Zero tolerance [entries|archive|friends|userinfo]
Vikings

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| :: Bildes :: Iepukstēt :: adm :: Komentāri :: Dienas padoms :: ]

tūliņ jau divi gadi [13. Mar 2023|23:22]
kopš man ir mazais.
Sakarīgs čalis, spēj būt prieka un satraukumu avots.
Par šāda sīkaliņa esamību esmu patiesi laimīgs.

Par pērējo. Iet visādi, darba frontē (tajā, kas burāšana) aptuvena skaidrība par nākamo sezonu ir.

Par ziemas darbiem - viss skumji. Cerēju uz lielāku atdevi no paša iestrādēm, tagad nedaudz nākas savilkt jostu. Lai neteiktu vairāk.

Ir papildus apgrūtinājums manā dzīvē - auklīte, kas dzīvo pie mums. Pis korķus ārā, bet ir reizēm neatsverams palīgs. Bet nu besī ārā, ka nevar pliks pa dzīvokli staigat kad vien grib, ibo vecāku tantiņu psihiskā veselība un veselīgs savu attiecību faktors....

Bijām ar draugiem Ukrainā. Nolika mani nedaudz piezemēties, bet drīz jau atkal būs jāaizbrauc.
Linkierakstīties līkumā

Nu tad nu tā//// (veltījums Bļannai) [6. Okt 2022|23:40]
Par divu gadu gaidīto un trijos mēnešos sadirsto projektu.
Divus gadus es ņēmos ap mega (manā karjerā) lielu jahtu, katamarānu.
Visādi tur kursi, šmursi, tiesības tādas un šitādas, klients te ir te pazūd un nu ir. Pavasarī aizbraucu uz jahtu būvētavu iepazīties, gandrīz apdirsos no izmēra un apjoma, tad pauze līdz pirmsjāņiem.
Bērns un sieva paliek LV, es braucu pieņemt gatavo jahtu. Huj, mēnesi vēl pa poliju pisamies, kamēr savelk jēlo kaķurami kopā. Tur puņķi un asaras, klients slavē un laimīgs un es strēbju putru.
Pirms tam vēl viņam (arī sev, protams) novācu komandu. Stjuarti un mehāniķi.
Mehāniķis pirms izbraukšanas pazūd, es caur asinīm un asarām dabūju aizvetotāju.
Visi laimīgi, man sirmums bārdā sāk mesties.
Pirmais izbrauciens, laivas tests, viss ok.
Pirmais izgājiens jūrā - skaidrs, ka laiva iet, bet ne tik ātri, kā vajadzētu. Nu i skaidrs, ka buras lētākās, bet galdiņš par 1500 nder, vajag par 4600 eirāzijiem.

Beidzot laiva pieņemta, jādodas uz Kannām, ibio, izejam, kaut laiks nav o.k. Un jaunām laivām tas ir no-no-no pasākums.
Pirmā nakts un sākas - ķīniešu elektronikas pogas jau nooksidējušās un sākas pirmais jampadracis, mega bura sāk tīties vaļā. Jāvāc nost. Saku, ka neaiztiekam, ostā novāksim. Nē, huj, īpašnieks psiho, pakļaujos spiedienam un riskēdams ar komandas un savu dzīvību novācu nost genakeru. Protams, ne bez bojājumiem. Tas sūds. Ieejam vienīgaja ostā.
tad nākamais rīts, saimnieks pat ies ārā no ostas. Nu, Formāli viņam tiesības ir, pieredze ar motoriem ejot arī. Tikko atsien galus un atejam no piestātnes, tā dzirdu austiņās - motori neklausa. Apkārt jahtas, zvejnieku kuģi un betoni. Restart;eju motorus, saprotu, ka elektronika neklausa un nojūgusies, virzu laivu pa vējam tā, lai iegūtu laiku vēl kaut mazākajai iespējai samazināt katastrofas apjomus. Izdodas izvairīties no citām laivam, izdoas iegūt laiku lai trāpītu tikai ar vienu korpusu un pavisam nedaudz.
Pēc tam atpakaļ uz šipjardu, saimnieks plēš matus no dirsas ārā, mēģina norakstīt uz manu apdrošināšanu, uz ko es saku - nebūs. Un jau sāku just sēra smaku.
Tad brīvdienas, tad visādas izmeklēšanas, apdrošināšanas jebatorijs, savādāk nenosauksi. Tad laiva sataisīta un dodamies vēlreiz. Tagad jau laiks spiež tā, ka viss slikti. Nav laika un vietas sūdiem un jācer uz ceļavēju.
Līdz ķīles kanālam negulējis, bet vismaz bez saimnieka uz laivas un mierīgi.
Pie ķīles jamais uzkāpj un atkal sākas smadzeņu pistiņš. Laivai ik pa laikam kaut kas vai nu nestrādā vai lūzt, jo laiva jauna un nav bijis laika izķert visu.
Papildus stjuarte sāk vijobīties un lien saimniekam dirsā un sāk kundzēties. Plus pis komandai atmosfairu. Norādu vienreiz, otrreiz un trešo reizi saprotu, ka ja cilvēkam nav galvā smadzeņu, tad uz jūras viņas neparādīsies. Stjuartes moto ir "Fake it until you make it".
Mehāniķis vismaz normāls, daudz maz.
Samnieks divas reizes neklausa maniem norādījumiem par to kur un kā jāiet. Tas, savukārt, rezultējas nopietnās ziepēs uz jūras ar izvairīšanos no ostu un kuģu satiksmes dispečeru dusmām un sadursmi ar visu, kas vien var būt ziemeļu jūrā.
Izrunājam, šķieta, jau ka saprot. Huj! Angļu kanālā, on že Lamanš, atkārtojas situācija. Lai aptuveni nojaustu - tu esi invalīdu ratos ar nolaistām riepām Brīvības ielas un Lāčplēša ielas krustojumā, pie maksimāli intensīvas satiksmes kur vienīgie luksofori ir likumi par ceļa priekšroku. Un tu tur aizsietām acīm mēģini pārstumties pāri un tev visi saka - ibiomaķvolk!!!
Tās situācijas veidojas tajos mirklos, kad es esmu savās četrās atpūtas stundās nolicies gulēt.
Tātad - Navigāciju saprotu es, vējus arī tikai es, jūras satiksmes noteikumus arī tikai es.
Saruna pirms Biskaja ar īpašnieku notiek augstos toņos, kur es saku - vēl viens šitāds izgājiens un es kāpju nost.
Biskaja vidū atkal nakts, atkal ne mana maiņa, un atkal ir kolīzijas situācija. Tiem kas tankā - Biskaja līcis nav jauka vieta, tomēr plaša. Saskrieties divām jahtām ir maz iespēju.
Un tomēr īpašnieks ar savu stulbumu spēj šādu manevru veikt.
A Coruna piestāju, un saku - uiss.
Un tad vēl uzzinu, ka sievasmātei krabis, sieva kāpj kokā, viss hujova.
Salikās sekojoša doma. Pats pārdegu, vīlos šķietami uzticamā cilvēkā, un vēl liktenis-sliktenis lika manīt, ka šitas hokejs šādā formātā nav priekš manis.

Sievasmāte apglabāta, papildus čateris bijis un nu sāku visu no jauna.
Ar lielāku pārliecību, jauniem darba piedāvājumiem un mierīgāku sirdi.

Un kā jums?
Link10 mēģinājumi|ierakstīties līkumā

[24. Aug 2022|15:59]
Aaaaaand it is done! Pasūtīju jahtas īpašnieku ratā. Jamais jaucas visos lēmumos, neklausa maniem norādījumiem un klaji riskē ar cilvēkiem. Neliela diskusija un rezultātā pateicu, ka ja grib tik ļoti pieņemt lēmumus - es neesmu viņam vajadzīgs.
Tāds darbs un tāda ir garoziņa!
Link4 mēģinājumi|ierakstīties līkumā

[4. Aug 2022|13:24]
Sestdien pie virpas jādodas. Pārāk daudz visa kā sakrīt un nomāc, lai ar prieku dotos. Gribas ielīst laukos uz ezera un copēt, nevis nodarboties ar attālinātu jahtas remonta vadīšanu.

Sīkais ramdamdams aug un priecē mani.
Linkierakstīties līkumā

Uff šis mēnesis .... [22. Jul 2022|13:18]
dulli man ir gājis un iet.
Aparāts apdauzīts* un izcelts, apdrošinātāji atsūta izmeklētāju, tas izmeklē incidentu, būvētājs spiež uz savām cenām, apdrošinātājs uz savām, īpašnieks vispār uzkāpis kokā. Es tam visam pa vidu mēģinu saprast kā to visu atrisināt lai kaza dzīva, vilks paēdis un lai nav ganiņš apēsts.

Dulli.
Tagad taisos uz lidostu un lidošu uz varšavu un tad rīt uz rīgu. Satikt sievu un mazuli un cerams pavadīt kādas pāris dienas mierā, klusumā un tajā mega mīlestībā, kas mani gaida mājās.

* - ne es sadauzīju aparātu.
Link5 mēģinājumi|ierakstīties līkumā

Aparāts [4. Jul 2022|20:44]
Aparāts paliek ievērojami mazāks, ja uz viņa dzīvojas tik ilgu laiku. Vēl joprojām esmu Polijā, čekoju visu, pieskatu visu, savācu komandu, mēģinu samenedžēt visu un darbojos. Stjuarte jau sāk izpildīties īpašnieka priekšā. Redzēs, kā dejos tad, kad atbrauks īpašnieka sieva.
Visādi citādi - gribu jūrjā!

Šodien visas dienas garumā apmācība apmācību galā.
Rīt pēdējais īsais sea trial un tad jau varēs sākt iedzīvoties uz laivas.

Cerams.
Linkierakstīties līkumā

Par darbu [20. Jun 2022|23:38]
jaunais projekts sagaidīja jēlāks, kā bija gaidīts. Mehāniķis uzmetis un pazudis - neceļklausuli. Sūds ar visu. Tiksim galā. Sāku domāt par applikācijas izveidi priekš kapteiņiem.
Stjuarte un īpašnieks atraduši kopīgu valodu - varam visu laiku smieties.
Man šķiet, ka pēc neilga laika varēšu nedēļu pavadīt mājās, kas man ļoti sildīs sirdi.

Iespējams septembrī Kannu festivāls, pēc tam kanāriju salas un tad jau manīs. Šobrīd galvenais pieņemt laivu. Probl;emu daudzums saprotams, risinājumiem reizēm pietrūkst ideju. Bet tas tikai pēc pirmās dienas. Tagad sagrupēties un iekloķēties un iemācīties būt visur vienlaicīgi.
Link2 mēģinājumi|ierakstīties līkumā

par Ukrainu [11. Mar 2022|22:47]
Varšavas lidostā gaidot lidojumu uz Gdansku, man pretī sēdēja mamma ar diviem bērniem. Puiku, kādu 9meneši vecu un meitu, ap 3 gadus vecu. Mazākais neko, bet metene no katra asāka trokšņa sarāvās.
Tagad, kad pašam bērns ir - pilnīgi savādāk visu sajūtu. Un asāk reaģēju.
Linkierakstīties līkumā

Un vispār [7. Mar 2022|23:32]
Ja paskatos atpakaļ uz nu jau gandrīz gadu, kopš man ir pilnīgi jauns draugs, tad jūtos vairāk pieaudzis.
Esošie trīs draugi viņu zina, mīl, cik redzu, vai pieņem kā pašsaprotamu.

Parīt jauns solis manā profesionālās karjeras kāpnē. Bail apdirsties, bail samīzties, bet zinu, ka man blakām ir mega motivācija. Man ir liels pārbaudījums pašam sev, kas liek sakārtot kaudzi ar papīriem, savākties un koncentrēties krietni augstākā līmenī, kā bijis līdz šim.

Vēl vakar domāju manevrus, kas varētu piesegt man pakaļu, ja nu samīžos. Un tagad, šo visu rakstot - zinu, ka varu. Bet bīstos/bijos?

Par karu negribu rakstīt, pietiek jau negulētu nakšu un domu par esošo un to, kas nāks. Skatos uz priekšu, daru to labāko, piesedzos un dodu mieru sev. Iespējams, ka arī kādam citam.

Braucot uz V-pili paguvu paecēties ar Rū, ieņirdzu par sevi un vēl joprojām meklēju atbildi uz Rū jautājumu: Kādēļ tev patīk trollēt cilvēkus.
Linkierakstīties līkumā

Vot tā viš ir. Man ir divas māsas [14. Jan 2022|00:13]
Un abas mīļas. Bet ne par to stāsts.
Visi, kas te pa mirklim nomirst, jūs tak varat nākt un paspokoties!? Jo man šodien pietrūka Mako padoms par grāmatu, ko lasīt. Un vēl dažas dienas atpakaļ gribēju Skukai piezvanīt un pasaukt sapīpēt.
Es jau gan no tās pīpēšanas pa lielam prom, bet tā prasījās tieši ar Skuku sapīpot.
Linkierakstīties līkumā

šodien vispār [23. Dec 2021|00:08]
ne uz ko citu, kā sniegu un vienu teikumu, nespēju nokoncentrēties.
Sniegs skaists
un teikums "tie tavi vārdi kā stikls uz ledus"
Link5 mēģinājumi|ierakstīties līkumā

[18. Dec 2021|23:39]
Zini, dzīve ir arī iet pa mežu, vērot zvēru pēdas un zināt, ka kādam zvēram šī ir pēdējā diena, uzzinot par kāda bērna piedzimšanu jau laikus zināt, ka kāds dzīvnieks ies mūža taku. Spēt savilkt pavedienus tur, kur tie liekas nepiesaistīti nāk tikai ar pieredzi un …
Linkierakstīties līkumā

Kurš te bija ar sakariem Barselonā? [1. Nov 2021|13:32]
Meklēju dzīvokli nākamajam gadam no jūnija sākuma.
Link5 mēģinājumi|ierakstīties līkumā

Aktuāli arī šodien. Anekdote no Brežņeva laikiem [24. Okt 2021|21:19]
Ночь. Одинокий пешеход идет по улице. Москва. Солдат кричит ему остановится. Пешеход бежит, солдат стреляет. Другой его спрашивает: — Ты зачем это сделал? — Комендантский час. — Так ещё нет комендантского часа. — Я знаю, это мой приятель. Знаю, где он живет, он все равно бы не успел.
Link1 ierakstījies|ierakstīties līkumā

Pagaidām nepārdomātākie ierobežojumi [22. Okt 2021|10:09]
Klātienē strādājošajiem katru dienu rakstiski būs jāapliecina akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmju neesamība (es neesmu dakteris, kā es varu zināt, tas ir akūts vai nē, un ko ar to papīru tālāk darīs?)

Vienā automašīnā drīkst atrasties ne vairāk kā divas personas, kas nav vienas mājsaimniecības locekļi, izņemot kritiski svarīgo dienestu darbiniekus darba laikā
(Un sabiedriskajā transportā?)

Lūdzu turpiniet vakcinēties! Lai mazāk šādu nepārdomātu lēmumu.
Link3 mēģinājumi|ierakstīties līkumā

par toleranci [15. Okt 2021|02:08]
ibo man jau tā nepiemīt. Tomēr tagad netoleranti ir pateikt ka esi vakcinēts/nevakcinēts.
Un par tiem nēģeriem - neviens vairs tik ļoti nesatraucas.
Linkierakstīties līkumā

[11. Okt 2021|22:03]
šādi ceļojumi man patīk. Pat tad, ja pēc viņiem bankrots gandrīz!
Linkierakstīties līkumā

ķapteiņa dzīves piezīmes [1. Sep 2021|11:48]
Ir klienti, kuri nekad nemainās. Jau pagājušo gadu bija viena smirdīga kliente, kura bojāja gaisu komandai. Šogad viņa atkal smird un maitā gaisu. Un skumjākais ir tas, ka viņas vīrs ir kompānijas vadošais darbinieks un pats saprot, ka sieva ir diezgan kaitīgs radījums. vēl divas diennaktis. Vēl tikai divas diennaktis šī murga un tad jau mājās pie saviem mīļajiem, sievas, dēla un superīgākajiem draugiem.

Pa šo mēnesi ir piedzīvotas divas vētras, viena slīcēja glābšana, 4 vulkānu izvirdumi, lielāki un mazāki. Lieliska niršana un labas zemūdens medības.
Linkierakstīties līkumā

Par Mako, precizēju info [31. Aug 2021|10:38]
ceturtdien, 02.09, 15:00, Varoņu iela 3a, krematorija mazā zāle

Tālāk Mako dosies uz krematoriju un tad jau pēc paša un radu izteiktajām vēlmēm.
Link1 ierakstījies|ierakstīties līkumā

Miers Tev, Mako san! [29. Aug 2021|21:37]
29.08.2021, ~ 20:00 devās prom. Lai Tev tur Valkīras dejo, brālīt.
Link14 mēģinājumi|ierakstīties līkumā

Viens no [29. Aug 2021|17:01]
Viens foršs cibiņš, čatists un čoms ir uz Valhallas takas uzkāpis. Paturam īkšķus par Mako
Link7 mēģinājumi|ierakstīties līkumā

Kannu festivāls. [13. Aug 2021|21:20]
Kāds grib aizbraukt manā vietā? Man ir viens ielūgums.

p.s. Jahtu festivāls.
Linkierakstīties līkumā

[11. Aug 2021|15:12]
Zin ko!?
Es tak esmu bagāts! Man ir superdraugi, super sieva un super dēls. Un darbs, kas patīk! Un vecums, bio! Vairs nevaru 20 metros ienirt neiespringstot. Tagad ārstēju ausi, apēdu spigola, un dzeršu alu.
Un domāju kā ienirt pie tiem diviem mega astoņkājiem, kas ar mani gribēja draudzēties. Dziļi viņi sēž. 20+ m
Vai nu akvalangs, bet to jau viens nedrīkst, vai freedive, bet tur plauša nepietiek.
Link4 mēģinājumi|ierakstīties līkumā

Plāni septembrim [31. Jul 2021|21:19]
1. atgriezties
2. sapriecāties par dēla izaugšanas ātrumu
3. izburāt ar laivu (jo ko gan es būšu darījis IT)
4. aizbraukt copēt uz Sedas purvu
5. aizbraukt copēt uz Skotiju.
6. tad plānot oktobri.
Link4 mēģinājumi|ierakstīties līkumā

oi, oi. [18. Jun 2021|14:25]
Skāde, skāde. Mastam ieķīlēja grotfalle, tad nevaŗēja buru dabūt lejā, tagad jāceļ masts nost un jālabo tā figņa.
Tad vēl līdz regatei kaudze ar lietām jāsadara... traki, traki.

Gaņau uzvilks ģemperi lai nav stūlbi iet uz toleti!
Linkierakstīties līkumā

Lielākajām pīļu dīķa [11. Jun 2021|07:43]
Regates dienām esmu sagatavojis pārsteigumu. Ir viens smaciņš, kurš to pīļu dīķi piedirš.
Man, savukārt, šķiet nepareizi kakāt dīķī, kurā citiem jāpeld! Un tad nu man ir papīrs, ar kuru to smirdiņu izsmērēt!
Linkierakstīties līkumā

Pietiek man aiLaist jūrjā [26. Maijs 2021|02:18]
Kad pasaule sāk jukt prātā!
Visādi citādi - ir dikti labi!
Linkierakstīties līkumā

lietus un vēji [19. Maijs 2021|09:19]
riktīgi jautri ir vērot izmaiņas cilvēku reakcijās, ja iepūš riktīgāk, vai ja pēkšņi lietus pāri pārskrien.
Vēl interesantāk un patiesāk ir vērot tās izmaiņas, kad cilvēks sabijies pārkāpj savai mazajai robežai pāri, un tad ir tas izbrīna, prieka un samīziena mikslis emocijās.

Man arī savi prieciņi ir no burāšanas. Nelieli, bet ir.
Drīz atkal uz siltām zemēm, uz pāris nedēļām, un tad jau Jāņi un pēc tiem jau ziemassvētki un kasturvēl.
Linkierakstīties līkumā

Burāšana ir forši. [15. Maijs 2021|00:29]
Laikam tā misija ir manējā. Iedomājoties, cik ilgi uz to ir iets, tad tagad tie mazie brīnumi ikdienā palīdz smaidīt tad, kad galīgi vairs negribas.

Rīt uz brīnumzemi!
Link1 ierakstījies|ierakstīties līkumā

Un par Tukuma lietu [29. Apr 2021|17:38]
Es neesmu gatavs pateikt, ka kāds ir vainīgs vai nevainīgs, tomēr kārtējo reizi mūsu likuma kalpu un puskalpu rīcība (lasi - policija un prokuratūra) liek domāt par to, ka cilvēkiem TV kameru vai preses apliecību nedrīkst rādīt. Un pamatojums būtu vienkāršs. Vai nu viņi parāda savu stulbumu, vai arī kļūst stulbi kameras priekšā.

Mediju prasme, šķietami visā varas iestāžu koumā ir zem jebkuras kritikas. Pat Ķīlis pālī būdams uzstājas lieliskāk, kā jebkurš IeM pusvadītājs... un būsim godīgi - arī vadītājs vai ministrs..
Linkierakstīties līkumā

What the heck? [29. Apr 2021|17:25]
Nejauši uzietā amatieru video redzami unikāli sadzīviski kadri par Latviju īsi pirms Otrā pasaules kara
© Tvnet links

Es, iespējams esmu kļūdījies, tomēr man šķiet, ka video, kā formāts nepastāvēja līdz 1950 gadam, savukārt amatieriem, ja nemaldos, 1972 vai 1973 gads. VCR. Es gan tai laikā vēl nebiju dzimis, līdz ar to nevaru būt objektīvs.
Linkierakstīties līkumā

ir pat rokasgrāmata ar visām cenām! [15. Apr 2021|00:29]
https://www.zva.gov.lv/sites/default/files/inline-files/C19%20Vakcinacijas%20rokasgr%C4%81mata_2.docx
Linkierakstīties līkumā

Nomainīt uzvārdu ir čakars. [26. Mar 2021|16:30]
Bet toties tagad, sauciet mani par M. kungu.

ibo ņehuj te visādiem R. kundziņiem vazāties.
Link7 mēģinājumi|ierakstīties līkumā

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]