Neprātīgā saprāta balss -
Septembris 8., 2022
16:24
[User Picture]

[Link]

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
Vēlēšanas nāk virsū ar joni un šajā sakarā vesela čupa parodoksu vērojami.

Vieni no lielākajiem zaudētājiem jau pirms vēlēšanām ir NA. Viņu tradicionālā retorika un idejas vairs nav viņu ekskluzīvs monopols. Kopš 24. februāra liela daļa no viņu tradicionālā repertuāra ir kļuvusi par meinstrīmu koalīcijas partiju vidū. Zaudējot monopoltiesības uz saviem galvenajiem trumpjiem viņiem būs grūti atrast kaut ko citu ar ko likt balsot par sevi. Turklāt citi par to ne vien runā, bet pat dara. Uzvaras stabu nojauca liberāli kreisā Rīgas Dome. OMD atjaunoja vēl lielāki liberāļi no Attīstībai/Par.

Nebūšu pārsteigts (vīlies gan), ja ''atkrieviskošanas'' kampaņai uzņemot apgriezienus, sāksim dzīvē īstenot Aivara Gardas gadsimtu mijā izdotajā leģendārajā avīzē ''DDD'' paustās idejas.

Tags:

(4Iespļāva | Iespļauj dvēselē)

Comments
 
[User Picture]
From:[info]special_k
Date:8. Septembris 2022 - 17:02
(Link)
man liekas, ka vēl Konservatīvie pamatīgi zaudē. Vienīgais trumpis - vēršanās pret korupciju, bet ar to vien izbraukt neizskatās reāli (jo nu visi pārēji, izņemot aparistus, zzs un saskaņu, kuri sasmērējušies, jau arī ir pret korupciju... ķipa).
From:(Anonymous)
Date:8. Septembris 2022 - 19:35
(Link)
Ja DDD reiz kļūst par Latvijas politikas pamatstraumi, tad radikālie (konsekventie un principiālie) spēki būs paveikuši savu uzdevumu. Protams, līdz ar to darbs nebeidzas - latiņu vienmēr var celt augstāk, piemēram, sekojot līdzi un uzstājot, lai DDD notiktu konsekventāk, tajā pašā TUA/PUA izniegšanas jautājumā vai atverot jautājumu par pilsonības likumu. Vārdu sakot, DDD darbs nekad Latvijā nebeigsies, jo vienmēr būs visādi Briseles vai Maskavas draugi, kas latviešu tautu vilks uz leju, uz šiem līdējiem iecienīto provinciālo tārpu stāvokli.
[User Picture]
From:[info]hedera
Date:8. Septembris 2022 - 19:54
(Link)
Čau, Krišjāni.
[User Picture]
From:[info]gnidrologs
Date:8. Septembris 2022 - 20:04
(Link)
Nu jā, visi pārtējie tagad met kažoku, jo Rietumi tā pavēlēja un tas ir current_thing. Tie paši, kas sen;ak bučoja Kremļa ānusu, iestājās par divvalodību, rēja uz sliktajiem "naciķiem", kas grib apspiest nabaga apbižoto minoritāti, tagad ir baigie nacionālpatrioti.;D
Nez kas būs next_current_thing, kas liks izvēlēties jaunas lomas.

Diskleimerim, neuzskatu NA ne par kādu labo partiju - mums visas ir sūds, bet vismaz viņiem šī (vienīgā pareizā) pozīcija pret krieviem bijusi no sākta gala.
Powered by Sviesta Ciba