Wholeness in Motion [entries|archive|friends|userinfo]
who_in_motion

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

ŪDENS un Norūdīšanās [Aug. 9th, 2012|09:39 pm]
[Tags|]

Šovakar par ūdeni - vielu, kura mūsos ir vairāk kā 70%, viela kuru meklē ārpus mūsu planētas kā dzīvības apstākļu pazīmi, pierādīumu un cerību. Cerību, ka arī citur varētu dzīvot tādi kā mēs vai mēs paši. Laikam nav jāatgādina, ka bez ūdens cilvēks aiziet dažās dienās, ka viela, kas ikdienā filtrējas caur mums vislielākajos apmēros ir ūdens. Ka ūdens ir mums visapkārt - ne tikai pārtikā, bet arī vidē, kurā dzīvojam - priekšmetos, zemē, ūdenstilpnēs un pat gaisā, kā gaisa mitrums.

Šoreiz tēmai pamudināja raksts portālā reiki.lv
http://reiki.ucoz.lv/publ/hidroterapija_jeb_udensdziednieciba/1-1-0-164

Hidroterapija jeb ūdensdziedniecība ir viena no senākajām ārstniecības metodēm, kas lietota sāpju mazināšanai un slimību ārstēšanai.
Par hidroterapiju sauc ūdens pielietošanu jebkurā veidā. To var pielietot mājās, slimnīcā un kūrortos. Ūdens var būt karsts, silts vai auksts, šķidrā vai tvaika veidā. To var ievadīt caur muti vai jebkuru ķermeņa atveri, vai arī ķermenim no ārpuses – kā saunā, dušās, vannās, cirkulējoša ūdens vannās, ar ūdens šalti vai vienkārši no šļūtenes, vai arī kā ūdens kompreses – ar vai bez masāžas.

Ūdens pielietošana slimību novēršanā un ārstēšanai ir tikpat veca kā šī pasaule. Hidroterapijai ir piekritēji gan konvencionālās, gan alternatīvās medicīnas pārstāvju nometnē.
[..]
= Par nozīmīgāko uzskata t e r m i s k o kairinājumu. Mainot ūdens temperatūru, var panākt dažādas organisma reakcijas. Auksta ūdens ietekmē vispirms sašaurinās ādas asinsvadi, samazinās siltuma atdeve, nedaudz paaugstinās asinsspiediens un paātrinās sirdsdarbība, tiek tonizēta nervu sistēma, rodas aukstuma sajūta, āda kļūst bālāka un vēsāka. Pēc tam asinsvadi atkal paplašinās, āda kļūst sārtāka, cilvēks sāk justies mundrs un svaigs. Silts ūdens paplašina asinsvadus, pazemina asinsspiedienu, nedaudz palēnina pulsu, atslābina muskuļus un iedarbojas nomierinoši, arī uzlabo miegu.
= M e h ā n i s k o kairinājumu rada ūdens masas spiediens uz ķermeni (baseinā vai peldoties brīvā dabā) un ūdens kustība (duša, upes straume, jūras viļņi).
= Ķ ī m i s k a i s faktors izpaužas kā ūdens iedarbība uz ādas receptoriem. Lai šis kairinājums būtu izteiktāks, ūdens procedūrām izmanto jūras ūdeni, vannām pievieno sāli, dažādas augu piedevas, ir arī minerālūdeņu, radona un citas vannas. Šādas procedūras māca organismam reaģēt uz kairinājumu un iedarbināt kompensatoros mehānismus, līdz ar to organisms spēj labāk cīnīties spriedzes un pārpūles apstākļos, pretoties nelabvēlīgiem vides faktoriem.

Izšķir arī vietējās ūdens procedūras — aplaistīšanos, ierīvēšanos, kompreses, ietinumus — un vispārējās ūdens procedūras, piemēram, peldi vai dušu.
Ūdens procedūras vajadzīgas, lai stiprinātu un uzlabotu veselību, bet ir arī gadījumi, kad tās izmanto kā papildmetodi dažādu slimību ārstēšanai. Tās stiprina imūnsistēmu, attīsta organisma spēju pretoties slimībām, stresam, sliktiem laika apstākļiem. Ūdens procedūras veic arī skaistumkopšanas nolūkā, tās palīdz atbrīvoties no liekā svara un celulīta, jo uzlabo asinsriti un aktivizē vielmaiņu, tādēļ sāk noārdīties tauki, palielinās muskuļu tonuss. Taču jāuzsver, ka ūdens procedūras nevar aizstāt vingrošanu, tāpēc mediķi atzīst, ka vislabāk būtu abas šīs nodarbības apvienot. Šajā laikā, kad tik daudzi cilvēki nepietiekami nodarbina muskuļus, toties ir pakļauti nepārtrauktai garīgai pārslodzei, ūdens procedūras ir noderīgas arī tāpēc, ka sniedz tik nepieciešamo atslodzi gan ķermenim, gan prātam. Ne velti arvien vairāk cilvēku savā dzīvoklī vēlas ierīkot burbuļvannu un dažādas hidromasāžas ierīces.

Zemūdens masāža ir vispārējā ķermeņa masāža ūdenī, kas izraisa pozitīvas emocijas un miera sajūtu.
Zemūdens masāžas iedarbība:
- siltais ūdens veicina muskulatūras atslābināšanos un sāpju samazināšanos (piem., muguras sāpes);
- labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu – relaksē, nomierina vai tonizē;
- labvēlīgi iedarbojas uz sirds - asinsvadu sistēmu, jo masāžas laikā uzlabojas asins apgāde iekšējiem orgāniem, muskuļiem un ādai;
- labvēlīgi iedarbojas uz locītavām, to funkcijām, saišu aparātu, tāpēc tā tiek plaši pielietota ārstējot kustību – balsta aparāta, muskuļu, saišu sastiepumus, osteohondrozes un traumu gadījumus;
- procedūras ir efektīvas nervu sistēmas relaksācijai, migrēnas un stresa ārstēšanai, kā arī miega uzlabošanai;
- labvēlīgi iedarbojas uz vielmaiņu, uzlabojot vielmaiņu organismā un asins cirkulāciju audos, palielina skābekļa daudzumu un izvadot uzkrātās šlakvielas;
- veic ķermeņa formas korekciju un veicina svara samazināšanos.

Masāžas laikā pacients atrodas siltā vannā, kur viņa ķermenis tiek masēts ar ūdensstrūklu. Paplašinās ādas asinsvadi, uzlabojas audu barošanās. Tiem, kas vēlas atbrīvoties no celulīta, vajadzīgas 15–20 procedūras, to laikā āda kļūst gludāka, samazinās tauku šūnas.

Ūdenim var pievienot arī aromātiskus sāļus un ārstniecības augu preparātus. Pastāv uzskats, ka zemūdens masāža pilnīgi aizstāj parasto masāžu ar rokām, savā ziņā tā esot pat labāka, jo uz ķermeni papildus iedarbojas arī ūdens spiediens un temperatūra. Mazā iegurņa orgānu slimību un hemoroīdu ārstēšanai izmanto augšupejošo dušu.

Daži ārsti – holistiskā virziema pārstāvji – apgalvo, ka stāvot līdz kaklam karstā ūdenī vairākas minūtes dienā sešus mēnešus, iespējams atbrīvoties no hroniskā noguruma simptoma. Viņi arī apgalvo, ka, stāvot vertikāli peldbaseinā, neatkarīgi no ūdens temperatūras, ūdens spiediena spēks spiež ārā limfu no limfātiskās sistēmas asinsstraumē, tādējādi izvēršot un bagātinot gammaglobulīnu saturu.

[..]

Norūdīšanās pieejama katram

Norūdīties — tas nozīmē pakāpeniski un sistemātiski trenēt nervu sistēmu un asinsrites sistēmu. Ūdens procedūras šim nolūkam ir ļoti piemērotas, jo ļauj samērā precīzi dozēt kairinātāja termisko un mehānisko iedarbību.
Ieteicams sākt ar pavisam viegliem un vienkāršiem paņēmieniem, piemēram, noberzēšanos ar mitru dvieli. Vispirms ūdens temperatūra, kurā dvielis tiek mērcēts, ir augstāka, pēc tam to pakāpeniski pazemina. Efektīva ir arī 1–2 minūtes ilga aplaistīšanās ar ūdeni. Vispirms izmanto 34 grādus siltu ūdeni, pēc tam to pakāpeniski pazemina līdz 20 grādiem. Daudz dod arī regulāra peldēšanās. Ja ir iespēja apmeklēt baseinu, to var darīt arī tagad, kad laika apstākļi vēl neatļauj peldēties dabiskajās ūdenstilpēs. Atklāt peldsezonu brīvā dabā ieteicams tikai ap Jāņiem, kad ūdens būs iesilis un dabīgā ceļā attīrījies no pavasara uzjundītajiem netīrumiem. Ir iespējamas arī ūdens procedūras atsevišķu ķermeņa daļu norūdīšanai. Piemēram, vēsas kāju peldes un staigāšana basām kājām rasā palīdz nostiprināt deguna, rīkles un bronhu gļotādas aizsargspējas. Rīkles gļotādu norūda skalošana ar vēsu ūdeni vai minerālūdeni un vienkārši saldējuma ēšana.

c) reiki.lv
linkpost comment

CUKURS [Aug. 8th, 2012|03:23 pm]
[Tags|]

Ar šo rakstu iesāksim uzturvielu sēriju.

Šorīt tvnetā lielisks raksts par cukuriem, ne ko pielikt, ne atņemt:

http://www.tvnet.lv/sievietem/vesela/431690-glikoze_galvena_baribas_viela_smadzenem

Tas labi izskaidro vajadzību uzņemt papildus cukurus garīgas piepūles laikā, aktīva dzīvesveida pamatā.

Bet, kas attiecas uz organisma darbības sistēmu shēmu - svarīgi lai darbojas aknas un aizkuņģa dziedzeris kā arī izvadorgānu sistēma. Respektīvi - jāizvairās no diabētiskām nosliecēm. par to[diabētu] citu reizi, bet šoreiz - fragmenti par cukuriem.

..[..]. Pētījumi rāda, ka mums ir raksturīgi izvēlēties saldu garšu vairāk nekā citu garšas sajūtu. Tieši saldā garša ir tas, pēc kā jaundzimuši zīdītāji izvēlas drošu un barojošu pārtiku. Šā iemesla dēļ jau izsenis cilvēki meklējuši saldus ēdienus un dzērienus un salduma pakāpe turpina būt par nozīmīgu faktoru mūsu ēdienu un dzērienu izvēlē. Mūsdienās dabīgo vēlmi izbaudīt saldu garšu iespējams apmierināt ar plašu klāstu ēdienu un dzērienu, kam pievienoti kalorijas saturoši saldinātāji vai mazkaloriju un bezkaloriju saldinātāji.
[..]
Dažas saldvielas, kā, piemēram, saharoze un kukurūzas sīrups, kurām ir augsts fruktozes saturs, organismā tiek pārvērstas glikozē. Šis vienkāršais cukura veids ir galvenais kaloriju avots, kas apgādā organismu ar enerģiju, un
glikoze ir galvenā barības viela, kas nepieciešama smadzeņu darbībai.
[..]
Saldinātāji, kas satur kalorijas, ir barojoši saldinātāji, un tajos ietilpst gan vienkārši cukuri – fruktoze un glikoze, gan pārtikas cukurs, melase, medus, agaves un kukurūzas sīrups ar augstu fruktozes saturu. Tie nodrošina kalorijas (enerģiju) ar ogļhidrātu palīdzību. Ogļhidrātu kalorijas palīdz nodrošināt enerģiju ikdienas uzdevumu veikšanai.
[..]
Cukuru un kaloriju daudzums gāzētajos dzērienos ir aptuveni tāds pats kā daudzās augļu sulās.[..]
Pārtikas cukurs ir ogļhidrāts, un viens tā grams satur 4 kalorijas (17 kilodžoulus). Tas netiešā veidā tiek patērēts katru dienu, piemēram, saharozes veidā to satur augļi un dārzeņi. ²

c) tvnet.lv
linkpost comment

ELPOŠANA [Jul. 27th, 2012|01:53 pm]
[Tags|]

Šoreiz par elpošanu.

Elpošana ir viens no organisma svarīgakajiem dzīvības procesiem. Ne velti neskaitāmās reliģijās elpošanas process un pati elpa tiek uzskatīta par ļoti svētu un dzīvību raksturojošu elementu. Elpa kā dvesma, kas pamet cilvēku reizē ar tā nāvi. Jau gadu tūkstošiem tieši elpas faktors kā būtiska komponente minēts vairākās meditatīvās praksēs un to realizēšanā. Tāpat elpošana cieši saistīta ar dziedāšanu, lūgšanas skandēšanu un sarunām, kas ir katras reliģijas neatņemama sastāvdaļa.


Elpošana kā tāda:
Elpošanas sistēmai ir divas funkcijas – ne vien ieelpot svaigu gaisu, bet arī izvadīt no organisma elpošanas "blakusproduktu" – ogļskābo gāzi.

Mēs visi kaut kā instinktu līmenī esam iemācījušies elpot un elpojam, tomēr pētnieki uzskata, ka jāpievērš uzmanība/jāapgūst tehnika pareizai elpošanai, kas viņuprāt ir otrais solis ceļā uz veselību.

Ar regulāriem fiziskiem vingrinājumiem, pilnvērtīgu atpūtu un elpošanas korekciju jūs varat pārņemt kontroli pār savu ķermeni, atjaunot līdzsvaru, atbrīvoties no iekšējas trauksmes un nemiera.

Stresa brīdī elpošana būtiski izmainās - autonomā nervu sistēma, kura atbild par ķermeņa automātiskajām darbībām – elpošanu, gremošanu un smadzeņu darbību – muskuļu spriedzes un citu stresa reakciju ietekmē izmaina mūsu dabisko elpošanas veidu. Šīs izmaiņas var izjaukt ķīmisko vielu līdzsvaru organismā, kas ir pamats harmoniskai mūsu ķermeņa darbībai. Stresa laikā skābekļa un ogļskābās gāzes līmenis asinīs sāk svārstīties, dažās organisma sistēmās rodas traucējumi, kas savukārt spēj radīt pietiekami spēcīgus un nepatīkamus simptomus; tie izpaužas kā panika, trauksme un paaugstināts stress.
Elpošanas traucējumu rezultātā var rasties reiboņi, elpas trūkums, roku, kāju, muskuļu, sirds sāpes u.c. ķermeniskas izpausmes.

Ir cilvēki, kas uzskata, ka spēcīgas trauksmes un panikas lēkmes laikā nomierināties palīdz dziļa elpošana. Tas ir nepareizs padoms! Daudzas garas un dziļas ieelpas iekšējo spriedzi un nemieru tikai pastiprina.

Pareiza elpošana šādā brīdī var:
Samazināt pulsa biežumu
Samazināt asinsspiedienu
Palēnināt vielmaiņu
Samazināt muskuļu spriedzi un sāpes
Uzlabot asinsriti
 
!!!! Ja gribat nomierināties, ieelpojiet dziļi (bet mierīgi) un tad, bez pārtraukuma, lēni izelpojiet. Atkārtojiet šo ciklu tik reižu, cik nepieciešams.

c) bezpanikas.lv


- Noderīgi elpošanas sistēmas/pretstresa vingrinājumi un tehnika šeit.

- Vēl daži izmēģināšanai:

1) Stimulējošs [The Stimulating Breath (arī Bellows Breath)]
Mērķis- paaugstināt dzīvības enerģiju un modrību.

Ātra ieelpa un sekojoša izelpa caur degunu, mute aizvērta, atbrīvota. Ieelpa un izelpa vienāda garuma un pēc iespējas īsākas. Elpošana dzirdama. Mēginiet sasniegt 3 ieelpas+izelpas sekundē.
 Sākumā šādi elpojiet 15 sekundes, pakāpeniski pagariniet ciklu līdz minūtes garumam.

2) Relaksējošs [The 4-7-8]

Šis vienkāršais vingrinājums var tikt izpildīts jebkurā vietā un pozā, kur atrodaties. Vienīgi mugurai jābūt taisnai. Novietojiet mēles galiņu pret augšējo priekšzobu iekšējo malu. Izelpa notiks gar mēles malām.

Ar grūdienu izelpojiet pilnīgi. Aizveriet muti un ieelpojiet klusi caur degunu, skaitot līdz 4. Aizturiet elpu skaitiet[no sākuma - 1] līdz 7. Izelpojiet pilnībā caur muti ar skaņu skaitot līdz 8. Ciklu atkārtot 4 reizes. Ja nevarat izturēt tik garu cikla laiku, saīsiniet katru fāzi tā lai attiecības paliek 4:7:8. Ar laiku varat iemācīties pagarināt cikla laiku.

Šis vingrinājums palīdz nomierināties, aizmigt, izmantojiet to vismaz 2 x dienā.

3) Elpu skaitīšna - meditatīvs (Izmanto arī Zen[budisms] praksē)

Apsēdieties ērtā pozā ar taisnu muguru un galvu mazliet noliektu uz priekšu. Maigi pieveriet acis un pāris reižu dziļi ieelpojiet, tas ļaujiet elpai dabiski izplūst. Sāciet vingrinājumu, izelpojot skaitot pie sevis domās ''viens'', pie nākamās izelpas, skaitiet ''divi'' un tā līdz ''pieci''. Tad uzsāciet jaunu ciklu, skaitot ''viens'' ar nākamo izelpu. Ja pieķerat sevi pie ''seši'' un vairāk, esiet aizdomājies un nekoncemtrējaties, tas nav labi. Atgriezieties pie 1-5. Vingrinājuma ilgums - 10 minūtes.

c) no šejienes
 
link1 comment|post comment

MAZKUSTĪGUMS [Jul. 25th, 2012|01:59 pm]
[Tags|]

Ierakstīju pirmo rakstu un sāku domāt - varbūt vajadzēja sākt ar šo te - vēl universālāko un pēdējā laikā medijos aktualizēto problēmu: MAZKUSTĪGUMS

Tādos nesen publicētos rakstos kā šie:
http://www.mammamuntetiem.lv/articles/21325/mazkustigums-un-slikts-uzturs--drauds-aknu-veselibai/
http://woman.delfi.lv/health/medicine/mazak-sedesi-ilgak-dzivosi.d?id=42279904
http://www.diena.lv/dzivesstils/veseliba/mazkustigums-kaitigaks-par-paresanos-644317
http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/429477-mazkustiguma_del_mirst_pieci_miljoni_cilveku_gada
http://nra.lv/latvija/veseliba/76090-mazkustigumu-velas-pasludinat-par-pandemiju.htm

- un līdzīgos, tiek runāts par iespējams vienu no 21.gs satraucošākajiem biediem veselībai. Tehnoloģiju attīstība-kompjuterizācija, virtuālā realitāte un komunikācijas formas samazina mūsu vajadzību [precīzāk nepieciešamību?] izmantot mūsu ķermeņa fiziskos dotumus. Tādējādi cieš un ''aizvien nevajadzīgāki jūtas'' mūsu muskuļi un to darbībai pakārtotie iekšējie orgāni. Iespējams, paies laiks, kad cilvēka organisms kaut kādā mistiskā veidā pakāpeniski pielāgosies, transformējoties un būtiski izmainot funkcionēšanu. Tomēr to atstāsim laika un evolūcijas rokās un pievērsīsimies tai realitātei kāda tā šobrīd ir - kur lielākoties mūsu organismi dienu no dienas aizvien vairāk ''sašūt'' par mūsu dienas kārtību un fizisko aktivitāšu aizvien samazināto lomu tajā.

Mazkustīgums ir visai viltīga problēma, jo bieži vien mēs attaisnojamies ar izteikti aktīvu ikdienu, kaut gan ikdienas skriešana un pārpūle nekādi nepieskaitās pie fiziskajām aktivitātēm un neattaisno mazkustīgumu. Daudzas pensionāres-omītes, atbildot ārstam uz jautājumu par ikdienas aktivitātēm, ar kaujiniecisku pārliecību atraunājas, ka ''kā ta ne - diendienā sēžu pie mazbērniem, skraidu viņiem pakaļ un gatavoju pusdienas bērniem, mazbērniem, tīru māju...''

Fiziskajām aktivitātēm, lai tās būtu efektīvas, jābūt papildus izkdienas aktivitātēm, ja vien tu nedarbojies profesionālajā sportā.

... Vielmaiņa ir tas atslēgas vārds šajā gadījumā. Vielmaiņa, kas regulē un savieno visu orgānu uzdevumus un funkcijas vienotā sistēmā. Vielmaiņa, kas mazkustīguma rezultātā cieš pirmā un visvairāk, bet tai pakārtoti - visa tās karaļvalsts - pārējie orgāni un sistēmas.

Kardioloģe nosauc vairākus veselības riskus, ko provocē ilgstoša atrašanās sēdus stāvoklī:
Hipertensija;
Lielie asinsvadu notikumi jeb insults un infarkts;
Hemoroīdu rašanās;
Venozās atteces traucējumi;
Trombu veidošanās iegurnī;
Liekais svars;
Muguras veselības problēmas - skolioze, spondiloze u.c., kas savukārt var provocēt sirds ritma traucējumus un citus veselības traucējumus "




Svarīgi ir ne tikai vairāk sportot, bet arī samazināt to laiku, kas tiek pavadīts sēdot, tādēļ vismaz ik pēc 2- 3 stundām nepieciešama izkustēšanās, izvingrināšanās, izstaigāšanās, pozu maiņa"

c) delfi.lv
linkpost comment

APTAUKOŠANĀS [Jul. 25th, 2012|01:03 am]
[Tags|]

Gribējās sākt tieši ar šo te, nosacīti visvairāk lietoto un visās nozīmēs profanizēto, bet tādēļ ne mazāk ievērības cienīgo, fiziskās veselības traucējuma formu.



Tieši aptaukošanās ir viens no ik-dienas kustību trūkuma izteiktākajiem iznākumiem. Ja pakāpjamies malā no estētiskajiem rādītājiem, tieši aptaukošanās ir tā, kas atstāj iespaidu uz mūsu fizisko un tādējādi arī metafizisko pašsajūtu baisos apmēros. Pie tam aptaukošanās var noritēt arī nosacīti ''slēpti'' - ti - no malas nekas nav redzams.

Tagad ieskatīsimies mazliet dziļāk - kas tad īsti ir aptaukošanās:
(c) neslimo.lv
''Latīņu val.: adipositas pārmērīga tauku uzkrāšanās organismā, it īpaši zemādā un ap iekšējiem orgāniem. Vīriešiem taukaudi vairāk veidojas ķermeņa augšdaļā un uz vēdera, sievietēm — uz vēdera un gūžām. APTAUKOŠANĀS pamatā ir tauku sintēzes un uzkrāšanās procesu pārsvars pār to noārdīšanās procesiem.
Gandrīz katrs cilv.
ekonomiski attīstītajās zemēs uzņem nedaudz vairāk enerģijas, nekā
nepieciešams. Tomēr veselam cilv. vielmaiņa regulējas tā, lai liekā enerģija tiktu patērēta. Ja organisms nespēj vielmaiņu intensificēt, rodas APTAUKOŠANĀS.

Tauku nogulsnējumus organismā vairo gk. ogļhidrāti, it īpaši saldumi, miltu produkti un kartupeļi. (!!! Aptaukošanos veicina arī pārāk silts apģērbs un siltas telpas. !!!)


(Bet tagad pāriesim pie tā, kas mums visvairāk šajā sakarā interesē)



APTAUKOŠANĀS traucē sirdsdarbību, asinsriti, elpošanu un ķermeņa kustības; taukaudu infiltrācija deģenerē sirds muskulatūru un aknas, kā arī citus iekšējos orgānus. Aptaukojušies cilv. jūtas nespēcīgi, viņiem ir aizdusa, var būt kāju tūska, izsutumi ādas krokās, izsitumi. Šie cilv. biežāk sirgst ar paaugstinātu asinsspiedienu un cukura diabētu (cukurslimību), viņiem agrāk attīstās ateroskleroze.



Aptaukojušies cilv. biežāk un agrāk saslimst ar miokarda infarktu un insultu, ir neizturīgāki pret inf.ām, mūža garums viņiem par 5—10 g. īsāks nekā pārējiem.


(viņu ieteiktā profilakse)



[..]..muskuļu darbs,
uzturs ar mazu enerģētisko vērtību,
iespējami viegls apģērbs,
plāns apsegs,
vēsa ūdens procedūras


Uzturā lietojami :  dārzeņi, augļi un ogas. Ieteicami arī piena produkti, vislabāk vājpiena biezpiens, kefīrs, rūgušpiens un siers. No olbv. produktiem var ēst liesu gaļu, saldūdens zivis, olas, sēnes, zirņus un pupas. Svarīga nozīme ir ārstn. fizkultūrai.

(c) neslimo.lv


linkpost comment

[Jul. 24th, 2012|09:49 pm]
Labvakar šajā skaistajā vasaras vakarā!

Godīgi atzīstoties, šis konts, pilnā nosaukumā - WHOLENESS IN MOTION, tapa apstākļu spiedienā - kad ķermeniskā pašsajūta liek kaut ko mainīt un pie kaut kā piedomāt ikdienas darbībās. Tad nu pus pa atklātam, pus pa privātam, vākšu informāciju, interesantus faktus, idejas un domas par un ap fizisko formu, kustību nozīmi pašsajūtai un mentālajiem palīglīdzekļiem šajā ceļā - ceļā pretī labākai pašsajūtai un VESELĪBAI.
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]