- 2015.11.09, 07:52
- paziņojums, ka nu rīta mošanās ir atkal normalizēta bija priekšlaicīgs. vienalga ceļas ap 6:00, 6:20. Glābj pulkstenītis: var pateikt lai iet atpakaļ istabā un gaida kamēr pulkstenīties iedegsies zaļš (7:00).
Tad viņa tur pie sevis ieslēdz gaismu un spēlējas līdz 7:00.
Vakar: aizmiga 20:10. Sūdzējās ka ir nogurusi, ka sāp galva, sāp vēders, utt. Bet no rīta 6:20 augšā.
Tā ka es pat parakstītos par pulksteņu negrozīšanu. Ja PSRS laikos pulksteņus grozīja lai ietaupītu elektrību (un visur dega 100W kvēlspuldzes), tad tagad, ar LED lampiņām, tieši apgaismojums varētu mājā tērēt ļoti maz. (Vācijā it īpaši, kur elektrība tik dārga, ka cilvēki pat lielās griestu lampas īsti nelieto - tikai visādas mazās lampiņas un varbūt stāvlampu lasīšanai, utt.) Elektrību kurina televizori, datori, trauku mazgājamās mašīnas, veļas mašīnas, žāvējamās mašīnas, elektriskās plītis un ūdens vārāmie - bet tas viss ir neatkarīgi no tā vai ārā ir gaišs, vai tumšs.
Tā ka pulksteņu grozīšana tikai "elektrības" taupīšanai ir muļķības. Un arī tas, ka pagriežot pulksteņus vakarā tumšs jau ir 17:00, 16:00 arī ir kaut kāds sviests. Ideja ir lai no rīta ceļoties nebūtu tik tumšs? Phe. - 5 rakstair doma