zigmunds -

About  

Previous Entry Nov. 30th, 2008 @ 10:22 pm Next Entry
Šonedēļ no UK atnāca jēbajā pasūtītais Creek OBH-11 austiņu pastiprinātājs manai Hai-Fai sistēmai. Pasūtīju, jo mūziku apkārtējo apstākļu ietekmē klausos tiešu uz austiņām. Pastiprinātājs pa pāris dienām jau uzsilis un ir radies aptuvenais priekšstats par šo aparātu. Sou, nolēmu uzrakstīt tādu kā nelielu review.

Jau vairākus gadus neatkāpīgi esmu tiecies pēc skaņas kvalitātes uz kompja. Izmēģinātas ir dažādas skaņukartes un austiņas. Tātad, mana pašreizējā komplektācija:
M-Audio Revolution vecā labā skaņukarte,
Creek OBH-11 Amplifieris,
Grado SR225 austiņas.
Un to visu pārsvarā darbina gandrīz 100GB FLAC formātā saspiesta vidēji smaga mūzika.

Kāpēc tieši šis?
Izmeklējoties pa forumiem, šis izrādījās atbilstošākais manām price/performance prasībām. Daudzi metālmūzikas klausītāji ieteica tieši šito lietot komplektā ar Grado austiņām.
Attiecībā uz austiņām, es tagad arī priekš metāla iesaku Grado ausis, nevis Sennheiser ar kurām man ir bijusi saskare. Ja kādam ir vēlēšanās, vienīgā vieta kur Latvijā iegādāties ir SIA "Audiostars" veikalā Dzirnavu 87/89, tur var aiziet arī paklausīties, uz vietas modeļu ir diezgan daudz vertībā no 50 līdz 650 latiem :)

Aparātu iegādājos, galvenokārt, lai uzlabotu nevis pastiprinātu skaņu. Manām austiņām pretestība ir 32 Omi, un pat pie mp3 pleijerīša viņas skan pārsteidzoši skaļi.

Skaņai imprūvments ir, bet nav nekas pārdabisks. Palasīju vienā forumā, ka varot pārlodēt kondensatorus un sounds uzreiz esot iespaidīgāks, bet es tādus eksperimentus pagaidām netaisos veikt.

Mans verdikts.
Teikšu atklāti, tās cenas dēļ (180$) nav vērts pirkt! Ir daudzi labāki veidi kā iztērēt to naudu pašreizējā ekonomiskajā situācijā, bet man reizēm uznāk vājums. Pārdot arī pagaidām netaisos, jo biku tomēr patīk.


Klausos:: Dark Tranquillity - At loss for Words
Tags: , ,
(Komentēt)
From:(Anonymous)
Date: May 28th, 2010 - 05:49 pm

nice

(Link)
nice vienk.
(Komentēt)
Top of Page Powered by Sviesta Ciba