Pats par sevi -

22. Jan 2023

 wowow@23:00

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry

Krievu "liberālā opozīcija" ir tīrs izsmiekls (lai neteiktu pornogrāfija). Divi ārzemēs dzīvojoši "režīma kritiķi", no kuriem neviens nav Dudj/Kučeras interviju noskatījies (esot redzējuši tikai fragmentus), apspriež, kāpēc intervija ir nepareiza un cik Dudj nepareizi runā/augstprātīgi izturas pret vati un "nepiedāvā risinājumu" kā būtu pareizi sarunāties ar vati.

(5 raksta | ir doma)

Comments:

extranjero / 22. Janvāris 2023@23:29
Principā es varētu saprast, ja mēs runātu par savējiem – piemēram, cilvēki, kas negrib vakcinēties. Bet tie, kas ar ieročiem rokās šauj uz saviem līdzcilvēkiem, gan to nav pelnījuši. Par brāļiem vairs jau nevar saukt šīs tautas saukt, bet tikt un tā atšķirība starp vidējo krievu un ukraini ir nenozīmīga, un starp viņiem nevar būt nekāda pamatota naida.
(Reply to this) (Link)
helvetica / 22. Janvāris 2023@23:33
kuri tie ir?
(Reply to this) (Thread) (Link)
wowow / 22. Janvāris 2023@23:36
Tevi tiešām tas interesē?
https://www.youtube.com/watch?v=E_PWPVYHGOM
(Reply to this) (Parent) (Thread) (Link)
helvetica / 23. Janvāris 2023@07:30
Jā, redzēt, kas citiem interesē un uzzināt ko jaunu. Kašinu tikai biju dzirdējusi, tas otrs man jauns.
(Reply to this) (Parent) (Link)
snark / 23. Janvāris 2023@14:55
Starp citu, Kučera (nebiju gan par tādu agrāk dzirdējis) ir malacis, ka bija atvērts un līdzdarbojās visu to trīs stundu garumā. Bez tās atklātības Dudjam tāds dziļurbums vates mentalitātē nebūtu izdevies (te gan bija labi, ka vismaz bija intervējamais, kam ir, kur dziļurbt). Tāpat tas nebūtu izdevies, ja intervētājs tiešām izturētos augstprātīgi.

(Reply to this) (Link)
blog counter