(bez virsraksta) @ 22:55
ir doma
Ahāts |
|
|
27. Jūnijs 2026(bez virsraksta) @ 22:55ir doma Kārnistu mentālā ģimnastika. @ 16:11Sajūsmina kā kārnisti izveic fantastiskus mentālās akrobātikas paraugdemonstrējumus, lai tikai uzturētu savu kognitīvo disonanasi un lai rūpīgi igonorētu konkrētus faktus. Minēšu tik divus. Ja mēs pārtrauktu ļaunprātīgi izmantot dzīvniekus, atbrīvotos 75% lauksaimniecībā apstrādājamās zemes. Dzīvnieku lauksaimniecība pasaulē saražo apmēram tikpat izmešu kā viss transports kopā. Velku līdzības ar neganto karstuma vilni eiropā, cilvēki dēļ karstuma sprāgst nost, bet savilkt to kopā ar cilvēces radītajām klimata pārmaiņām un kaut ko nopietni darīt lietas labā nepakam. Varētu kaut sākt ar nevajadzīgu sūdu nepirkšanu. Vai varbūt ar veselīgāku un videi draudzīgāku uzturu. Nā, nah, mirsim draudzīgi ballējoties. Komēdija n-tajos cēlienos @ 00:30I cēliens Viņi teica: "Ja neizmantosi MI, tu atpaliksi." "Tev vairs nebūs darba." "Nākotne pieder tiem, kas izmanto MI." Pēc brīža: "MI tev nepalīdz?" "Tad tu vienkārši nemāki to lietot." "Tu to izmanto nepareizi." II cēliens "Tokeni visiem!" "Ņemiet un lietojiet!" "Eksperimentējiet, inovējiet, radiet kaut ko revolucionāru!" Un vēl: "Starp citu, te ir aktīvāko tokenu lietotāju tops." "Nelietosi? Nu... tas arī tiks pamanīts." III cēliens Visa gada budžets tiek iztērēts četros mēnešos. IV cēliens "Oi, oi, oi..." "Kurš visu iztērēja?" "Kurš katru PDF failu pārveidoja par 120 slaidu prezentāciju?" "Kurš ģenerēja piecpadsmit versijas vienam e-pastam?" "Netehniskie cilvēki?" "Viņi vienkārši to izmanto nepareizi." "Bet kur ir visas tās revolucionārās idejas?" "Kur ir produktivitātes revolūcija?" "Kur ir tas, kam bija jāglābj pasaule?" Un pats svarīgākais jautājums: "Kur vispār palika visa nauda?" Dienvidkorejā. Ref: https://www.computerworld.com/article/4 https://www.404media.co/the-tokenpocaly https://techcrunch.com/2026/06/02/u https://en.wikipedia.org/wiki/Token_max https://theaicronicle.com/en/news/econo https://isaiprofitable.com/ 25. Jūnijs 2026(bez virsraksta) @ 22:55(bez virsraksta) @ 11:04"picky bits for tea is now the law of the land for the oven is too cruel a beast to awaken" 24. Jūnijs 2026(bez virsraksta) @ 16:12Ok heatwave life is definitely worse in the city. Jo aaraa ir little solace - vareetu nosleepties parka eenaa zem koka tajos 35C un priecaaties par veesminjaam, bet tad ir sviedrainais celjsh maajup, kur uzacis izraucaas cauri galvaskausam no dusmiigaas raukshanaas pret sauli (jaa, es neneesaaju saullesbrilles jo esmu Aleks Dzhouns). Plus beernus aaraa palaist nevar, jo vinji nesaprot, kas ir heatwave, liidz vienaa briidii vienkaarshi attapsies vemjot no heatstroke (me as a child). Bet dziivoklis.. dziivoklis ir cita velna vobla.. Pashreizeejaas temperatuuras: Dziivojamaa istaba: 29.6 Gaitenis: 28.4 Vannasistaba: 27.3 Virtuve: 27.1 Guljamistabas 27.5 and the day is not over yet. Liidz ko tu izsleedz ventilatoru, taa kjermenis paarklaajas ar sviedriem, kas nenozhuust, tu vienkaarshi leenaam kuusti un vaaries kaa varde katlaa. Tad katru riitu tu pamosties ceriibaa, ka aaraa gaiss buus pietiekami atdzisis, lai atrautu visus logus valjaa un izlaistu sho saatana dvashu. Bet shoriit piemeeram, aaraa laikam bija kaadi 25C par spiiti tam ko Alexa vai BBC apgalvo, un iekshas temperatuura nokritaas tikai liidz 25-26C. Tad saulleekts knapi aktualizeejies un tev jau jaataisa ciet visi logi un visas zhaluuzijas, lai Mordoras acs tevi nepamana. Tad tu taads sviedrains un bezmeerkjiigs visu dienu seedi maajaas un refresho BBC Weather London simts reizes ceriibaa, ka kaads graads buus panjemts nost, vai kaadam no naakotnes maakoniishiem paraadiisies lietuslaase apakshaa, bet protams nee - the heatwave gets unlimited extensions. Tad ap 4-5pm kad saule aiziet aiz maaju bloka, tad es varu beidzot attaisiit zhaluuzijas un redzeet, ka aaraa iisteniibaa ir zalji koki un zilas debesis - looks kinda nice. Tad naivaa miiliibaa es atveru loga shkjirbinju un izbaazhu pirkstu just to check - well, fuck me. When it comes to God and his design. @ 10:47Kaapeec gan cilveekiem vajadzeetu veel ko vairaak par Jauno Deriibu prieksh ticiibas? Kaapeec klausiities tuukstoshos vaardu un teikumu, kas naakoshi no Dieva iedvesmotiem kritushajiem, ja var vienkaarshi uzklausiit un paklausiit pashu Dievu? Labi dazhas lietas, ko Jeezus teica ir mazliet kriptiskas, bet pat tad es neuzticeetos citu cilveeku tulkojumiem, bet gan ieklausiitos dabiskajaa gaismaa caur sirdi. Just don't trust any humans guys. 23. Jūnijs 202622. Jūnijs 2026(bez virsraksta) @ 12:46Hello heatwave (hence darkness, as you cannot possibly simply keep curtains open when eye of Sauron wants to burn through) my old friend. Peedeejo reizi tuvu 40C sheit bija 20goddamn22. gadaa - it was hell. |
| Powered by Sviesta Ciba |