīga vēlme satikt un pakomunicēt par dajebko ar īstiem, dzīviem cilvēkiem.
  viss ok, laikam jau pārgāja.
  Wednesday, March 15th, 2023
  basta
  10:55p
  5sek. nav viegli lietus laikā kasti nest. uzreiz drebulis un sirds pa muti ārā kāpj. kc.

  Laura šodien ar varoņdarbu pārsteidza, tāpēc mazliet, mazliet korekcijas plānos. labi, labi.
  Tuesday, March 14th, 2023
  basta
  10:55p
  darbā izdzēru trīs tējas katrā pa trīs cukuriem. vēlāk, ar Tomu, Kristu un Lindu svinot Matildes, ēdu kūkas un sadzēros aukstus, cukurotus kafijas dzērienus. ap laiku kad visi mājasdarbi bija apdarīti, cukura iedarbība beidzās un situ sienu. pirms tam paspēju vēl lidojuma biļetes nopirkt. t.i. vienu biļeti vienā virzienā.
  Sunday, March 12th, 2023
  basta
  10:55p
  loroml, citu variantu nav.
  Saturday, March 11th, 2023
  basta
  10:55p
  Nezinu. Varbūt gultnis vai pusass. Knapi pamanāma vibrācija, bet ir un nevaru nomierināties.

  Visamaz 4 gadus mācījos uztaisīt sev perfektu kafiju, kartupeļus mācos visu mūžu, sanāk uz 9/10. Biešu zupa laikam ir nākamā. Patreiz esmu kaut kur uz 6-7/10. Piem šodien garša bija 8, bet konsistence 5.

  Kaut kādam lietuvietim šodien atdevu kasti ar rezerves daļām, tas atdošot kaut kur tālāk un tad, ja nebūs streiku, pie lauras visam vajadzētu būt nedēlas nogalē.
  Friday, March 10th, 2023
  basta
  10:55p
  Bērniem beidzot pirmais ziemas sniegs.
  Beidzot saņēmu uz benzīnbākas liekamo somu un ziemas cimdus. Cimdi izskatās silti, taču bez jebkādas aizsardzības. Toties somas man atsūtīja divas dažādas un oriģinālā nemaz neder, jo telefona kabata tai ir par mazu. Rīt sūtu visu Laurai.
  Thursday, March 9th, 2023
  basta
  10:55p
  ~20 sekundes.

  Mašīnai mironenes gumija un aizmugurējie amortizatori samainīti, motocikla ceļa nodoklis samaksāts. Var beigt darbadienu.KC.
  Tuesday, March 7th, 2023
  basta
  10:55p
  tētīts vējstiklu pielika. lieliski! Ir lielāks nekā biju domājis. Par 13cm garāks nekā vecais + vēl arī sākas augstāk. Visticamāk būs jāpalaiž zemāk, redzēs, to var pa ceļam.  jau 3 dienas rasas dziedātā dziesma galvā skan.

  https://youtu.be/CmMS6thpB1Q
  Monday, March 6th, 2023
  basta
  10:55p
  vakar Rasa uzvarēja dziedāšanās. salīdzinoši ilgi liku kopā teleskopu un meklēju tajā mēnesi. Toms paskatījās ~3 sekundes un apnika.
  bija trīsstundīga telefonsaruna.
  ģitāras students pēc trešās nodarbības jau puslīdz normāli kustina pirkstus un māk kādus 8 akordus.
  datumi ir izdomāti un maršruts pa 80% arī. sencis saka, ka viņš vējstiklu tomēr klāt skrūvēt negribot - ja nu līdz tam saplīstot... kc.
About Sviesta Ciba